Opinie o Autodoradca Poznań w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autodoradca Poznań. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autodoradca Poznań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autodoradca Poznań w Poznań

Mariusz Nowy wpis

Czy stawki płacowe są na wysokim poziomie?

nick Nowy wpis

Aleksandro, Ty pracujesz w tej firmie? Widziałem dwa ogłoszenia, rzeczoznawca i doradca klienta. Możesz mi napisać na czym polega praca jako doradca i gdzie ewentualnie aplikować? Może jakiś namiar do osoby odpowiedzialnej za rekrutację?

Aleksandra Nowy wpis

@nick, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Zainteresowany, a Ty jesteś zainteresowany pracą w Autodoradca Poznań? Może zdecydowałeś się już aplikować do pracy w tym miejscu? Co możecie powiedzieć o pracy w Autodoradca Poznań? Polecacie tego pracodawcę?

nick Nowy wpis

Mnie ciekawi jakie proponują warunki pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autodoradca Poznań? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja słyszałem, że firma ma opinię super pracodawcy. Czy ktoś z pracujacych mógłby podpowiedzieć cos więcej?

Ireneusz

Szczerze polecam ! Korzystałem już sześć razy z usług Pana Ryszarda. Pierwszym wspólnie sprawdzanym samochodem było roczne Renault Megane 1,6 miało to miejsce w 2001r samochód po dwóch latach został odkupiony przez mojego sąsiada który jeździ nim do dnia dzisiejszego. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie zakupu samochodu bez obecności Pana Ryszarda  Ostatnio zamówiłem sprawdzenie nowego samochodu w salonie u dealera. Na każdym etapie otrzymywałem rzetelne informacje odnośnie stanu auta w zakresie, jak się później okazało, uszkodzeń mechanicznych podczas transportu jak oraz rzeczywistego stanu karoserii. Za każdym razem otrzymywałem obszerne raporty wraz z dokumentacją zdjęciową. Wielokrotnie zwracałem się do Pana Ryszarda z dodatkowymi pytaniami i wątpliwościami i zawsze otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi. Ostatnie zlecenie zaowocowało tym, że Pan Ryszard doszukał się w nowym samochodzie uszkodzeń mechanicznych układu jezdnego oraz lakierowanego błotnika tylnej części samochodu. Dealer był zmuszony do wytłumaczenia się z zaistniałej sytuacji oraz sprowadzenia dla mnie innego egzemplarza zgodnego ze specyfikacją zamówienia.

Ryszard

Sporo trudu kosztowało mnie trafienie na samochód używany w dobrym stanie i z niewielkim przebiegiem .Popełniłem sporo klasycznych błędów oglądając auta w salonach i komisach , a w niektórych sytuacjach trudno było stłumić emocje , które temu towarzyszyły zaciemniając właściwy obraz stanu auta . W końcu powiedziałem „dość”! Laik oddaje namierzone auto fachowcowi z dużym doświadczeniem . Pan Ryszard szybko i fachowo przedstawił stan pojazdu wystawiając jak najbardziej pozytywną ocenę .Wsiadłem w pociąg i wraz z małżonką wróciliśmy swoim Oplem Corsą d bezpiecznie do domu ( 350 km ).Otrzymałem szybko protokół z oględzin i 8 zdjęć. To wszystko dzięki Autoekspertowi z Poznania z 19 letnią praktyką w diagnozowaniu pojazdów.Ja kompletny laik w tej dziedzinie po raz kolejny nie zawahałbym się skorzystać z usługi Pana Ryszarda Tchorza –Autoeksperta z Poznania.

Mariusz

Serdecznie polecam usługi Pana Ryszarda. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłem dużo czasu i ustrzegł mnie przed zakupem auta które wg. sprzedającego było w bdb stanie, a tak naprawdę okazało się że, było całe malowane poza dachem, samochód który sprawdzaliśmy z Panem Ryszardem wcześniej był użytkowany w wypożyczalni aut o czym sprzedający również nie wspomniał. Poszukiwania wymarzonego auta rozpocząłem więc od nowa i jak się okazało następny samochód znajdował się również niedaleko Poznania, więc wykonałem szybki telefon do Pana Ryszarda w celu jego inspekcji. To auto przeszło kontrolę pozytywnie i okazało się godne polecenia, dzięki czemu jestem szczęśliwym posiadaczem bezwypadkowego z autentycznym niskim przebiegiem BMW F30 . Pan Ryszard działa fachowo i profesjonalnie, o każdym aucie dostałem szczegółową dokumentację pisemną i fotograficzną, oraz podczas oględzin byłem o wszystkim informowany telefonicznie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam usługi tego fachowca. Pozdrawiam, Mariusz.

Izka

Z czystym sumieniem polecam P. Ryszarda. Jego fachowa opinia i pomoc w negocjacjach ceny przeważyła o decyzji kupna auta. Oględziny trwały ok 1 godziny łącznie z diagnostyka podwozia. Profesjonalne i w bardzo rzeczowym tonie. Gdybym znowu miała kupować auto, skorzystałabym z tej usługi jeszcze raz. Pozdrawiam Izabela

Rafi

Serdecznie polecam Pana Ryszarda. Bardzo dokładnie i sprawnie sprawdził wszystkie informacje o aucie, sprawdzał naprawdę wszystko, a także twardo i skutecznie negocjował cenę o kilka tys w dół nie biorąc za to pieniędzy :) Bardzo polecam, jeśli ktoś planuje kupić auto i chce mieć pewność, że nie kupi skarbonki polecam Pana Ryszarda.

nsdnfnf

Znalazłem ofertę pracy dodatkowej u tego pana, wysłąłąem swoje cv ale nikt nie odpowiedział. Od tamtej pory minęły dwa miesiące, koleś zamieścił przez ten czas 30 nowych ogłoszeń, ponawia je co kilka dni, cieżko stwierdzić czy nie znalazł jeszcze takiego eksperta jakiego szuka i wszyscy kandydaci są do (usunięte przez administratora) czy sami się zwalniają bo okazuje się ze robota nie warta naszego zachowu i czasu.

Mirosław
@nsdnfnf

Ja na miejscu tego Pana nie zatrudniłbym ciebie nigdy w życiu, z takimi roszczeniami na dzień dobry :( Wielkie halo,że nikt tobie nie odpisał czy nie oddzwonił. Chyba pierwszy raz wysyłasz swoją aplikację do pracodawcy skoro oczekujesz odpowiedzi nie kwalifikując się w rekrutacji.

Mikołaj

Polecam Pana Ryszarda jako eksperta w dziedzinie motoryzacji. Skożystałem po raz pierwszy z usług takiego fachowca i nie żałuję. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że prócz szczegółowego sprawdzenia samochodu Pan Ryszard negocjacje cenę zakupu nie biorąc za to prowizji. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Romek

Świetny fachowiec polecam. Dostałem namiary od znajomych którzy korzystali już z usług tego pana i pracują w firmie w której Pan Ryszard od lat opiekuje się ich samochodami służbowymi. Skorzystałem z pomocy Pana Ryszarda przy kupnie samochodu i nie żałuje. Ponieważ poznałem człowieka z ogromną wiedzą dla którego praca przy samochodach to nie tylko praca, od razu widać, że ten facet tym żyje i się tym pasjonuje, w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Polecam! Gdyby nie Pan Ryszard oszukano by mnie przy kupnie nowego Opla w salonie ASO. Pełen profesjonalizm i widać, że w salonach ASO darzą Pana Ryszarda dużym szcunkiem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc przy kupnie nowego samochodu i z pewnością, będę Pana polecać. Andrzej

Serdecznie polecam firmę Autodoradca Poznań każdej osobie noszącej się z zamieram zakupu używanego samochodu. Skorzystałem kilkukrotnie z usług Pana Ryszarda, a dokładniej mówiąc ( kilkukrotnie weryfikował on wskazywane przez zemnie samochody) Pan Ryszard swoim profesjonalizmem i ogromną wiedzą którą chętnie się dzieli podczas wspólnych oględzin, sprawia że kupujący czuje się podczas zakupu naprawdę bezpiecznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem doświadczenia uwidoczniającego się podczas oględzin samochodu. Jestem również pewien, że decydując się na kolejny zakup używanego samochodu ponownie skorzystam z usług Pana Ryszarda

klient

Trochę śmieszny Koleś, na swojej cienkiej stronie opisuje siebie jako jedynego najlepszego experta w Wielkopolsce, na innych stronach w necie jak najstarszą firmę w tej branży w Polsce (trzeba mieć tupet). (usunięte przez administratora)

@klient

Pan klientem!!!?? Pomylił Pan pojęcia. Z tego co mi wiadomo, jest to wizytówka. Po drugie Pana opinia jednoznacznie wskazuje, że zależy Panu tylko i wyłącznie na oczernianiu kogokolwiek, w tym przypadku najwyraźniej padło na tego pana Ryszarda. Uważam,że powinien Pan udać się do lekarza i skorzystać z pomocy dobrego specjalisty, ponieważ wypowiedź jaką Pan zamieścił, jest przepełniona zazdrością, zawiścią i ociekającym jadem, a to nie jest normalne. Nooo chyba, żeeee konkurencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Autodoradca Poznań - Poznań

Autodoradca Poznań
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • os. Czecha 88 lok. 3
    61-289 Poznań