Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

vat 2014-12-07 21:57
Radzę dobrze sprawdzać rozliczenia z tą firmą. Ze względów wyłącznie personalnych związanych z obsługą "księgową" firmy
neg 2015-06-10 15:40
Ostrzegam przed współpracą z tą firmą - zostałem oszukany przez panią prezes - sprawa trafiła do sądu!
sid 2015-06-27 16:31
Trenerzy uciekają z tej firmy!!! Sidewicz, Kwieciński, Gnych... Zerknijcie na www tego pierwszego i poszukajcie przyczyn... Zero etyki.
były 2015-07-09 18:07
Pani prezes jest znana z tego że patrząc ci prosto w oczy okłamie cię dwa razy zanim zdąży mrugnąć
sa 2015-09-10 20:00
Komu ta firma sprzedała bilety na konferencje co sie nie odbyła a potem oczywiscie zapadła się pod ziemię
fikio 2016-04-18 22:28
właśnie widziałem, ze mają w ofercie naparwdę dużo kursów i szkoleń i też konferencje dla firm czy dla większych grup tak naprawde no i czasem też są spore zniżki jak widze jak ktoś korzysta z nich jednak.
Wynajmujacy 2016-11-09 12:45
Dominkia Maciolek prezez tej firmy to oszustka. OSzukała mnie na pieniądze za wynajem. W zywe oczy kłamie. Robi sobie nic z umowy.
Dawid 2017-03-30 12:38
Brak szkolenia , brak kontaktu , później ściemnianie i wykręcanie się , brak zwrotu pieniędzy .
Zostaw swoją opinię o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.