Opinie o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

PK

Je He, zakład jeszcze ważny. Będzie moja ,bajerka nawiązania Patrzcie i sie uczcie

hehesz
@PK

Przecież Ona to wszystko przeczytała i nie da się nabrać na obiad kawę itd. Już się o tym przekonałem

Czy pracownicy w CGH Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Krążownik

Najbardziej pod prysznicem mają tematy

maja

pracownicy tak.ale gorzej jest w relacji pracownik brygadzista,mistrz.Porażka.

Xyl

Biurowi raczej tak zależy od działu w niektórych super w niektórych trochę mniej :)

Kamil

@spawacz. czemu nie polecasz?

Tosiek

Zapytam jeszcze raz. NA ILE ZMIAN JEST PRACA W CGH JAKO SPAWACZ? DZIĘKI ZA INFO BO CZEKAM JUŻ CHYBA 2 TYGODNIE NA ODPOWIEDZ...

spawacz.
@Tosiek

Na trzy zmiany.Osobiście nie polecam.

@spawacz.

czemu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczno-Gospodarczy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Tosiek

Witam. Na ile zmian jest praca? Pozdrawiam.

Brawo dla dziewczyny z kadr Wszystko można załatwić od ręki pomimo że zastepowała jeszcze sekretarkę i miała więcej roboty . Nareszcie ktoś kompetentny

Dlaczego kasujecie posty Przecież pisze prawdę użyłem imienia ale to fakt że ta nowa dziewczyna w kardach jest dużo lepsza niz Pani M. Każdy to widzi .

@pracownik

To prawda ,zawsze uśmiechnięta i miła Zawsze można wszystko szybko załatwić

Izi

Przy biurze w bramie pasowały ktoś milszy

Spawacz

@Migomat My nie mieli szans ale tera chłopaki z biura sie zakładają mają szanse wieksze niż my

Migomat

Nikt zakładu nie wygra , krawaciarze nie umówi się z nikim Ja próbowałem zagadywać i nic

jaja
@Spawacz

Ciekawe kto ;-p

Mat

Po co ma wiedzieć, skoro to osły, niecwarci zachodu

Uśmiechnięta Karolina :D

Witam serdecznie Panowie ;) jak tam zdrówko u Was? Widzę po opiniach, że dużo się dzieję na CGH. Kobieta, która weszła na moje miejsce daję radę? Jesteście mili czy tak jak dla Garbatej? : D ( ta co na wszystkich skarżyła i jest nieogarnięta) nie będę oszukiwać w nowej pracy nie ma takiej wesołej atmosfery jak z Wami :D (usunięte przez administratora)ps. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie ;)

@Uśmiechnięta Karolina :D

Widzę że boli , że dziewczyna jest dobra i daje rade lepiej niż Ty kiedyś

Migomat

A wśród chłopaków poszedł zakład kto pierwszy zarwie tę nową dziewczynę A zakład przyjoł jeden za spawaczy, ciekawe czy mu się uda . Bo pewny siebie ????

TIG
@Migomat

Uda sie uda. Zaczołem pisać, potem kawa A potem.....

@Migomat

Nikomu się nie uda Panowie :D mojej kobiecie raczej się to nie spodoba ;) a tak na grubym marginesie JA JESTEM DAMĄ A NIE ŻYWYM TOWAREM DO ZAKŁADÓW. Pozdrawiam

Nieznajomy
@Migomat

Moim zdaniem dziewczyna jest super nie rozumiem tylko po co ten zakład gdyby nie był żonaty to bym się z nią umówił .

Nieznajomy
@Migomat

Moim zdaniem dziewczyna jest super nie rozumiem po co ten zakład gdyby nie był żonaty to bym się z nią umówił.

Pracuś
@Nieznajomy

Już widzę jak z wami wszystkimi się umawia. Widać że dziewczyna na poziomie i napewno sama nie jest

@Pracuś

Panowie weźcie się za pracę a nie myślami czy jestem na poziomie czy sama ;) na stronce każdy cwany a nikt nie podszedł i nie zapytał heh ;) właśnie pokazujecie mi jakie macie jaja a raczej "jajeczka" heh ;) bije pokłony za odwagę! ;) Pozdrawiam

tig
@Nowa Dziewczyna :D

A ja myślę że to nie ona pisze tylko jakiś typek sie potszywa To tyle na temat Za wysokie progi jak na spawaczy

@tig

Zakładamy się o 100 zł, że to ja Karolina a nie jakis "typek "? Co mam zrobić, żeby udowodnić?

Tig

Daj że siana i weź 100 zł. To nie o Ciebie chodzi

@Tig

Hahaha czyli boimy się przegranej :D a o kogo chodzi? Matkę Teresę z Kalkuty? ;D jak dasz to wezmę :p o 9. 30 przy biurze transportu, czekam 5 minut. Jeżeli nie przyjdziesz naprawdę jesteś "cwaniaczkem", ale tylko w necie ;) życze odwagi i spokojnej nocy :D PS. Nie czekam do 10tego, poproszę od razu do rączki ;D hahaha

Biurowiec
@tig

Ta młoda kobieta jest mądrzejsza od Was i raczej nikt ją nie zarwie z tego co widzę i czytam ;) a tak na marginesie.. PODSZYWA jak już :p

Spaw
@Biurowiec

Te biurowiec, jak już , to nikt JEJ nie zarwie Znalazł się profesor, śmiechu warte

@Nowa Dziewczyna :D

Kto by tam za Tobą się oglądał Jesteś śmieszna, zejdź na halę dostaniesz 200 i do rączki też dostaniesz he he No odwagi

spawacz

Lakierlakiernik

Witam wszystkich, mam pytanie odnoście zarobków i samej atmosfery pracy na stanowisku lakierniczym widziałem ze malujecie tam agregatami Hydrodynamicznymi wiec dość fajna prace niestety jeżeli ludzie to idioci wiecie jak może się pracować :/ chciałbym usłyszeć opinie ludzi tam pracujących! Możecie pomóc ? Z góry dzięki i jeżeli wszystko bd super to stawiam zimna colę dla wszystkich którzy mnie przekonali :D

Jarek
@Lakierlakiernik

Jeśli chodzi o pracę to jak wszędzie.ciągłe braki w wyposażeniu ochrony drug oddechowych.lepimy odzież taśmami papierowymi,ciągłe braki.majster też do dupy.ogólnie nie polecam.płace z żędu 2700 na rękę ale to i tak musisz dobrze zagadać. Nie polecam

Lakiernik
@Lakierlakiernik

Praca jak praca. Nie ma nic za darmo bo za siedzenie nie płacą. niedługo rusza nowa lakiernia a tam warunki super już będą. Cała załoga czeka na to oprócz takiego pewnie Jarka co też pisał. Atmosfera między ludźmi jest dobra. Firma płaci uczciwie na czas i też za nadgodziny. Ten Jarek to pewnie ten obibok co go majster chce zwolnić bo ściemnia i reszta musi za niego robić i poprawiać to co spier.. i tak pewnie pisze o robocie a kombinezon zużyty wyrzucam i dostaje nowy a nie kleje taśmą. Maski też są tylko niektórzy nie zakładają bo im morde uciska niby

Gdydbrvt
@Lakierlakiernik

Nie polecam.produkcja i kilkoma działami rzadzi osoba, który ma za nic ludzi. Nikt nie ma nic do powiedzienia.

pracownik CGH

jestem byłym pracownikiem CGH. Widzę że poziom intelektualny się nie zmienił.Jacy idioci robili tacy robią.Na tym portalu nawet nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie typu jaka atmosfera na halach ile średnio można wyciągnąć itd. Jesteście puści w środku.Wasze konwersacje na tym forum o tym świadczą. Żal to wszystko czytać. Jesteście idiotami.nie szanujecie innych a co dopiero siebie.Pozdrawiam.

Metal

Pytanie brzmi jaki dział jest najbardziej decyzyjny czy dyrektorzy i kierownicy mają zawsze rację , Musi iść bo pilne czy muszą liczyć się z zdaniem i opinią innych nawet jeżeli postawionych niżej osób czy KJ ma zawsze rację...?

Trele morele

Cgh to była firma do 2010 roku potem zaczęła się inwazja karierowiczów dyrektorów i liderów którzy do dzisiaj zostali i myślą że oni zbudowali cgh a każdy wie jak jest i cała stara gwardia odeszła bo nie będzie się z tunikami użerać którzy pojęcia nie mieli nie mają i mieć nie będą????

Moris
@Trele morele

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Większość nic nie wie o produkcji a kierują zakładem. Jak może głównym bossem zakładu zostać księgowy który oprócz liczenia i exela nie wie co to spawanie i zarządzanie zakładem - a prace utrudniać jest łatwo swoimi decyzjami. Bossem musi byc osoba techniczna a nie ........ Jak będziemy szli w tym kierunku to powodzenia. Za chwile na halach kobiety będziemy przyjmować bo stwierdzi ze nadają się do pracy jako spawacze (oczywiście nie ujmując nic kobietom). Zobaczymy co będzie, ale na lepsze nie liczę. Nie z takim podejściem, z takimi ludźmi.

@Moris

Akurat bede bronił Dyrektora finansowego, jest to mysle że jedna z nielicznych osob ktora dba o firme jak i dyrektor techniczny, reszta faktycznie np. Kierownik produkcji nazywany przez wszytskich dyrektorem produkcji to największy przekręt tej firmy, największy (usunięte przez administratora) i osoba ktora zrobi wszytsko aby wine zwalic na osobe niżej od siebie byle byc czystym ... byle tylko byc na stanowisku na ktorym jest ... mistrzowie ... to kolejna sciema w cgh ... ciekawe kiedy się zabiorą za nich ... moze w końcu karma wróci i skończą sie dla nich dobre dni ... mistrz Leszek M. czlowiek ktory tak mocno dba aby na emeryturce dorobić sobie w cgh mimo ze nic nie wnosi tylko drze ry** a to niektórym się podoba, slowa negatywne mozna powiedziec jeszcze o pomocniku kierownika ur ... kolejna osoba która dostala posadę z racji bycia rodzina kierownika, nic nie umie, nic nie potrafi a mysli że jest najlepszy ... hehe kolejna zbedna osoba w cgh która potrafi tylko kombinowac i ściemniać... idac dalej to dzial zaopatrzenia ... kolejne osoby która są marionetkami "dyrektorka" produkcji ... mogą robic zakupy tylko tam gdzie im pozwoli ... a nie gdzie lepiej i taniej ... tylkp mogą tam gdzie wieksze profity dla niego ... Dla osób która chca zlozyc cv to polecam ... ale tylko do dzialow KJ UR, księgowość, kadry (uwazac na fałszywą Marte), na produkcji uwazac na Ł.C, Podsumowując Firma duza, dobrze płaci, tylko trzeba kij prosto trzymac przełożonym abym oni utrzymywali swoje ciepłe posadki

Kolega

Widzę, że trafił się nam specjalista w każdej dziedzinie. Dobrze zna się na produkcji, sprawach kadrowych, wie jak zarządza się produkcją, jak kupuje, kto kim steruję. Zgaduje, że Moris jesteś idealnym kandydatem na dyrektora firmy. Na to wychodzi, że konkurencję masz marna jak nikt się na niczym nie zna.

Biznesmen z prywatka po etacie

Panie P. Mało miał Pan zysków z naszych wspólnych interesów sprzedażowych ?! Zero szacunku Panie P.

Pracownik 2

Widzę, że kolega bardzo zawiedziony. Skoro jest tak źle to po co kolega siedzi w CGH i miejsce zajmuje. Lepiej się zająć swoją robotą skoro płacą dobrze i na czas w dodatku. Jeżeli się nie podoba w zakładzie to zawsze można zmienić pracę bo czasy komuny się skończyły że wszyscy równi. Nie nosiło się teczki to trzeba nosić woreczki niestety.

tomex
@Trele morele

Pracowałem w tej firmie w latach 2000.... To było zarządzanie , to była tez to produkcja, ale tez byli odpowiedzialni właściciciele ,o których region zna.Ba nawet była rozbudowa i plany nowego zakładu. Potem roszady w kierownictwie i prawach własności spowodowały, że podstawowa wieloletnia kadra odejść musiała po pomysłach Niemca i nowego holendra! - przyjęto dyrektora d/s czystek ze spółdzielni pracy ale z j. ang. d/czystek i ten rozpieprzył zakład a potem go wyrzucili ale starych fachowców zabrakło.. Oj historia jak w teleturnieju "koło fortuny", bo o to ten cały rozpieprz polskiej gospodarki. Jak u was dzisiaj ?- pewnie podobnie. Pilnujcie własnej (usunięte przez administratora) bo dyrekcja to karuzela i nie wiadomo kto z niej wypadnie a kto zacznie to zarządzanie i z jakim skutkiem? Rynek paliwa ma długi kryzys.

Były ale normalny
@tomex

Tylko szczury lub wyrzuceni takie opinie pisza i obrażają tych co naście lat jeszcze pracuja i są szanowanymi pracownikami

Hej, ciągle widzę do waszej firmy ofertę pracy dla Konstruktora. Zastanawiam się czy nie aplikować ale i jednocześnie z czego wynika tak duże zapotrzebowanie. A może to duża rotacja? Dajcie znać jaka atmosfera w dziale konstrukcyjnym :)

szuwarowy
@Michał

Klasztorna. Nos w komputerze i się nie odzywaj. Rysuj na tempo. Szybciej. Jeszcze szybciej. Dane wejściowe niespójne. Założenia sprzeczne. Rysuj szybciej! Nie kombinuj na powodami dla których NIE możesz robić. RÓB! Nie starasz się!

