Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Miki

Jak wasze wypłaty ? Zadowalające?

@Miki

Nie narzekam. 3 z przodu

@Miki

Do 4 dużo nie brakło

Irek

Jak po drzwiach otwartych ? Ilu chętnych hahah?? Bo ja nikogo nowego nie widze

@Irek

Jak zobaczyli to uciekli. Zresztą ile było osób kilka

True

A jest trochę ludzi,dzisiaj byli pierwszy raz . Z 15 widziałem

z nadgodzin
@Jaja

ja widziałem kilka wycieczek w sobote, przechodzili tam i spowrotem

@Irek

Dzisiaj byliśmy w 9 osób zobaczyć jak firma wygląda. Mam pytanko ile zarabiają operatorzy.

Mało

Zależy gdzie 3-3.6

@Mało

Ja mam iść jako operator na produkcję sprężyn

@Irek

Już nie przyjmują.tylu było chętnych.

On on on

jedna z nich juz ma jednego na celowniku

Hahaha Ciekawa
@On on on

Ciekawe kogo ma na celowniku i która to bo są trzy

Xxxx
@Hahaha Ciekawa

O którą hale chodzi? Który dział? Która zmiana? Sam jestem ciekaw ????

Hahaha Ciekawa
@Xxxx

Ksm i pianka Zmiana czerwona ... I czekamy za odpowiedzią :)

JaOn
@Hahaha Ciekawa

napewno chodzi o mnie :) jestem w 100% przekonany

Hoho

Nowe przewodnie logo dla firmy można by polecić. Sprzątanie. Ludzie nie wiedzą czy przyjęli się na produkcję czy jako sprzątaczki

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gucio

Witam mam pytanie jak to jest z tymi premiami jeżeli jesteś we wszystkie dni w miesiącu i robisz swoje. Są czy nie ma?????

Cukier BIAŁY
@Gucio

Skoro tylko uczciwie robisz swoje to prawdopodobnie nie dostaniesz całej premii... ale to już zależy od Lidera danej strefy.

workwork
@Gucio

jak nie masz urlopu na żądanie i wszystko jest okej to dostajesz premie, czemu masz nie dostać

Nipper

Witam czytam opinie na temat płacy tego zakładu właśnie we wtorek przyszłego tygodnia ma być prowadzona rekrutacja pracowników przez agencję pracy wynagrodzenie ma być o wiele wyższe niż tu piszecie co jest podparte umową o pracę w czwartek przyjedziemy tam busem aby zobaczyć co i jak i wyrazić chęci czy chcemy czy nie jest ogłoszenie na olx 2600netto plus premie.

Pk
@Nipper

2600netto to dużo bo pracownik stary zarabia po 2600 więc gdzie jest problem?

Ipk

Na jakie stanowisko?

konin
@Nipper

ta starzy pracownicy tacy niezadowp;eni a pracuja tam po 12 lat i tylko potrafia narzekac ze za malo placa to czemu nie zmienia tej roboty jak tutaj tak zle!! chyba boja sie konkurencji nowych pracownikow.......... ja tez bylem na spotkaniu z ta agencja i te rekryterki chyba z 10 razy na spotkaniu kazały zadawac pytania i o wszystko pytac az za bardzo to spotkanie przeciagaly

Cukier BIAŁY
@konin

Obudź się człowieku...! przecież starych pracowników coraz mniej... Nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojęcia.

@Pk

No żadnego problemu nie ma tylko zdziwił mnie fakt że tu napisali że 2600z premiami itp ale wiem jedno na tak dużych obiektach zawsze będą ludzie którzy nie będą zadowoleni ja się nauczyłem jednego przez lata robić swoje nie dyskutować z kierownikami to i oni nie będą wchodzić w drogę czasem zdarzy się typ co psuje klimat ale kto powiedział że muszę z nim być kolegą.

