Lynka

Opinie o Lynka

Aktualność
Witamy na profilu Lynka!

Cieszymy się, że Nas odwiedzasz. Zapewne jesteś zainteresowany poznaniem Lynki lub jesteś Pracownikiem, który chce zostawić swoją opinię w serwisie.

Od 2021 roku postanowiliśmy aktywnie być z Wami na portalu go-work umieszczając profil firmy, informacje o naszych wartościach, benefitach oraz aktualnych ofertach pracy. Czytamy opinie i na bieżąco odpowiadamy na Wasze pytania.

Jak w każdej społeczności, również na naszym profilu, obowiązują pewne zasady, a mianowicie:

·       Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też umieszczania pomówień.

·       Trzymaj się faktów, zachowaj kulturę wypowiedzi.

·       Miej odwagę podpisać się pod opinią, wtedy możemy się merytorycznie ustosunkować do danej wypowiedzi.

Informujemy także, że:

·       Komentarze zawierające treści obraźliwe i naruszające regulamin serwisu będą usuwane i archiwizowane przez Administratora.

·       Ochronie prawnej podlega ujawnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. Każdy pracownik podpisuje w momencie zatrudnienia deklarację poufności a ujawnianie danych firmowych jest naruszeniem warunków zatrudnienia.

Czytając opinie, pamiętaj o zachowaniu zdrowego dystansu do pewnych wypowiedzi:

·       Część opinii jest pisana pod wpływem chwilowych emocji. Należy oddzielać zwłaszcza te negatywne reakcje od rzetelnych i obiektywnych danych na temat firmy.

·       Każdy pracownik jest indywidualną osobą z innym podejściem do życia i doświadczeniem oraz innymi oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy do poznania nas lepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej, lub poprzez rozmowę z przełożonym lub działem HR. Nasze drzwi są szeroko otwarte dla Was.
Jednocześnie zachęcamy Cię do poświęcenia chwili i zapoznania się z nasza firmą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami bezpośrednio lub poprzez adres e-mail: hr@lynka.eu. Mamy jasno określone standardy i wartości pracy, gdzie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na współpracę i otwartą komunikację, do czego gorąco Was zachęcamy.

Dział HR
glus

proszę nie piszcie takich informacji- wiem że musicie ale to jest ............, w szczególności w temacie swobody wypowiedzi

@@@ Nowy wpis

Największym problemem w firmie od zawsze była kwestia pieniężna. Możesz pracować 15 czy 20 lat, a i tak będziesz mieć stawke niewiele wyższa od nowszych pracownikow którzy pracują np 3 lata. Idąc dalej w tą stronę niedługo firma potraci wszystkich dobrych pracowników ????

@@@@

które stanowiska w tym momencie oceniasz? chodzi może o drukarzy czy bardziej biuro? Zastanawiam się czy tu nie chodzi o to, że podobna praca i tak jest wykonywana a dla nich liczy się efekt? Druk nie mógłby być na akord? Nie odszukałem się go w ofercie dla pomocnika

OP Nowy wpis

Niewiem czym sie zajmujesz droga koleżanko/kolego, ale weźmy na przykład inna branże. Jesteś fotografem, doświadczonym. A zarabiasz tyle co osoba początkująca, wątpię żebys był zadowolony

P.... Nowy wpis
@@@@

Jak człowiek nie walczy o swoje to tak bywa. Poza tym jak można pracować tyle lat w jednej firmie na tym samym stanowisku. Rozwój zdobywanie nowych doświadczeń umiejętności kwalifikacji, dzisiaj naprawdę jest dużo przyzwoicie płatnych zajęć. A nie tylko lament jak to źle. Czasem lepiej poszukać nowego pracodawcy i można wynegocjować dużo lepsze warunki. Wszystko w waszych rękach Alleluja i do przodu. Pozdrawiam.