Błażej
@Michał

Cześć, Wypowiedź @szuwarowy to bzdury. Najwidoczniej wypowiedziała się osoba, która nigdy nie pracowała w dziale konstrukcyjnym. Atmosfera jest bowiem świetna! Zespół składa się z ludzi otwartych i pomocnych, a daleko posunięte poczucie humoru całej ekipy potrafi umilić każdy dzień :) Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na pracowników, nie jest to efekt dużej rotacji, lecz konsekwencja wysokiego tempa, w którym rozwija się firma. Pozdrawiam serdecznie!

Leszek
@Błażej

Fajnie, ze tak dobrze wyrażasz się o firmie i atmosferze w niej panującej. Widziałem na stronie pracodawcy https://cgh.com.pl/kariera sporo ofert rekrutacyjnych. Szukają także inżyniera konstruktora, a to chyba Twój dział. Doradź jak przygotować się do rozmowy kwalifiakcyjnej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CGH Polska Sp. z o.o.?

Pytanie o jaki dzial pytasz lub na jakie stanowisko chcesz przyjść

Patrycja

Jakie trzeba mieć ukończone szkolenia?

Kamila
@Patrycja

Dopiero szukam informacji o pracy w CGH, więc niestety nie wiem. A jakie stanowisko masz na myśli? To dosyć istotne.

BASowiec

Witam. Jakie są zarobki w cgh jako spawacz na migomat czarna i podstawa na tiga czarna i kwasiak. Ktoś coś powie? ????

adam

Koledzy w firmie jest transport wewnętrzny jak wyglądają zarobki i warunki warte zachodu ? Pozdrawiam

Łukasz
@adam

W przypadku, gdyby w firmie był transport wewnętrzny, to chciałbyś spróbować swoich sił w procesie rekrutacyjnym? Daj znać, czy słyszałeś coś o tym pracodawcy. Może dowiem się od Ciebie czegoś nowego.

Jakson

Panowie co wy za bzdury tu piszecie, wy spawaczami nie jesteście żaden z was co tu pisze. Prawda jest taka że w tej całej popierdzielonej Bydgoszczy niema ani jednego zakładu pracy gdzie przyjmują spawaczy, wy jesteście ślusarze spawacze a spawacz to ktoś kto sie monterką nie zajmuje i powiem wam mutanty jedne że spieprzyliście na Kujawach rynek pracy bo żaden z was nie miał tyle jaj żeby na rozmowach kwalifikacyjnych oświadczyć że monterki czy tam ślusarki nie robicie. W ten sposób sprawiliście że te wszystkie cwaniaki i pozoranci co was do pracy przyjmują mają wielofunkcyjne roboty i na pospawanie i montowanie i na szmatę i na szype i niech mi tu nikt bzdur nie odpisuje bo odwiedziłem ponad 20firm i wszędzie spawacza nie potrzebowali bo potrzebują takich co wszystko (usunięte przez administratora) choć po zrobieniu próbek zlatywały sie wszystkie nygusy żeby pooglądać bo robię już 20lat i połowa z tego na platformach. Powiem wam głupki Bydgoskie tak,mam nadzieje że będziecie (usunięte przez administratora) jak wielofunkcyjne roboty do ubranej śmierci i żaden z was na miano spawacza nie zasługuje, jesteście ślusarzami z umiejętnościami spawacza. Ja już podziękuje całej Bydgoskiej infrastruktórze miejsc pracy i spierdalam na Pomorze tylko tam jest jeszcze zawód spawacz co łapy ma od trzymania rączki a nie tam (usunięte przez administratora) szlifier palników i miar monterskich, generalnie panowie jesteście tam chyba wszyscy upośledzeni a jak chcecie zweryfikować czy pisze prawdę to zapraszam na Pomorze ostatni bastion dla spawacza tam sie nauczycie szacunku do pracy spawacza ale spawacza ludzie a nie mutanta co pospawuje co pomontuje.

Ktoś.
@Jakson

Pamiętam takie czasy gdzie się pracowało jak piszesz. Komuną ten czas nazywali. Jak nie chcesz pracować to nie obrażaj tych co chcą leserze .

irek
@Ktoś.

Masz coś do komuny palancie?! kiedyś w latach 70-80tych nie było takiego syfu jak jest teraz...każdy człowiek był równy więc zastanów się zanim coś napiszesz

Łukasz
@Ktoś.

Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w CGH Polska. Skąd mogą wynikać negatywne opinie? w zakładce kariera https://cgh.com.pl/kariera widzę kilka otwartych naborów, które wyglądają interesująco

yeloww

Nic ciekawego do zaproponowania dla pracownika - dostaniesz 700 euro i nic poza tym jak nie jesteś przydupasem. I ciesz się albowiem praca za grosze to super sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CGH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGH Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Srebrna 39
    85-461 Bydgoszcz