Job Zone

Opinie o Job Zone

miejscowy Nowy wpis

To ze są (usunięte przez administratora) w Jobzone Ålesund to widzą wszyscy, robota to co dał ogłoszenie to jest na 3-4 tygodnie jak chłopaki są na urlopie a później kopa rób sobie co chcesz

Alicja Nowy wpis

A czy Ty również pracowałeś za pośrednictwem Job Zone? Czy Ciebie również spotkały jakieś problemy z płatnościami ze strony tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę, w jaki sposób próbujesz je rozwiązać i czy idzie się jakoś dogadać z pracodawcą. Zawsze warto spróbować.

Alicja Nowy wpis

Skoro takie sytuacje często mają miejsce u pracodawcy Job Zone (bezpośrednio, dobrze rozumiem?) to może warto podjąć jakieś odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia ich lub eliminacji? Czy były podejmowane jakieś próby? Warto działać w trosce o swoje wynagrodzenie.

Alicja

@zbrojarz, pamiętaj, że takie słowa, jakie piszesz, mogą zostać uznane za próbę pomówienia. Bardzo proszę o rzeczowe i kulturalne wypowiedzi na forum. Możesz napisać coś więcej o tej sytuacji, która Cię spotkała przy współpracy z Job Zone? Może to jakieś nieporozumienie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Job Zone? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Alicja

@sivy, rozumiem, że mogłeś mieć negatywne doświadczenia związane z firmą, ale jednak chciałabym przypomnieć, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie słowa, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. @Kamil, a jaki charakter pracy Cię interesuje? Kontaktowałeś się już z firmą Job Zone? Myślę, że zawsze warto spróbować, a nuż się uda.

Alicja

@ciesla, długo pracowałeś za pośrednictwem Job Zone? Może te przestoje były tylko chwilowe, spowodowane jakimiś nieprzewidzianymi sytuacjami? Jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdu do docelowego miejsca pracy?

sivy
@Alicja

To sami zlodzieje,oszukancy,szubrawcy jakich nie spotkalem w zyciu,pracowalem w christie firmie oszukali mnie na wyplacie ,potroceniu za mieszkanie,jeden czeka pol roku na pieniodze za zlolnienie,jeden niedostal wcale wyplaty ,szok a papiery do nav to zapomnij OMIJAC TY DZIADUW

Alicja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Job Zone? Czy firma zapewnia dojazd do docelowego miejsca pracy oraz zakwaterowanie? Jak oceniacie proponowane Wam warunki? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Alicja

@Tymon, a czy Ty pracujesz w Job Zone, skoro wypowiadasz się w tym wątku? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej na temat współpracy z tą firmą. @Rozczarowany, czy mógłbyś napisać jakieś konkrety, przykłady? Twoja opinia będzie wtedy bogatsza i bardziej cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy poprzez Job Zone. Jakie widzicie plusy i minusy współpracy z tą firmą?

Alicja

Opinie na temat działań agencji są rozbieżne. Warto pamiętać, aby dokładnie zapoznać się z treścią podpisywanej umowy, a w razie problemów najlepiej najpierw porozmawiać z pracodawcą. Jeśli ten ostatni nie wywiązuje się z umowy sprawę możemy zgłosić do inspekcji pracy www.arbeidstilsynet.no/ Obecnie agencja prowadzi nabór dla specjalistów zainteresowanych pracą w Norwegii i Belgii http://jobzone.pl/oferty_pracy.html Ktoś będzie z Was aplikował?

Alicja

@goral - czy kwestia zaległego wynagrodzenia została wyjaśniona? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Job Zone? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Alicja

@kuba piszesz, że firma Job Zone 'kradnie'. Czy masz na myśli jakąś konkretną sytuację? Dlaczego tak uważasz? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Alicja

Jak oceniacie Job Zone w 2017 roku? Co się zmieniło od zeszłego roku?

JJ

No ja Ci powiem, żebyś nie narzekał, bo po co, awans czeka, wystarczy tylko się trochę wysilić i jakoś to pójdzie

glosny

omelan tak dziala ze zatrudnia ciagle nowych bo od glowy ma ekstra5000 kr a starych pracownikow odsyla na nav albo obiecuje ze morze bedzie robota za tydzien albo dwa starzy sa nie wygodni znaja swoje prawa inie daja sie sterowac a mlody wierzy w wszustko co w biurze uslyszy nawet to ze to super placowka a w biurze same nieudaczniki nieroby oszusci kiedys jak sie ludzie (usunięte przez administratora) to wezna te cale biuro na ryby ale jako przynety

super man

super firma,kasa co 2 tyg.mieszkanie 3500 tanio,polecam omelanski oko nima problemu zadnego znam go jeszcze z niemic,12 lat w norwegi

Zostaw merytoryczną opinię o Job Zone - Ålesund

Job Zone