Opinie o Sigit w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit w Skoczów

Ciekawy

Serio najniższa krajowa? Chciałem wysłać CV ale.za najniższa się nie da robić w dzisiejszych czasach.

Wyrozumiały
@Ciekawy

Drogi panie "ciekawy" za najniższa krajowa w tym kraju pracujeod 1 stycznia 2024 ponad 3 mln ludzi. Jak już coś piszesz to napisz że za.najnizsza krajowa nie da się wyżyć bądź jest to bardzo ciężkie zadanie. Pozdrawiam wyrozumialy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Sigit? Można dołączyć rodzinę?

Ciekawy

Wyrozumiały Nowy wpis
@Ciekawy

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sigit?

Kandydatka Nowy wpis

Witam jak sie pracuje w Sigit w Czechowicach Dziedzicach na dziale kontroli jakosci? Czy jest ciezko? Co tam nalezy do obowiazkow?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigit odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.

Czym w Sigit zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Aneta

Widzę, że zatrudniają tu też kobiety. Jak oceniacie pracę, jest dla nich ciężka? Na jakich stanowiskach najczęściej pracują?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sigit? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Anka

Na umowie jest do 10 każdego miesiąca i z tego co pamiętam nigdy jeszcze niebylo 10 tylko 7/8/9/ ????

bubul

Jak można pisać tak okropne rzeczy o drugim człowieku i niszczyć innym życie,(usunięte przez administratora)

Ym

Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz bo nie jesteś w internecie anonimowy (tak jak zapewnie ci się wydaje). Lepiej zainwestuj swój czas w naukę języka polskiego, to bardziej ci się przyda niż bezmyślne wypisywanie.

kolo

jaka jest atmosfera w firmie?

Tom

Nowy dyrektor bardzo dużo zmienił na lepsze szkoda tylko ze nie potrafi zrestrukturyzować dział logistyczny gdzie pewny pan (usunięte przez administratora) uważa się za prezesa zakładu i jest arogancki dla pracowników. Traktowanie ludzi z góry nie jest ok

Op.
@Tom

Najlepszy i Uczciwszy to był dyrektor -Pieronek -Szacunek dla Niego.

Maria

Witam. Chciałam się dowiedzieć jakie są zarobki w Sigit Skoczów na stanowisku operatora produkcji. Czy są jakieś premie, dodatki. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Ann

Witam, czy praca w Sigit Czechowice-Dziedzice na kontroli jakości jest na 3 zmiany? Czy pracują tam też kobiety? Proszę o jakieś info. Z góry dziękuję

@Ann

Tak na 3 zm, kobiety

Zzzz

Napiszcie soś na temat sigit skoczow czy naprawde jest tam taki rygor ze jat chcesz isc do wc to ktos cie musi przysc zastapic na stanowisko i jaka faktycznie jest tam praca na operator maszyny jaki faktycznie zarobek na reke

@Zzzz

Oczywiście że ktoś cię musi zastąpić a zarobki najniższa krajowa

Głos wszystkich kobiet

Widać jaka to firma, w biurze karierowicze co(usunięte przez administratora) tylko umieją a łaski nie gorsze. Młoda Pani P. (nie podam danych, będziesz wiedziała), nie jesteś tu długo a już się bierzesz do rzeczy, miej odrobinę godności, ten wyżej postawiony niż Ty ma kobiete o czym pewnie wiesz, nie myślisz o tym co jej robisz? A ten manager jeszcze gorszy ????

Czy pracownicy w Sigit dogadują się między sobą?

Operator

Najlepiej zrobic ankiete w firmie jak kiedys(lata temu)....-tylko zeby nie odbierala wladza...na produkcji!!!!!

Bondziorno

Witam Jak wygląda praca na magazynie? Zastanawiałem sie czy nie złożyć CV poniewaz mam duze doswiadczenie. Licze na szybką odpowiedź kogos kto zna temat.

Magazynier
@Bondziorno

Super praca w Sigit - Polecam

WXW

Witam jak wygląda praca w Czechowicach ? ktoś może dać jakieś informacje jakie zarobki czy są przyjęcia ?

JA

Co sądzicie o obecnej sytuacji w Sigit?

Operatorzy
@JA

Jak niema kierow.pani.Marze.(rudej). -to praca jest calkiem inna !!zero mobingu ,nie straszy ludzi nie podpuszcza w biurze na operatorow! Jest calkiem normalna sytuacja -kazdy wie ze ma pracowac i swoja prace jak najlepiej wykonywac!!!WIELKI SZACUNEK DLA TEGO KTO JA WYRZUCIL..!!!!

Joo
@Operatorzy

Super! Jeszcze znalazło by się kilka takich liderek. Przychodzą do pracy, aby pograć na telefonie nic z siebie najlepiej robić za nie i podejmować decyzje. A kasę przecież za to dostają i to nie najniższą krajową!!!!

On
@Joo

Do kierownikow--patrzec co robia liderki!!!!!

Xd
@Operatorzy

Rude to zawsze FAŁSZYWE!!!!! @y

Xxx
@Joo

Szczególnie ta co nigdy nie pracowala na produkcji, wiecznie o wszystkim zapomina, musisz sie dopominać i jeszcze łaskę robi, że pojemniki podwiezie, postawić ja przy maszynie i zobaczymy jaka mądra będzie!

Xyz

(usunięte przez administratora) firma, dzwonią po godzinach pracy.

???

Jak tam w Skoczowie robicie normalnie ? Bo w Czecho masakra wysyłają na urlopy itd.itp....!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit - Skoczów

• Jak się pracuje w Sigit?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigit