BMM Spólka z o.o

Buk

Opinie o BMM Spólka z o.o

Kreślarz 2015-04-21 15:23:42
Ta firma idealnie pokazuje jak nie powinno traktowac sie pracownikow. Zarobki sa znikome, dyrektor oklamuje pracownikow juz na rozmowie wstepnej, pozniej z kazda wyplata widac ze bedzie to robil nadal. Starsi pracownicy wciaz kopia dolki pod mlodszymi a zarzad produkcji czyt p.Mieczyslaw uwaza sie za Boga szykanujac innych. Pomimo iz praca przyjemna to nie polecam tego zakladu pracy!
miszczu 2015-11-16 11:43:05
Nie jest tak źle. Pracowałem tam dość krótko ale szefostwo ok, na umowie próbnej około 2tys netto, na stałej około 3tys netto. Maszyny trochę stare i raczej brak inwestycji. Ale podobno nowa hala jest? Tylko czy nowe zabawki też kupili czy stare poprzestawiali?
znajomy 2016-08-22 11:42:54
Firma w której właściciel/właściciele owinięci wokół palca kilku osób. Aż strach dostarczyć im dowody, że są krojeni/manipulowani, bo cóż by oni z tym zrobili? Nie zweryfikują, nie sprawdzą. Wrogiem stanie się ten kto raczy poinformować o tym. Więc lepiej nic nie mówić i przytakiwać. Tak , tak , tak, tak Panie właścicielu.
Zostaw swoją opinię o BMM Spólka z o.o - Buk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMM Spólka z o.o