Pol-Gips Grzegorz Polak

Jędrzejów

Opinie o Pol-Gips Grzegorz Polak

2010-01-03 10:58:56
Firma nieduża, ale solidna. Pracodawca wymagający od swoich pracowników pełnego zaangażowania w pracy oraz dyspozycyjności gdyż często trzeba pracować po godzinach. Ale za to uczciwy, w pewnych sytuacjach tolerancyjny, potrafiący zrozumieć potrzeby drugiego człowieka. Może pieniądze w tej firmie nie są duże, ale wypłacane terminowo co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.
quba 2012-10-21 11:10:29
cooo ?? :/ :/ :/ uciekać
Jeremi 2013-08-12 14:23:49
Cooooooo ? Chłopcze tak jak poprzedni pisał uciekać !!!!!!! pensja hihihihihihihih siedź lepiej w domu i nie zawracaj sobie główki :)
Alan 2016-04-22 11:20:58
Dzień dobry, zainteresowała mnie firma Pol-Gips Grzegorz Polak, pracowałem w tej branży już 10 lat i liczę, że uda mi się do nich aplikować, jednak nie widzę nigdzie aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników może podpowiedzieć, czy prowadzą aktualnie proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Pol-Gips Grzegorz Polak - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Gips Grzegorz Polak