Opinie o Cocomo w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cocomo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cocomo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cocomo w Bydgoszcz

Basia Nowy wpis

Fajna firma oraz dobry pracodawca. I zupełnie nie rozumiem tak złośliwych wpisów jak @Szef!

Szef Nowy wpis
@Basia

Nie rozumiesz, bo widac zaakceptowalas z uśmiechem wymóg tego pozal się pracodawcy polegający na (usunięte przez administratora)klientów i truciu ich narkotykami. Kto nie (usunięte przez administratora)ten wylatuje na pysk po tygodniu. Wszyscy to wiedzą.

Olek Nowy wpis

Czy potwierdziły się te niepokojące informacje o firmie w Bydgoszczy?

Martina

Cocomo nie istnieje ;) więc niczego nie może przenosić ;)

lubie jedrne cycki Nowy wpis
@Martina

oprocz hifa i syfa

Cezary

Czy dobra praca jest powodem takiej ciszy na forum?

Hostessa

byłam na rozmowie w bdg na hostessę w zeszłym tygodniu i tak nie pewnie ale stwierdziłam co mi tam spróbuje :) byłam już na 3 nockach i muszę wam powiedzieć że nie żałuje!!! praca na prawde nie jest ciężka a tryb nocny jakoś do przyzwyczajenia no i przez te trzy dni już całkiem fajnie zarobiłam :) pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych

gdzie wcześniej pracowałam, co bym chciała w życiu osiagnąć, moje zalety

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
dżony

faktycznie ,wspaniała lekka praca polegająca na sypaniu piguły do drina i czyszczeniu kont klientów.

dajsi

No tak @monika, w tej branży nic nie wiadomo, ale wysokie wyniki finansowe mają

lider

z tego co się orientuje to cocomo dość często ostatnio również przenosi swoje siedziby z racji tego , że ludziom niespecjalnie podoba się profil ich działalności. A co do pytania o wysyłanie papierów... to raczej to co masz w papierach czy też samym CV na niewiele Ci się zda jeśli poszukujesz pracy w tym miejscu.

Lukrecja

Słuchaj Luiza, na pewno nie zaszkodzi jeśli dziewczyna pójdzie na rozmowę, szczególnie jeśli z niej taka laska jak mówisz...wiem, że w takich klubach uczą angielskiego (czytałam w jakimś artykule), więc nad Polskim też pewnie z Nią popracują...raczej nie powinno być problemu - jeśli oczywiście dziewczyna zna angielski :)

Beata

A barmanki ile zarabiają i czy jak będę chciała będę mogla zmienić stanowisko np. na kelnerkę?

kaśka

Hej Beata ;) Jestem kelnerką w 3city nad morzem i normalnie pracuję z dziewczyna z ukrainy i włoszka także najlepiej iśc do biura na rozmowę ;) spróbowac nie zaszkodzi!

Janeczka

Ja mam pytanie, chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę się udac na rozmowe w sprawie pracy? Interesuje mnie promotorka bo słyszałam, że dziewczyny zarabiają nawet około 1000zł tygodniowo

Lubika

Ja mojemu chłopakowi powiedziałam dokładnie co powiedziała mi rekruterka, umówiliśmy się, że pójdę na 2 tygodnie spróbować jak będzie coś nie tak to zrezygnuje. Chlopak się zgodził, opowiedziałam mu jak jest na klubie, co należy do moich obowiązków i nie miał zastrzeżeń. Ja poza robieniem drinków i sprzątaniem baru nie robię nic innego czyli to samo co na innym klubie bym robiła. Spróbuj w ten sposób może chłopak się zgodzi?

oleczka

Ja tez wolę się zawsze sama przekonać jak jest a nie słuchać, dodatkowo słuchać ludzi których nawet na oczy nie widziałam, fora sa bezsensu, zawsze negatywnie piszą.

Dorocia

Hej to prawda, że dziewczyny te z parasolkami zarabiają 1000zł tygodniowo???? jak tak to proszę o szybką odpowiedź, ja też chcę!!!!

Jolki

Hej ja podjęłam prace promotorki :) tak tej z parasolką i powiem Wam,ze mile się rozczarowałam, po pierwsze fajne dziewczyny ze mną pracują, miłe, otwarte, pomocne, po drugie dostałam moja pierwsza wypłatke i za tydzień pracy zarobiłam 950zł :) a po trzecie poznałam wielu ludzi, którzy są bardzo mili dla nas "różowych " parasolek. Żałuje, że tak długo się zastanawiałam, ale lepiej poźno niż wcale :)

RóŻowaaa.TamarKa

Siema! Latam po mieście i zapraszam facetów do klubu. Praca nie jest zła!! 3-4 godziny w ciągu nocy, zaproszę paru gości i do domciu!! Tylko blondynka nie poszłaby na taki układ. Godziny są elastyczne bo ustalam je sobie ze swoja koordynatorka, na lajcie wybieram dni wolne ;) A po tygodniu dostaje kilka zerek na konto :D jest się czym chwalić! :) nie rozumiem waszych "ale" na temat pracy w Cocomo.. :/// Pozdr!!

Jolkis

Ile zarabiają kelnerki? czy to prawda, że 4tys i więcej?

Karolinkas

Dzieki wszystkim za pomoc i dobre rady, odważyłam się, pojechałam na szkolenie na barmankę i było świetnie, poznałam super dziewczyny a wczoraj odebrałam moją pierwszą wypltę :) 800zł za 4 dni pracy :) jest super!!!

Sylka

Tak musisz mieć książeczkę sanepidowska, ale spokojnie na jej wyrobienie masz miesiąc od podpisania umowy. Mam nadzieje,ze uda Ci się przekonać chłopaka, jak cos to pisz śmiało jak będę mogła tak pomogę :_)

Joleczka

Pewnie,ze istnieje, nie mają co pisać a gazetę trzeba sprzedać więc najlepiej nabijać czytelników w butelkę i pisać bzdury. Klub ma się w najlepsze

???

Czy klub Cocomo w Bydgoszczy istnieje jeszcze?? W gazetach piszą,że klub znikł na początku czerwca... Więc jak to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Cocomo - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cocomo?

Kandydaci do pracy w Cocomo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cocomo