Techgór Sp. z o.o.

Opinie o Techgór Sp. z o.o.

Witam, jakie warunki teraz są proponowane ślusarzom? Widzę na stronie firmowej komunikat, że również na to stanowisko prowadzone są nabory, ale nie mogę doszukać żadnej oferty, nawet poglądowej, gdzie dla górników jakoś są widoczne. Chciałbym się dowiedzieć czym konkretnie teraz ślusarz się zajmuje

Pracodawco Nowy wpis

Czy są obecnie przyjęcia ? Bo zniknęły mi ogłoszenia z olx a chciałem aplikować

Nowy wpis

Firma Techgór nadal pracuje na kopalni Silesia.

Czy zarobki 11000 tys brutto są realne jak jest w ogłoszeniu,ile idzie wyciągnąć na początek jako nowo przyjęty?

Te 11,000 z ogłoszenia to chyba dolna granica widełek? Zastanawiam się jak można byłoby dać w tym przypadku mniej? na sam start jest jeszcze ta premia motywacyjna do 5,000, czyli jednak zaczniesz przekraczając te 11,000 czy źle rozumiem? Mnie to tez w tej ofercie ciekawią te szkolenia dla osób bez kwalifikacji. Ciekawe po jakimś średnio czasie ktoś może zostać uznany za doświadczonego?

Zarobki 11 tyś brutto są realne. Stawka zależy od kwalifikacji kandydata oraz od doświadczenia. Stawka jest ustalana indywidualnie podczas rozmowy z Prezesem.

V

A dostał ktoś wogole tą premię motywacyjną na start ? Bo chyba nie

@V

W przypadku gotowych brygad firma wypłacała dla każdej osoby z brygady od 5000 zł do 8000 zł (w zależności od kwalifikacji). Dla pojedynczych osób premia jest ustalana indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszej siedziby w Suszcu.

@V

Czemu pojawia się sugestia, że „chyba nie”? skąd biorą się informacje dotyczące tego, że ktoś nie otrzymał takiej premii? czy możliwe ze po prostu jest wypłacana w późniejszym czasie?

@Techgór Sp. z o.o.

Można tym samym prosić o wyjaśnienie tych wspomnianych kwalifikacji brygad względem proponowanych kwot? Jakie są tak naprawdę wystarczające by można było na spokojnie osiągać ten najwyższy próg (8 000)?

Zainteresowany pracą
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Witam. Czy firma techgór eksplotech nadal będzie funkcjonuje w kopalni Silesia ? Czy praca jest stabilna na dłuższy czas ? Czy obecnie są przyjęcia na tą kopalnię ?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techgór Sp. z o.o. kandydat na stanowisko GÓRNIK P.Z. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Eliza

Witam, pojawiła się wcześniej taka opinia w której jeden Pan wymienił punkty z ogłoszenia. Pojawiła się w nim szybka ścieżka awansu. Proszę o opis. Jak długo by to trwalo? Czy etapy oraz zarobki temu towarzyszące są możliwe do wskazania? Pozdrawiam

@Eliza

Awans zależy od wielu czynników. Zapraszam na rozmowę do Naszej siedziby w Suszcu.

@Techgór Sp. z o.o.

Dzień dobry, co składa się na te wspomniane czynniki, od których awans jest zależny? I w zasadzie o jakie stanowiska może w tym chodzić?

Jak już wspomniałam zapraszam na rozmowę do Naszej siedziby.

Czyli jak teraz się zgłoszę na te pomoc dołową pod ziemią to także będę na próbnym, o którym tutaj wspominają? Od dwóch dni taka oferta już widnieje na necie, nie widzę by ktoś przez ten portal się zgłaszał. Macie jakaś ocenę z warunków? myślę ze i tak dokumenty podeślę, ale fajnie jest móc więcej poczytać o pracy

Tak wszystkie owo zatrudnione osoby mają okres próbny. Jeżeli jest Pana zainteresowany może Pan aplikować.

Ciekawy

Do jakiej kwoty udzielane są pożyczki 0% oraz na jakich warunkach ?

Oferty dla Górników widzę, że są dostępne, co natomiast z biurem? Zauważyłem w zamieszczanych komentarzach, że ostatnio sporo Pań się nim chyba interesowało, czy były więc gdzieś dodawane oferty? myślę, że partnerka przy okazji może sama by się zainteresowała. Warunki są rynkowe?

Na dzień dzisiejszy poszukujemy górników.

Jan

Witam. Czy pracownicy eksplo tech otrzymują bonifikaty barbórkowe oraz świąteczne ? Czy rzeczy oferowane w ogłoszeniach są realne ? Tj. • premie motywacyjne,
 • wysoko płatne dniówki weekendowe,
 • bezpłatny transport do i z pracy,
 • karty profilaktyczne Sodexo,
 • bony świąteczne i barbórkowe,
 • paczki świąteczne dla dzieci,
 • pożyczki 0%,
 • 200+ na każde dziecko,
 • preferencyjny zakup węgla,
 • dofinansowanie do żłobka i przedszkola,
 • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
 • praca w systemie tradycyjnym od poniedziałku do piątku,
 • szybka ścieżka awansu zawodowego,

@Jan

Czyli co z tymi bonami dla przykładu? Święta właśnie nadchodzą wiec ciekawi mnie co proponują teraz zatrudnionym? W dodatku jeśli właśnie są aktualne oferty i ktoś teraz się dostanie to wszystko przysługuje mu w tych samych wysokościach?

Gornik Tychy

Każdy pracownik zatrudniony ma takie same prawo do profitów świątecznych i barborkowych.

Jula
@Gornik Tychy

A co z okresem próbnym? Czy taki teraz występuje? Jedna Pani do niego nawiązała jakiś czas temu w kontekście karty sportowej, nikt nie odpowiedział. Teraz zastanawiam się czy on obecnie obowiązuje czy raczej od razu partner zostanie bezpośrednio zatrudniony?

Mik
@Gornik Tychy

Póki co jeszcze nic nie było , nic nie dostaliśmy

@Mik

Paczki dla dzieci, paczki dla pracowników z okazji Barbórki oraz bony świąteczne są do odebrania w siedzibie firmy.

W jaki sposób pracownicy otrzymują tego typu informację? po dacie widzę, że występuje w tym przypadku doba różnicy pomiędzy tym, że poprzednik o tym nie wiedział. Czy pracownicy otrzymują jakiegoś maila?

Informacje na temat dodatkowych bonusów zawsze są umieszczane na Kopalni, także ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

@Jan

Pracownicy otrzymują z okazji Świąt paczki dla dzieci, paczki Barbórkowe oraz bony świąteczne Pluxee (Sodexo). Oferta pracy jest jak najbardziej wiarygodna. Zapraszamy do współpracy.

Osoby nowo zatrudnione dostają takie same bonusy świąteczne jak pracownicy, czyli paczki dla dzieci, paczki Barbórkowe oraz bony świąteczne.

@Jula

Okres próbny obowiązuje przez 2 miesiące. Kart sportowych jako benefitu firma nie prowadzi.

Inny
@Techgór Sp. z o.o.

Wiadomo , jaka będzie wartość bonów ? Dlaczego paczki nie mogą być do odbioru w miejscu pracy, dojeżdżając w grupie i kilkadziesiąt kilometrów cieżko by je móc odebrać w siedzibie

@Techgór Sp. z o.o.

Co po nim się dzieje? Czy zazwyczaj stawki są podnoszone? Chyba, że po dłuższym stażu dopiero do tego dochodzi? Dobrze jest wiedzieć na co przez pierwszy rok należy się nastawiać

Umowa o pracę na okres próbny jest szczególnym rodzajem umowy terminowej. Służy ona pracodawcy do zalegalizowania pierwszego okresu zatrudnienia, w którym pracodawca poddaje pracownika próbie, czy posiada poszukiwane przez niego kompetencje. Możliwe jest podniesienie stawki po okresie próbnym.

@Inny

Wartość bonów świątecznych wynosi 200 zł. Paczki nie mogą być odbieranie w miejscu pracy ze względu na przepisy, które uniemożliwiają wniesienie paczek na teren kopalni.

Ile dostajecie tych bonów świątecznych Sodexo?

Witam Górnik Tychy,ile macie Barbórki, pozdrawiam

@Kandydat

Tradycyjnej Barbórki firma nie wypłaca, jeżeli chodzi o bonusy świąteczne to oferujemy paczki dla dzieci, paczki Barbórkowe oraz bony świąteczne Pluxee (Sodexo).

Kamdynat
@Techgór Sp. z o.o.

Jaka wysokość tych bonów ?

Witam ile można zarobić na początek jako pracownik niewykwalifikowany, pozdrawiam

@Nowy

Zarobek każdego pracownika w spółce Techgór jest ustalany indywidualnie przy rozmowie kwalifikacyjnej . Zaczynamy od stawki 5.000 zł netto dla pracownika niewykwalifikowanego .tzw. "goła stawka ".

Marekg

na jakich kopalniach pracujecie, są może jakieś koło Rybnika, Chwałowice ?

Dzięki za odpowiedź,a ile dostajecie tych bonów barbórkowych i świątecznych, trzeba będzie chyba złożyć CV, pozdrawiam

Inga

Widnieje teraz ogłoszenie na takim portalu i była w nim wzmianka o jednorazowej premii motywacyjnej. Jakie są zasady? Od razy się ja otrzymuje czy po pewnym czasie jest wpłacana na konto? I czy trzeba pewien okres czasu z tego tytułu przepracować? Ile trwa okres wypowiedzenia?

xxx

5000 netto ale już z bonami żywnościowymi

@xxx

Jak to z nimi? A bez nich ile na rękę? Jak wyliczacie ich wysokości? Czyli te bony można na finanse rozmienić czy jak? Cos jeszcze temu podlega? W opisie z oferty wynikała także premia frekwencja. Ile wynosi i czy ona jest zerojedynkowa?

To 5 netto to jest z kartkami czy bez,ile wogole macie za zjazd

Honorata

O, czytam tutaj o jakiś kartkach, czyli jak rozumiem firma oferuje benefity Sodexo. Super. Szukali niedawno Specjalisty ds. Płac. Pracownicy biurowi tez są objęci tym systemem dodatków?

@Honorata

Tak pracownicy biurowi też są objęci benefitami Sodexo.

@Techgór Sp. z o.o.

Zaciekawił mnie kontekst tego pytania. Czy jest tu coś co przysługuje tylko części z pracowników czy każdy ma wszystkiego po równo?

Gonzalito
@Ewelina

Tak. Gosc z obsługi ma łopate, gośc z przodka klucz 30., Cieśla wybijak dla każdego coś sie innego znajdzie.

@Gonzalito

Aha w tym momencie narzędzia pracy opisujesz? To na jaki konkretnie ich zestaw można tu liczyć? I jak można ocenić aktualne warunki bhp przy tym?

Kuba
@Techgór Sp. z o.o.

Ile ma teraz kartka Sodexo jaka kwota

Patka
@Kuba

Myślicie może, że ta kwota będzie także zależna od długości stażu lub stanowiska? jeśli ktoś byłby na okresie próbnym to mu tez karta przysługuje? Swoją drogą ofert do biura teraz nie widziałam, chyba ze one w jakichś innych miejscach są dodawane?

Pawkam

Witam. Czy zarobki proponowane przez firmę (5k netto + kartki żywnościowe ) są realne. Czy firma ma bonifikaty barbórkowe Czy firma ma dopłaty do węgla Czy firma ma premie świąteczne ? Jak atmosfera pracy wyglada , proszę o wypowiedz osob zatrudnionych , zastanawiam się nad przyjęciem

Lola
@Pawkam

To samo 5 tys to już nie jest ta premia motywacyjna, o której jedna pani wspominała we wpisach? Mnie rzuciła się w oczy oferta pracy z widełkami od 11 do 15 tys co prawda brutto, ale czy to oznacza, że poniżej tych 11 się nie zejdzie?

Neo

Cześć chcialem zapytać co ta firma robi na dole ?? Jakie zarobki ile bym zarobil 10 lat dolu kurs wiertacza operatora kolejki podwieszanej ?? I na co mozna liczyć w tej firmie??

Czy zdarzają się nadgodziny w Techgór Sp. z o.o.?

Karol

Witam. Na jakie zarobki netto może liczyć górnik w przodku? 9 lat doświadczenia kurs górnika. Czy firma organizuje kursy np. Górnik rabunkarzi inne?

Młody

@Pracodawca czy firma wypłaca nagrody barbórkowe czy są dofinansowania do wczasów? Jakie są inne dodatki wypłacane przez firmę ? Pozdrawiam

Mlody

Cześć zastanawiam się nad ta firma i mam kilka pytań czy firma daje nagrodę barbórkową piszą szychty 1.8 ? oraz czy są jakieś dodatki np tytułem wczasów pod gruszą

Adinho

Czy jest dojazd na kopalnie x Woli gm. Miedźna?

@Adinho

Niestety nie ,ale refundujemy dojazd.

Ewelina

czy są jakiekolwiek limity związane ze wspomnianą refundacją? Dodatkowo coś jeszcze mogłoby być współfinansowane przez firmę?

Ewelina

A w jakim stopniu pracownicy są zintegrowani? ciekawa jestem czy na dojazdy wspólnie się umawiają i czy organizują sobie po pracy jakieś inne inicjatywy. Firma także je refunduje jak te wspomniane wyżej dojazdy?

Gornik Tychy

Ludzie dostajecie godne pieniądze,nawet 12 000 ,dojazd do pracy, lub refundację za paliwo .W innych firmach zarabiają po 4 do 5 tysi ,Twoja sprawa czym dojedziesz .Czy Wam już całkowicie na głowy padło?? .

@Gornik Tychy

tak dal pewności to 12 to na rękę? za ile godzin pracy, dojazd ile czasu przy tym jeszcze zabiera i czy ponosi się jeszcze jakieś dodatkowe koszty? zastanawia mnie wynik w związku z ich rozliczeniem na czysto już.

Daro

Czy faktycznie można ma początek zarobic 6500 netto plus karta sadexo? W ogłoszeniu oisze ze bezpośrednio pod firmę.

@Daro

Oczywiście że można ,nawet do 12000 z bonusami .Do potwierdzenia u pracowników firmy ,podkreślam pracowników ,nie "niebieskich ptaków", którzy pracują pół na pół - L4 i "zameldowanie się w pracy". Najlepiej przyjechać do firmy ,porozmawiać. Są tez inne bonusy ,za polecenie pracownika ,oferta na zagospodarowanie itp.

Ewelina

Skoro już wspominasz o tych bonusach to jest szansa na szersze ich rozwinięcie oraz ewentualne warunki związane z możliwością ich otrzymania? Na każdym stanowisku przysługują te same?

Zostaw merytoryczną opinię o Techgór Sp. z o.o. - Suszec

• Jak się pracuje w Techgór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techgór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techgór Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techgór Sp. z o.o.