Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Za płotowy

Chyba nie ma firmy w regionie która by miała taką złą opinie.Wchodząc na opinie różnych zakładów pracy nie spotkałem firmy z takimi złymi opiniami. Dlaczego tak jest? Przecież nazywają się porządanym pracodawcą. Czy w tej firmie naprawdę tak źle się dzieje?

Balowy

Ludzie z poza firmy się śmieją co zakład z ludźmi tu robi i mają racje

Daniel
@Balowy

To nie zakład z ludżmi to robi tylko polski rząd,dostali takie pozwolenie od rządu i to wykorzystują.Wkrótce zobaczymy efekty tej tarczy antykryzysowej jak zaczną się masowe zwolnienia najpóżniej na jesień,to jest cisza przed burzą i wyborami.

Zastanów sie
@Daniel

Co ty chłopie gadasz? Jakie zwolnienia jak nie ma kto robic. Na każdej zmianie codziennie brakuje ludzi a ty piszesz że będą zwalniać. Niech zaczną przyjmować bo nie ma kto robic

Daniel
@Zastanów sie

Kolego bądź koleżanko nie mam akurat na myśli firmy correct jeśli chodzi o zwolnienia tylko ogólnie małe firmy które już teraz ledwo funkcjonują takich mniejszych odbiorców z correctu pomijając firmę IKEA bądź podwykonawców dla firmy correct, comforty to jest system naczyń połączonych tak naprawdę.

Bobik
@Balowy

Na MWG zastraszają ze możesz stracić prace jak nie będziesz tańczył jak oni zagrają , zmuszanie do robienia po 12h, i teksty bo ty masz do odrobienia godziny no ludzie gorzej niż w (usunięte przez administratora), byle do 1 Tu wytrzymać

Dobra
@Bobik

Co odrobisz to piątkami bo powinny być wolne na 0.8 etetu. Do kwietnia na spokojnie

Wozkowy

Zgadzam się w stu procentach. Zastraszać tylko potrafią zero szacunku za to jakie ilości palet potrafimy obsluzyc

Mało
@Wozkowy

Ile nie zrobisz będzie mało

Prawnik.pl

Na dzień dzisiejszy w przypadku zamknięcia zakładu pracy w związku z koronawirusem, pracodawca może wysłać pracowników na zaległy urlop i może uwzględnić ich wnioski o udzielenie urlopu bieżącego oraz urlopu bezpłatnego. W takim wypadku pracownikowi przysługuje roszczenie o zapłatę wynagrodzenia urlopowego. Jeśli zakład pracy jest zamknięty i z tego powodu pracownicy nie pracują (ale nie są na urlopie), to pracodawca zobowiazany jest do zapłaty na ich rzecz tzw. postojowego (zwykle - wynagrodzenia zasadniczego na podstawie art. 81 kodeksu pracy). Żadna z powyższych okoliczności nie stanowi jednak podstawy do domagania się od pracowników "odpracowania" "wolnego".

Teoria
@Prawnik.pl

Co z tego że jest kodeks jak robią po swojemu i co im ktoś zrobi?

$$$
@Teoria

W jedności sila

@Prawnik.pl

Przeczytajcie sobie ze zrozumieniem całą tarcze jakie są tam zapisy odnośnie odpracowań tam jest takie zdanie że można pominąć pewne przepisy kodeksu pracy jeżeli zakład bedzie chciał odpracować straty to ma prawo nas zmobilizować do nadgodzin i sobót tarcza jest napisana pod pracodawców a nie pracowników dalej głosujcie na pis

Tarcza
@pracownik

Tarcza dla wszystkich firm jest taka sama ale z tego co się dowiadywałam od znajomych w innych zakładach gdzie pracują to tylko nasza firma stosuje takie praktyki no chyba że macie znajomych w innych firmach gdzie wygląda tak samo jak u nas

CORRECT

Panowie i Panie nie dajmy się dalej tak traktować. Prezes tej firmy widać że nie jest zorientowany ile kosztuje życie . Infllacja największa od kilku lat , wszystko drożeje a tutaj obniżanie pensji w białych rękawiczkach. Praca 6 dni w tygodniu przy zatrudnieniu na 0,8 etatu - nadgodziny płatne po 12 miesiacach co jasno wskazuje na to że pieniażków nikt nie zobaczy bo firma wyśle nas na przymusowe ferie ziomowe. Jak nie przyjdziesz w sobotę to zagrywka i groźba utraty dodatku motywacyjnego - SZOK. Czy w tej firmie HR istnieje ? Czy ktoś stoi po stronie pracowników ? Czy HR jest tylko powiernikiem jednej strony ?

obywatel
@CORRECT

Drożeć to dopiero zacznie i to już niebawem a konkretnie po wyborach zagotujemy się wszyscy i to ostro pieniądz straci mocno na wartości a kasę którą nasz pseudo rząd wyłożył na tą pseudo tarcze antykryzysową zapewne będzie chciał odzyskać a propos tej tarczy to ona również z końcem lipca się kończy to chyba nie trudno przewidzieć co zacznie się od sierpnia,września no ale to już nie będzie problem rządu bo w końcu będzie po wyborach,prawda jest taka że gdyby nie te wybory to i tej tarczy nawet by nie było,inflacja też niebawem swoje zrobi,trudne czasy nadchodzą w porównaniu do tego co jeszcze jest teraz.pozdrawiam

Pracuś
@CORRECT

Ale co Ci ten HR ma pomóc? Im płacą za 'udobruchanie' pracowników jak najmniejszym kosztem oraz głoszenie aprobaty względem firmy. Prywatne swoje zdanie mają trzymać dla siebie. Polityka firmy ma być przez nich zachwalana mimo, że się z nią nie zgadzają. Tak jest wszędzie. Natomiast dziwię się ludziom, że dają się zastraszyc. Pamiętajmy, że to my jako produkcja jesteśmy motorem napędowym firmy, reszta to tak naprawdę tylko dodatek.

Wkurwiony
@Pracuś

No to w takim układzie należy pozbyć się całego pseudo HR-u i wtedy firma będzie miała więcej pieniędzy . Nie może tak być żeby firmie łatwo przyszło zabrać a ciężko przychodzi oddać. Firma tej wielkości dostanie kilkadziesiąt mln z tarczy antykryzysowej. W tym samym momencie produkuje tańsze artykuły bo zabrała nam pieniądze a cena w sklepie taka sama czyli zysk większy.

Popieram
@CORRECT

Najgorsze jest to że za nadgodziny mamy odbierać bezpłatne wolne. Tak "porzadany pracodawca" pracuje na swój tytuł który sam sobie nadał

Luki
@CORRECT

A odrabianie godzin też jest NIE zgodne z prawem już się dowiadywałem w PIP ale nikt się nie odezwie bo się boi o swoją (usunięte przez administratora) Dymaja nas i (usunięte przez administratora) będą, premie 10% za to żebyś do roboty chodził haaha i najlepiej na 12h niech se wetkną gdzieś te 12h i 10% teraz jest taki okres że dorobić idzie bez problemu a nie się tu męczyć 12h

Tak ojeby. Ac
@Popieram

Przychodząc w piątek lub w sobotę pracując na 0.8 etatu powinno być oddane za każdy dzień dwa dni wolne skoro pracując w dzień wolny liczy się jako setki czyli podwójnie. Jeżeli chcą dawać dzień za dzień to przychodząc piątek sobota powinni dać cztery dni wolnego i powinno być zapłacone jak by się w te dni było

Decyzja
@CORRECT

Niech otworzą dodatkową linie bo za chwilę będą takie tyły przez ich decyzję że Ikea im podziękuje

BB
@Tak ojeby. Ac

Nie glosujcie na pisiorow bo zobaczcie do czego ten kraj doprowadzaja i ludzi

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Problemy zdrowotne

Do jakiego pokoju w biurowcu należy się zgłosić żeby dowiedzieć się o swojej sytuacji w firmie jeżeli ktoś będzie długo przebywać na zwolnieniu lekarskim ?

xyz
@Problemy zdrowotne

Ale przebywasz na zwolnieniu ,czy zamierzasz? Jesteś na chorobowym to wiadomo,że w jego trakcie nie można Cię zwolnić,chyba że to naprawdę długa choroba- bodaj po 9 miesiącach pracodawca może rozwiązać umowę bez podania konkretnej przyczyny ,po długotrwałej nieobecności-taką furtkę dają przepisy i wiem ,że u nas nieraz z niej korzystano. Ale też po powrocie do zdrowia te osoby zatrudniano od nowa.Tak było kiedyś.

Problemy zdrowotne
@xyz

Tak już przebywam i będę jeszcze długo na zwolnieniu

Kto usunie

Kto usuwa niewygodną prawdę? . Jak ktoś napisze prawdę niewygodną dla firmy to opinia zostaje usunięta. To po co ten portal skoro nie można wyrazić swojej opini. Zapracowali sobie na takie opinie. Nikt tego nie wymyśla z palca

Logika

Na drzwiach szatni napis zachowaj odstęp 1.5 metra a ścisk że przebrać się nie idzie. Nawalili pełno szafek że nawet nie idzie się przebrać bez wchodzenia na drugą osobę bo oszczędności. To jak mają się ludzie przebrać i po co ten napis niech się ktoś zastanowi

Delikwent

Nie przedłużają umów a nowych przyjmują. Porządany pracodawco co się dzieje? Teraz widać jak firma szanuje ludzi bo oszczędności. To po co te niepotrzebne stanowiska grubo opłacane a oni się nudzą bo trzech rządzących na Lini. Lider kierownik mistrz a pomiędzy nimi nie mająca pojęcia o niczym nie wiadomo kto. O co tu chodzi i każdy co pięć minut inaczej rozporządza. Robota głupiego

X
@Delikwent

Madz racje powinni zlikwidowac stanowisko menadzerow bo powinien zostac tylko kierownik i liderzy

@Delikwent

Zwalniali ludzi (bardziej nie przedluzali umów) bo nie wiedzieli jak długo będzie przestuj w zamówieniach. No a teraz po redukcji etatów i zapier... w zamówieniach zrobił się mały bałagan ale kto mógł to przewidzieć :)

Nijaki
@Delikwent

Tak przyjmuja bo jeszcze z tego gruba kase robia. Bo w dobie kryzysu i pseudo pandemi zatrudniaja.

Koleżanka

Ale trzeba przyznać że chłopak ma gadane... Na wszystko ma wytłumaczenie, rzadko można Go zaskoczyć, to prędzej on Ciebie zaskoczy swoją odpowiedzią... A z drugiej strony jest przystojny i rozsiewa wokół Siebie taką pozytywną aurę. Wiem bo już od jakiegoś czasu mu się przyglądam i obserwuję jego zachowanie

Hahaha
@Koleżanka

Widzę że jeden wpis usunięty... Dobrze to w takim razie powiem tylko jedno chodzi o mechanika(usunięte przez administratora) z ksm. Jestem tylko ciekawa czy zmieni swoje zachowanie ale wydaje mi się że nie. I dobrze tak trzymaj to co inni mówią miej głęboko w...

zainteresowany

Dużo ludzi obecnie potrzeba u was do pracy??????????????? żadnej pracy się nie boję robiłem na dachach jak by co.

Ok

Nie było źle dwójka z przodu. Niejedni robią za najniższą w innych zakładach na stałe i to nie chwilę bo pandemia tylko tak robili przed i nie narzekali a tu dobrobyt był i teraz narzekania

@Ok

To chyba jesteś kawalerem i mieszkasz że starymi i nie masz rodziny i kredytu i masz na swoje wydatki bo to jest mała kwota żeby się utrzymac

ola

no rewelacja wypłata 1905

Ok
@666

To się zwolnij jeżeli Ci nie pasuje. Po co robisz za taką kasę?

Be
@Ok

Poczekaj poczekaj jeszcze i ty przejrzysz na oczy.

Ktoś
@ola

1500 tragedia

Cory

Było trzeba chodzić do pracy a nie na opiece scieme walic

@Cory

Kolego na produkcji 1900-2100 mieli normalnie chodząc

Wejsia

Po co ochrona mierzy temperaturę jak wpuszczają wszystkich nawet tych którym wyskakuje na czerwono

@Wejsia

To mierzenie to pic na wode po prostu ludzi do pracy by nie bylo

:)))
@999

Pic na wodę to jest ten sprzęt do mierzenia!

Ciekawa

Wiadomo kiedy odadza nam normalna umowę i cała premie?

Pioter
@Ciekawa

Jak będzie brakowało ludzi do pracy.

Szwaczka Podkocka
@Ciekawa

Tak od 1 Lipca wracamy do normalności. Informacja z pierwszej ręki

Gwetty
@Szwaczka Podkocka

No jestem ciekawa. Za długo pracuje żeby uwierzyć że wszystko wróci do norm. Tęgie głowy myślą co tu jeszcze wykombinować. Ludzie pracowali za 2100 tak jak kiedyś za 3000 i wy myślicie że nikt tego niw zauważył. Każdy ma wolna wole i interes żeby zarabiać Ale wypłaty na tym poziomie o których wiem nie pozwalają już na poważne podejście do pracy. Wiem napiszecie żeby się zwolnić itp. Ja to uczynię napewno z biegiem czasu. Narazie rekord z hali 15 1500 zł. A na opiece cov 630 zł. A tak dla zaciekawionymi niech ktoś policzy wypłaty z całego etatu i z obecnego 3/4 i zobaczy różnice. Ludzie dostali o 1000 zł mniej. Ale to tylko plotki.

Odpowiedź
@Gwetty

nie zgodzę się z twoja wypowiedzią ze 630zl było na opiece więcej więc nie pisz bzdur no a że ludzie dostali mniej to chyba logiczne i każdy umie liczyć mam nadzieję.

Gweetty
@Odpowiedź

Widziałam przelew na własne oczy. A wiesz dlaczego widziałem bo to ja go dostałam.

Bejbe

Ja ludzi brakowało to autobusy pracownicze porządany pracodawca dla pracowników utworzył z troską o nich a teraz ludzi nadmiar to autobusy zlikwidowane pracownik stał się nie ważny

Pol
@Bejbe

Bo te autobusy były zrobione pod Ukraińców czy jak ich nie było to jeździliśmy autobusami no chyba nie

Walenti
@Pol

Teraz nie ma autobusów i Ukraińcy jakoś docierają do pracy

Pol
@Walenti

Bo nie maja wyjscia i co mogą dac radę tylko po co jak można iść na latwizne

Ola
@Walenti

bo to były autobusy tylko pod Ukraińców teraz jak nie robią po 12h uciekają do Niemiec. autobusów nie bedzie

@Bejbe

Autobusy nie jeżdżą przez koronowirusa tak mi się wydaje. Wypłaty śmiech na sali ludzie na produkcji 1900zl a z opieką to 1600albo mniej. Jeszcze ta premia motywacyjna, soboty w pracy i nadgodziny. Ogólnie przepływ informacji poziom wysoki ;)

Bettacz
@Leonidas

Za opiekę Cov 800 zl. Powodzenia ja przejrzałem na oczy.

X1x

Muszę Was wszystkich zmartwić, MWG zaczyna już pracować w soboty i niedziele. (13 i 14 czerwiec)

Zenek

Widocznie tak wygląda 0.8 etetu w tej firmie

Juri
@X1x

A niech se pracują, za te pieniądze powinni się wszyscy wypiąć żeby w weekend przyjść, niema kasy niema roboty. Przychody są ale nas będą walić w rogi a z państwa któraś banke i tak dostaną, także koronką w tej firmie to przykrywka. I weź tu do sierpnia rób za 2000 zł to w biedronce czy Lidlu więcej Zarobia. Jeszcze odrabianie godzin nie zgodne z prawem, i nadgodziny za dzień wolny w grudniu bardzo dobry interes, szukanie Frajera na lato

Dojny
@Juri

Nie ważna ile płacą. Cieszmy się że jest praca a te kilka miesięcy za najniższą trzeba wytrzymac

Xxxxx
@Dojny

Dokładnie. Cieszmy się że mamy pracę. Ja sam mam na utrzymaniu rodzinę. Jest ciężko ale cieszę się że mam pracę. Niedługo wszystko wróci do normy spokojnje

Lolo
@Xxxxx

Ale ty naiwny jesteś dalej wierzysz w te bajki widać że PiS Ci zoral głowę przestań słuchać Rydzyka

Nibi
@Xxxxx

Posłuchaj drogi człowieku. Ty żyjesz żeby pracować a reszta pracuje żeby żyć. Moim zdaniem o to jest moja opinia zarobki się nie poprawia do konca roku conajmniej. Powiem ci dlaczego bo ludzie robią tyle samo jak nie więcej za o wiele mniejsze pieniądze. Strach przed utrata pracy i propaganda robią swoje. Słyszałem ze dali jakaś premie 10 % bo zapewne policzyli w kadrach wypłaty i dwójka z przodu nie wyszła.

No powiedz

To czemu robisz za grosze

Lol
@X1x

To po co się godzicie? Przez takich będą nas żeźbić tyle ile się da lepiej w dni wolne jechać na ogórki więcej płaca

ola
@X1x

I to jest kryzys jak wam się podobają wypłaty ????????????

Wałek

Kryzys już minął roboty nie do przerobienia praca w dni wolne A pieniędzy nie ma pożądany pracodawca, obudzić się ludzie

pol
@Wałek

tak było

Pewny
@Wałek

Ten kryzys tak na dobre to jeszcze się nie zaczął, prawdziwe skutki ujrzymy za 3-4 miesiące,wtedy kiedy rząd PiS po zabiera wszystko wszystkim to co im do tej pory dał 500 plus itd ,teraz tylko rzuca kiełbasę wyborczą.

W fabryce mebli w Kępnie poszukują pracowników tapicerów, szwaczki, magazynierów, jakby ktoś chciał zmienić pracę możemy wspólnie dojeżdżać z Ostrowa.

Tapic err
@Marek

Zgadza się potrzebują dużo rąk do pracy Gdyby ktoś się skusił na dojazdy to podobno nawet busy organizuja

Krzysztof Sobczak

Dzień dobry, macie jakieś pytania w ten piękny poniedziałek?

@Krzysztof Sobczak

Kiedy wrócimy do starych zarobków. Górnicy mają dobrze ,postojowe 100% płatne.

Krzystof Sobczak
@123

Przecież są stare wypłaty sprzed 10 lat to o co chodzi

Polka
@Krzystof Sobczak

Chyba sprzed 20 lat.

Krzystof Sobczak
@Polka

Jak się dajecie.... bez mydła to do siebie miejcie pretensje. Jesteście krótko trzymani bo nie macie jaj ani honoru. Pozdrawiam.

@Krzystof Sobczak

Gdyby im kazali pracować za darmo to by pracowali za darmo.

Wąski

Proszę cię. Nie mieszaj polityki w to.

Cisza

Czy wiecie że pracowniczy plan kapitałowy został wstrzymany do odwołania? Nawet zebrania nikt nie zrobił żeby przekazać pracownikom. Że 10 %premi przywrócił to było zebranie ale o tym cisza

@Cisza

To jest każdego wybór

Arecki
@777

Jakcy przełożeni takie informacje

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.