ROLSTAL

Pruszcz Gdański

Opinie o ROLSTAL

hellomotoo 2009-10-10 09:14
Oprócz tego że oszukuję pracowników to również swoich kontrahentów , nie polecam współpracy!!!
mark 2009-11-09 14:33
Prawda!!!
Oszuści do kwadratu. Po zakupie totalna zmiana - nie znają klienta
Alka 2013-05-12 19:50
Firma Rolstal to banda oszustow.
Na kazdym kroku klamia i oszukuja.
Towar nie dosc ze niekompletny to jeszcze poniszczony.
Obluga to jedna wielka pomylka, siedza i pojecia nie Maja wogole!!!

Takia hurtownie to o kant .... rozbic mozna.
Na dodatek sami wystawiaja sobie pozytywne opinie - to jest poprostu zalosne !!!

Nie polecam !!!
schabowy 2014-11-30 13:41
Wyplata po polowie na konto polowa pod stolem. "Elita" z wiosek trzymajaca sie razem a po katach obgaduja kogo sie da :) Chodza pogloski ze szuraja noskami a potem za kierownice sie lapia... Zarobki beznadziejne. Praca bardzo ciezka. Odpoczywasz 15min w tzw "szatni" z zegarkiem w reku. Pamietaj ze to ty tak pracujesz a nie "elita". To co omawiane na rozmowie mija sie z rzeczywistoscia i pewnie dlatego co kilka miesiecy szukaja ludzi do pracy. Jakie warunki i placa taka PRACA! - krotka.
anonim 2015-07-20 11:48
polowa zakladu pociaga noskami , i potem wsiadaja za kolko. praca ciezka i marne wynagrodzenie
juz 2016-04-21 20:39
Ja również słyszałem sporo dobrych opinii @jurek4 no i co prawda nie ma tych ofert już aktualnych, ale podobno na stanowisku magazyniera dają umowę o pracę i jest serio niezły socjal jak na taką robotę.
kwazi 2016-11-09 08:23
Pani Aleksandra po prostu Aniołek w dodatku sliczny
Xxx 2017-03-22 20:58
Nie rozumiem powyższych negatywnych opinii. Bardzo łatwo kogoś oczerniać, ale najwidoczniej nie liczy się to, że pensje zawsze wypłacane są na czas, pracownicy są ubezpieczeni, dzieci pracowników na święta otrzymują paczki, pracownikom udzielane są pożyczki nieoprocentowane, pracodawca jest wyrozumiały i w razie potrzeby pracownik może wyjść wcześniej z pracy, pracownicy otrzymują ubrania robocze, napoje, kawę, herbatę itp, nie wspominając o premiach. Powodzenia w innej pracy :) Piszę jako pracownik, oby nikt nie pomyślał, że pracodawca sam wstawia sobie pochlebne opinie.
Zostaw swoją opinię o ROLSTAL - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROLSTAL