Opinie o Ramirent S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ramirent S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramirent S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramirent S.A. w Szczecin

zibi

piszecie , piszecie...ale o co chodzi to nikt nie wie? piszcie sensowne teksty a nie bełkot

IZWIESTIA

To kolejny ruch wałkonia, zdegradowali tą miernotę z dyrektora na … sam nie wiem kogo a żeby się wykazać ponoć swojego kumotra Bidulę mianował na niezwykle ważnego menadżera od kluczowych decyzji w zakresie przestawiania śmietników i wkręcania jarzeniówek, to kolejny krok w karierze obydwu tych fajfusów od frytek. Oby tak dalej panowie 

on

ja wiem... powiedział, że zje wałkonia co wchodzi w po placu wiadomo gdzie i komu ;-)

ten tego

... i balon popłyną chyba się nie spodziewał ktoś wie dlaczego

Leszno
kooorkiiii

Banda karierowiczow nie majacych pojecia o niczym. Tyle o tej firmie.

zzz

jest ok

BIG DIGAlo alo dawno mnie nie było przepraszam ale

Alo alo dawno mnie nie było przepraszam ale byłem na zarobku poza granicą  słysze jakieś dziwne historie z wielu zakątków tego kraju, stolica, miasto przędzy oraz rafineria aaa i nadmorskie szczere ,….hmmmm tam to dobiero się dzieje –) Ktoś kto decyduje o rabatach wiąże wynajem z projektowaniem taka drobna koligacja. Tylko czy to etyczne jest aby dawać rabaty tym co chcą zmienić rysunek swojego domostwa albo dobudować kawałek garażu ;) jedno napędza drugie hehe wszyscy to wiedzą w oddziale tylko nie pan dyrektor co udaje, żę pracuje a pracą się nie hańbi myśląc, że jak matmuuuuuuu w du… mówiąc 5 słow nie po ojczystemu jaki to on fajny itd. Trzeba się zastanowić jaki w tym interes jest ;-) i tyle co powiem dziś lece zierac jagody. Jeśli ktoś poczuł się źle i na to zasłużył to mówie sory taki mamy zwyczaj a jeśli wie, że źle robi i czuje się fajnie to powiem, że to tylko do czasu;-) gdyż, ja tu jestem i prędzej czy później Cię zdemaskuje ;-)

JJ

Totalna porażka! Zatrudniają najczęściej przez Agencję Pracy TRENKWALDER. Premie zależne od obrotu to ściema. Ogólny ferment, rozmowy za plecami. Brak jasnego programu szkoleń. Niedobory kadrowe (oszczędności na pracownikach. Przesuwanie pracowników po całej Polsce to norma. Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Zarobki to dno poniżej 2500 . Ostatecznie dobre dla studentów jako pierwsza praca.

edek

Nie rozumiem pytania. Na jakie stanowisko aplikujesz i gdzie?

Redaktor Naczelny Interneta

Jakoś ucichło rozumiem ze Pan wałkoński wszedł w czokoloko tak głeboko że już nikt sie nim nie interesuje :)

Agent

Ja niestety nie mam dobrych wiadomości byłem u wyroczni i potwierdza słowa "sprawiedliwego"(usunięte przez administratora) musisz zostać odłączony wracaj robić kanpki ps. ja lubie kanakpę drwala ;-)

Sprawiedliwy

Darolizowdupowłazie tyk tyk jeszcze troche i przyjdzie czas na rozliczenie twojej pracy nie myśl, że jesteś wybrany ;-) Morfeusz też tak myślał ;-) a ja znam neo i powieda, że każdy będzie rozliczony pozdrawiam ;-)))))))

obserwator

Po obserwacji funkcjonowania jednego z serwisow stwierdzic mozna ze ludzie pracuja na etacie sprzataczek. Wiecznie sprzatane na przyjazd wladz wyzszych, mam wrazenie ze juz bardziej i glebiej nie idzie komus wejsc...

Redaktor Naczelny Interneta

Jakbyś był tym od rozdawania kart to po 1sze nie siedziałbyś tu gdzie siedzisz a po 2 to nie kazałbyś na siebie mówić Pan bo na Pana to trzeba mieć pieniądze i godność popartą przez innych a ty jesteś po proatu zagubionym człowieczkiem, który stracił otwór w którym to w lini prostej ruchem posuwisto - zwrotnym robiłeś swoja pozycję. a tu nagle zaczęła się tzw. czystka i jesteś tak bardzo zagubiony, że aż mi cię szkoda. język przygotowany śliski i prężny a niema otworka i co teraz zrobić ??? hmm dam kolejną radę po prostu czekaj i mniej nadzieje, że znowu znajdziesz pancia ;-) Picusiu PS. Sam twój pseudonim już wiele wyjaśnia hehehe ale co i tacy muszą psuć powietrze na tym globie .

Hugo szef
@Redaktor Naczelny Interneta

LUBIĘ TO - ładnie napisane. Ja mam radę dla odsuniętych. Panie i Panowie trzeba się z losem pogodzić, wyciągnąć wnioski i może uda się w innej branży.

PISTOLERO

są już pewne szczątkowe wyniki losowania wiemy już kto będzie tym wybranym tak jak ktoś napisał wzór przydziału według tajemnego klucza dostepu do komputera SYJONU tak i tu ma to swoje odzwierciedlenie tak jak liczba PI ;- } więc kto zgadnie kogo zaszczyt strzeli ??? (usunięte przez administratora)aha i oryginalna plakietka ochroniarza w kąpiecie z używaną oponą od stara

Redaktor Naczelny Interneta

Pikuś to ostani post w Twoją stronę bo szkoda mi czasu na flustrata, wzasadzie jednego z wielu wśród naszych szeregów, czekaj na dalsze rozdania kart ;-) może Ty będziesz następny hehehehe średnia krajowa To 3834,17 brutto wiec jakbyś poczuł się źle to chwile z głodu nie chlapniesz chyba, że jak jeden z poprzednich MC kanapkowóców masz ostre kredo to będziesz musiał albo uchylać na centralnym albo ogórki u sąsiadów od bmw ;-) wsypywać do kosza powodzenia ,,, tik … rik …tik buhahahah

@Redaktor Naczelny Interneta

Dla Ciebie Pan Pikuś to po pierwsze po drugie ja jestem ten od rozdawania kart, a Ty jesteś w tej talii podejrzewam co najwyżej waletem:)))

pikuś

hehehe skoro tak dopytujesz o te fury to pewnie jesteś jednym z kierowników oddziałów? a o ręce się nie martw były i będą czyste (chciałbyś mieć takie)pompa też da radę. Jak jesteś ciekawy to poszukaj informacji w firmie a nie na jakimś forum na zasadzie plotek.

Redaktor Naczelny Interneta

Pikusiu skąd takie wnioski, że nie pracuje ? to, że pewne ruchy są robione poza oficjalnym gremium to wie każdy a Ty jak widać bardzo się emocjonujesz każdą nową sytuacją podaną do wiadomości publicznej ;-) Taka moja mała rada jeżeli masz czyste łapki ( choć jakbyś miał Twoje reakcje byłby inne) nie musisz się niczym przejmować ;-) i wyluzuj trochę bo pompka ma ograniczoną zdolność przetłaczania złych rzeczy i po co masz jak jeden z wyżach szeblem asiorków się leczyć. Tak na marginesie bardzo mnie ciekawi jaki będzie klucz przyznawania służbowych furmanek jak znam życie to = odległość od oddziału do domu / wyprostowany palec w odcinku miedniczym * znajomość z wpływowym „ póki co „ „ menagerem „

Redaktor Naczelny Interneta

U kmuś tu puszczają nerwy ;-) może ty się ujawnisz ? zobaczymy, który to z ciebie flustrat w szeregach firmy ;-)

@Redaktor Naczelny Interneta

nie nie puszczają mi nerwy Poprostu jakbyś pracował w firmie to byś miał informację odnośnie samochodów, a skoro nie pracujesz to co Cię to interesuję??????zajmij się sobą, rodziną i własnymi sprawami, nie szukaj plotek i sensacji. Z tego co widzę to Ty jesteś mocno sflustrowany.

Redaktor Naczelny Interneta

Powiedźcie czy to prawda, że "kierownicy" oddziałów dostaną auta?

@Redaktor Naczelny Interneta

Redaktor Naczelny Interneta do Ciebie (usunięte przez administratora) pracujesz w tej firmie, że tak Cię wszystko interesuje wypad

Zostaw merytoryczną opinię o Ramirent S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Ramirent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ramirent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramirent S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramirent S.A.?

Kandydaci do pracy w Ramirent S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramirent S.A.