Opinie o Salon Kosmetyczny Ester w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon Kosmetyczny Ester. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salon Kosmetyczny Ester o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Kosmetyczny Ester w Sosnowiec

wzięłam ją z groupona Nowy wpis

wykupiłam na grouponie u tej kobiety permanentny brwi i kresek. O POŻAL sie boże! ostrzegam!!! odradzam! poleciałam naiwna na dobrą cenę. ale nauczka dla mnie i dlatego na własnym błędzie was przestrzegam! byłam na poprawce u profesjonalnej linergistki i jeszcze czeka mnie poprawka ponieważ poprzedni tatuaż po tej pani z ester jest tak mocno wdrożony w skóre że ciężko go będzie zatuszować. uczcie się dziewczyny na cudzych błędach i nie reagujcie na "pozytywne" komentarze bo są one dodawane przez właścicielke albo jej koleżaneczki. strzeżcie się!

Gosia Nowy wpis

Jakie wykształcenie należy posiadać starając się o posadę w firmie? Czy pracodawca zapewnia kursy oraz szkolenia?

eliza Nowy wpis

miałam robiony i p.Beaty permanentny 6 lat temu...krew się lała po twarzy..jak mi zaczeła ingerowac tym czymś na brwiach...permanent trwał 20 minut..!!!!!!!!!!!!! obecna henna gdzie musze tuszowac te beznadziejną rękę osszustki .tak szukała mnie mówiąc ze ma 8 letni staż w reku" i setki kientek zadowolonych...byłam na poprawce 5 x///za kazdym razem wdrażała mi farbe pod skórę aż ..został efekt tatuazu którego p 7 laserach nie mogę usunąć..barwnik był za głeboko wdrozony..nie dostalam rachunku gdyż praca była wykonywana po 20 stej a wtedy wiadomo nie chodzi skarbówka,,uspiła moją czujność uprzejmością i wiedza książkowa...wydałam mnóstwo kasy ..chciałam podac do sadu ale niestety..nie miałam podstaw..Ona jeszcze mnie prawnikiem "szczuła" mają swój wewnętrzny protokół" prosze unnikać tego pseudoo gabinetu brwi są krzywe... w kolorze wieziennego tatuażu ! pBeato.. nie zasługuje pani nawet na miano Pani...oszustka..!!!!

Alicja Nowy wpis

W Internecie nie ma zbyt wielu informacji dotyczących tego pracodawcy. Czy na forum znajdą się pracownicy Salonu Kosmetycznego Ester? Jaka jest Wasza opinia o firmie? Możecie powiedzieć, jak przedstawia się wynagrodzenie? Istnieje jakiś system premiowy, benefity, a może zniżki na świadczone przez firmę usługi? Czy pracodawca dba o rozwój pracowników, organizując dla nich szkolenia?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Salon Kosmetyczny Ester? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
barabara99

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oszustka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xx

Porażka.....

ewak
@xx

Makabra,zenada !!!!!!!!!!!!!!! Nigdy wiecej nie chce widziec tej kobiety! Kosmetyczka z niej zadna,oszukala mnie i wyludzila pieniadze za makijaz,ktorego nie wykonala ! I jeszcze zrobila mi karczemna awanture,wrzeszczala na mnie i ublizala mi ! Bez sadu nie obejdzie sie !!!!!!!!!!!!!!! Ja tego nie zostawie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mozna sie godzic na chamstwo i oszukiwanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alicja

@Olxx, dlaczego tak uważasz?

Olxx

Pomyłka ten salon to wiocha ludzie uciekajcie

Nikczemny

No chyba trochę Cię ponosi, aby na kosmetyczkę tak mówić, normalna pani, bardzo fajna moim zdaniem, to wszystko jest wyssane z palca moim zdaniem tak o

Klaudia

Boże jaka tragedia Pani kosmetyczka kłamczuch wstrętna ,swoje tezy snuje na poczekaniu do tego ściąga spodnie i pokazuje gacie! Chora psychicznie wyprasza z salonu gdy jej sie zarzuca złe wykonany zabieg . Robiła mi Makijaz permanentny jak u klauna, zdecydowanie nie polecam porazka

Byłam tam na zabiegu, rowniez chcialam zapytac sie jaki warunki pracy ester zapewnia ? Spodobalo mi się, maly ale coś fajnego w nim jest :) Prosze o odpowiedz. I dodatkowo plusem wydaje mi sie ze jest na prawde wyszkolona Pani zna sie na wszystkim ciezko mnie zagiac z wiedzy. A jednak troche dodatkowych rzeczy sie dowiedzialam.

Gabi

Ja byłam pracownikiem ester jednak na stazu, raj :) . Super atmosfera, za drobne zabiegi dostalam rowniez wynagordzenie, dziewczyny bardzo staraly sie zachowac czystosc, a przewodnim zabiegiem jest makijaz permanenty sama poprosilam pania Beatke i teraz zostaly mi brewki i mile wspomnienia. Malo kiedy sie tak wysmiala. Malo tego dziewczyny potrafily mi pomoc, chociaz mialam staz nie traktowaly mnie jak miotly, bylam pracownikiem. Bardzo duzo sie nauczylam. Niestety staz sie skonczyl a teraz w Ester jest chyba komplet. Pozdrawiam Gabrysia.

Jolanta

A ja jestem zadowolona(robiłam kreski i brwi). Pani bardzo się stara,żeby wyszło idealnie, teraz już jestem wygojona i kiedy budzę się rano, wyglądam super! Polecam laser przy kreskach, szybciej dochodzi się do siebie, a i ból mniejszy :)

agusia

Super salonik kosmetyczny!