Opinie o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa w Wrocław

Były Nowy wpis

Firma beznadziejna.Oszukują na godzinach i na wypłatach biuro szczecin.Nikomu nie polecam tych (usunięte przez administratora) za wselką cenę.

Kinga były pracownik. Nowy wpis

(usunięte przez administratora), niezgodnie z prawem zatrudnianie, obcinanie godzin, brak listy pracy.

Beata Nowy wpis
@Kinga były pracownik.

A za co te obcinanie godzin?

Kinga Nowy wpis
@Beata

Brak listy pracy i była w pracy a koordynatorka nie wyliczyła jednego dnia pracy. Byli świadkowie, to jest zwykle (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

w wytycznych w ogloszeniu na pracownika gospodarczego jest ze z checia przyjma osobe niepelnosprawna, czy moze ktos wie czy firma zatrudniajac taka osobe bedzie przestrzegac 7gh trybu pracy jak bedzie miec 2 grupe?

anita

teraz mają ogłoszenie na sprzątaczkę wiec jak chcesz to sie zatrudnij.

Irena
@anita

Witam, w jakim rejonie i z kim rozmawiać.. Dziękuję.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa na stanowisko sprzątanie? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Elżbieta

ROKA Niewiadomski zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz współpracą z czołowymi producentami środków czystości i specjalistycznych maszyn sprzątających. Tyle właściwie o niej wiem. Nie wiem natomiast, jak się w niej pracuje. Może jakiś pracownik zechce powiedzieć tu coś na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna.

Dana
@Elżbieta

Nie polecam pracy w tej firmie, kumoterstwo i trzepanie kasy na pracownikach. Zatrudnienia się ludzi z grupą bo to darmowy pracownik a na umowę zlecenie dwie osoby które pracują za tych z grupą . Nie polecam.

@Dana

Bzdury Pani wypisuje!

Irena

Pewien jest Pan, o czym pisze Dana. Proszę nie ubliżać Danie. Pisze prawdę jaką Ją otacza.

JACEK M.

W firmie BSH wszystko gorzej z firmą ROKA Śledzą ludzi co złego nic dzieje. To fotografia MMS cholernie wysyłają do tego łysego. Mówią zakaz z ekspresu na stołówce i tez jazda rowerem BSH. To wszystko chore. Ludzie unikajcie z tej firmy. Polecam. Jacek M.

KPZ
@JACEK M.

Hahaha ....i robisz do dziś ? Oj Jacuś . Ja mam najdłuższy staż ,Ty zaraz po mnie i różnie bywało ,ale ja nie mogę narzekać ,lecz co po niektórzy faktycznie mieli na co. Ale to kwestia indywidualna . Chociaż już teraz nie wiadomo jakie losy będą Roki ,a tak się przyzwyczaiłam do tych wzlotów i upadków firmy... Jak na huśtawce ...????P

Katrina
@KPZ

Zastanów się co Ty piszesz . Trzymasz ich stronę ,bo myślisz ,że jesteś najlepsza?

Edyta

@Marek P. no właśnie nie jestem w stanie zrozumieć tej procedury. Czemu pracownik jest ma być obciążany za koszt maszyn? A podpisujesz się jako kto? Jako pełnomocnik firmy ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa czy jako pracownik, czy po prostu jako osoba prywatna? To ważne kwestie do wyjaśnienia.

@Edyta

Bo jak dostanę myjki jezdzacej w pracy to każą podpisac za maszynę. Ja jako zwykły pracownik. Jestem niezadowolony

Ona93
@Edyta

Zastanawiam się Kim Pani jest ,że tak dociekała informacji od Marka na temat niezgodności i nie słusznej odpowiedzialności materialnej za sprzęt. Czyżby SZ.P była osobom z zarządu z Piotrkowa ? Dość wyczerpujące pytania jak na zwykłą przypadkowa i anonimową osobę . Pozdrawiam.

Wiktor

Zatrudniają z orzeczeniem?

Mam pytanie czy to prawda że urlop rehabilitacyjny 10 dni przepada jeśli się go nie wykorzysta do końca roku

Tomasz

Tak prawda

@Tomasz

A nie jest czasami że ten urlop przechodzi z nowym rokiem na uurlop wypoczynkowy i firma musi go udzielić do wrzenia a po za tym mamy 3 lata aby dochodzić roszczeń do tego urlopu

Ona

(usunięte przez administratora) Zwalniacie bezpodstawnie człowieka z pracy Ja wam nie odpuszczę(usunięte przez administratora)

alien

Akurat firmy, które zatrudniają parcowników ze stwierdzonym stopniem niepełnosprawnosći dostają chyba jakies większe [ieniądze na nich ale tez mają chyba zwiększone kontrole. Więc jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby było tak źle. Kontrole prędzej, czy później coś by wykazały, jakieś nieprawidłowości wyszłyby na jaw.

