Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Audyt

Proszę wskazać wszystkie minusy związane z brakiem audytów.

Audyt

W takim razie do porównania proszę podać plusy wynikające z braku audytów.

Stefan
@Audyt

Takie plusy że pracownik się nie denerwuje dziwnymi kontrolami tylko może spokojnie pracować a nie zamiast wykonywać swoją pracę to ogląda czy butelka z piciem jest w pojemniku na napoje bo premie wezmą i nie przykłada się do pracy tylko czeka aż przyjdą się czepiać. Tyle pieniędzy na wypłaty dla tych ludzi od audytów. Na to firma stać nie szkoda pieniedzy

Lena
@Stefan

Witam w deftransie jest tak samo człowiek 5 razy zastanawia się gdzie włożyć jaką śmieci A planty chodzą i zdjęcia robią I minus na wypłacie porażka

Elektromechanik

Witam Czy możecie coś napisać o tej pracy?

kand
@Elektromechanik

Byłem na rozmowie. Wrażenia mieszane. dziwne testy, dziwne pytania, dziwny system pracy, dziwnie. byłem w innych firmach na rozmowach i nie było takich cyrków...

tiki
@Elektromechanik

Jak ci na mwg zaproponują to uciekaj bo po 3 miesiącach się zwolnisz.

kand

Dlaczego. Podobno jest kilka działów?!

Produkcja klej - Kobieta
@Elektromechanik

Jeżeli chodzi o mechaników z ksm to nie mają źle są dni gdzie widać że mają sporo pracy a są dni gdzie mają spokój, wtedy pokazują swoje prawdziwe ja... I jest jedna grupa "Kubicy" co ich widzę zawsze roześmiani zawsze razem zagadują dziewczyny a z drugiej strony one ich... tutaj już nawet jeden mechanik był już opisany, ale to jest ich świat pożartować, po flirtować, naprawić i... Rozkochać ... Więc dla chłopaka praca godna uwagi

qqryku
@kand

I pracują w systemie ciągłym tj czterobrygadowym.

bączek

Dział sprężyn też.

Palę skrenty śmierdziołki
@kand

Czeba chcieć pracować a ty myślałeś że po rozmowie wypłatę dostaniesz

Przewoźnik

Wiedziałem, że w tej firmie absurd goni absurd, ale co to wyprawiają panie siedzące w rejestracji zaladunków to już prawdziwe kwiatki. Zajeżdżam ostatnio godzina 17.55 a pani wywiesza kartkę przerwa 18.00-18.40. I nie było opcji, żeby mnie zarejestrowała. Czy naprawdę 3 kobiety siedzące w jednym pomieszczeniu i robiące to samo muszą jednocześnie chodzić na przerwę, która trwa aż 40 minut? Czy nie mogą chodzić na zmiane ? Panie prezesie, Bareja kłania się w pas. Ps. Pozdrawiam Pana kontrolującego naczepy, bardzo sympatyczny człowiek :)

@Przewoźnik

Tak, też zauważyłem że praca tych dziewuch pozostawia wiele do życzenia.

Czy to prawda ze na hali 7 juz w piątek maja wolne i przychodzą dopiero we wtorek 3 listopada? A hala nr 16 pracuje ?

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kazik

Maseczki każą nosić a i tak każdy nosi pod nosem. Niektórzy nie noszą wogóle i nikt nie zwraca im uwagi innym cały czas od widzi misie

Fhj
@Kazik

Noszą wszyscy

Karol

W zakładach com40 i correkt odgórnke jest nakaz dla kierownictwa w zatajaniu przypadków koronowirusa zmuszają pracowników zarażonych by nie podawali wszystkich z kim mieli kontakt i sami wybierają kogo pracownik ma podac a kogo nie . ..ten zakład to 1000razy gorszy niż auschwitz

...
@Karol

Trzeba to zgłosić poza zaklad że jest taka sytuacja

@...

Ludzie są zbyt zastraszeni by dać dowód i zeznać np.przed telewizją a media nasze lokalne to jedzą z rąk tym firmom i w obrone je wezmą

On

Firma totalnie lekceważy problem pandemi pozwalając na powrót do pracy po 3-4 dniach a jeszcze bardziej sprawę bagatelizują pracownicy maseczki o ile noszą to max do godziny 17 kiedy już całe kierownictwo idzie w chatę tak maski w kieszeń i wyj.eb.an.e na wszystko .

On

Kwarantanna trwa 10 dni tak dla twojej informacji.

eheh
@On

10 dni od ostatniego kontaktu z osoba potencjalnie chora czyli jesli miałeś kontakt w poniedzialek to w czwartek następnego tygodnia możesz wrócić.

@On

tak ale nałożona przez sanepid !

@On

Doinformuj się a póżniej coś mądrego napisz

@On

Kierownictwo zataja kto ma wirusa i każe mówic z kim ten miał kontakt czyli np. Kobieta miała kontakt z 10 osobami a mistrz zmusił ją by podała 2 takie najmniej potrzebne a reszta chodzi bo boją się zwolnienia

Mateusz

@on a maski wam firma zapewniła?

Szuetam
@Mateusz

Oczywiście że tak

Lubie karola od tyłu

A jak by Ci sie kazal rzucic pod pociag to tez bys sie rzucil? Nakaz:/ Pracujesz tam wa dnia? Znajdz swiadkow i idz przedstaw swoja wersje, tu nic nie zmienisz.

Q3

Pięć dni trwa kwarantanna jeśli nie masz objawów, jeśli stan zdrowia się pogorszy w ciągu pięciu dni robią Ci test. Chodzi w oczywiście o osoby które miały kontakt z zarażonymi.

F4
@Q3

Na magazynie jest wózkowy z ramowych gdzie on chodzi do pracy a żona na kwarantannie a wspólnie mieszkają no i co pan na to panie Michale przecież moze się ktoś zarazic i co wtedy

@Q3

5 dni?a objawy nawet po dziesięciu dniach.

Q

Na kwarantannie to się idzie od razu jak w rodzinie jest taka sytuacja a nie chodzi się do pracy bo można innych zarazic więc widocznie się tu tego na magazynie ms1 nie przestrzega

Cukier BIAŁY
@Q

Na kwarantannę to się idzie jak sanepid o tym zdecyduje szanowny Panie... tyle w temacie

@Cukier BIAŁY

Tak ale to było przez sanepid

@Q

Skoro nie miał kontaktu i sanepid nie nałożył kwarantanny to dlaczego ma nie przychodzić do pracy ? Wolne ma wypisać? W zakładzie są przypadki że ktoś jest chory i jakoś kwarantanny nikt nie ma ale jak dziecko w szkole miało kontakt z wirusem to zaraz całe rodziny i sąsiedzi najlepiej na kwarantannę..

Q

Mieszkaja razem i nie mial kontaktu co ty koles za bzdury gadasz

MY
@Q

To jest lekceważenie my też mamy rodziny ale widać że każdy to ma gdzieś tez tak zrobimy i zobaczymy jak ta osoba bedzie się czuła a tez ma rodzinę i powinien być na kwarantannie bo może innych zakazac

@Q

Ma kontakt z dzieckiem które miało kontakt w szkole z nauczycielką, to jest jak lizanie lodów przez szybę W takim wypadku to już wszyscy powinni być na kwarantannie bo w sklepie,pracy itp można mieć kontakt, a tylko w internecie głośno jest o szkołach.. słyszałeś żeby gdzieś w Biedronce /Dino wykryli wirusa?

Tytan Ml

Koronawirus na zakupy nie chodzi :)

XX

Jezeli inni mogli isc na kwarantanne to ta osoba tez powinna a nie chodzic do pracy proste i logiczne ale tu jest zlekcewazenie sprawy a przełożony z zieloną kamizelka na to nie zareagował to znaczy że nie trzeba przestrzegać niczego w tym zakładzie dziękujemy za takie podejście do sprawy

W sklepach trudniej się zarazić bo kontakt z innymi jest krótkotrwały chyba że ktoś w kolejce stoi pół metra od siebie albo robi zakupy 3 godziny. Jak ktoś przychodzi do pracy mimo że w tym samym domu mieszka z osobą zarażoną to coś tu jest nie tak. Może sanepid nie został poinformowany że osoba zarażona mieszka z innymi ?

kulton

Jak tam obiecane podwyżki na MWG?

RW
@kulton

Nasz szanowny menager zrobił nas w konia mówiąc że do końca września będzie wiadomo ile i kiedy... Już nikomu nie można wierzyć. ehhh

JA
@RW

Nie ma takiej możliwości aby jeden dział dostał podwyżkę płacy a dział obok i reszta zostali pominięci,taki numer nie przejdzie o czym w kadrach doskonale wiedzą,a czym się różnią inne działy od działu MWG???

RW
@JA

Jest taka możliwość i to nie raz zostało potwierdzone... Dla twojej informacji jakiś miesiąc temu były pierwsze podwyżki, np. dział gospodarczy otrzymał. Już wierzysz że jednak jest taka możliwość czy nadal niee :P

POLSKA
@RW

Zgadza się... To że jeden dział dostanie nie oznacza że wszyscy muszą dostać... Podobnie sprawa wygląda z urlopami bezpłatnymi za nadgodziny i 100/50 za nadgodziny. Jedni dostają inni nie.

@POLSKA

Nie ma żadnego urlopu bezpłatnego za nadgodziny!!! Wszystkie nadgodziny powinny być wypłacone w terminie i tak jak przewiduje kodeks pracy. Nieważne że firma była w tarczy, mieli prawo obniżyć etat, ale nie mieli prawa zabierać NASZYCH pieniędzy za nadgodziny. Mam to na papierze od inspekcji pracy. Pismo do firmy poszło, czekam za odpowiedzią :)

Latino
@RW

Oj tam zaraz w konia, po prostu minął się z prawdą.

Sernik

Pierw trzeba odrobić godziny za postojowe a potem możesz myśleć o nadgodzinach

@Sernik

A od kiedy to trzeba odrabiać postojowe?

Popek

W tej firmie od maja było trzeba. Pózniej już nie było trzeba jak wprowadzili całoroczny system rozliczeniowy

Fifa
@Popek

Nic nie trzeba odrabiać to jest po prostu wymyśl firmy bo ludzi brakuje, i przez to kazali odrabiać. Niema żadnego paragrafu na to że Trzeba to odrabiać, warto zapytać w PIP i wtedy będziesz pewny w 100%. Gdy się zwalniałem też miałem nie odrobione godziny to mówili że strata dla firmy

AS
@Fifa

Mogli od razu placic postojowe i problemu by nie było ale po co bo chcieli dodatkowo na nas zarobić ale kasę za nas firma dostała a kogo wina że ludzi brakuje no chyba nie nasza tylko zarządzających niech zaczną płacić nadgodziny to ludzie się sami znajdą nie trzeba będzie się ogłaszać ale sami tak chcieli to tak maja i niech zaczną szanować ludzi

Lis
@Popek

A ludzie się bali i odrabiali, podejrzewam ze niektórzy do dzisiaj nie odrobili i jak się dobrze zorientują to nie będą musieli tego odrabiać , niema żadnego paragrafu na to ze musisz odrobić , jest tyle instytucji gdzie można dopytać jak to wyglada od strony prawnej

Haluksus

Jeśli napisałaś do inspekcji pracy ze były to nadgodziny to prawda muszą ci wypłacić lub dać za to wolne. Ale jeśli zapomniałaś dodać że według harmonogramu pracy, miałaś pracować po 10 godzin pracy. To to nie były nadgodziny. I znowu czegoś nie zrozumiałaś. I teraz te dwie godziny zostaną tobie oddane do kwietniela lub Zapłocie w kwietniu

@Haluksus

Jakiego harmonogramu...? Przepisy są jasne. Tarcza nie zwalnia z płacenia nadgodzin według przepisów kodeksu pracy. Jedyne co mogą, to wypłacić na koniec kwietnia, lub dać dzień wolny PŁATNY. Jeżeli faktycznie firma tak zastrzegła przy wejściu w tarcze. (usunięte przez administratora)

