PPHU.STELMACH

Świdnica

Opinie o PPHU.STELMACH

gal anonim 2009-11-16 00:16:32
Lipa. praca na czarno. BHP brak
turbo 2011-12-24 00:39:04
co drugi pracownik bez umowy. w biurach dziewczyny zastrasszane przez pania prezes beate gdesz. nie placi za nadgodziny, kaze za darmo robic. bhp nie istnieje. predzej czy pozniej bedzie wielka afera jak zaczna tam porzadnie kontrolowac. nikomu nie polecam
zniesmaczony 2013-07-01 12:35:00
strasznie nierzetelna firma, nie płacą, zalegają i zwodzą bez końca. Pani prezes wiecznie w rozjazdach i na "naradach". Odradzam zdecydowanie współpracę i pracę w tej firmie.
byly-pracownik 2014-07-14 22:09:10
Witam , odpowiadajac na wczesniejsze wpisy : duza rotacja pracownikow , ludzie zatrudniani na czarno - w momencie jak sa potrzebni. najlepsi fachowcy odeszli do firm konkurencyjnych. zaleganie z wyplatami po kilka miesiecy , nierzetelnosc , pani prezes typowy nowobogacki bamber , ktory tylko pierwsze wrazenie robi dobre , (usunięte przez administratora)
były pracownik 2015-01-02 22:10:14
Pracować się da ale trzeba przynieść coś z domu np kombinerki,śrubokręty, młotek. Idąc tam do pracy dobrze mieć odłożoną gotówkę bo na wypłatę się długo czeka albo w razie jak wam się zdarzy coś zepsuć bo kary pieniężne niestety są. Pracowałem kilka tygodni i zwiałem.
paszczur 2015-04-08 16:17:39
250 godzin i jest gitarka dziekuje.
bylypracownik 2015-08-28 12:37:30
maurycy 250 godzin to takie minimum u mnie na dziale po 300 godzin mieli dzien w dzien w pracy a zapłaty brak, miesiąc lub dwa spóźnienia z wypłatą to norma narzędzi do roboty brak bo szefowa kase skompi na każdym kroku a dyr produkcji jest najlepszy!!!(pan R.R.)- jego brak wiedzy na każdy temat wychodzi na każdym kroku ale to ty płacisz za jego błędy bo zawsze wywinie się obronną ręką a ciebie zmiesza z błotem ODRZADZAM KAŻDEMU WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bylypracownik 2015-09-09 14:07:59
kolego premią jest fakt że dostaniesz wypłate jakąkolwiek oczywiściez opóźnieniem :)
ciekawy 2015-09-28 21:39:39
Witam wszystkich, szukam osoby która pracowała w tej firmie, aby się spotkać i uzyskać informacje odnośnie p. prezes. Zainteresowanych proszę o napisanie stworzonego do tego celu maila t.mazur1@vp.pl, a potem kontakt tel.
młotkowy 2015-09-29 14:38:10
Otwórzcie sobie strone www.stelmach.pl zakładka kontakt - większość z wymienionych tu osób już dawno tam nie pracuje. Chyba nie mają siana na opłacenie moderatora......
ciekawy 2015-09-29 15:59:08
A czy Ty młotkowy pracowałeś może w tej firmie?
poinfirmowany 2015-11-02 16:19:25
Firma przestała istnieć. Można podjechać pod zakład i zobaczyć, że wszystkie loga firmy zostały usunięte.
Kasiasa 2015-11-10 22:21:18
Witam, firma sie nie zamknela tylko zmienila nazwe...
on 2015-11-16 20:02:47
A gdzie nowa nazwa bo tam nic nie widac. firma widmo
wolny strzelec 2015-11-30 00:45:43
Koledzy słyszałem że Frezpol z Inżynierskiej prowadzi rekrutację na produkcję. Płacą w terminie i wszystkie dodatki. Jedyny minus to załoga z Wałbrzycha która się uważa za lepszą od Świdniczan ale może się coś zmieni bo jest nowy Zarząd
komornik 2016-01-28 17:53:08
pracoje tu powiem tak ze jest mozliwosc zarobienia można dobrze zarobić ale kasy nie ma na czas brak bhp,codziennie pijastwo jakies urodziny,imieni alkohol to podstawa przed praca a jednemu to nawet zabrali prawo jazdy bo najebany wracal do domu i drapnęli go hehe a teraz popierdala zima lato na rowerku z bagażnikiem i wozi pompke,klej i latki tip top hahahahahahaha i dalej to samo robi tylko ze rowerem to cz mieć dobrze beret zrytyyyy.
komornik 2016-02-04 22:29:06
Kupisz 0.7litra czystej i jakiś napój na popitkę i zglosisz się do Pana brygadzisty i masz prace plus dobra umowa a jak będziesz chcial podwyżkę to postawisz przez pare dni i jesteś prawa ręka brygadzisty najlepszy fachowiec z firmy i największy leser do roboty
komornik 2016-04-26 16:15:32
dajcie se spokój z ta firma ludzie ja właśnie szukam pracy gdzie indziej z kasa zalega roboty niema ale słyszałem ze Badura chce przyjąć 9 osób na dobrych warunkach
adek 2016-05-09 12:35:34
to jak nie odpowiadaja warunki to lepiej sie nie zatrudniac
Zostaw swoją opinię o PPHU.STELMACH - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU.STELMACH