Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Potrzebuję nr do kadr Correctu

Kaoaao

Człowiek może się starać kupe lat a mogą ciebie naprawdę zwolnić za byle co bo powiesz prawdę jak jest .Nie można nic powiedzieć przynajmniej teraz jak ludzi za dużo bo redukcja linii jak będzie brak pracowników to wtedy możesz mieć swoje zdanie to może cię nie zwolnią .Jest to przykre

Garon

Za telefon zwalniają a nać..nych trzymają

Witam obecnie pracuje w correct interesuje mnie zmiana pracy na lepiej płatną ktos cos moze polecić?

My
@Nowy

A miej to gdzieś szykuja się duze zwolnienia szukaj innej pracy ja nie będę pracował z Białorusinami za to że zaklad ich przyjmuje i daje szansę ruskim wolę się zwolnic

pracownik ksm
@My

i własnie o to chodzi tępy naród ma tak myśleć i cały czas być zastraszonym o swój los wtedy będzie chciał pracować za obiecaną (usunięte przez administratora)

@Nowy

Polecam sprawdzić na ecentrum

Byku

Co będą zwolnienia. Nie może być. A będzie szansa samemu się zgłosić do zwolnienia. Czy klasyka gatunku robisz cztery nocki i kierownik rano przed 6 prosi cie do biurka i oświadcza ze jesteś nierobem i musicie się rozstać po 16 latach pracy. Ale wypowiedzenie 3 miesiące bo jeszcze będziesz musiał przyuczyć obcokrajowca. No i oczywiście kilka nadgodzin w chmurę. Pozdrawiam.

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Recykling

Niech zwolnią wszystkich Polaków i zostawią tylko obcokrajowców tylko niech nie zmieniają sposobu pracy dla nic tylko niech tak każą im pracować jak Polakom a nie że tu nie umieją tu nie umieją to po co oni są.Warunków fizycznych nie mają bo niscy słabi lichawi to nie ich wina no ale to po co takich przyjmują na sztukę?

Małgorzata
@Recykling

A to czekaj, obcokrajowcy sa inaczej traktowani? Z czego to wynika?

Ac
@Małgorzata

Musisz zapytać lidera

@Recykling

Ten zakład to jest DRAMAT Chamstwo kłamstwo fałszywi ludzie. Niestety nie ma dobrego zdania na temat tego miejsca. Od dłuuuuuugich lat zero zmian pozytywnych.

@No

Jak cię widzą nygusie tak cię piszą przysłowie stare jak świat a ty zmęczony po 8 godzinach padasz jak kawka na wyro...

Potas

Jak nie odrobisz to wypłacą za te godziny dlatego nie rozumiem co jest powodem że ludzie większość odrabia jak wiedzą na przykładzie tych bystszejszych co nie odrobili celowo że zostało im wypłacone za te godziny nie odrobione tak jak by było postojowe.Niby nie zdążyli odrobić.Ktos im pozwolił nie zdążyć odrobic

Lol
@Potas

Bo widzisz tych bystrzejszych jest garstka dlatego w zakladzie jest jak jest niektorzy to by sobie oczy wydrapali za dwunastki wystarczy sie rozejrzec i widac kto caly czas siedzi w tym (usunięte przez administratora)

Badol

Zdrowia nie kupisz

Correct

Cały ten zakład to jeden wielki fałsz i dwulicowość! Od szefostwa zaczynając bo z ich oczu bije Tylko i wyłącznie fałsz i ich dwulicowe obietnice. Przez pierwsze 3miesiące kaZdy z nich miły i rękę poddaje a potem traktują gorzej niż powietrze nic dziwnego że biorą jakiś Azjatów czy ludzi z Ukrainy i pracują za śmieszne ochłapy albo co gorsza za (usunięte przez administratora) Strasznie dużo tu dwulicowych ludzi kończąc na pseudo kobietach.. proszę omijać szerokim łukiem ten zakład

Artur szpilka
@Correct

Siema do kiedy dwa dni za krew ?

Papier
@Correct

Na początku są mili żeby nowy pracownik się nie zniechęcił i nie zrezygnował czasem z pracy bo może go już nie być na następny dzień a jak już się przyzwyczai to już mu ciężej się zwolnić i wtedy zaczyna się dyscyplina kontrolę jak się nie dostosuje to grożenie rozmowami z hae-rem czyli tak jak mówisz dostosowanie się do sytuacji.Jak teraz młode pokolenie ma gdzieś robotę to niedługo za nich będą inni musieli robić czyli starzy pracownicy bo im trzeba pomóc bo oni zmęczeni i wszyscy się muszą do nowych dostosowac

pracownik ksm
@Artur szpilka

Do końca sierpnia

@pracownik ksm

Do poniedziałku ponoć 16 maja.

@Papier

Dokładnie! Od szefostwa aż bije kłamstwo kłamstwo i kłamstwo. Tak wyglądają ich fałszywe zagrywki wobec pracowników z ich ust tylko ku*wy i CH*je lecą zero kultury osobistej. Niestety nie moge pochwalić tego miejsca oj nie mogę...

@Papier

noooo ludzie tu mają nie równo pod sufitem. Ten zakład to powinien być zakład dla umysłowo chorych na głowee a nie zakład pracy.

@No

Przecież obcokrajowcy to jest tania siła robocza a ktoś widział zeby Białorusin był kierownikiem zmianowym i zarządzał w polskiej firmie śmiech na sali to jest po to żeby Polacy się zwalniali a oni robili za (usunięte przez administratora) pieniądze jak mozna zatrudniać Białorusinów ja trzymają z Rosją porażka ta firma

Karionn

Dopiero został kierownikiem a już pracownicy mają go dosyć.Przykre jest to że obcokrajowiec rządzi Polakami w Polsce w Polskiej firmie.Jeszcze jak by był człowiekiem a nie zapowiada się dobrze a my mamy przyjmować uchodźców żeby czuli się dobrze u nas jak goście.Szkoda że nas nie szanują

Test

Czy na.pani nadal będą tolerowani w zakładzie czy w końcu ktoś coś z tym zrobi?liderzy powinni wylecieć razem z nimi za to że to tolerują szczególnie na ksm1

Negal
@Test

O co tobie chodzi ?

Zoom

Zastanawia fakt że wiszą plakaty że zero tolerancji dla alkoholu i środków odurzających a tyle osób pracuje pod wpływem alkoholu i co najgorsze pod wpływem narkotyków i do tego nawet przełożeni wiedzą kto pracuje pod wpływem narkotyków i nikt z tym nic nie robi.O co tu chodzi?Czy musi się zdarzyć jakaś tragedia żeby wtedy prokurator się za to wzioł.Bo jak jakiś wypadek w pracy się zdarzy takiego po środkach to wtedy będzie afera

Volf
@Zoom

Widac bardziej sie tym przejmujesz niz kierownictwo skoro wiesz kto pracuje pod wplywem powinienes to zglosic a jak nie to startuj wyzej na stanowisko wtedy bedziesz mogl donosic na kazdego tam takich potrzebuja jestes zwykly spoleczniak parówo

@Volf

Dokładnie Dokładnie! Kierownictwo Tylko i wyłącznie trzyma sztamę z donosicielami w tym całym Correct-cie a pieniądze to ich sposób podpuszczania ludzi A liderzy trzymają kumpelstwo z pracownikami tak żeby kierownik się o niczym nie dowiadywał. No i oczywiście jeden wielki fałsz wśród pseudo ludzi.

@Correct

Ja szyję pokrowce i powiem tak : niektóre poduszki są tak wypchane trotą że nie idzie zeszyć... Weźcie się ogarnijcie i ważcie jak sypiecie troty bo mi się sypie na podłogę co chwila...

szaryzwyklyoperator
@Zoom

Drogi Zoomie wiesz kto, wiesz co, wiesz kiedy - spełnij swój czekistowski obowiązek, donieś komu trzeba to po pierwsze zapobiegniesz wypadkom o których piszesz, ulży ci bo baaardzo chcesz kogoś wkopać, firma zobaczy jak oddanym jesteś pracownikiem.

Miguel Ángel Félix Gallardo
@Zoom

Zoom - tłumaczę i objaśniam: Zastanawiają cię plakaty - za (usunięte przez administratora) wisiały że "Naród z partią a partia z narodem". Plakaty = Propaganda Pytasz o co chodzi że wiedzą a nie reagują - logiczne jest że skoro wiedzą a nie reagują to bankowo produkują i rozprowadzają. Weź się chłopie za robotę a nie patrzysz co inni robią.

@Volf

Szefostwo BARDZO SOBIE CENI DONOSICIELSTWO w tym zakładzie.

Com40

Czesc. Czy ktoś wie o jakimś dłuższym postoju bądź gdzie wszyscy mają miec w jednym terminie urlop? Podobno magazyn zapełniony po brzegi , zamówień nie ma aż tyle.

@Com40

właśnie zamówień nie ma aż tyle i o to ma chodzić wszyscy mają tak myśleć wszyscy mają się teraz bać o swoją pracę bo jest wysoka inflacja itd. nie upominać się o podwyżki generalnie siedzieć cicho iść na wolne a jak będzie taka potrzeba to przyjść w soboty i na dwunastki.

Hokassen

Pozdrawiamy kierownika Pana Pawla h16 ktory na nocnej zmianie jak wyszedl o 23 a wrócił o 5 rano. Na tym polega jego praca. Żal na to patrzeć. Tego nie widza że chlop nic nie robi i nic nie umie a jest kierownikiem

@Hokassen

Przecież w tej firmie ludzi co mają poukładane w głowie to nawet na palcach jednej ręki zliczyć nie można. Jeśli chodzi o zazdrość i zawiść to potrafią tylko robić z siebie kapusi i nic więcej żeby uprzykrzyć życie człowiekowi. NORMALNYCH LUDZI CORAZ CORAZ MNIE większość tylko knuje intryge za plecami co za pały fałszywe.

Tytan ML
@Hokassen

Paweł, my również Cię pozdrawiamy super Brygadier z Ciebie.

@Tytan ML

Ale sprzedawczyki i kapusie z was. Własną matkę byście sprzedali na ryneczku z kilo bobru

@Hokassen

Siema nie wiesz czy już na rynku jest bubr?

@No

Cześć bober czy bubr jest już na targowiskach nie wiesz czasem? Dzięki za info

Kondor
@Hokassen

Hm o 23:24(godz wpisu;) ) juz wiadome bylo że o 5 wrocil??? Wow - jasnowidz kurde- cenić takich pracownikow- brawo!!!

Yyy
@Kondor

Treść dotyczyła nocki wstecz, to chyba logiczne? Ale widać nie dla każdego 2+2=4, brawo ktosiu ,, zorientowany,,

ciekawski

ciekawe czemu biurowi się tu nie żalą bo ostatnio same zwolnienia w biurach....kto da info???? Z kadr ciągle nowi orzychodza na produkcje a to taki dobry dział co nas rozlicza i poucza a tu coś schybs nie gra bo ludzie odchodzą

Byku

A co jest (usunięte przez administratora) Jest super jest super więc o ci ci chodzi. Nie po to stary targa Gruzinów białoruskich Azerów Azjatów Ukraińców (usunięte przez administratora) żebyś ty miał podwyżkę. Ja to wiem i on o tym wie tym bardziej. Już hale obok niosą się plotki że gruby Adam mówi wprost ludziom że na ich miejsca jadą już Białorusini. Ale to tylko plotki ;-)

@Byku

Zgadza się Białorusinów coraz więcej. Ale władza ma wyjątkową wyobraźnię obstawiając MWG pracownikami którzy nie uja po Polsku nie rozumieją. Pozostaje nam czekać na jakiś ekstra wypadeczek....

Maria
@Anonimus

Ale czy obcokrajowcy zarabiają tyle samo co Polacy? Czy jak to jest z tymi wynagrodzeniami?

Master blaster
@Maria

Wynagrodzenie takie samo jak polsko języcznik tubylcy. Czy pracujesz 15 lat na akordzie, czy pracujesz miesiąc stawka taka sama. Jak to w (usunięte przez administratora) wszyscy równi mowa tu o produkcji. Wyjatkiem są Azjaci stawka mi nie znana ale zapewne nie dużo mniej od tubylca. Moje obserwacje podpowiadają mi że firma stawia na wschodnie rejony Europy jaki motor pociągowy produkcji. Tubylcy są już zbędni czego wyrazem może być małe zainteresowanie tubylczym ludem narodu polskiego. Pozdrawiam wszystkich jak to mówią Ukraińcy polskich rabuw.

Polak
@ciekawski

To prawda jest z kadrowych starych to już nick nie został wszyscy odeszli, mówią jak to dobrze tu się pracuje a w ich dziale to już połowy ludzi nie ma hahaha, pewno najwięcej odejść z całej firmy i nikt o tym nie mowi

stranieri
@Polak

ale mowisz o kadrach czy hr?? ja tam nic nie zauwazylem

Anonimus

Czy ktoś już coś wie o płaceniu za nadgodziny w okresie urlopowym będą wypłacane czy w sławna chmurę idzie wszystko

Nikt
@Anonimus

Tak. Będą wypłacane w złocie. No jak myślisz. Dymania czas dalszy wszystko zgodnie z prawem. Ostatnio powiedziano mi że jak nie bede chodził na godzinki w chmurkę to bede musiał zmienić prace. No to bede musiał. Pozdrawiam

Jerry
@Anonimus

Tak będą wypłacane w listopadzie chyba że wolne z nadgodzin zdarza wydać. (usunięte przez administratora) trzeba po 12 do oporu kiedyś może tam uczciwie zapłacą

@Nikt

Przykre jest że przez zrzut taniej siły roboczej znów doświadczony pracownik traktowany jest jak śmieć

Grube lolo
@Nikt

Pokaz mu umowe temu co ci tak powiedzial 40h tygodniowo aneks dotyczyl wydluzenia okresu rozliczeniowego do pół roku

Gosia

Zakład masakra ... Nie pasuje Ci to się zwolnij..to można usłyszeć zero porozumienia z przełożonym biorą kasę za nic, przyjęcia nowych pracowników owszem są ale nie Polacy...niestety może kiedyś docenią polaka wtedy kiedy większość się zwalnia i idzie gdzie indziej nie czarujmy się ,,dobre,,zarobki w tej firmie się skończyły a o podwyżce można pomażyc ..nawet jak (usunięte przez administratora) za drugą osobę bo ciągnie l4 ...użalać się można szukam innej pracy napewno nie w spółce com correct itd...

OK
@Gosia

CAŁY ZAKŁAD STOI FRAJERSTWEM NA KILOMETR!! 99% to w opór fałszywe obżydłe pały o mój boooże nie pomijacąc kierowników i liderów

TAK
@Gosia

Widzisz Gosia polacy mają na tyle oleju w głowie żeby nie zadawać sie z tymi urbaniakami cwaniakami z fałszywymi uśmieszkami co potrafią tylko zgnoić pracownika aa azjaci i ukraincy będe pracować za tą kase jaką im zaproponują! jeszcze pare miesięcy i ten zakład będzie cały stał fałszem. Szefostwo ma swoich ludzi co donoszą na potęge że trzymasz telefon w ręce i nie tylko co piszą e-maile i wykonują telefony żebyś dostał zje*ke za swoje zachowanie. osobiście uważam że lepiej mniej zarabiać ale przebywać z dobrymi ludzmi bo jak mówi stara śpiewka "nie ważne gdzie ważne z kim"

Polak

Najgorszą z najgorszych cech szefostwa i kierownika jest to że trzyma sztamę z donosicielami a w zamian mają podwyżki albo nawet LEPSZE stanowiska pracy! A kapusie są wręcz arcy fałszywi co do swoich współpracowników...nieźle trzyma wylizać (usunięte przez administratora) szefowi żeby dostać jakikolwiek awans! Nie polecam tego miejsca z fałszywą atmosferą!!!!

Życzliwa

Mam pytanie czy ktoś zainteresuje się tym co dzieje się w Skaltex Turek jakiś pajac chce zdegradować Kierownika który radzi sobie super ta firma idzie na (usunięte przez administratora) Pan Błaszczyk by był mile widziany .Bo co niektórzy tylko donosy umią pisać i chyba tacy się tu utrzymają.

Pracownicy
@Życzliwa

A czy jak przyjedzie pan Błaszczyk rozwiązać problem to się odezwiesz w tej sprawie ?nie sądzę dużo gadacie między sobą a jak ktoś przyjezdza nikt się nie odzywa.

@Życzliwa

Teraz dopiero się wyprawia przyjeżdżają dwie damy z com i robią zamieszanie obcinają stawki zastraszają pracowników że nikt się nie nadaje ze mamy powolne ruchy nagrywają filmiki jak szwaczki szyją czemu ma to służyć?bo jabym powiedziała że mobbingiem mamy to gdzieś zgłosić?

Joanna
@Szwaczka

Dlaczego obcinają stawki? Chodzi o inflację czy co? To raczej podwyżki powinny być he he nie sądzisz?

@Joanna

W tym.zakladzie nie ma podwyżek .Inflacja jest w Polsce ale zakład i wlasciciel ma to gdzieś liczą się zyski firmy

Normalny
@Szwaczka

Ciesz się że masz robotę a jak nie pasuje to możesz iść do lepiej płatnej jeżeli tobie zapłacą więcej.Nie rozumiem ludzi co się burzą od wielu lat że wszędzie płacą lepiej a siedzą w zakładzie.To niech idą tam gdzie lepiej

Byku.
@Normalny

Kiedyś słyszałem dobry tekst. Siedzą w tym zakładzie bo każdy ma swój fetysz.

Ciekawy

A co się dzieje z Kierowniczką Patrycją czyżby nagle zachorowania może ktoś coś wie ......

@Ciekawy

Tyle sernika zjadła że s.r.a pod siebie

@Kleks

Ludzie gadają że została zwolniona. Tak szybko zakończyła się jej wielka kariera po przejściu z H-15.

@Nosal

Powinni zrobić jeszcze porządek z menadżerem J Kruszykiem bo to on ja sobie ściągnął z h 15 na to stanowisko tak jak brygadzistę na ksm też z h 15 a menadżer to tylko zna się na przykręcaniu śrubek i nic po za tym

Nosal

Ciekawe po co ja ściągnął na correct może w swoich szeregach nie widział odpowiednich osób. Patrząc na osoby która zaczynają obejmować stanowiska funkcyjne dobrze w tej firmie już nie będzie ale i tak u nas jest lepiej nich na H-15 bo tam to już wogóle trzeba za...... i zero poszanowania dla pracowników.

@Nosal

Szkoda jakby została zwolniona- ale brawa dla niej pozdyla się K. W liderki która teraz robi karierę na H-15.dziekujemy - chociaż co niektórzy są wstrzasnieci odejsciem koleżanki ciężko im się pogodzić.i są w szoku do tej pory że jej nie ma. Dziękujemy i powodzenia p. Patrycjo.

Słabi muszą odpasc

Kajrek
@Kleks

Jak można być załamanym że inna liderka została przeniesiona.Mało tego nie chodzić do pracy z tego powodu.Ciekawe czy pracownik jak by z takiego powodu że kolegę z pracy przenieśli przestał chodzić do pracy czy liderka by to zrozumiała

@Kajrek

Ano można się załamać wiesz jak się kilka lat razem pracowało trzymało sztame innym liderów nie lubily to teraz jest finał. Zostało się samemu na polu bitwy.bez koleżanki. Teraz niech poczuje jak to jest śmiać się z innych że sobie rady nie dawaja A z tego co wiem bo nie chce z nią dużo ludzi pracować chodzi o liderkę 1600. Może czas się też przenieść????

Ona
@Kleks

Kiedyś pracowała jako pomocnik była całkiem inna odkąd została liderka woda sodowa uderzył do głowy. Była liderka u nas ale nie można było się z nią dogadać kilka osób odeszło przez nią . Przenieśli ja na inna linie. Ależ tego co wiem to jak chodzi na 12h to nie przepadają za nią nauczyli mówić ja 3 słowa proszę dziękuję przepraszam.

@Kajrek

Powiedz jej to w twarz na forum to kazdy potrafi, bo jako liderka raczej wszystko ogarnia na 12 tez chodzi jak jest potrzeba a wolne to bierze swoj urlop a nie twoj, potrafisz tylko oczerniac ludzi na forum zenujace

Nosal

Hej tak jest na ksm czerwony który nic nie potrafi mam pytanie dlaczego my na takich ludzi pracujemy. Co nie mają pojęcia dlaczego nie ma kierowników co pracują na tej hali kilka lat i mają pojęcie o tym co się robi.

@Nosal

Hej mam pytanie o której się trzeba odbić jak się wchodzi na hale? Bo nas Polaków pilnuje się a Ukraińcow tego. Nie obowiązuje??

Ax

Jak to nie mają?

Janek

Mają tylko chodzą jak im się podoba samowolka w corrct. U nas kruszyk sprawdza

PAPA

Najlepiej za 1 i masz sie teleportować na drugi koniec hali

Masumi

" Nie obwiniaj klauna , że zachowuje się jak klaun. Zadaj sobie pytanie , dlaczego nadal chodzisz do cyrku "

Artur Lolek

Siemanko. Wie ktoś domkiedy dwa dni za oddanie krwi? No Idę w następnym tygodniu czwartek i piątek wolne chce mieć oby się udało załapać. ? Pozdro

Artur Lolek Kalisz

Witam dzwonili do mnie z Correct mam się stawić jutro na rozmowę kwalifikacyjną. Pytanie do pracowników jak tam dojechać najlepiej do tego Ociąża? Czy to jest miasto czy węzeł komunikacyjny z uwagi na obwodnicę? Co wpisać w nawigację? Który pokój na rozmowę i kogo prosić imię i nazwisko prowadzącej rozmowę mile widziane. Pozdrawiam serdecznie.

Bity
@Artur Lolek Kalisz

No nie zdziw się że możesz być jedynym osobnikiem mówiącym po polsku.

Саша
@Bity

Він не розуміє, що ви маєте на увазі

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.