KWALITA sp. z o. o.

Pyskowice

Opinie o KWALITA sp. z o. o.

Jasiu 2010-08-19 12:07:22
Patologia i syf jednym słowem sanepid i do zamknięcia.
anonim 2011-01-10 13:54:56
Miałem okazję przepracować w tej firmie kilka miesięcy na okresie próbnym.Niestety nie spodobałem się.
Firma nieźle zarządzana ,zarobki jak na dzisiejsze czasy OK.Atmosfera super, polecam tego pracodawcę lecz wymagania ma wysokie.Nie zgadzam sie z opinią mojego poprzednika -chyba Jasiu też się nie sprawdził na okresie próbnym lecz uważam ze nie należy kogoś szkalować jeśli na to nie zasłużył.
BUDWAR
hmm 2011-08-21 12:05:20
jedynym słabym punktem tej firmy jest (usunięte przez moderatora), jest strasznym panikarzem !, i mają dziwy system szkolenia
Blue Men 2013-09-13 01:11:46
Odswieze troche temat
Mam okazje podjac prace w firmie Kwalita wie ktos jakie teraz sa warunki pracy jakie zmiany ilosc godzin i wynagrodzenie?
koko 2015-02-06 09:10:37
słyszałam ze jest to praca przy taśmie,może ktoś napisać co konkretnie się tam robi?
asa 2015-02-06 09:18:31
jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
len 2016-04-22 20:00:12
Firma KWALITA sp. z o. o. jest znanym producentem dodatków piekarniczo-cukierniczych np. produkują mieszanki chlebowe, mieszanki bułek i drobnego pieczywa, dodatki wypiekowe, czy posypki dekoracyjne. Co do pracy tutaj to chyba atmosfera jest ok, kasa na czas, co jest ważne.
Zostaw swoją opinię o KWALITA sp. z o. o. - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWALITA sp. z o. o.