ML
@alien

Nie wyjdą. Znam takie kontrole - z różnych instytucji. Z PIP też. Zawsze wcześniej ustalony terminz pracodawcą. Sprawdzanie tylko papierów - wskazanych wcześniej w piśmie z urzędu. Im większa firma, tym bardziej wszystko w porządku.kontrole w Polsce to tylko pic na wodę..

Asia
@alien

Słuchaj proszę tak nie mówić ja tam pracuje i jestem z tego zadowolona!!!!

brbr

Ta firma to porażka! Nie polecam. Niby Zakład Pracy Chronionej, a ludzi mają za nic. Zatrudniają niepełnosprawnych tylko po to żeby wyciągnąć kasę, a dla pracowników zero szacunku. Nie wiem czy ktoś w tej firmie w ogóle ma umowę na stałe, mimo tego, że pracuje kilka lat. Jak komuś kończy się umowa i powinien już dostać umowę na czas nieokreślony, wtedy osoba taka zostaje "przeniesiona" do drugiej spółki i tak w kółko. Ciągła rotacja pracowników raczej nie świadczy dobrze o firmie. Przestrzegam.

Sav
@brbr

Wszystko się zgadza . Przerzucaja z firmy do firmy i jeszcze kłamią. Wykorzystują pracownika na wszystkie strony. Nie dają ekwiwalentu za ciuchy ani za pranie. Nie ma sprzętu . Każą robić a nie ma czym. A jeszcze nawet nie dadzą premii za dodatkową pracę która nie jest w zakresie pracy. Firma która wykorzystuje pracowników i nie ma dla nikogo powazania. Pracownik jest do roboty. Za najniższa krajowa a wymagania jakby płacili krocie. Totalne niewolnictwo.

Edyta

@kozik a jak mogą być zaniżone pensje? Macie wypłacone niższe wynagrodzenie niż na umowie z ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa czy macie niższą stawkę niż minimalna krajowa? A co jest napisane w umowie?

kozik

Nie polecam nikomu tej firmy. Płaca pensje niezgodne z prawem czyli zaniżone. Bynajmniej kilka osób z mojej grupy tak ma. Nie można tego udowodnić za bardzo bo umowy są sprytnie zrobione czyli zgodnie z prawem.

Edyta

@Marek P. a czy często zdarzały się takie przypadki, że pracownik coś zepsuł w pracy w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa i musiał pokryć szkody z własnej kieszeni? Ile mogą takie usterki wynosić? Odejmowane jest to z pensji czy trzeba natychmiast po szkodzie w gotówce oddać pieniądze?

Edyta

@Marzena a jak szefowa uwarunkowała Twoje zwolnienie? @Marek P. dziękuję za odpowiedź, mimo, że nadal nie rozumiem tej procedury. Czy to jest ubezpieczenie firmy ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa w ramach uszkodzenia lub kradzieży przez pracownika sprzętu?

@Edyta

To jest ubezpieczona z firmy ROKA i BSH z warunków skorzystania z pracownikami z firmy ROKA. Zwolnilem z firmy ROKA i mam inną lepszą pracę.

Edyta

@Marek P. a w umowie macie jakiś podpunkt odnośnie odpowiedzialności finansowej za sprzęt? W jaki sposób firma ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa tego wymaga? Możesz opisać jakąś sytuację, żeby nam określić bardziej zaistniałe zjawisko.

@Edyta

Firma obciąża koszt maszyn bo każą podpisać za maszynę a jak jestem np.na urlopie to ktos jezdzi i mówią ze ja mam za niby płacić czy to zgodnie z prawem. Jestem zdziwiony z ROKI.

@Edyta

Firma jest sprytnie wykorzystana przez pracowników w pracy. Ja mam na umowie zlecenie,a mówili za zepsucie czegos to musze spłacić z własnej kieszeni. Czy to sprawiedliwe.

Marek P.

Firma wykorzystuje od ludzi ktos psuje maszynę lub inny sprzęt i każą płacić ze swojej pensji..to chamstwo w firmie ROKA.

Edyta

@frasobliwy a mógłbyś wyjaśnić dlaczego nie polecasz pracy w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa? Na forum powinny być uzasadnione opinie, by ułatwić decyzję w podjęciu pracy osobom tu zaglądającym.

Roka zpchr.

Zostaw merytoryczną opinię o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa