Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Podziwiam was że tam pracujecie w tej firmie zero szacunku dla czlowieka byłem pracownikiem tam i zadania o tej firmie nie zmienię więcej zakazów niż przywilejów i dużo dwulicowych ludzi za tak śmieszne pieniądze na akordzie to ludzie w Biedronce czy Lidlu więcej zarabiają .

Dwulicowość dwulicowość fałsz wśród szefostwa i pracowników tu panuje!

Poinformowany

Najlepsze jest to że młodzi przychodzą do pracy olewają robotę raz chodzą raz nie.Potem sobie L-4 biorą jak już ktoś się czepia że nie chodzą to sobie l-4 biorą mimo że mają enki i jeszcze im przedłużają umowę o pracę a oni się śmieją.Teraz warunki młodzi stawiają latają nad nimi liderzy żeby się nie przepracowali.Do tego mają pretensje do starych pracowników jak stary pracownik nie chce za niego robic bo młody nie może się przemęczać bo zrezygnuje z pracy .Czy to jest normalne?

Młoda krew
@Poinformowany

Siemanko. Pracuje w correct od początku kwietnia, czekam na wypłatę. Miałbyś pożyczyć 100 złotych do dziesiątego? Nie mam co do gara włożyć ani zapalić. Kipy zbieram.

Krystyna
@Młoda krew

A nie pytałeś z ciekawości czy można tutaj dostać wypłatę w ratach?

Kamil

Oto moje CV. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Circus Vitae Imię i nazwisko: Kamil Sobczak Data urodzenia: 23.09.1989 Miejsce urodzenia: Kalisz Miejsce zamieszkania: ul. Podmiejska 3/14 Nr telefonu: 504-162-815 Email: sobCZAK1@wp.pl Doświadczenie zawodowe Portos - cięcie skrzynek termoluxa Haft- dziewiarz Meblex- klejarz stelaży Dodatkowe uprawnienia Prawo jazdy kat B Wózek widłowy

Brodacz z Kalisza

Witam u mnie już długi weekend majowy! Wracam w środę dopiero bo dziś urlop a w poniedziałek na żądanie biorę. Bądźcie wydajni w te dni jak mnie nie będzie a zwłaszcza mój dział MWG. Zjem za was kiełbe z grilla. Jestem po dwóch setkach powoli zaczynam pijaństwo majowe hehe a kto zabroni? 6 dni wolnego panowie !!! Po robocie nie gadamy o robocie . Kocham Correct!

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gacek

Co wy chcecie od liderki Angeliki jest bardzo Ogarnięta ja nie powiem o niej złego zdania A jak wam sie nudzi i nie macie co robić to rozpędź sie i (usunięte przez administratora)baranka w ściane na forum jesteście tacy twardzi że żal nie macie wogóle za grosz odwagi powiedzieć prosto w tważ leszcze wale was na ryj śmiecie dom nie do mnie też nie macie jaj parówy twardziele na forum posrańce

Bink

To do kadrów z tym

Optymista

U tego menagera też kierownik z rodziny a liderka A.N. po znajomości pracują .

Elopomelo

MM

Pan K.N jest święta a tak naprawdę inicjuje większość tematów a później się wypiera.

My
@Elopomelo

Teraz w kwietniu zabiorą nam nadgodziny bo zaklad zrobi wolne trzeba będzie straty odrobic z Białorusi i ukraincow utrzymac

Barbara
@My

a skąd takie informacje? potwierdzone chociaż? chciałam się zatrudnić, też z myślą żeby zrobić trochę nadgodzin i zarobić więcej...

@Barbara

100 procent że nadgodziny wezmą nam w kwietniu zobaczycie dlatego nie robię już po 12 godzin

szaryzwyklyoperator

na lateksie też brygadier Grześ co wiecznie mu coś z mieszankami nie wypala i wiecznie generuje straty jest przełożonym swojej malzonki. Malzonka buja się po dziale jak Kleopatra po Egipcie i na wszystkich skarży... żeby to chociaż jeszcze zgodnie z prawdą ale to głównie jej farmazony i wymysły. Dowódcy to widzą i nic, wszystko pięknie

Oma
@Barbara

Tak to prawda ze nadgodziny wezmą za wolne przed świetami bo u nas już ogłaszali to. Ludzie chodzili żeby zarobić więcej a oni teraz im nie wypłaca tego, szok… powinni ludzie się zebrać i nie chodzić więcej na nadgodziny …

Borys

Miałeś rację jest oficjalny komunikat że w kwietniu wolne kilka dni bo znowu pracy mniej akurat jak się kończy okres rozliczeniowy

Kartofel

No ale kasę mają żeby przerobić maszyny pod panie z ukrainy

Brajan
@Oma

Powinni pozwolić pokryć urlopem jak ktoś ma nadgodziny uzbierane w chmurze żeby dostać należytą zapłatę za starania dla firmy.Nie po to ludzie ciężko pracowali po dwanaście żeby teraż nie zostało im to wypłacone.Nawet jak ktoś nie ma starego urlopu to powinien mieć wybór jak chce urlop a jak chce z nadgodzin a jak ktoś ma stary urlop to też nie może ?

szaryzwyklyoperator
@Brajan

Tak się kłóci samo ze sobą nie widzisz tego gadzie?

Janek
@Brajan

Znowu najgorzej sa potraktowane sa osoby ktore sie staraja, chodza na 12 bo menager powtarza ze musimy byc odpowiedzialni a jak nas firma traktuje sami widzimy, teraz tym co sie staraja sa odpowiedzialni chodza na nadgodziny te nadgodziny sa zabierane na pokrycie wolnych dni a ci co nie sa odpowiedzialni maja gdzies firme moga sobie pokryc urlopem zaleglym a ci co maja kompletnie wyrąbane dostana wolne do odrobienia gdzie nikt nie odrobi i dostana postojowe, brawa dla calego zarządu i docenienia swoich najlepszych pracownikow. Tak dziala chmura za kazdym razem niestety

Ktoś
@Janek

A ty jak zwykle dałeś z siebie zrobić idiotę jeszcze się nie nauczyłeś że kiedy tylko pojawią się wymówka to zabierają wszystko co możliwe w pandemii było to samo wolne pokryli urlopem i mimo że pracy było więcej niż zwykle obcięli etat do 3/4 i zabrali premie na 3 miesiące szef się cieszył że robimy pół darmo a on jeszcze kasę z tarczy wyciągnął teraz jest kolejną wymówka i tylko czekać aż znowu coś zabiorą a ty znowu będziesz robił z siebie idiotę i zgadzał się na wszystko a później wylewał gorzkie żalena forum

Oma
@Janek

Z tego wynika żeby te osoby, które są jak to piszesz „ mądre i odpowiedzialne które się tak starają i chodzą na nadgodziny„ poszły po rozum do głowy i przestały chodzić na te nadgodziny i wtedy będą miały lepiej niczym tak samo jak Ci co maja „wyrąbane „

@Oma

zrozumiał bym osoby które tutaj pracują od miesiąca max trzech że robiąc nadgodziny nie są świadomi tego że firma w kwietniu wszystko im zabierze na poczet wolnych dni przed świętami ale kompletnie nie mogę zrozumieć ludzi którzy robią tu kilka ładnych lat i wiedząc doskonale o tym jakie zagrywki ta firma nie po raz pierwszy zresztą stosuję przed świętami sami dobrowolnie się godzą na te nadgodziny i szczerze absolutnie nie żal mi was ani trochę,sami jesteście sobie winni,a jeśli chcieliście po pracować charytatywnie już tak bardzo to trzeba było iść do caritasu albo domu spokojnej starości lub do hospicjum.A tymczasem róbcie dalej nadgodziny a na wakacje kolejny raz was (usunięte przez administratora).

pracownik ksm

pamietajcie ze tutaj nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin ani tez tez nie musi sie nie zgodzic tylko kazdy pdpisał aneks

Bula
@Ktoś

Co niektorzy mieli z góry narzucony grafik 12h wiec musieli przyjsc, nie szkoda mi tych co sami sie pchaja na 12 bo to nie pierwszy raz firma daje wolne zeby tylko pozabierac godziny ale teraz co kazdy ma indywidualny grafik niektorzy moga wziasc urlop a niektorzy nie moga to jest niesprawiedliwe

@Bula

Proponuję iść z tym bezpośrednio do prezesa napewno posłucha co jest grane we firmie a jak zadecyduje to już będzie jego decyzja

@Bula

Nie ma czegoś takiego że ktoś miał coś narzucone wszyscy co pracują w tej firmie na to wyrazili zgodę w aneksie. A jeżeli chodzi o pokrywanie tego czy z nadgodzin czy z urlopu to decyzja należy do przełożonego i tak jest w komunikacie.

pracownik ksm

'Sposób rozliczania nieobecności ustalany jest również z przełożonym'

Realista

Co ty myślisz że te decyzję to podejmują o rozliczeniu półrocznym pracownicy firmy którzy są na wyższych stanowiskach?To też są pracownicy.O systemie półrocznym decyduje firma a nie twoi przełożeni.Firma to wprowadziła zgodnie z prawem a przełożeni twoi tylko przekazują wiadomości podjęte przez zarząd.To idź do Prezesa i powiedz o tym co wprowadził na pewno z tobą dobrze porozmawia i wszystko tobie wytłumaczy

Malon
@pracownik ksm

To zależy od przełożonego co tobie pozwoli wypisać jak nawalisz do roboty.Jeden raz na pięć lat zadzwoni że nie może przyjechać i dostanie na żądanie a inny nawet nie zadzwoni i go nie będzie a będzie mógł wypisać urlop zwykły mimo że będzie się to powtarzało.Tak to wygląda.Zalezy jakie kto ma układy i będzie jeszcze uznawany za dobrego pracownika przez przełożonego

Ciong Lee Mao
@Brajan

Tak powinno byc ale jeszcze sie nie nauczyliscie ze firma zabiera na koniec i znowu was to nie nauczy bedziecie chodzic dalej jak zaczniemy kolejny rozdzial nie zal mi was wcale

HokusPokus
@Ciong Lee Mao

Wy się jeszcze nie nauczyliście niczego w tej firmie i nadal ślepo wierzycie w to co Wam powiedzą ? Sami sobie winni jesteście ...pompujecie się na forum w szatniach i na alejach ale na zebraniach cisza jak makiem zasiał, przykre to , że ludzie są mocni w gębie nie tam gdzie powinni i nie potrafią walczyć o swoje

Borys
@HokusPokus

Na pewno coś wywalczysz.Tak cię zagadają że przestaniesz się mądrowac a jeżeli będziesz miał bardziej gadane od nich to powiedzą że jak się tobie nie podoba możesz zmienić pracę albo iść na inną halę.Teraz masz okazję bo muszą gdzieś upchnąć Ukrainki które przyjmują to na zbijanie mebli cię chętnie przygarną

Judi
@pracownik ksm

Wyrazili zgodę bo mi chcieli pracy stracic

Robson
@Borys

Mnie przenieśli z MGW na montaż bo powiedziałem WONT szmoty do lidera.

@Borys

Czytam te Wasze problemy i nie moge w to uwierzyć.co czytam. Ktoś jeszcze nie rozumie, że po to firma weszła w 6mieieczny okres rozliczeniowy, aby korzystać z jego praw? Jaki to by miało sens gdyby co miesiac rozliczać nadgodziny jak tego oczekujecie? Praca jest według harmonogramu - w tym systemie nie ma nadgodzin! Jeżeli przychodzisz do pracy na 12h to nie jestes 8h w pracy i 4 na nadgodzinach tylko jestes 12h w pracy, potem firma ma prawo zaplanować tobie w harmonogramie wolne i te 4h wypracowane wcześniej w to wolne wchodzi. Jeżeli firma nie zaplanuje wolnego w ramach okresu rozliczeniowego to dopiero te 4h stają się nadgodzinami. To takie proste. Wiele firm w okolicy tak funckjonuje od dawna (mam rodzine tam pracującą) i nie mają pracownicy takich żali jak wy. Przyzwyczaiła was ta firma przez lata do dobrego! Czytam o tym że firma (usunięte przez administratora) kombinuje, mataczy - a wzieliście kodeks pracy do ręki? Myśliście że najwiekszy pracodawca w regionie nie ma regularnie kontroli z PIPU? Zrozumcie na czym to wszystko polega i że nikt was nie (usunięte przez administratora) A jak szukacie firmy, która ma miesieczny okres rozliczeniowy to musicie to zaznaczyć na rozmowie kwalifikacyjnej i omijać szerokim łukiem mahle, pratta, halfena, bo sie rozczarujecie....

Pracownik mahle
@Rozumny

Firma mahle owszem ma trzymiesięczny okres rozliczeniowy z nadgodzin jednak z taką różnicą że kiedy przychodzi okres rozliczeniowy tych nadgodzin tak jak np było teraz w kwietniu to nie stosują wobec pracowników przymusowego wolnego i nie zabierają tych nadgodzin a przecież w marcu mogli spokojnie tak uczynić kiedy to trochę mniej pracy było.A we firmie Correct to ludzie sami sobie są winni temu że firma ich skubie z tych nadgodzin,gdyby mnie raz tak załatwili tak już nigdy by mnie na nadgodzinach nie zobaczyli proste .

Pniowek

Niech firma się zajmie tym ćp.nem z ksm1 co lata po hali i się wydziera

@Pniowek

Hehe blażejek jest dobry ... Przynajmniej coś się dzieje i śmiesznie jest a nie zmulony stoisz przy maszynie 8 h

@Pracownik mahle

hahahaha już widzę jak ty jestes pracownikiem mahle. Bo pracownik mahle na bieżąco sledzi profil correctu i i szybciochem odpowiada na komenatzre wywołany w poście. I po co się podszywasz i ściemniasz? dalej ferment chcesz siać?

Pracownik mahle
@Rozumny

No twoja sprawa czy mi wierzysz czy nie wierzysz tylko powiedz mi jaką sprawę ja miałbym mieć w tym podszywaniu się pod kogoś innego? pracuję w mahle na dziale PSA

Pracownik mahle 2
@Pracownik mahle

Potwierdzam, co dziennie wchodzimy na gowork i ryjemy z tego jak dajecie się wykopulować :)

@Pniowek

To niech się wydziera przynajmniej coś sie dzieje komu to przeszkadza

Ksm1 pracownik
@Pniowek

Po 1 on nie ćpa tylko ma tyle energi w sobie że go nosi po 2 przyjdz na linie i powiec prosto w tważ na ksm1 i sie nie ośmieszj takim wpisami bo żal mi takich ludzi jak ty

Masakra
@Ksm1 pracownik

To chyba tylko ty o tym nie wiesz bo cała hala wie.Chyba że jesteś z kadry zarządzającej bo nic z tym nie robią.Moze też nie wiedzą albo udają że wszystko w porządku

@Masakra

Śmieszni jesteście żal mi was jeżeli myślicie że on ćpa to wejście zróbcie mu testy i w tedy sie okaże czy ćpa bo najlepiej powiedzieć coś o kimś tylko nie o sobie A może wy ćpacie znam ludzi na tej zmianie i że czasami sie że ktoś sie wydziera to normalka na tej zmianie i na tej lini

@Tobi

Ostatnio byłem w toalecie i przez dziurkę od klucza spoglądałem do środka kabiny a ten ćpun na desce klozetowej miał dwa szczury.

@Marley

Haha to było czeba zapukać napewno by sie podzielił (usunięte przez administratora) jesteście zróbcie testy to wam kopary opadną jak go znam to sie zgodzi na testy

@Marley

Ćpunem to Ty jesteś szczury to masz w głowie sory głowy Nie masz bo szczury widzisz co zadajesz że masz taką faze

Ryca
@Marley

Na następny razem zrób zdjencie to uwieże w to i nie wymyślaj bajek

News

Co ty tak go bronisz?

@News

Tak bo znam prawde w te bajki wysane z palca nie wieże zróbcie te testy i zobaczymy na kogo wyjdzie A po 2 nie długo to wyjdzie kto to pisze na jego temat takie bzdury jest dobrym pracownikiem i robi jak maszyna nie pozdrawiam tych pajacy co tak piszą na jego temat

Karton
@Tobi

No nie znasz jednak prawdy.Nic się nie bierze z niczego

@Karton

Nie chce mi sie was suchać to Ty nie znasz prawdy i głupio wam jest będe go bronił i .

Głebia
@Tobi

Może przez to przymykają oko bo nikt nie chce robić na tym stanowisku a on się nafaszeruje i go rozpiera

Tobi

Nie wieże dajcie sobie spokój z tymi wpisami sami sie ośmieszacie i co jeszcze białe myszki latały po desce

@Głebia

Ostatni raz pisze zróbcie mu testy i odwalcie sie od niego nic nie wiecie o nim aż mi sie chce z was śmiać co on wam zrobił że tak na niego jedziecie jestem bardzo ciekawy wy wiecie swoje ja wiem swoje i napewno nie bieże o co wam chodzi bo nie rozumiem

Kurioza

Teraz mają w planach dostosowywać maszyny do kobiet bo nie ma chętnych facetów do pracy a jak nie będzie kobiet do pracy to kogo będą przyjmować?nieletnich?niepełnosprawnych czy małpy?