@Ipk

Nie wiem wiem tylko że płacą 2600netto za 168h

@konin

Może i tak ale z drugiej strony postaw się na ich miejscu chciałbyś przez 12 lat robić i np. dostać 100czy 200 podwyżki rozumiem tych co naprawdę się starali przez te lata doskonale nie trzeba być geniuszem by zrozumieć pracownika ze stażem.Co by nie pisali co by nie mówili muszę się przekonać jak tam jest żeby co kolwiek potwierdzać czy obalać,jak świat światem szeroki tak zawsze ci co dużo piszą mało robią no w większości bynajmniej nie chce tu nikogo wrzucać do jednego worka.Mam nadzieję że zarobię tyle ile proponują i będę zadowolony tu w Koninie 2600netto to całkiem przyzwoita kwota którą ciężko dostać za 168h. Jak byłem brygadzista na Śląsku to też tyle miałem plus premię wychodziłem 3200netto z tym że moja praca skończyła się w momencie powrotu Ukraińców byli brygadziści co rwali po 4 tyś ale oni pod stół wchodzili kierownikom ja wolałem żyć dobrze z tymi z którymi pracuje.Wszystko tak naprawdę zależy od pracownika a jak ktoś jest dobry w tym co robi to się go trzyma jak najdłużej a wiadome co za tym idzie. Pozdrawiam.

Hehehe
@Nipper

2600 brutto. No okazja normalnie...

Witam, widziałem gdzieś dość obszerny artykuł o waszej firmie, podobno jest tak super, kryzys zażegnany, czy warto aplikować, i na jakie pieniądze można liczyć na początek i czy po okresie próbnym stawka wzrasta? Proszę o poważne oxpoeiedzi

Alosza
@Zainteresowany

Z tego co widać u nas we firmie, to dużo ludzi wraca z innych firm. Co oznacza że nie jest aż tak wesoło w innych firmach, jak co niektóre trolle opowiadają na tym forum. Zapraszamy do nas do firmy nie jest źle. Tylko pamiętaj aby zrozumieć pewne rzeczy żebyś nie była był zdziwiony zdziwiona. W hr nie powiedzą ci tego ale unas trzeba pracować, to nie jest firma w kótrej się stoi i gada. Będziesz miał miała przyznawana premię, ale to nie znaczy że będziesz ja zawsze miała miał w stuprocentach. Niektórzy tu przyszli i tego nie zrozumieli, a teraz mają problemy, bo musA pracować i ktoś im odpiera premię za to że źle zrobili mebel materac, że mają nie posprzatane w okół swojego stanowiska, że wiedzieli że jak ktoś idzie na L4 to ma zabrana premię za absencję 20%. Pamiętaj o tym Ja jestem zadowolony z pracy tu , pracuje już na tapicerki 11 lat

Dobre
@Alosza

A tu gdzie ja pracuję(nieważne gdzie),zatrudnili się uciekinierzy z Com 40.To ciekawe.... Może niektórzy lubią być niewolnikami i wracają,hmm....To ciekawe....

Dziunia

Serio

@Alosza

Ciekawe jak masz mieć posprzątane jak nie ma sprzątania a co do jakości to nie idzie z ilością albo ilość albo jakosc

@Alosza

Jak ma być posprzątane jak nie ma sprzątania. Druga sprawa wymagane ilość i jakość. To nie idzie w parze.

pracownikcorrect
@Zainteresowany

Stawka rośnie, jak się wdrożysz, mi urosła jeszcze w trakcie umowy na okres próbny. Jestem zadowolony, zawsze trafią się tacy co narzekają, zależy na jakich przełożonych trafisz. Ja i ludzie których znam i tu pracują jesteśmy zadowoleni.

wujek dobra rada
@Zainteresowany

Pamiętaj to firma produkcyjna, ale nie produkująca czekoladki, meble swoje ważą. Jak liczysz na wieczne wakacje jak w Pratt-cie to tu ich nie będzie i trzeba mieć tego świadomość. A firma jak każda inna - robić trzeba, liczy się wydajność, ale pieniądze są spoko - na start niższe, ale dość szybko wchodzisz w wyższą stawkę (nie po 3 miesiącach, tylko szybciej). Wynagrodzenie rózne - jak to bywa przy stawce godzinowej - więcej godizn przepracujesz to więcej zarobisz. Ale spokojnie 3500 na rękę otrzymasz, a są stanowiska gdzie więcej. Nie wierz w te komentarze ze ktoś ma najniższą krajową, bo ludzie chyba nie rozumieją, ze te 2600 komunikowane w mediach najniższej to jest kwota brutto, a nie netto, a pewnie gdzies te 2600 ale na rękę to w firmie tez się płaci.

@wujek dobra rada

3500 na rękę ????????????chyba przy 300 godz

wujek dobra rada

to zależy gdzie pracujesz - przecież na róznych stanowiskach obowiązuje różne wynagrodzenie, to chyba jasne że operator zarobi więcej niż pomocnik.

Uku
@wujek dobra rada

Tylko ilu masz tych dobrych operatorów znam tu ich pełno i mało jest tych ogarnietych tak samo tych automatykow mało który ogarnia A jak większą usterka to ciągle widzę te same twarze bo reszta nieogary taka prawda

Utrapienie Władzy

Pracuje na MWG i szczerze muszę przyznać że magazyn logistyczny to jest chyba tylko z nazwy.Z roku na rok wiekszy młyn.Gdyby nie garstka bystrzejszych i ogarniętych wózkowych to strat i opóźnień było by więcej .Akord ustawiony tak że zapomnij no chyba że jesteś wybrańcem swojego kierownika lub lidera.pieniądze to tu się liczy z podstawy bo premia to Loteria raz ja masz A raz nie.czasem się ktoś pomyli i jej wogole nie masz.tak że jak tego nie kontrolujesz to bam parę złotych mniej i tak paru pacjentów się tego warjatkowa zrobi w bambuko.bum ekstra kasa na podwyżki ale tylko dla kadry zarządzającej bo im się przecież należy.a szaraki z rodzinami wyżyja za 3000zł. Szok panie i panowie.gdyby nie pandemia i strach miedzy innymi o prace. Co nie których już by tu nie było.wiedzą to przełożeni i dział HR.nie wiem czy tu by nawet pomogło 2zł więcej na godz żeby zatrzymać to co już się dzieje od miesięcy czyli strat w ludziach - dobrych, nie docenianych wykwalifikowanych pracownikach, którzy odchodzą i odejdą jeszcze przez to wszystko

prawda
@Utrapienie Władzy

Dobrze powiedziane. Mam tylko nadzieję że to już długo nie potrwa.

elo
@Utrapienie Władzy

Niestety to prawda. Szkoda że nie wszyscy mają równe szanse na wyrobienie akordu. Najlepsze wózki i najlepszy towar do ładowania mają tylko jak to napisałeś "wybrańcy" Liderów. Takie warunki panują szczególnie na jednej ze zmian na mwg. Kazdy kto tam pracuje na pewno wie o kogo chodzi. R.M.

Były biurowy

Znów są kasowane posty. Czyżby wierne pieski się zjeżyły? :))) Prawdę widać na pierwszy rzut okiem. Właściciel jest otoczony klakierami, którzy pokazują obraz jak sukcesy Korei Północnej. Czyli jest fantastycznie, tylko dlaczego ludzie szczaw żrą?? Prezes po zawodówce... Serduszko %%% nie wytrzymywało. A klakierzy sterują nim w prawo i lewo... Co to za władza?? Co on wie o zarządzaniu? Wie jak stołek tapicerować, nic więcej. Dyrektorzy, managerowie itd.. Szkoda gadać -pieski i tak będą o usunięcie apelować. Prawda boli. Tylko pracowników na produkcji szkoda. Niezłe (usunięte przez administratora) się robi...

@Były biurowy

Mamy tu do czynienia z przestępstwem zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego.

Alojzy Klepacz z domu tapicer

A dobrze by było aby takiego hejtera może trochę ukrucic, a z pozwu pieniążki wpłacić na szczytny cel. A wtedy by były na forum tym rzeczywiste opinię.

leo

coś wiesz coś przeczytałeś ale nie do czytałeś i straszysz paragrafami,możesz donieść to cie wyśmieją brak podstaw. a tego co straszysz pisze prawdę.

Tromba
@leo

I tu jest problem ze nie pisze prawdy w pewnej sprawie. I tutaj art 212 kk jak najbardziej.

Haluksus

Czy możesz rozwinąć swoją myśl.

on

zapamietajcie sobie idac na rozmowe dostaniecie tak jak w ofercie 26+28zl brutto na godzine ale nikt nie powiedzial wam ze to kwota ze 100%premia wiec tak bjak z najnizsza krajowa 2600 brutto ale wlicza sie wszystkie premie.Wiec realne wznagrodzenie na godzine brutto to ok.18,5+19zl reszta w premiach wiec takie sa realia i akord akord.

Alosza
@on

To co nie widzisz co podpisujesz, nie umiesz liczyć sobie. A poza tym mnie wytłumaczono dokładnie co i jak. Widocznie ty nie rozumiesz console do ciebie mówi.

nowyy
@Alosza

ja wszystko miałem dokładnie rozpisane na rekrutacji, żadnych niespodzianek

Juzek
@on

Na produkcji 15.50 brutto podstawy to na rękę około 10 zł na rękę no może 11 zł. Nie wiem ile dokładnie procent podatku trzeba odliczyc

nick
@Juzek

tak jest jak piszesz około 11 netto plus premia o ile dostaniesz całą. ja za ostatni miesiąc cały zaznaczam 2300 .szok co z tym zrobić pomyślałem jak zabaczyłem i podjąłem decyzję że odchodzę. pa.

Lol
@Juzek

U nas na M1 mamy 15zł brutto i do wyrobienia 60% premii zapraszamy

Nic się nie zmienia...

...i szykują się koleżeńskie awanse...

Wojtuś

Ale przecież w artykułach sponsorowanych o dniach otwartych, zamieszczonych w lokalnych mediach, prezes opisywał jak tu jest pięknie! Ciekawe kto mu tekst pisał, bo były tam zdania złożone i dużo mądrych słów!

Ktos

Witam czy Krośnie jakie są warunki wziecia pożyczki w zakładzie ? Z góry dzięki za informację pozdrawiam

Llllll
@Ktos

6 poręczycieli z firmy

Ktos

Witam czy wie ktoś może jakie są warunki pobrania pożyczki z firmy? Z góry dziękuję za informację pozdrawiam

Uhg

Czy to prawda że potrzeba mnóstwo ludzi na halę 16?

Locco
@Uhg

Tak, będzie bardzo dużo potrzeba

LATEKSY

(usunięte przez administratora)Na nockach wiecznie przesiadywała na konferencyjnej z swoimi koleżankami liderkami z sąsiednich lini nawet przerwy tam się odbywały. Robiła zamieszanie na lini a później musiała raporty po 5razy pisać. Oczywiście nikt się nie odezwał każdy się bał bo miała mistrza za sobą. Grzebała w maszynach przestawiała nie znając się na tym później 100 poprawek na 50 materacy i pytam się kto za to ponosi odpowiedzialność??? Takich ludzi powinno się wyrzucać od razu albo przenieś na zwykłego pracownika niech zobaczy jak to jest. Była to osoba zatruwająca życie i niszczycielka (usunięte przez administratora). Pozdrawiam M Klimek

Wzorowy pracownik
@LATEKSY

Jeżeli ją wyrzucili to ok, ale przecież są gorsi przełożeni co źle traktują ludzi i to nie na produkcji, a w działach wspomagających.

@LATEKSY

Przez takich liderów jak Małgorzata to tylko firma traci, bo ludzie odchodzą bo nikt nie chce pracować z takim chamskim liderem jak ona. Wszystkich takich wysłać w kosmos!

Były lateksiarz
@LATEKSY

Jak by nie poszli ludzie do prezesa że sprawą to by nikt jej nie ruszył było by bronienie liderki przez jej przełożonych. Dlatego zasłaniają się drogą służbową bo boją się że jak od razu do odpowiedniej osoby się pójdzie to mogą mieć pracownicy przyznaną rację a oni problemy. Jeszcze dopiero by się msciła jak by przełożeni ją wybronili. To by się działo

Młody
@Wzorowy pracownik

To trzeba ich zgłosić do HR bo jak nikt z tym nic nie robi to są tam tacy ludzie i będą...

MWG

Teraz panowie witamy w prawdziwym kołchozie urlop dostaje 1 osoba ze strefy to so k...a jaja

Jurica
@MWG

Tak i jeszcze zapowiedź z dwa tygodnie wcześniej albo jak z trzy dni to miesiąc wcześniej hahaha niech się nie robią śmieszni , nikt się prosił nie będzie kładziesz L4 i dziękuje za uwagę, chyba ze (usunięte przez administratora) co chodzą na 12h to dostaną bez problemu , nic tylko pogratulować tego chorego pomysłu. A z tego co wiem jest już pare osób chętnych opuścić ta robotę niech jeszcze coś mądrego wymyśla , dzień urlopu zgłos dwa tygodnie wcześniej pamiętaj ahahahaha żenujące se te ich pomysły , najwidoczniej za dużo ludzi jest i chcą się pozbyć , robi się gorzej niż w więzieniu , jeszcze troszkę i tez żegnam ta firmę a robiłem tu ładnych pare lat , dosyć mam tych ich wymysłów co dzień coś nowego

Bob

W czwartek czyli dzisiaj na nocce sprzątanie hali czyli sciemnianie a w sobotę na rano do roboty. Kto taki mądry to ustala?

Ryzyko

Już sanepid nie zamyka zakładu jak pracownik ma wirusa? Co się takiego wydarzyło od zamknięcia pierwszy raz jak wykryto u pracownika wirusa że wtedy zamknął sanepid zakład a teraz to zdrowie nie ważne niech się zarażają. Szkoły zamykają bo takie to groźne jak u kogoś wykaże że ma wirusa a w zakładzie pracy nie jest groźny? Czy ktoś zna odpowiedź o co tu chodzi?

@Ryzyko

Odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta mianowicie Pan Kaczmarek opłacił sanepid,dał w łapę komu trzeba i sanepid już tutaj nikogo zakażonego nie znajdzie.

ale wy jestescie tępi

Oburzony
@Ryzyko

Ludzie domagają się podwyżek? Drążą temat co robić jak nie ma już na każdego jednego miejsce 50 nowych w poczekalni? Stworzymy nowy problem i zajmiemy ich nim. CORONA EUREKA nakazy zakazy z nią związane ludzie zapomną o podwyżkach ba będą srali się o pracę i nawet premie zabierzemy im a będą robić nadgodziny bez setek i 50.. Eureka będą narzekać na kasę? Nie.. Będą narzekać na maseczki. Globalny plan na stworzenie taniej siły roboczej

Pikus
@Oburzony

Nie ma sie czym tu przejmowac po prostu trzeba miec wszystko w (usunięte przez administratora) a juz napewno nie dac sie zastraszyc albo zeby wymuszal jeden z drugim 12 niech sam robi a poza tym jest cos takiego jak sad pracy takze cwaniaczku wychyl sie jak masz odwagę bo wam tej odwagi brakuje

Oburzony
@Pikus

Kto jest cwaniaczkiem ten jest ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat pandemii i tego jak otwiera to różne furtki korporacjom, które z kolei to wykorzystują. Tobie najwyraźniej pasuje takie podejście a co do odwagi to owszem jest sąd pracy jest wiele instytucji, które srają na takich jak my bo jednostka jest tutaj niczym pójdzie jakas kara może nie pierwsza i dla zakładu temat zamknięty tak jak praca dla jednostki... Ale skoro taki jesteś rozeznany i cwany to może wyjdź z wnioskiem do sądu i baw się w cwaniaczka bo mi faktycznie na takie kroki odwagi brakuje

Malanowski

Mniemam że twoje IP jest nie do wykrycia skoro takie poważne oskarżenia rzucasz i to z nazwiskami... Poinformuje o twoim zawiadomieniu publicznym prokurature i CBA.

Koles

Czemu jedni muszą nosić maseczki a drudzy nie noszą i nikt im uwagi nie zwraca?

DonFlotatorre
@Koles

ponieważ jedni nie znają się na prawie oraz nie chcą zapytać tych którzy na nim się znają i robią co kto powie - klasyczne lemingi a drudzy znają swoje prawa i wiedzą kiedy takiego rozporządzenia trzeba przestrzegać a kiedy jest ono bezprawne.

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.