Opinie o Harmann Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Harmann Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harmann Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harmann Polska Sp. z o.o. w Katowice

Dzień dobry, że dwa dni temu została dodana oferta dla specjalisty ds. technicznych, że względu na własne doświadczenie chciałam spróbować, jakichś super świeżych opinii tu nie ma w dodatku nie dotyczących pracy na tym stanowisku. mógłby mi je ktoś z praktyki opisać?

Co przez te dwa lata działo się w spółce? Nie ma opinii od tego okresu a jeszcze wczoraj wystawiali oferty na taki portal. mnie zainteresowała ta dla specjalisty ds. zarzadzania produkcją. Mam doświadczenie więc raczej podeślę CV, chce mimo wszystko wiedzieć co się teraz w firmie dzieje, jaka jest atmosfera i czy warto przyjść na rozmowę? liczę na stabilne zatrudnienie

Areczek

Ta firma to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam pracy w tym bajzlu. Prezes nie wie co mówi, potem nic nie pamięta. Z każdą sprawa w tej pracy jest problem. Urlop zależny jest od widzi mi się szefuncia który nie jest zbyt zrownoważony, a klasy i taktu zachowań jego nie będę komentował, bo długo by się rozpisywac. Ogólnie nikomu nie polecam. Szkoda czasu waszego. Szanujmy swój czas. Nie pracujmy w Harmanie.!!

Małgorzata

dlaczego tak piszesz? nie jest to prawdą co napisał ten ktoś?

Gowork farma trolli
@Małgorzata

A masz wątpliwości?

Były
@Areczek

Fatalna firma fatalny pseudo kierownik i szef

@Gowork farma trolli

A w co sugerujecie, żeby tu wątpić? W to co napisał? Wkręca z tym całym prezesem?

Magazynier
@Były

Skończ już z tym hejtem. Ani to smaczne, ani prawdziwe. Pracowałeś w magazynie na tyle długo, że poznaliśmy cię z każdej strony. Nie pasowałeś do zespołu, ani jako kolega ani, jako dobry pracownik. Po prostu odpuść, bo obrażasz ludzi myśląc, że na goworku jesteś bezkarny. Wysyłałeś do kolegów smsy z pogróżkami... wszyscy to ignorują, bo ewidentnie masz problemy ze sobą. A dla gowork jesteś pożytecznym idiotą, bo opinie frustratów najlepiej się sprzedają.

Magazynier Nowy wpis
@Areczek

Totalne (usunięte przez administratora), którego zwolniono z pracy z bardzo uzasadnionych powodów.

Kolega z pracy Nowy wpis
@Areczek

Wszyscy "miło" Cię wspominamy. "Nie pracujemy w Harmann!!" ? To Ty już nie pracujesz i pokazujesz tymi bzdurnymi wpisami, jaki jesteś kozak, gdy wydaje ci się ze jesteś anonimowy.

Creo

Pracowałam w Harmann wystarczająco długo żeby móc się wypowiedzieć. Jak dla mnie warunki były bardzo dobre. Pensja na czas, rozsądne godziny pracy, umowa nie-śmieciowa. Brak korpo-schematów i swobodna komunikacja. Gdyby nie fakt przeprowadzki, pewnie zostałabym dłużej. Polecam każdemu kto się zastanawia.

Mikołaj
@Creo

Jak już wspomniałaś o pensji to powiesz na jakim była poziomie? Wnioskuje że dobrym jak jesteś zadowolona. Podasz widełki na jakie mógłbym liczyć jakbym aplikował?

Creo
@Mikołaj

Wynagrodzenie zależy od stanowiska i doświadczenia. Ja byłam usatysfakcjonowana. Średniej nie zaniżają;)

@Creo

Czyli w to wchodziły już jakieś premie czy coś?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Harmann Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Product Manager (wentylatory przemysłowe i chemoodporne)?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
KatowickiSpodek

Wechtuś nie kłamie już tak bardzo ?

?
@KatowickiSpodek

Nie pomyliłeś firm? Bo widzę, że co drugi komentarz tu odnosi się chyba do jakiejś firmy z Katowic (po adresie sądząc), mimo iż profil chyba dotyczy firmy z Krakowa. Pracowałem w Krakowie kilka lat. Było ok i połowy tych komentarzy nie rozumiem

@?

Gdzie Ty tu masz info, że profil dotyczy Krakowa? Przecież i adres w zakładce kontakt jest że Katowice i to samo tutaj w nazwie przecież. ;) Ale tak właściwie to dla tej z Krakowa jest osobne forum?

Bobs

Firma porażka,ludzie są zastraszani przez wielkie Ego Szefa który ma coś z głową nie polecam.szkoda nerwów i czasu

Ola
@Bobs

Witam serdecznie. Nie polecam absolutnie tej firmy. Człowiek się nie liczy.

Przemek

Niech będzie pochwalony. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Katowic. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Harmann? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Przemek

Gośka
@Przemek

Czołem Przemku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to polecam firmę Dynapac z Katowic. Pracownicy (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Pozdrawiam serdecznie. Gośka.