@Kurioza

to stworzą roboty aby mniej ludzi było potrzebnych do pracy

Chory
@Marek

To na roboty to firmę stać ale na należytą płace dla krajowych pracowników którzy jak by byli z godnością traktowani i z należytym wynagrodzeniem(mniej by firmę kosztowało niż teraz dwie kobiety za jednego pracownika)których już ostatnie osoby zostały co mają pojęcie o produkcji i pilnują tej pracy żeby to miało ręce i nogi to i tak się nie szanuje.Co ta firma wyprawia.Jak by szanowali pracowników z Polski to by nie musieli szukać z całego świata no ale jak oni się czepiają jakieś audyty czy ktoś ma w pudełku to co chcą żeby mieć albo pracownik ma chować jak kryminalista jakieś zeczy jak Ikea przyjeżdża co to jest.Czy to jest normalna firma a później się dziwią że ludzie uciekają.Jeszcze by dużo opowiadać ale szkoda nerwów

Franciszek Smuda
@Chory

Przestań kocopoły opowiadać... Ikea dostała zakaz podróży do krajów bałtyckich już 3 lata temu. Robisz i nie wiesz? Doinformuj się.

Magda
@Kurioza

Hej. Przyjmują jeszcze kobiety na produkcję? Bo nie wiem czy aplikować? Daj znać dziękuję bardzo

Byku
@Franciszek Smuda

Tak maja zakaz haha. Pół roku temu we firmie obok była delegacja z Ikea wiem bo stali koło mnie i oglądali meble.

@Byku

To pewnie z Ikei w Poznaniu byli..

Zdziwiony

Czemu nie dają pracy Polakom tylko przyjmują z zagranicy?

Piter
@Zdziwiony

Bo azjatow maja polowe taniej to sie nie dziw

Krystian
@Piter

To niech ogarniają tą produkcje

kvic
@Zdziwiony

Bo Polacy niestety nie chcą już tu pracować. Uzupełnianie obcokrajowcami jest spowodowane brakiem Polaków do pracy. Są niestety lepsze miejsca do pracy. Sam z takiego miejsca skorzystałem i po wielu latach odszedłem. Nie żałuję.

Harry
@Zdziwiony

Zrób sobie skośne oczy to będziesz szanowany

@Piter

nieprawda, to tylko azjata dostaje połowe mniej

@Piter

reszte zabiera juz upadły pośrednik

Kleks

Ale się jonkasz chłopie.... Pisz spokojnie jonkało.

Bogdan

Czy zgadzają wam się godziny z chmurki?

Putan

Jak ktoś nie ma nic w chmurce a urlopu starego też nie ma to będzie miał zapłacone postojowe?bo odrobić już nie zdąży

@Putan

to dostanie urlop z bieżącego roku albo urlop bezpłatny jak ktoś chce

Stefan
@Marek

Z bieżącego roku nie można wypisać urlopi

@Putan

czy wy czytacie umowę o prace zanim ją podpiszecie?

Nadgorliwa
@Putan

Jakie postojowe! Wolne z grafiku bezpłatne ma być

Platon
@Nadgorliwa

To jak wolne z grafiku to braknie do normy półrocznej godzin

Lol
@Platon

Jeden wielki burdel z tymi godzinami ale aneksy to kazdy podpisal nawet nie wiedzac co podpisuje teraz taki efekt

Elopomelo

@Ada 1234 Od a do z to magiczne trio wygląda jak banda niewydołów, błądzą jak dzieci we mgle, brak pojęcia o tym co się robi prezentuje każde z tej trójki, żal patrzeć jak się koło tej linii przechodzi...dezorganizacja, liderka nie ma tam wogóle autorytetu sama wygląda jak "biała koszulka", a jeżeli tak bardzo lubi pracę z komputerem to może zrobić jej miejsce w biurze, za paznokcie i inne dobra to pracuje tam cała okolica Pani Sz. A nie tylko rodzina