Haluksus

Przeczytaj sobie jeszcze raz przepisy, albo idź do kadr aby ci to wytłumaczyli. I cały czas mówisz nadgodziny. Przeczytaj co to są nadgodziny. W obecnej sytuacji i kiedy one występują. Że pracowałeś kiedyś 8 godzin a potem były to nadgodziny to to jest prawda. Ale obecnie jeśli twój harmonogram pracy jest tak stworzony że dzisiaj masz zrobić 10 godzin to to nie są nadgodziny tylko godziny do oddania tobie jako godziny wolne lub w kwietniu zostanie co to wypłacone. Nie jestem tropem z biura. Jestem osobą która duża słucha czyta i obserwuję. I pracuje w comie dość długo.

@Haluksus

Nie obowiązuje w przypadku systemu 4 brygad...ale tam pracują po 12 h, a nie 10. I nie tłumaczyli mi tego w kadrach, bo tam zawsze na swoją korzyść robią. Najpierw dzwoniłem a później napisałem zapytanie do inspekcji pracy. Dostałem pisemną odpowiedź. A ty dalej sobie chodź do kadr żeby ci wszystko tłumaczyli ;)

Haluksus

Ale ty zapytałeś się w inspekcji pracy o nadgodziny to oni na pewno ci napiszą że są płatne , a to ci próbuje wytłumaczyć a ty nie jesteś wstanie zrozumieć to to nie są nadgodziny.

@Haluksus

A skąd wiesz o co zapytałem? Słyszałeś, czytałeś...? Skończyły mi się argumenty na rozmowę z Tobą...i cierpliwość

Jeżeli pod koniec kwietnia nie oddadzą Ci tych godzin które masz ponad normę w postaci dni wolnych to dopiero to będą nadgodziny które muszą wypłacić a narazie to są zwykłe godziny które masz zgodnie z prawem wypłacane. Oblicz Sobie ile masz do wypracowania godzin do końca kwietnia i wszystko ponad to to są nadgodziny, wątpię żebyś wypracował już tyle godzin ile jest do końca kwietnia do wypracowania więc zgodnie z prawem nie masz żadnych nadgodzin.

Haluksus

Zanim cokolwiek napiszesz tu, lub do inspekcji pracy zorientuj się oczyma wogóle chcesz rozmawiać. Bo nie wiesz o czym mówisz a robisz niepotrzebnie zamęt, a pamiętaj że jest więcej takich osób jak ty którym się nie chce myśleć i poczytać trochę, i chodzą i gadają potem takie głupoty. Naprawdę warto czasami zorientować się w temacie a nie gadać co pan Staszek powie. Pozdrawiam normalnych ludzi LQ

Gosciu i taki cwany jesteś i nawet nie wiesz ze pracujemy teraz w systemie harmonogramowym poczytaj sobie tak jak ci kolega radzi na czym ten system polega no i poczytaj również na co tarcza pozwala pracodawcy bo pracujący mogą sie tylko dostosować

Kmo
@pracownik

Nie ważne jaki system rozliczeniowy czy w jakim systemie pracujemy NIEMA żadnego odrabiania godzin zapytaj PIP ale wojewódzkiego to Ci powiedzą prawdę

@Kmo

Kmo masz rację nie ma żadnego odrabiania godzin. Ty poprostu nie rozumiesz tego co się do ciebie mówi i wbij sobie to do łba. Ty masz w ciągu roku przepracować około 2000 godzin, to co wypracujesz więcej zostanie tobie zapłacone w kwietniu.

True
@Kmo

Poprzednio miałeś okres rozliczeniowy 1 miesiąc. Teraz masz jeden rok plus harmonogram . Czego ty nie rozumiesz. Piszesz do jakiś instytucji, nie potrafisz im nawet poprawie napisać o co tobie chodzi, oni tobie odpowiadają na to co ty im napiszesz i stąd te nieporozumienia. Weź się do roboty a nie kombinujesz jak robić mniej aby więcej tobie zapłacili

@Haluksus

To dlaczego kierownicy wraz liderami robili zebrania na początku "tarczy" i przekazywali pracownikom że za to co do tej pory było nadgodzinami, dostaniemy gołą stawkę z umowy, a później jak będzie trzeba dzień wolny bezpłatny? Jakaś chmura na nadgodziny...a teraz wymyślili harmonogram...

xyz

A to było postojowe? Na kwitku od wypłaty było co inne napisane i stawka też inna niż za postojowe.

Haluksus

Ooo dobrze już myślisz kiedyś pracowałeś 8 godzin, i jak zostałeś dłużej np 2 godziny. To właśnie to były nadgodziny. Teraz jeśli twój harmonogram który musi !!! Przedstawić ci twój szef mówi ze pracujesz we wtorek 10 godzin to to nie są nadgodziny. Tylko tak jak ty to piszesz 2 godziny w chmurze.

@Haluksus

Od września nic do chmury nie idzie dostajesz tylko zwykła godzinowki jak zostajesz dłużej niż 8 godzin

Pryszcz
@00

To już nie wypłaca nadgodzin wyrobionych?

OO
@Pryszcz

Jeżeli Ci jakieś zostały to ci wyplaca

Niedrobak
@kulton

Kasa aż nam kiesznie rozwala hahaha Jeszcze trochę i ludzie za podstawę będą tu robić. Szkoda gadać. Cisza nikt się nie opomina A góra się cieszy i do tego narzuca kolejne wymysły by ściągać z uczciwie pracujących.DRAMAT normalnie na MWG

RM
@Niedrobak

Co wymyśla / narzuca konkretnie?

Wędkarz

Jak wygląda sytuacja z maseczkami? Dalej nosi kto chce? W zależności od "obostrzeń" wprowadzonych na podstawie "widzimisie" właściciela?

Postronny

Ja bym chcial zapytać jak to jest z kolesiostwem u pana Michała mistrza magazynu z Correct. Na rozladunku jest brygadzista który ma pod soba swojego ojca i już myk wyrożnianie i staranie sie żeby sie nie przemeczal to samo na magazynie surowca brygadzista ma pod soba syna który siedzi na magazynie i nic robić nie musi bo inni sa posyłani na linie hmm a niby miało nie być spójności w pracy rodziny.

Taaa
@Postronny

To chyba dość powszechnie spotykane w firmie. Na Hali 16 jest z kolei mąż i żona.

Correkt

Masz rację tak jest

Lolo
@Postronny

Panie Michale jest okazja żeby to zmienić nie którzy odchodzą albo zamienić go z innej zmiany na człowieka i sprawa by była załatwiona tak było na produkcji taka podobna sytuacja i zostali rozdzieleni więc na co tu czekać i przedluzac

Co tam nowego w (usunięte przez administratora)słychać?

Nipper

Mam pytanie jak wygląda atmosfera na produkcji sprężyn. Oraz jak to jest z tymi kartami multi Sport, lekarzem prywatnym i czy dają coś na święta.

@Nipper

Różnie, zależy na jakiej zmianie i w jaki dzień ;) i czy się tym będziesz przejmował czy pompka na to wszystko ;) Doplaty do multisport w 3 wysokościach są. Lekarz 1 zł na miesiąc. Na święta coś tam wpada, ale szału nie ma. Ogólnie, jak masz psychikę twardą jak Psikuta z Chlopaki nie płaczą to praca spoko. Trzeba (usunięte przez administratora) ale dość uczciwie pracować.

True

Spokojnie, zachowaj spokój i się nie badaj jak nie musisz

Zły
@True

Ciekawe rozwiązanie,masz rację lepiej nieświadomie zarazić pół rodziny i niech jeszcze ktoś czasem zejdzie na tamten świat.brawo ty.

Kracek

Szukają chętnych na sobotę ale podobno tylko na kilka godzin więc mają nie płacić podobno za nadgodziny do następnej wypłaty tylko w kwietniu lub dadzą wolne za te godziny. Firma nadal nie może finansowo otrząsnąć się po tarczy. Chyba za mało dostali

Anonymous

Faktycznie na tym forum głównie hejt i niezadowolenie. Ale czy robicie cos wiecej czy tylko placzecie na forum... W zakładzie od dłuższego czasu dzieje sie średnio fajnie, pracownik jest juz nic nie wartą strukturą tego zakladu. Bezplatne dni w nagrode za prace w nadgodzinach, to nielogiczne i głupie ale do tej pory sa pracownicy zbierający nadgodziny... Dopóki będziemy zgadzac się na caly ten cyrk on sie poprostu nie skończy. Jestem pracownikiem tego zakladu od 8 lat jest mi wstyd za to co dzieje sie w tym zakładzie i jeżeli nadazy sie okazja to napewno sie zwolnie. To juz nie te czasy ze pracodawca mogl przebierać w ludziach.... Czas żebyśmy my jako pracownicy zaczeli wymagac od swoich pracodawców, nasze pensje nie wzrastają... Każda niby podwyżka konczy sie na nasza niekorzyść a zycie jest coraz z droższe. Moze jeszcze kilka lat temu ta firma byla fundanentem zycia większości z nas, przychodziliśmy by pracowac i godnie zarobić wszyscy wiedzieliśmy ze trzeba tutaj ostro (usunięte przez administratora) ale pensje wynagradzały cały ten trud w tej chwili pracujemy i jestesmy (usunięte przez administratora) przez system i osoby niekompetentne na stanowiskach, zarobic ma zaklad nie Ty zwykly robolu. Nie liczysz sie juz Ty jako pracownik nie wazne Twoje zaangażowanie i chec pracy, Twoje umiejętności wazne jest tylko to jak bardzo zaklad moze Cię wydymac. Jest to smutne ale może najda czasy kiedy ktos u góry bedzie w stanie ogarnąć ten bajzel. Firma na covidzie zyskala jeszcze wiecej niestety naszym kosztem. Smutne ale prawdziwe. Zycze wszystkim spokojnej pracy, możliwości rozwoju, myślących przełożonych i godnych pensji oraz platnych nadgodzin.

Apollo

To będzie ten M.. ek. K. Mi..rzem na k-m.ch bo dużo os{b na to wyczekuje. Można by rzec że chyba wszyscy

Jeszcze pracownik.

To miałeś pecha. Są osoby co nawet za kradzież nie wyleciały bo manager ich wybronił.

Conan

Monitoring w pracy Art. 222. § 1. Jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę, pracodawca może wprowadzić szczególny nadzór nad terenem zakładu pracy lub terenem wokół zakładu pracy w postaci środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu (monitoring). § 2. Monitoring nie obejmuje pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek oraz palarni lub pomieszczeń udostępnianych zakładowej organizacji związkowej, chyba że stosowanie monitoringu w tych pomieszczeniach jest niezbędne do realizacji celu określonego w § 1 i nie naruszy to godności oraz innych dóbr osobistych pracownika, a także zasady wolności i niezależności związków zawodowych, w szczególności poprzez zastosowanie technik uniemożliwiających rozpoznanie przebywających w tych pomieszczeniach osób. § 3. Nagrania obrazu pracodawca przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane, i przechowuje przez okres nieprzekraczający 3 miesięcy od dnia nagrania. § 4. W przypadku, w którym nagrania obrazu stanowią dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie prawa lub pracodawca powziął wiadomość, iż mogą one stanowić dowód w postępowaniu, termin określony w § 3 ulega przedłużeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. § 5. Po upływie okresów, o których mowa w § 3 lub 4, uzyskane w wyniku monitoringu nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu, o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej. § 6. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy. § 7. Pracodawca informuje pracowników o wprowadzeniu monitoringu, w sposób przyjęty u danego pracodawcy, nie później niż 2 tygodnie przed jego uruchomieniem. § 8. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy przekazuje mu na piśmie informacje, o których mowa w § 6. § 9. W przypadku wprowadzenia monitoringu pracodawca oznacza pomieszczenia i teren monitorowany w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków lub ogłoszeń dźwiękowych, nie później niż jeden dzień przed jego uruchomieniem. § 10. Przepis § 9 nie narusza przepisów art. 12 i art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.