Oferta dla asystenta do działu księgowości wciąż jest widoczna. Ten model hybrydowy by mi zdecydowanie odpowiadał. Zastanawiam się jednak jak wygląda teraz rozmowa, ktoś kto teraz był dalby rade ocenić czy warto iść? Jak kandydat jest sprawdzany?

Magda:)

Życzę powodzenia. Mam nadzieje że trochę oddychniesz przez 6 miesięcy zrobilas kawał dobrej roboty.Nie przejmyj się ludźmi którzy gadają :) Traktuj ich jak oni Cię traktowali.Ale Wiem Że Ty tak nie potrafisz.

Marysia

Wczoraj została dodana oferta dla asystenta w dziale księgowości. Jest tu może ktoś z działu i by ocenił atmosferę? zależy mi na tym by była dobra, a planuje aplikować

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy poziom wynagrodzeń w Lynka uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 3 stycznia.

@Magda

Witam.Widze, że wiadomość która została ostatnio napisana została usunięta .Przykro. Czasami mysle, że prawda boli i zostawiamy to co jest dla nas wygodniejsze. Ale wracając do zachowania jednego z naszych Liderow może fajnie by było od czasu do czasu zmieniać zaloge. Jeżeli nie zmieni swojego zachowania to naprawdę przez jego podejsce do niektórych pracownikow zostaniecie na sezon sami.W firmie ogólnie jest fajnie ale jest kilka zapalników co pozwala im się na dużo i w tej sytuacji jeden z Liderow to widzi ale jedni są traktiwani tak a drudzy inaczej. Jest to bardzo przykre ale moim zdaniem w tym traktowaniu niektórych osób podchodzi już pod (usunięte przez administratora)

@@Magda

Dziękujemy za podzielenie się Twoimi uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszej organizacji. Przykładamy wielką wagę do opinii naszych pracowników, gdyż są one dla nas cennym źródłem informacji o tym, co możemy poprawić w naszym środowisku pracy. Przykro jest nam słyszeć, że doświadczyłaś sytuacji, które budzą Twój niepokój. Zapewniamy Cię, że chcemy zagwarantować wszystkim naszym pracownikom środowisko pracy wolne od dyskryminacji i nieuczciwego traktowania. Abyśmy mogli podjąć konkretne działania, niezwykle ważne jest poznanie szczegółów i rzeczywistych informacji. Nie możemy polegać na deklaracji, która nie wskazuje na konkretne osoby i sytuacje. Rozumiemy, że czasami bezpośrednia komunikacja może być trudna, dlatego pragniemy zapewnić Cię, że Twoje obawy będą traktowane z najwyższą poufnością. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych ścieżek komunikacji – zarówno bezpośrednich, jak i anonimowych – abyśmy mogli dowiedzieć się więcej na temat Twoich doświadczeń. Konkretne przykłady i szczegółowe informacje są dla nas nieocenione w procesie identyfikacji i rozwiązywania zgłoszonego problemu. Zachęcamy do otwartej rozmowy z działem HR lub skorzystania z dostępnych opcji anonimowego zgłaszania skargi, które istnieją w Lynka. Pozdrawiamy, Zespół HR Lynka

Po pierwsze to specjalista ds. e-commerce ma nad sobą lidera? Po prostu chce aplikować na te aktualna ofertę ale ten dzisiejszy komentarz zwrócił moją uwagę. ogólnie to na każdym dziale może być podobnie? do kogo można zwrócić się z problemem? Zazwyczaj reagują?

Tosia

Na utrzymaniu ruchu normalnie ktoś podał kwotę wynagrodzenia, czemu na kontrolera jakości nikt jej nie pisze? Ktoś już kiedyś pytał o elastyczny czas pracy na tym stanowisku. a ogólnie ona sama jak teraz wygląda? i wiecie czy od nowego roku będą szukać kogoś na ten dział? Ofert teraz nie widzę

Rafał

Cześć Chciałbym zapytać ile da się zarobić w utrzymaniu ruchu ? Wiedziałem ofertę pracy

Ur
@Rafał

Tak 6 netto Za czyszenie filtrów

Co oznacza elastyczny czas w pracy w przypadku kontrolera jakości? Nie jest to praca na konkretne zmiany "od-do"? Pracodawca pisze też w ofercie o możliwości pracy zdalnej, ale nie wiem czy możliwa jest kontrola jakości na odległość, tym bardziej, że ma być ona przeprowadzana także u podwykonawców. Kto mi odpowie?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Lynka? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 maja na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko asystent sprzedaży.

Hej, w Lynce pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Handlowca (rynek Polski). Chciałabym zorientować się czy jest szansa na start otrzymać podstawę w wysokości 6000 zł brutto? i czy istnieje realna szansa zarobków na poziomie 10-12 tyś brutto? (z premią)

Dzięki za odpowiedź ;) W takim razie jak się pojawi ogłoszenie być może aplikuję i być może będziemy pracować razem. Ktoś kto odpisał w taki sposób jak Ty musi pracować na produkcji ;) Pozdrawiam

Krystyna

Ile się zarabia miesięcznie jako Specjalista ds. Obsługi Help Desku w środowisku Windowsa? Mam jeszcze jedną wątpliwość, bo tutaj na Goworku w ogłoszeniu o tę pracę jest mowa o zdalnej, a na innym portalu - o stacjonarnej i hybrydowej. Jak w końcu z tym jest? Zależy mi na 100 proc. home office.

Pracujący
@Krystyna

nie ma szans na 100% home...

Maria
@Pracujący

No to szkoda, też miałam na oku tę ofertę :( Ale rozumiem hybryda jest możliwa? Jeśli tak to ile dni w tygodniu jest opcja podłączenia się z domu?

Witam.Mam kilka pytań odnośnie wynagrodzenia w Lynka.Jaka panuje atmosfera w firmie,czy da się pracować spokojnie bez jakiegoś czepiania się nowego pracownika. Jak wygląda wypłata z pracy na produkcji? Ile zarabia się na rękę tak mniej więcej,czy są jakieś dodatkowe premie i benefity.Zastanawiam się nad złożeniem CV ale tak wstępnie chciałbym wiedzieć ile mogę zawołać na początek tak żeby mi nie podziękowali od razu.Jeśli można to proszę o konkretne odpowiedzi bo widziałem że jest tu takich wiele bezsensownych wpisów.

Irena

Firma szuka nowej osoby do działu marketingu, dokładnie specjalisty :) Macie może jakieś rady, co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Jest się czym stresować? :P W ogłoszeniu pisze o doświadczeniu 5-letnim. Sporo, ciekawi mnie ile w takim razie wyglądają widełki proponowane przez firmę? :)

Maja

Obecnie trwa rekrutacja dla Młodszego Specjalistę ds. Zaopatrzenia. Oferują tutaj UoP. A wiecie, na jaki czas jest ta umowa? Na nieokreślony czas? Ktoś coś wie?

Ile zarabiają drukarze?

Zależy ile sobie igrasz jak nic to najniższą

Mike

Jaka kasa? Najlepiej sprawdzić w dziale kadr, jeden telefon i wiesz wszystko.

zobaczyłam na stronie, że szukają asystenta z językiem niemieckim do działu eksportu. czyli tak jak w opisie można 100% zdalnie i nie trzeba jeździć? a co z wynagrodzeniem, bo nie podali?

Jaka atmosfera panuję wśród załogi, czy kierownictwo jest ok? Jak z pracą , czy jest. Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako pracownik produkcji? Dziękuję za odpowiedź.

XXD

Zdradzi ktoś jakie zarobki w obsłudze klienta z j.francuskim?

Zostaw merytoryczną opinię o Lynka - Skawina

• Jak się pracuje w Lynka?

Zobacz opinie na temat firmy Lynka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lynka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lynka?

Kandydaci do pracy w Lynka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lynka