@Elopomelo

Jarek kruszyk menadżer który nie powinien być na tym stanowisku tylko menadżer A Babula go tam wcisnął poza tym kruszyk tam się nie nadaje a wcisnął też na kierownika panią Patrycja gdzie kobieta nią ma pojęcia o tej pracy tylko cały czas siedzi w biurze oprócz tego awansował na brygadzistę z hali 15 swojego człowieka na ksm panie prezesie niech Pan nie daje się (usunięte przez administratora) takim ludziom jak menadzerowie myślę że jest to do zrobienia

Swojski Correk

To co się tam dzieje to parodia, wspaniała Pani Patrycja nic nie potrafi i na niczym się nie zna, pomijając jej kulturę osobista i szacunek dla pracownika, które idą w parze z jej brakiem kompetencji i żeby zatuszować te braki, wokół niej kręcą się dwie osoby w postaci lalusia Pana D (bliskiego znajomego Pani P którego ściągnęła sobie z hali 15 ) i wiecznej ściemniary Pani K (leżącej na każdym napotkanym koszu), którzy tak jak Pani Patrycja na niczym się nie znają, a zeby było jeszcze ciekawiej Pani Patrycja obstawiła dział HR swoja najbliższą rodzina! Gratuluje Panie Kruszyk - ryba psuje się od glowy

Abc
@Elopomelo

Do tego kierownik produkcji RW...i jego żona.. K W .Same powiązania.. Jedna klika....Czas zrobić z tym porządek ...Jedna wielka rodzina na hali 16

Wstydliwy
@Abc

Słyszeliście zdegradowali K.W i przerzucili na com a niby takie powiązania mąż jej nie uratował....

@Wstydliwy

Ona przeszła do promet w Kaliszu czyli produkcja rolmopsów. Śledzie z cebulą wkłada do słoika.

Pracowity

Ciekawe kiedy Pan menager W. zrobi porządek ze swoim bratem Sz. Bo to już ni ładnie wygląda patrząc z boku A po za tym praca super Pozdrawiam

Ciekawy
@Pracowity

O czym mówisz ?

Niech jeszcze obstawią całe linie nowymi pracownicami,do tego niektórzy przełożeni nie wiedzący jak zarządzać produkcją i robota będzie szła na całego.

Luis

To co się wyrabia z kierownikami to woła o pomstę do nieba . pan kierownik Sz. W i jego podopieczna A.N. niech się zajmują praca a nie schadzkami. Pan kierownik M.B jest cały czas na zwolnieniu i tego nikt nie widzi a normalnych ludzi się czepiają jak się bierze urlop na żądanie .

Aloevera

Zero wyciągniętych wniosków...h 16 KSM i never ending story...nie szło i nie idzie a nocka komedia, na potwierdzenie innych komentarzy tutaj napisanych śmiech na sali. Brak pojęcia o tym co się robi ...psy szczekają a karawana jedzie dalej, ah na układy nie ma rady. Szkoda tylko Pana kierownika P bo się dziś bidulek nie wyspał w nocy, #czasnazmiany#beznadziejnie

Catering

Dzień dobry. Jestem przedstawicielem firmy "nóż widelec" zajmującej się gastronomią. Czy ktoś z pracowników firmy correct jest chętny na podpisanie z naszą firmą kontraktu w ramach którego będzie dostarczany obiad do pracy? Ustalimy godziny przerw i punktualnie obiad od nas będzie czekać na państwa na stołówce zakładowej. Przykładowe menu na piątek: zupa krem z marchwi z makaronem. Drugie danie kaczka niesolona z kartoflami i surówką z kiszonej kapusty pekińskiej i kukurydzy z puszki. Kompot z ziemniaków. Zapraszamy do współpracy

Dolny

Czy jej się prześpię z kierownikiem dostanę awans na lidera ?

@Dolny

Ale musisz mu.koniecznie rowa liznąć po pracy takiego spoconego.