Weronika

Hej, nie widziałam, żeby ktoś o tym pisał ostatnio, więc zapytam i bardzo proszę o odpowiedzi. Jaka jest obecnie oferowana przez Harmann umowa? Dajcie znać, jeżeli zatrudniają na umowę o pracę. A jeśli owszem, to na jaki termin jest pierwsza taka umowa, pozdrawiam.

aaaaa

Witam, , jakie są zarobki dla nowych pracowników, mozna pisac w netto badz brutto, dziekuje z gory

Księgowy
@aaaaa

Zarobki są netto

@Księgowy

Witaj @Księgowy, a czy Harmann organizuje jakieś szkolenia, kursy doszkalające dla pracowników? Jeśli tak, to jak często?

Wiesław

@D Piszesz to z perspektywy klienta czy pracownika? Pytam bo chciałbym tam złożyć CV, a nic nie wiem konkretnego o tej firmie, możesz się wypowiedzieć?

Love gowork!
@Wiesław

Nie składaj. Lepszej roboty od tej, którą masz teraz nie znajdziesz ;-) Tu zadasz kilka pytań dziennie i masz fajrant.

Weronika
@Love gowork!

Z tego co zrozumiałam, odradzasz składanie CV do firmy Harmann, mam rację? Jeżeli tak jest, to byłoby super, gdybyś uzasadnił jakoś swoją opinię, taki wpis będzie o wiele bardziej pomocny. Jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy pracy w tym zakładzie?

Love gowork!
@Weronika

Wiesław na pewno zrozumiał ironię. Ty wyraźnie nie.

@Love gowork!

Hej! Doceniam żart:) Czy jesteś zatrudniony w Harmannie? Jak oceniasz warunki? Ile czeka się na odpowiedź od momentu wysłania CV?

Olga

Cześć, jaka atmosfera panuje w dziale księgowości w Harmannie? Zastanawiam się z ilu osób składa się zespół i czy pracownicy są zgrani - każda opinia będzie pomocna:)

Kamil

Płaca zawsze na czas czy są jakieś opoznienia ?

D

SUPER FIRMA

Leszek

Macie wiedzę czy Harmann Polska szuka nowych pracowników? Osoby bez doświadczenia są tu zatrudniane? Napiszcie.

Berliner

Witam, Firma mega dziwna po pierwszej rozmowie już powinien każdy wyciągnąć wnioski. Po pierwsze polski kapitał i spółka czyli tak naprawdę dystrybutor Harmann a w Polsce. A te Gazele to rozdają patałachom niech nikt się tym nie sugeruje odnosząc się d super rozwoju. Jak dla mnie szkoda czasu i energii. Szkoda 2 miesiące w plecy.

wtajemniczony
@Berliner

Świat dzieli się na ludzi, którzy coś osiągneli lub którzy mają duże szanse coś osiągnąć i tych, którym to absolutnie nie grozi. Stałem z boku i wiem, że tobie firma podziękowała bo bycie w tej drugiej grupie masz w DNA, co wynika nie tylko z deficytu intelektu ale również lenistwa. Patałach to człowiek robiący coś niedbale i niezdarnie. Słyszysz to określenie często? Sprawy własności i who is who nie warto komentować, bo z wyżej wspomnianym deficytem i tak tego nie ogarniesz. Zresztą to nie twoja sprawa

Nina
@wtajemniczony

Czyżby ktoś z właścicieli albo zarządu tak zjadliwie komentuje opinie?

KatowickiSpodek
@wtajemniczony

Żeby tak o ludziach pisać ? Co za dziadostwo zarządza w tej firmie ?

Kumpel margrabiego
@wtajemniczony

Po ostatnim zdaniu powinna być kropka idi#^o.

Jasiek

Ale w czym problem, zawsze można zmienić firmę. Jeśli bardzo dobra komuś nie odpowiada niech szuka lepszej!

Marzena
@Jasiek

To fakt, ale jeśli ktoś ma jakieś niemiłe doświadczenia z Harmann to dobrze, że dzieli się tym na GoWork z innymi - nie odbierajmy tego jako narzekanie. Po to w końcu zostało stworzone to forum. Czyli Twoim zdaniem praca w tym miejscu jest bardzo dobra, tak?

Julita

Czy coś w ostatnim czasie w warunkach zatrudnienia, jak i możliwości rekrutacji do Harmann Polska się zmieniło? Jak już ostatnio pisałam - to ważna kwestia dla wszystkich tych, którzy poszukują zatrudnienia w Katowicach. Dajcie znać, jeśli macie jakieś doświadczenia związane z tym pracodawcą.

Julita

@Rob, a czy możesz napisać coś o kwestii budowy nowych oddziałów firmy Harmann Polska? Firma planuje nowe zatrudnienia? Z wielką ochotą poznamy Twoją ocenę warunków pracy oraz płacy u tego pracodawcy, kwestie benefitów również będą tu bardzo istotne. Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Ulka

Czy firma prowadzi rekrutacje? Na jaka umowę można liczyć?

Posiadacie jakieś informacje związane z Harmann Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

ROB

tak posiadamy, Harmann jest z Krakowa nie z Katowic ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Harmann Polska Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Harmann Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Harmann Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harmann Polska Sp. z o.o.?

Harmann Polska Sp. z o.o.
  • Półłanki 29G
    30-740 Katowice

Harmann Polska Sp. z o.o.