logo Benefit360 Sp. z o. o.

Benefit360 Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Benefit360 Sp. z o. o.

Dawid 2014-03-20 21:00:40
Czy szukasz pracy w finlandi? Ja do nich dopiero pisze i dzwonili- mam iść na rozmowę.
do Dawida 2014-03-30 18:00:06
cześć i jak ci poszła rozmowa? Co myślisz o firmie? Czy wiesz o co chodzi z tym że chwalą się że od 2007 współpracują z pracodawcami ze Skandynawii a firma założona 6 miesięcy temu ? Wyjaśnili o co chodzi? Nie ma teraz dużo ofert do pracy w Finlandii ale chciał bym potwierdzenia że firma jest pewna. Bo to z tymi latami mi się nie zgadza
do franc ...... 2014-07-11 11:48:17
Agencja Benefit360 rzeczywiście rozpoczęła działalność w 2013r. Tworzą ją ludzie którzy mają doświadczenie i wiedzę w tym zakresie.... Pełny pozytyw!
zadowolona 2014-10-22 16:02:20
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją. Zaproponowała mi bardzo fajną pracę - pracownik administracyjny w dużej krakowskiej firmie. Zgodnie z umową, wypłaciła mi wynagrodzenie. W 100% polecam.
igor 2014-12-12 19:05:51
oo, no proszę, to ciekawych rzeczy na prawde jest tak, że jak pracujesz u nich to masz wiele ulg jeśli chodzi o własnie takie dodatki do podstwy jak własnie mulisport czy karata benefit system, jak to dokładnie u nich wygląda, można tez dla zanjomych albo dla rodziny taie karty założyć czy nie za bardzo?
pracownik... 2014-12-12 23:38:59
mają i kartę benefit i multisport i dla najbliższej rodziny można pobrać. co do ulg to zależy czy jest się zatrudnionym jako pracownik tymczasowy czy na normalny etat - różnie ulgi i dodatki są. a pewnie zatrudniają do różnych firm, to może też trochę zależeć od tego u kogo docelowo się pracuje.
yo 2014-12-12 23:58:04
dobrze wiedziec, slyszalem ze to dobra firma
maniek 2014-12-17 13:53:28
jestem pracownikiem benefitu wiec moze wypowiem się na temat tej firmy. to zwykly posrednik innych wiekszych przedsiebiorstw. rzekłbym- pasożyt :) tłumacząć to łopatologiczne, szukasz zatrudnienia w firmie X, dostajesz propozycję od benefitu (posrednika firmy x) który już na start zabiera dla siebie około 3 złotych, gdzie wynagrodzenie osoby zatrudnionej bezposrednio przez firme x byłoby wyższę o te 3 złote więcej. dodatkowo zabierają wszelakie dodatki, wynagrodzenia, bonusy innych firm. benefit to dobra opcja, ale tylko na chwilę. w tej firmie dochodzisz do określonej niewysokiej stawki i nie masz możliwości podwyżki. nie masz pracy? w takim razie benefit, ale gdy się już zatrudnisz szukaj w międzyczasie czegoś innego.
cwrk2 2015-01-25 12:05:25
Witam, czy ktoś był już z tą firmą w finlandii? jak jest? jakie warunki, jak z płacą i czy to nie totalna lipa na miejscu? będę wdzięczna, za wszystkie informacje od Was! Dzięki wielkie :)
honey 2016-05-08 17:18:41
no jasne, wypłaty są zawsze terminowo, a wręcz jest też tak, że jak np. wcześniej są święta, to wypłata zawsze na te święta jest, także to jest mega sprawa ze strony pracodawcy:) no i benefity spoko, wczasy pod grusza itp.
Zostaw swoją opinię o Benefit360 Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefit360 Sp. z o. o.