Marley

Przyjmując się do tej firmy naprawdę chciałem tu pracować do emerytury , pierwsze 3 lata było super , dopóki zaczęli wprowadzać kretyńskie zmiany , zwolnili super liderów , poprzenosili pracowników , kierownictwo fałszywe , wredne , zmanipulowane , kłamali prosto w twarz , nie liczyli się z pracownikami , słuchają ćpunów i krętaczy , donosicieli i włazodupów. . " Nie podoba się to się zwolnij " no to się zwolniłem i jeszcze głupie pytania - dlaczego się zwalniasz ? hahaha , hipokryci. Jestem wolny i nie dam sobą więcej pomiatać pani E.Sz.i nie tylko ja , żegnam ozięble. A Wy ludzie też się nie dajcie , czytać przepisy , prawa pracowników , nie jesteście ich własnością ! Walczyć o siebie. Powodzenia

Marley

Dodam jeszcze jedno mianowicie dostałem cynka że jutro ma być segregacja odpadów a co za tym idzie: najsłabsze ogniwa będą do zwolnienia a reszta co robi lody liderom awanz dostaną takie są realia.

Marley

Także robaku jak masz coś na oku to nie patrz tylko czym prędzej idź i zobaczysz jak świat się zmieni na lepsze. Ja to wiem po sobie. Zatrudniłem się teraz w firmie produkującej rolmopsy czyli śledzie zawijane z octem i cebulką. Smak zapach nieziemski. Ciuchy i ciało mi pachną tą mieszanką

Marley

A tam robiłem na sprężynkach. Montowałem sprężyny do materaca i sprawdzałem skacząc na materac jak daleko mnie wyrzuci w górę. Fajna robota ale się wszystko posypało przez wszystkich sierściuchuf co wyżej wymieniłem.pozdro

Lia

Tej Pani E.Sz???

Nic nowego! Fałsz i tyle z tego słynie Correct

Układ

Ktoś może wie dlaczego zdegradowali najlepszych liderów z montażu 1?

@Układ

Dobre pytanie. To prawda byli dobrymi liderami na których mógł każdy liczyć potrafili każdemu wytłumaczyć spokojnie a nie w nerwach!!!! jak to robią co niektórzy liderzy. odpowiadali na zadane pytania kazdemu z nas, ludzi traktowali równo, obojętnie czy to był Ukrainiec czy polak a to chyba ważne . Przede wszystkim zawsze byli uśmiechnięci do całej zmiany a nie tylko do swoich wybrańców.

Nizon

No właśnie wszystkich traktowali równo. To był błąd. Ukrola trzeba traktować lepiej. Bo on sprowadzi rodziny i będą pracować ku chwale zakładu. Polak w mniemaniu zarządu to rak drążący ta firmę. Pisze to z obserwacji poczynionych przez kilka ostatnich lat.

Podwładny

Widocznie dla firmy to nie ważne że byli dobrzy dla ludzi

Pako

Musiało to kogoś bardzo boleć że byli chwaleni przez pracowników to podkopano pod nimi dołki. No to już nie zostało dobrych liderów. Przyjdzie dobry to zrobią z nim to samo

Alfref

No i chyba dwie zmiany tylko podpadły. Trzecia zmiana widocznie tego błędu nie popełniła bo liderka została

Chyba 3 zmiany ale 1 uszło płazem

Narti

Ciekawe dlaczego?

Lia
@Narti

Nie pierwszy raz taka sytuacja...jak widać są równi i równiejsi.

@Lia

Dostałem cynka że kolejny lider będzie zdegradowany z montażu i będzie odbierał materace na pikowarce w Skalmierzycach. Takie słuchy mnie doszły bo się spóźnił dwa razy do pracy.

Agnes
@Alfref

A ja mam cynka z pikowarek że guzik prawda ????

@Agnes

Ale że co? Guziki na materacu są tam pikowane bo nie rozumiem?

Agnes
@Alfref

@Alfref mądrujesz się z pikowarkami a widzę, że nic o tamtych działach nie wiesz... ;-) Zrób sobie wycieczkę na ul. podkocką i wtedy będziesz w temacie :)

Nowa
@Układ

Zdegradowali ale tylko dwie osoby,3 Liderka ze względu na układy została. I to jest sprawiedliwość.

@Agnes

Pikowarki mnie nie obchodzą. Ja robię na MGW i dobrze mi tam idzie.

@Alfref

Degradujom najlepszych już się o tym przekonałem. Miałem pracować do emerytury i dorabiać później po emeryturze na portierni ale jednak rzuciłem wypowiedzenie. Zawijam rolmopsy w Kaliszu.

Marley - prawdziwy
@Marley

Znaleź sobie swój NICK , i polecam słownik ortograficzny, przy rolmopsach też może ci się przydać.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.