Opinie o Meliński minuth w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meliński minuth. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Meliński minuth o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meliński minuth w Poznań

Na stronie piszą, że najczęściej rekrutują na magazyniera m.in, a to taka duża rotacja czy źle to rozumiem? Przy okazji chciałbym się dowiedzieć coś o warunkach, czy stawki w miare rynkowe, no bo to nie jest tak, że to moja jedyna opcja do wyboru, jeśli chodzi o te oferty.

Były pracownik Nowy wpis

Szczerze odradzam pracę w firmie Meliński-Minuth. Brak możliwości rozwoju, dział marketingu jest niesamowicie toksyczny (wszystkie opisy toksycznego środowiska pracy tutaj znajdą swoje odzwierciedlenie). Brak szacunku do pracowników-są traktowani przedmiotowo-pomimo pustych zapewnień o pracy w firmie rodzinnej w której jest miła rodzinna atmosfera (usunięte przez administratora), brak otwarcia na nowe pomysły. Slogany marketingowe, jakie można znaleźć na stronie są puste i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Są fajne osoby, ale niestety nie w każdym dziale. (usunięte przez administratora) Micromanagement stosowany przez kierownik marketingu uniemożliwia rozwój oraz miłą atmosferę w pracy. Nieustanne narzekanie w tym dziale również nie wpływa pozytywnie na stosunek pracownika do pracy. Praca zdalna jest możliwa tylko dla wybranych osób.

Kama Nowy wpis

O tym dziale to chyba wcześniej nikt jakoś za bardzo nie pisał? Mam doświadczenie w marketingu na stronie mimo wszystko ofert o pracę jakoś nie widziałam, kiedy tak z ciekawości do tego działu były jakieś nabory i na jakiej zasadzie funkcjonuje? z jakich stanowisk się składa? Chciałam zobaczyć na stronie ale nie ma na niej teraz żadnych ofert

Były pracownik Nowy wpis
@Kama

Dział składa się z 2 osób: kierownik marketingu i specjalisty do spraw sprzedaży. Jest to łączony dział: marketing i sprzedaż. Niestety nie jest kreatywnie ponieważ musisz robić wszystko tak jak kierownik chce i nie masz własnej inicjatywy. Nawet jeśli coś wymyślisz wszystko jest poprawiane po kilka razy, czasem kilkanaście ;).Nastawienie w dziale jest głównie na sprzedaż właśnie, a zadania ograniczają się do tworzenia wpisów na media(zgodnie z wizją kierownika i specjalisty sprzedaży), tworzeniem newsletterów po pl i ang i tworzeniem grafik w canvie. W dziale zajmujesz się też czynnościami związanymi z sprzedażą tj. tworzenie baz danych o klientach na danych targach (zadanie typu copy paste). Jeśli masz więcej pytań chętnie odpowiem :)

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Meliński minuth? Czy można liczyć na pełen etat?

Dwa miesiące temu jeszcze był nabór na project managera, przyjęliby już kogoś? Zresztą może sam zadzwonię i dopytam albo coś. Tak czy siak, wiadomo jakie zarobki? Bo wtedy napisali tylko o "atrakcyjnym wynagrodzeniu" a to przecież może znaczyc coś innego dla każdego.

Grafik

Miło i profesjonalnie, nie powiem, pytali się o doświadczenie, o znajomość programów. Kilka pytań technicznych, raczej podchwytliwych.

Ja zadałem pytanie, ile będę zarabiał, oni powidzieli, że 11/12 brutto na godzinę, na umowę o dzieło... Po trzech miesiącach przejdę na własną działalność... Podziękowałem uprzejmie, nach Berlin :)... szkoda czasu na takich cwaniaków.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Stolarz

Jaka jest aktualnie u Was sytuacja? Taki tam - pracujesz dalej? A ja pracuje u Norkow i nie narzekam. :) Jest tak spokojnie i komfortowo az brakuje mi tamtego syfu i cwaniactwa, tak dla urozmaicenia ;) Jesli chcialby ktos - to są dwa wolne stanowiska, na poczatek 32 500 NOK + zakwaterowanie. Uwaga, czas pracy 36 h/tydzien.

Czy często w firmie Meliński minuth zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zdarza się przenoszenie do działów/zmiana stanowiska

Kamil

Czy w związku z awansem można też się szkolić żeby podnosić kwalifikacje zawodowe? O jakie kursy można się ubiegać w Mielińskim i jak często?

Hanna

Widziałam wpis odnośnie premii. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat systemu premiowego w firmie Meliński minuth? Czy można liczyć także na podwyżkę czy rozwój zawodowy? Jaka jest obecnie atmosfera pracy i wymagania wobec pracownika?

Ale się porobiło

Malepeta nadal jest kierownikiem?

@Ale się porobiło

Melepeta niestety już nie jest kierownikiem. Wygryzł go jego fałszywy zastępca

Taki tam

A mówiłem, że firma zatrzymała się dziesięć lat temu. Przepraszam, teraz to 13 lat temu. Kryzys odslania jak zwykle całą prawde. Kombinacje i takie inne zamiary...

Poldek

Wiecie czy firma potrzebuje pracowników i czy w tym momencie prowadzi rekrutacje?

Boss

Tak można przeżyć kryzys – zus płaci za opiekę a pracownicy na opiece napierdalają na cały etat ale szefostwu i tak pewnie bedzie mało

Karol

Dowiem się czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Nabożny

W końcu pożadne premie na produkcji były!!!

Hanna

@Taki tam, stagnacja nie służy przedsiębiorstwu - w każdej firmie z czasem zachodzą zmiany, nawet minimalne, których często możemy nie zauważyć. Niekiedy są one bardziej korzystne dla pracodawcy - a często bardziej dla pracowników. Jak to wyglądało w przypadku Meliński minuth? Wiesz coś na ten temat? Jak rozumiem, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

Taki tam

Problem jest jedyny, firma zatrzymała się dziesięć a może piętnaście lat temu. Była nadzieja, tak mi i wielu innym się wydawało ale minęła. Szkoda! Ja też rozglądam się aby po wielu latach pracy w firmie szukać perspektywy u innego pracodawcy.

Hanna

@Takitam, jak rozumiem, jesteś aktualnie pracownikiem firmy Meliński Minuth? Mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Z jakich powodów uważasz, że firmie "jest słabo"? Czy według Ciebie warunki finansowe są proporcjonalne do wykonywanych obowiązków? @Luidzi, czy jesteś pracownikiem Meliński Minuth? Mógłbyś wypowiedzieć się czy w firmie są dostępne benefity pozapłacowe dla pracowników? Jak wyglądają możliwości rozwoju w firmie Meliński Minuth?

Luidzi

Jak ktoś nie zasługuje na premię to jej nie dostaje lub dostaje małą!!

Takitam

Zmiany są! Niestety nie takie na jakie oczekiwałem. Nedznych premii też nie ma. Ale nie o to też chodzi. Ogólnie jest słabo, więc jestem gotowy do ewakuacji.

Gregor

Czy jakieś korzystne zmiany nastąpiły w firmie?

Alfik_3
@Gregor

nie było premii kwartalnych

Olek

Czy dobrze dzieje się w firmie? Cisza na forum jest niepokojąca.

Agnes_SZ
@Olek

rotacja jakby mniejsza,ale bez większych rewelacji

Zostaw merytoryczną opinię o Meliński minuth - Poznań

• Jak się pracuje w Meliński minuth?

Zobacz opinie na temat firmy Meliński minuth tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meliński minuth?

Kandydaci do pracy w Meliński minuth napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meliński minuth