Opinie o Mena Sp. z o.o. w Marki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mena Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mena Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mena Sp. z o.o. w Marki

Mira Nowy wpis

dzień dobry. ktoś tu wspomniał o obsłudze Dino przez kierowców. a czy teraz czasem nie robi się też transportów dla Biedronki? Jest teraz ogłoszenie na C+E, w którym podano zarobki do 6 000 zł. czy to jest adekwatne?

Czy w Mena Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Piotrkowski Nowy wpis

Żart. Masz jeździć i nie marudzić, Ta firma to jedna wielka tragedia. Kiedyś na Dino mieli naprawdę dobre warunki pracy w porównaniu z innymi przewoźnikami, ale teraz …to równia pochyla.

Róża Nowy wpis

Nie rozumiem jaki wpływ na samą pracę może mieć wygląd właścicielki :). A ty jako pracownik tutaj piszesz? Szukam pracy biurowej. Przeczytałam w jednej ze starszych opinii, że swego czasu kadrową była osoba bez odpowiednich kwalifikacji - to prawda? Czy to oznacza, że osoby bez doświadczenia mają tutaj normalnie szansę na zatrudnienie?

Słuchajcie czy z tą najniższą krajową na umowie to faktycznie tak jest? jeszcze listopadzie ktoś tak napisał, ale nikt więcej się do tego nie odniósł. Pojawiały się tez zapytania o premie i inne. czy teraz po nowym roku zaszły jakiekolwiek zmiany w formie wynagradzania?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mena Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Tarcicki

Wole isc na wywrotke albo plandeke niz (usunięte przez administratora) paleciakiem i rozladowywac palety na ich (usunięte przez administratora) Glupich szukaja za najnizsza krajowa na umowie.buahahaahahah

yu

Od 5 ciu do 9 miu punktów dziennie rozładunku na zmianie nocnej wszystko recznym paleciakiem plus zwroty na naczepe. Towary ciezkie (usunięte przez administratora) Jeszcze potrafia dac druga ture i masz 14 godzin pracy! Elektryka nie ma na nocne bo podobno gdzies ukradli to teraz kierowcy beda symac recznym. (usunięte przez administratora) Trasy wysyla po 15 tej i na 19 ta masz byc juz pod magazynem.W pale sie nie miesci co za dzia dos two!na umowie 3800 brutto a reszta pod stolem dziad trans! robota dla swiezaka albo gamonia przymuly same tam siedza. Mena to dziad!!!!!!!!!!

Koko

(usunięte przez administratora) Na umowie 3800 brutyo 6 nocek 5 dniowek,Ręczne rozładunki brak ramp.po dwie trasy dają tj 15 h pracy. (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Mena Sp. z o.o.?

Chyba najgorsza firma transportowa w Polsce. Typowy dziad trans. Jeździłem na spedycji Dino. Przez okres 3 miesięcy nigdy nie odebrałem pełnej wypłaty. Ucinali za wszystko. Kontakt z tym śmiesznym koordynatorem Piotrkiem to parodia. Nie odbiera telefonów od kierowców. Za to, że idziesz na urlop nie zapłacą Ci pełnej pensji, bo straciłeś przez to premię frekwencyjną. Chore. Nie płacili za dodatkowe kursy. Na rozmowie cukrują. NIE POLECAM! Unikajcie jak ognia. DZIAD TRANS MENA

Jak to wychodziło, że za kursy nie było płacone, bo nie bardzo rozumiem? Docelowo jaka wzmianka na ten temat występuje na samej umowie? Te ucięcia na podstawie czego miałeś? Podasz przykłady? I to tez znalazło się w treści wcześniejszych ustaleń?

Słuszna uwaga

Nie najgorsza, na święta dali po polarze, więc dbają o pracowników, w tym roku mają być podomki z logo MENA xd

Honorka

Szkoleń dla pracowników nie ma? Dopytuje, bo ktoś pisał, że jedynie Właściciele na nie chodzą. Szukam pracy jako młodsza księgowa w Markach a widziałam, że kiedyś w internecie widniała taka oferta. czy w roku bieżącym taka praca będzie jeszcze dostępna? Jakiej atmosfery można się spodziewać, zarobki są rynkowe?

Czy Mena Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

na szkolenia chodzą sami właściciele

Na jakie benefity można liczyć w Mena Sp. z o.o.?

Pr

Żadne, nie ma żadnych benefitów

Agata
@Pr

Żadnych? Ciekawa jestem co takiego jest powodem, bo zazwyczaj cokolwiek występuje.... napiszecie coś więcej?

Grzesiek

Można liczyć na obciążenia paliwowe i za ewentualne uszkodzenia o innych benefitach w tej firmie nie słyszałem

Agata
@Grzesiek

W sytuacji tego paliwa akurat to widnieje o tym jakaś wzmianka w umowie? Takie oraz inne potrącenia są uwzględniane? dobrze wiedzieć na co się człowiek pisze więc pytam. jak w praktyce to wychodziło z tym paliwem chociażby?

Czarek

Mam pytanie czy warto spróbować pracy dorywczo na weekend jako kierowca kategorii c żeby zdobyć trochę doświadczenia?bo prawo jazdy zostało nie dawno zrobione

Czy pracodawca Mena Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie, z przykrością muszę powiedzieć, że brakuje tam motywacji, przez co pracownicy odczuwają niedocenienie ze strony pracodawcy.

Kamila

@luiza a wiesz może czy na jakiś staż to tu przyjmują?

ciekawa

Dzień dobry, Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w biurze Mena?

@ciekawa

Też jestem ciekawa. Rozmowę mam na dniach ale po przeczytaniu opinni zaczynam się wachac

luiza
@ciekawa

odradzam jakąkolwiek pracę w mena właścicielka to zwykła prostaczka bez ogłady, byłam tylko parę razy w tej firmie poczym ucuekłam.

luiza
@ciekawa

po rozmowie jest dramat jak zaczniesz pracowac.

@Marta

Byłaś na rozmowie ? Jak wrażenia itd?

Damian

Czy trzeba mieć ukończone jakieś kursy ?

@Damian

Nie dlatego jest taki poziom obsługi. Swego czasu kadrowa była po zawodówce bez żadnego kursu kadrowego

Dawid

Firma ma zaplanowane jakieś nowe stanowiska ?

Żabka go pro
@Dawid

Dawidzie rekrutują. Polecam z całego serca skorzystać z tej możliwości. Dzięki temu uzyskasz możliwość pracy w zgranym zespole u boku specjalisty z 30 letnim doświadczeniem. Pragnę zrehabilitować brzydkie opinie o tej Pani. To jest wirtuoz swego fachu a cóż teraz bardzo ciężko o dobrego pracownika dlatego wystawiają im niepochlebne opinie. Jeżeli pracujesz szybko i dokładnie posiadasz stosowne wykształcenie i doświadczenie nie wachaj się. Napewno ciebie docenią a ty ich pokochasz. Świetna lokalizacja,wszystkie narzędzia pracy. Czekamy

@Żabka go pro

Wirtuoz? Kombinator to się zgodzę. Dużo niepochlebnych ocen świadczy o poziomie pracy w tej firmie. Poza tym droga właścicielko, polecam sięgnąć po słownik ortograficzny, "wachaj" nie piszemy przez ch.

Było się, widziało i wie, że nawet wrogowi nie życzy się pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracownika zresztą do klientów również , kiepska atmosfera między pracownikami, marne pieniądze i bardzo dużo pracy.

julia

Ostrzegam ludzi ceniących sobie poszanowanie własnej osoby aby nie szli do pracy do tego biura. Ponieważ właścicielka Marzena W. jest osobą prymitywną bez jakiejkolwiek kultury i podejściem do nowego pracownika. Powinna pracowac na bazarach i sprzedawac ziemniaki oczywiście nie ujmując ludziom pracującym w tego typu miejscach bo i tam znajdują sie ludzie kulturali i na odpowiednim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mena Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Mena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mena Sp. z o.o.?

Mena Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Fabryczna 89
    05-270 Marki