Opinie o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Premium Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Work Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Work Sp. z o.o. w Opole

Sandra

Pojechałam z chłopakiem na produkcję do Austrii (chociaż po przeczytaniu opinii miałam jednak mieszane uczucia) ale okazało się, że wszystko jest ok. Pracujemy z chłopakiem na jednej zmianie, mieszkanko ok, produkcja jak każda inna.

@.....

Termometry tam jakieś macie? Jaka jest temperatura? Macie możliwość na jakiś dowolny ubiór? Do tego przede wszystkim przy tym opisie interesuje mnie to w jaki sposób przedstawiono wam warunki jeszcze przed wyjazdem?

Cześć, jest tu może ktoś kto był na robocie jako elektromonter? Są dwie oferty na marzec na Kolonie i na Stuttgart. Zastanawiam się która wybrać jeśli już, jest rejon który można polecić?

Sandra

@Sandra

Możesz przy tym wskazać konkretną lokalizacje by było jasne? I jaki standard mieszkania? Wy sami w nim jesteście czy jednak więcej osób mieszka? Dawali na rozmowie jakieś konkrety względem warunków? Opinie właśnie tutaj są dość dawne a fajnie być na bieżąco

Domi
@Sandra

Hej pojechaliście na produkcję lameli do Zell am Moos? Jak praca oraz zakwaterowanie? Pytam ponieważ tez mamy z chłopakiem taka ofertę ale od stycznia.

Ewelina
@Sandra

Czy możesz się ze mną skontaktować? Bardzo bym prosiła. Czekam na wyjazd i na jakieś informacje ze strony agencji a też mam jechać z chłopakiem na lamele.

Nowa Nowy wpis

@Ewelina pojechaliście na te lamele? Jeśli tak to mogłabym prosić o informację jak tam z tą pracą? Czy warunki w porządku? Jak temperatury na hali ?

..... Nowy wpis
@Nowa

Najgorsza agencja z jaką miałam styczność. Kontakt z nim to jakiś żart. Temperatura na hali? Jakiej hali? Pracuje się w zimnie i dźwiga się ciężkie rzeczy. Nie polecam! Uciekajcie.

@.....

Cześć, jest tu może jakiś hydraulik? Na stronie jak są oferty dla monterów i tym podobnych to podają na różne lokalizacje stawkę głównie 18 euro przy czym w opcji na Stuttgart jest cos pusto, czemu nie podają kwoty? Ta sama będzie? jeśli płacą identycznie to gdzie opłaca się najbardziej pojechać?

A opiszecie sytuacje par? teraz ostatnio nie było zbyt wiele opinii ale widzę ze pojawiły się zapytania od osób, które w parze maja właśnie jechać. Nie dochodzi do czegoś takiego, że rozdziela czy cos? pokój to zawsze dwójka na spokojnie się znajdzie? Daleko od pracy?

elektromonter

Rekrutacja przeniega wyśmienicie, obiecują zlote gory, nic nie trzeba ze soba brac nawet ciochow roboczych, obiecuja narzedzia i ciuchy, po dojezdzie do miejsca pracy okazuje sie ze wszystkie obiecanki sa bez pokrycia, jedyne co pokrywalo sie z obietnicami to fakt iz co tydzien wyplacaja zaliczki w kwocie 250€ celem oplaty za kwatere

Ogolnie przeprowadzil 5 minutowa rozmowe po niemiecku i stwirrdzili iz sie nadaje, lecz po spotkaniu innych osob nie mam pojecia o czym oni rozmawiali na rozmowie gdzyz spotkalem osobnikow ktorzy nie potrafili wymienic dni tygodnia po niemiecku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

To co tak konkretnie wyszło z tej rozmowy telefonicznej, że odbyła się później konsultacja z tym wspomnianym prawnikiem? I w jakim języku była ta rozmowa? Widzę, że ktoś pytał jakiś czas temu o język niemiecki. Swoją drogą o jakie problemy może chodzić? O co chodzi z tą kasą?

Poszukuję pracy w Wejherowo na stanowisku elektromonter. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Fachowiec

Firma i panienki rekruterki w niej to to twoje dni,cwaniactwo,kłamstwo na każdym kroku ,brak odpowiedzialnosci,mijanie się z prawdą.I zarobki żenująco niskie

ona

Witajcie mama pytanie ,czy ta firma jest godna zaufania ? .Chcę podjąć z nimi współpracę czy warto im zaufać? Proszę o szczere odpowiedzi...

Firma wprowadza ludzi w bład

Firma ma na stronie podane stawki, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Po kilku pytaniach okazuje sie, ze nagle z 18E na godzine robi sie ok 12. Im wiecej pytań, tym rekruter bardziej sie plącze. Szkoda czasu.

D
@Firma wprowadza ludzi w bład

Mało tego, Miała być stała praca przy granicy... I nagle zmiana co dwa tygodnie budowy z jednego końca na drugi koniec Niemiec... i przymusowy bezpłatny urlop dwa tygodnie bo...nie ma pracy ????odradzam !!!!

Leszek J

Od 1,5 miesiąca pracuję jako elektryk w Linz.Warunki mieszkaniowe przyzwoite, pracy sporo. Pierwsza wypłata się zgadzała. Jak do tej pory wszystko było ok.

Firma nie odpowiedzialna upominam się o wystawienie dokumentu od miesiąca zero reakcji i kontaktu niepolecam tej firmy zdaleka omijać

Czy zdarzają się nadgodziny w Premium Work Sp. z o.o.?

Premium Work

Tak, zdarzają się często. Wszystko zależy od zlecenia. Mamy wiele ofert pracy, gdzie często występują nadgodziny. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam

@Premium Work

TYLKO DLACZEGO IAK POIECHALEM IAKO HYDRAULIK PRACOWALEM ZA POMOCNIKA PLYTEK APO TYGODNIU KAZALAS MI IECHAC 600 KM

Czy można w Premium Work Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Premium Work

Witam , mamy bardzo bogatą listę ofert pracy. Dodatki występują różne w zależności od oferty, od kompetencji kandydata. Bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Pozdrawiam Zespół Premium Work

@Premium Work

NIGDY WAM IUZ NIE UWIERZE A ZWLASZCZA TEMU H-WI Z KOLONI

JWR

Na początku wszystko zapowiada się ładnie pięknie. kontakt z panem Danielem sosną jest na przyzwoitym poziomie i nic nie wskazuje na to aby wyjazd do pracy mógł okazać się totalną porażką. Niestety w związku z tym że jest to podwykonawca grupy ewiko dalszą rolę przejmuje wcześniej wspomniana firma i słynna już pani Sabina która jest naszym niemieckim koordynatorem - ciężko to nazwać koordynowaniem ponieważ już pierwszego dnia pracy pojawiły się mega problemy a współpraca z nią zaczęła robić się bardzo nieprzyjemna. Koniec końców po dwóch dniach spania w aucie odmówiliśmy współpracy z panią Sabiną a także firmą Premium work gdzie rolą pana Daniela było tylko i wyłącznie przepraszanie oraz zgrywanie potulnego baranka od którego nic nie zależało i który niczemu nie jest winien. Wysłali nas 700 km od domu w dwie różne lokalizację gdzie ani w jednym ani drugim przypadku nie zarobiliśmy ani centa, ledwie udało nam się wrócić do Polski i taki był finał współpracy z firmą Premium work wizja jakiegokolwiek zarobku ( Dodam jeszcze że w związku z kombinatorstwo filmy ewiko przy pracowaliśmy 3 godziny za darmo u niemieckiego pracodawcy za które Nikt nam ani grosza nie zapłaci). Radzę omijać z daleka jest wiele innych firm pośredni czych które być może nie będą az tak skłonne do nabijania w butelkę.

@JWR

koledzy to jest (usunięte przez administratora) ia spalem w samochodzie 1 noc bo na kwaterze ktory mialem adres mnie nieznali a do domu 1250km w1 str oczywiscie Firma EWIKO -PERSONEL

Czarek

Czasami najlepszym przydarzy się wpadka o ile tak było jak opisałeś@JWR

Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie na stanowisku cieśla szalunkowy. Jak z zarobkami? I czy firma faktycznie jest tak dobra jak tutaj opisują? Dzięki za odpowiedź ????

Ciekawy

Witam mial ktos wyjazdy jako pomocnik elektryka przez Pania (usunięte przez administratora)? Jesli tak to czy jest ok.

Krystian

W sierpniu podjąłem trzy miesięczną współpracę z agencją Premium Work na stanowisku murarz. Wyjazd był do Austrii. Na początku określiliśmy warunki współpracy, po czym przygotowałem się na wyjazd. Bezpłatny kwaterunek, który zapewniła mi agencja był w porządku, w pokoju brakowało tylko czajnika ale nie był to problem, bo w ten sam dzień się na jeden złożyliśmy i mieliśmy fajny :) Agencja zapewniła mi umowę o pracę, i wypłatę w wyznaczonym czasie. Naprawdę nie miałem większych problemów z formalnościami i polecam współpracę z tą agencją.

Mirek

Niedawno rozpocząłem współpracę z Premium Workiem. Byłem z nimi na dwóch wyjazdach, teraz szykuję się na trzeci. Jak na razie nie mam na co narzekać. Praca jest w porządku, kasa też. Warunki pobytowe na miejscu są w porządku, mamy pokój dwuosobowy, kuchnię i łazienkę oraz przedpokój. Takie małe mieszkanko. Jest czysto i schludnie. Podczas wyjazdów mieliśmy dobry kontakt z koordynatorami wyjazdów i pomagali nam oni w razie jakiś tam pytań czy problemów. Wyjazd, praca i przyjazd bez problemów. Zachęcam do współpracy z tą agencją!

Dariusz Janowiak

Bardzo miła obsługa w szczególności Pan Tomasz mieszkanie super polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Work Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Premium Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Work Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Work Sp. z o.o.