ROLSTAL

Pruszcz Gdański

Opinie o ROLSTAL

hellomotoo 2009-10-10 09:14:19
Oprócz tego że oszukuję pracowników to również swoich kontrahentów , nie polecam współpracy!!!
mark 2009-11-09 14:33:05
Prawda!!!
Oszuści do kwadratu. Po zakupie totalna zmiana - nie znają klienta
Alka 2013-05-12 19:50:40
Firma Rolstal to banda oszustow.
Na kazdym kroku klamia i oszukuja.
Towar nie dosc ze niekompletny to jeszcze poniszczony.
Obluga to jedna wielka pomylka, siedza i pojecia nie Maja wogole!!!

Takia hurtownie to o kant .... rozbic mozna.
Na dodatek sami wystawiaja sobie pozytywne opinie - to jest poprostu zalosne !!!

Nie polecam !!!
schabowy 2014-11-30 13:41:24
Wyplata po polowie na konto polowa pod stolem. "Elita" z wiosek trzymajaca sie razem a po katach obgaduja kogo sie da :) Chodza pogloski ze szuraja noskami a potem za kierownice sie lapia... Zarobki beznadziejne. Praca bardzo ciezka. Odpoczywasz 15min w tzw "szatni" z zegarkiem w reku. Pamietaj ze to ty tak pracujesz a nie "elita". To co omawiane na rozmowie mija sie z rzeczywistoscia i pewnie dlatego co kilka miesiecy szukaja ludzi do pracy. Jakie warunki i placa taka PRACA! - krotka.
anonim 2015-07-20 11:48:48
polowa zakladu pociaga noskami , i potem wsiadaja za kolko. praca ciezka i marne wynagrodzenie
juz 2016-04-21 20:39:16
Ja również słyszałem sporo dobrych opinii @jurek4 no i co prawda nie ma tych ofert już aktualnych, ale podobno na stanowisku magazyniera dają umowę o pracę i jest serio niezły socjal jak na taką robotę.
kwazi 2016-11-09 08:23:29
Pani Aleksandra po prostu Aniołek w dodatku sliczny
Zostaw swoją opinię o ROLSTAL - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROLSTAL