Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Boczniak

Tak narzekacie na MWG a ja jestem bardzo zadowolony. Jeżeli ktoś szuka pracy na wózku to zapraszam na MAGAZYN ale TYLKO na wózek boczny! Nie dość że najlepsze wypłaty na MWG to jeszcze spokój i na wszystko jest czas. Nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca ale radze spróbować a nie będziecie żałować. Jeżdżę na owym wózku już ładnych kilka lat i na żadnej innej strefie nie ma tak dogodnych warunków. Jak nie ma pracy to z automatu postój i NETFLIX :P (tylko na rano trzeba mieć jedno oko otwarte bo nie wiadomo kto będzie akurat przechodził). Pamiętajcie MWG wózek boczny, żebyście czasami nie dostali sie na załadunek/rozladunek bo tam jest prz.....ne:)

Sławek grzybnia

Ja robię na drutach w Hafcie mega zarobki ! Siedzę i co? Nic nie robię tylko na drutach robię takie wzory 8 godzin . Ale za to wypłata codziennie bagatela 90zl. Pod stówkę podchodzę na dzień! (usunięte przez administratora)

MWG regał
@Boczniak

Cicho... bo jeszcze się ktoś zorientuje i skończy się sielanka w regałach. Dobrze że jest premia za wydajność, teraz wypłaty na wózkach bocznych są naprawdę super. Dzięki temu wiemy że liczy się tylko ILOŚĆ a nie JAKOŚĆ!

@Sławek grzybnia

Drogi Grzybnio tylko się cieszyc że jako zwykła grzybnia zaszedłeś tak wysoko jak dobry miesiąc to masz minimum socialne, super!

Mam pytanie. Czy przychodząc w sobotę do pracy jest prawdą że jest płacone jak za zwykły dzień?

Żuberek
@Nowy

Ty jesteś nowy ale na świecie chyba. A jak się płaci za sobotę?

Palę skrenty śmierdziołki
@Żuberek

Za sobotę masz dodatek 2 złote i wyżywienie. Na stołówce w przerwie jest catering i można zamówić m.in. kurczaka po tajlandzku, kaczkę na otro, sajgonki, kartofle zasmażane z pomidorami i kalafiorem, kotlety z piersi indyka w sosie z czerwonej kapusty, naleśniki z pieczarkami, filet z ryby, kakao, chipsy ziemniaczane z mięsem mielonym, frytki z pieczarek, cebula duszona w winie.

Głodny
@Palę skrenty śmierdziołki

Czy na ta sobotę jest możliwość zamówienia frytek z ziemniaków? Źle toleruję pieczarki..

Stary
@Żuberek

Za sobotę powinny być płacone setki a płacą jak za zwykły dzień a nadgodziny idą w tak zwaną chmurę z której ci mogą dać bezpłatne wolne, więc co się mądrujesz jak nie wiesz lub zapłacić po roku rozliczeniowym

@Nowy

A w jakim systemie pracujesz? Bo tak to nie wiadomo czy ta sobota to twój dzien wolny czy twoj dzien pracy ... jak to twoj zwykly dzien pracy to tak ci placa jak to twoj dzien wolny i przychodzisz to co innego

Anonymous

,, Premia okolicznościowa i bony podarunkowe. Tak przede wszystkim firmy chcą wspierać swoich pracowników w okresie świątecznym - wynika z badania Randstad Polska,, firny ktorym zalezy na pracownikach oczywiscie

Anonumous
@Anonymous

Na jak duży dodatek mogą liczyć pracownicy? Ponad połowa pracodawców deklaruje, że średnio wyniesie on powyżej 300 złotych

Qwetyyuiop

Jest na hali nr 15 i nikt nie zna tam jego zasług.

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gesler

Ktoś może kojarzy dobry przepis na karpia. Macie jakieś sprawdzone przepisy ?? Może.macie.jakies swoje ulubione potrawy i chcecie się tutaj podzielić nimi.

Pyram

To PPK kiedy wróci? Bo w telewizji reklamy że warto przystąpić i to reklamy w czasie epidemii a zakład jak wstrzymał tak wstrzymał. To jak Państwo wspiera tą inwestycje to dlaczego zakład nie korzysta? Ja się tylko pytam czy kolejny wałek? Że państwo dokłada do pracownika a zakład wstrzymuje? To gdzie ta kasa? Jaja jakieś sobie zakład robi czy co? Niech wyjaśni bo wychodzi na to że rząd to kontynuuje a zakład znowu nie jest w stanie bo tak mizerna mała firma że już na nic nie stać. Co tu się dzieje. Bo nikt nie informował że powróciło

V
@Pyram

Ja w to nie weszłam i mam spokój po co mam odkładać jak później się okaże że to była lipa i bedzie tak jak z ofe

Henryk

Co znaczą te różne znaczki? Nad opiniami?

Nadgodzinki

Witam. Czy to prawda że na jakiś działach chodzi m. In o Magazyn MWG wypłacili jakąś część nadgodzin??

LAKI
@Nadgodzinki

Załadunku maja płacone nadgodziny 50 i 100 tak jak bylo kiedys

NADGODZINKI
@LAKI

Czyli mamy podział w firmie na gorszych i lepszych.....

@LAKI

tak ale trzeba pierw miec nadrobione 80 nadgodzin o tym juz nie napisałes

NADGODZINKI
@pracownik

To jak masz nadrobione to płacą co miesiąc nadgodziny czy wypłacają całą tzw chmurkę?

hmmm
@NADGODZINKI

Żeby dobić do wymaganych 80 to trzeba cały miesiąc po 12 tyrać żeby mieć płacone nadgodziny... Taaaa już się zapisuje.

Roko
@NADGODZINKI

Z jakiej racji odrabiać przecież firma za nas wzięła pieniądze to się nadaje do inspekcji pracy albo do gazety a pieniądze wzięli nie małe i jeszcze mało na ludzkiej krzywdzie się dorabiać to nie jest firma godna komuś polecenia jeszcze można by było stracić znajomych albo przyjaciol

Olo
@hmmm

Dlaczego kierownictwo oklamuje ludzi z produkcji że nie trzeba będzie odrabiać godzin a nagle teraz trzeba prosili się żeby przyjść na 12 bo nie ma kto robić wstyd ludzie są pamietliwi żebyście się nie zdziwili pewnego dnia jak ludzie będą odchodzić bo ani kasy ani poszanowania

@Roko

a z takiej racji trzeba odrabiać że należy sobie porządnie przeczytać całą ustawę tarczy w której jest zapisane ze pracodawca może nakazać pracownikowi przyjść na nadgodziny i w soboty żeby nadrobić prace którą nie wykonał przez postój i do tego może ominąć zapisy w kodeksie pracy

@Roko

Pamiętajcie ze tarcze są przygotowane pod pracodawcę a nie pracownika bo to oni konsultowali z rządem

Nobyta
@pracownik

To niech zapłaci za te nadgodziny

@Nobyta

wg. tarczy nie musi

@pracownik

Nie wiem jak ty ale nam mówili że w kwietniu idziemy na postojowe a nie na "czas wolny płatny". Dopiero jak już przyszliśmy do pracy to powiedzieli że trzeba to odrobić. Harmonogram pracy należy podać pracownikowi tydzień przed jego rozpoczęciem.

Sterta
@pracownik

Może i nie musi ale jak by był przyzwoity to by zapłacił

Kazam
@Nadgodzinki

Zaraz zaraz ... Chodzą "nieoficjalne" info, że nadgodziny będą wypłacane z chmury, ponad stan 80,ale tylko te wyrobione teraz w listopadzie. Co jest prawdą a co fałszem ? To jeżeli ktoś do listopada ma wyrobione 160, w listopadzie natomiast nie wyrobi żadnej, to nic nie dostanie??? 80 mogłobu zostać, a 80 mogłoby być do wypłaty . To inne miesiące są nie ważne , tylko listopad ?? Ktoś poda rzetelne info ... ?

Kazam

Rzetelnie
@Kazam

A więc tak, wszystkie nadgodziny co wyrobiłeś do listopada to "pula w zawieszeniu". Od 1.11. jak zrobisz nadgodziny a twoja "pula w zawieszeniu" to 80+ , masz wypłacane. Firma zabezpiecza się przed 2 tygodniowym lockdown

KRECIK
@Rzetelnie

Nadgodziny ktore zrobisz w listopadzie beda wyplacone z tych gdzie masz ponad 80 plus zejda ci ze stanu

Anonymous

Firma bardzo duzo zyskala na tym śmieszny covid, na dzirn dobry prenie zabrali stratny pracownik obnizyli nam etat znow stratby pracownik bo przecież firma z tarczy kaske dostała i to nie mala, pracownicy odrabiają nadgodzinki i potem za darmo w donku siedza znow zyskuje firma teraz odpuścili to lozal się Boże karpiowe fakt lepszy rydz niz nic... Porządany pracodawca.... Zdziwi sie gdy to wszystko sie uspokoi i ludzie hurtowo beda wypowiedzenia przynosic.... Karma zawsze wraca

@Anonymous

Decyzje o lockdownie podjął rząd nie firma. Niewłasciwie kierujesz swoje żale, pisz do Jarka i Mateusza. Zawsze możesz sie zwolnić też to nie praca przymusowa.

Anonumous
@DonFlotatorre

Moze i do Mateusza i do Jarka ale firma wykorzystała to w nadmiarze. I pewnie niedlugo sie zwolnię jak i wielu moich znajomych w tym zakładzie. To w ramach podziekowania firmie a myśle ze wyszkolenie bardzo dobrego montarzysty, tapicera, operatora maszyny, szwaczki, operatora wózka, elektryka czy innego fachowca na danej lini to nie kwestia miesiąca czy dwoch. Ale wtedy nasz wspanialy zaklad sam dobie podziękuję i moze w koncu przestanie generowac straty gluoimi decyzjami a w koncu doceni pracownika, specjaliste, wieloletniego praktyka

@Anonumous

Słusznie, umowa o pracę jest po to by kazdy wiedzial co do jego obowiazków należy i ile mu za to zapłacą. Jesli ktoraś ze stron jest niezadowolona to umowe sie rozwiązuje ponieważ praca nie jest przymusowa. Jesli więc czujesz się niedoceniany, niezadowolony to sluszną drogą jest zmiana pracy.

Stefon
@DonFlotatorre

Tylko przez to że ludzie odchodzą z powodu takich jak nie innych cierpią pracownicy którzy zostali bo muszą za tą osobę robić bo zanim przyjmą nowego pracownika najpierw trzeba go znaleźć a z tym jest spory problem. A ty napiszesz że droga wolna. Z takim podejściem to chyba niedługo kadry będą z biur schodzić pracowac

wojtek

Żal czytać to wszystko - zero zrozumienia, myślenia biznesowego czy zwykłej racjonalności w Waszych wpisach. Zdecydowana większość nie rozumie na czym polega roczny okres rozliczeniowy - wasz etat nie wynosi 168h/miesiecznie tylko 2024h/rocznie. Ktoś kto pisze, że ma 200 nadgodzin chyba z choinki się urwał, bo okres rozliczeniowy jeszcze się nie zamknął. Nikt nie mówi o odpracowaniu godzin tylko o zbilansowaniu - każdy pracownik musi przepracować te 2024 godziny w danym roku, a nie 168h miesiecznie, a to oznacza ze w jednym miesiacu moze przepracować 200 a w drugim 136 i średnio da to 168h miesięcznie. Czy to oznacza że w pierwszym przypadku wypracowałes 32 nadgodziny? oczywiście że nie, bo w kolejnym miesiącu ich nie dopracowałeś. Logiczne, ale jak widać jednak nie dla wszystkich. Piszecie że sie zemścicie za złe traktowanie - ja się pytam jakie traktowanie? że firma idzie na reke pracownikom i nie czeka do konca okresu rozliczeniowego tylko ryzykując decyduje się wypłacić dodatki za nadgodziny wcześniej? Dlaczego pisze o ryzyku ? bo nie wiadomo co się wydarzy za tydzien, czy miesiąc - bo rządy podejmują irracjonalne decyzje a firmy na tym cierpią. Skoro az tak wam tu źle, to czemu nie pójdziecie pracować gdzieś indziej - proponuje Pratt (a nie sorry, zwalnia), a może Portos (byłem, doświadczyłem - nie polecam, szybko uciekałem).

Kazik
@wojtek

Jak zaczną ludzie odchodzić masowo to ciekawe kto będzie robił jak już brakuje ludzi a ty jeszcze zachęcasz żeby pracownicy odeszli jak im źle zamiast zachęcic

Edi
@wojtek

Najwięcej to ucierpiał pracownik a nie firma a poza tym już wypowiedzenie jest moje dostarczone tak że się żegnam z ta firma a takie jak tu jest podejście do pracownika to w żadnej firmie tego nie widziałem róbcie tak dalej bo to jest najgorsza firma w której pracowałem w końcu poczułem ulgę

Skazik
@Edi

Kiedyś było inaczej. Bardziej szanowali pracowników i nie było problemu z ludźmi. Teraz w sumie od kilku już lat ciągle brakuje pracowników. Tak jak mówisz takie podejście do pracownika to pracownicy uciekają tym bardziej jak słyszą że na twoje miejsce jest kilku chętnych za bramą a chyba nie do końca bo ludzi nawet z Konina już wożą taka dobra firma. Jeszcze trochę to z całej Polski będą zwozic. Już ciemnoskórych nawet widać w zakładzie. Taki dobry zakład że z ciepłych krajów nawet przylecieli jak się dowiedzieli jaka fajna firma. Jeszcze z kąs tych ludzi ściągają ale coraz to gorzej i co wtedy? Wystarczy szanować pracownika a nie zasłaniać się kryzysem i nawet paczki dzieciom pożałowali. Na pewno by firma z tego powodu nie zbankrutowała

W obliczu kryzysu, w trudnych czasach firma okazuje swoje prawdziwe oblicze. Są to trudne czasy nie tylko dla jednego pracodawcy ale dla wszystkich kilku tysięcy pracowników a liczy sie tylko interes jednego silniejszego. Firma pokazuje na każdym kroku za co ma pracowników. Za nic. Ehhhh Brawo pozadany pracodawco. Żenujące jest posługiwanie sie tą nazwą wobec tak samolubnego i zadufanego pracodawcy. Wiemy ze świeta bedą inne niż do tej pory wielu współmałżonków straciło pracę lub dochody sie zmniejszyły a firma nawet pożałował po 200 zł. Oj smutne to i żenujące. Brak słów. Ze sumienie Wamnpozwala na takie traktowanie ludzi, którzy na Was pracuką.

Mikolaj

Witam. Czy to że nie odbędą się konkursy dla dzieci na święta jest jednoznaczne z tym że pączek też firma nie ma zamiaru dać? Ktos coś słyszał w tym temacie?

@Mikolaj

Tak

Jirty

Rząd mógł przelać z tarczy pieniądze za postojowe jak siedzieli w domu na konta pracowników, wtedy by nikt nie musiał odrabiać postojowego a nie pracodawcy a teraz odrabianie

Eli

To jest podziękowanie pracownikom za rok pracy i docenienie nie wypłacanie premie świątecznej pracodawca nie stracił bo dostał na każdego pracownika na covid dziekujemy

W tej firmie kontrolują prace pracownika czyli czas na kamerach a po wejściu w życie Rodo monitoring nie stanowić środka kontroli wykonywania pracy przez pracownika. Do tej pory pracodawcy wykorzystując sytuacje, że kwestie te nie były uregulowane traktowali kamery zainstalowane w miejscach pracy, jako sposób kontroli sposobu i ilości pracy świadczonej przez pracowników.

XXX

Czy w firmie są jakieś roczne podwyżki jeśli tak to jakiej wysokości? Czy są jakieś premie na święta, wakacje pod gruszą?

@XXX

Czy ty z byka spadles. ? W tej firmie zapomnij o podwyżkach i socjalu. Nasz socjal idzie na wycieczki dla naszych najmądrzejszych i najjaśniejszych wszystkowiedzących dyrektorów, menedżerów no i na nowy zakup terenów pośród ryb oceanicznych ????

@XXX

Roczne podwyżki? Buhaha wczasy pod grusza buhaha... W tym roku nawet na karpiowe bym nie liczył

No co ty

To ty nie wiesz że w tym roku nie ma premi na święta. Cały zakład już o tym słyszał

Święty Mikołaj
@No co ty

No niestety skarbie ale sie mylisz. Czasem nie warto rozsiewać ploteczek dalej.

Serdeczna
@Święty Mikołaj

Nie ma premii , nie ma paczek dla dzieci. Socjal pełna gęba..

On
@XXX

Jakie podwyżki jakie paczki na święta? Haha przecież firma na skraju upadku ;) A prawda taka że nasz pożądany pracodawca nigdy się nie nasyci pieniędzmi bo ciągle mu mało pozabieral nam pieniądze przez kilka miesięcy gdzie grosze dostawalismy na dodatek nie płacą nadgodzin i jeszcze próbują nam te nadgodziny pozabierac wstyd

Wielki
@On

Ludziom nie da.liczy że 2021 przez to wejdzie do 100 naj.w polsce

Kati
@Święty Mikołaj

Jakich ploteczek. Liderzy na zebraniu mówili że na chwilę obecną premi świątecznej nie będzie i paczek dla dzieci też nie bedzie

Jordan

Biedna Firma na karpia brakło, słabo interes idzie pewnie haha tylko że pracownicy jakoś tego nie zauważyli, magazyn sobotami niedzielami robi a firma w kryzysie. Przestańcie ludzia bajki wciskać

Szarik
@XXX

Podwyżki norm akordowych, telefonow czy przyjdziesz na 12 wtedy zarobisz i masz podwyżkę godzin, premia na święta 2020 żadna, socjal upadł ogólnie dla pracowników, wczasy pod grusza są w firmie latem jak musisz w upały naginać po 12h wtedy podwyżkę godzin masz haha. Śmieszne ale prawdziwe. Pracowałem prawie 3 lata i podziękuję za te trucie się i wymyślanie

Kaziu
@Święty Mikołaj

To jest ta premia czy nie?

Przekonałem się
@Jordan

Masz rację. Jak by słabo interes szedł to by trzy zmiany zlikwidowali zrobili jedną i ludzi by było nadmiar a tu nie ma ludzi do roboty bo ciągle szukają chętnych na dwanaście od kilku lat bo roboty pełno tylko nie ma komu robić. Nawet podnieśli podobno stawkę za polecenie pracownika bo nikt nie chętnie poleca mimo że może dostać za to kasę bo nie chce żeby znajomy mu powiedział gdzie ty mnie poleciłes i tylko można stracić znajomego

Annn

Witam. Orientujecie sie jak produkcja pracuje, chodzi mi o prace trzyzmianowa? Moj brat pracuje na magazynie: rano, popoludnie, nocka. Na produkcji podobno odwrotnie tj. Rano, noc, popoludnie. Moze sie ktos wypowiedziec, czy wszedzie tak jest?

Zadowoleni z wypłat?

@Tomek

Wszystko się zgadzało jak zwykle. Kazdy dobrowolnie pracuje, każdy zgodził się na stawkę itd podpisując umowę - firma zgodnie z tym płaci pensję. Wszystko się zgadza więc jaki miałby byc powód tego niezadowolenia?

Luis

Szarpcie 12 bo jak przyjdzie kwarantanna narodowa to będą ciężkie czasy, chyba że wolne płatne do odrobienia będzie

Nik
@Luis

W (usunięte przez administratora) mam ich 12 jestem do konca roku i sie zwijam dziadoski zaklad pieniadze firma dostala nie placa nadgodzin każą wypisywać bezpłatny nie legalnie było 0.8 etatu i jeszcze mało najlepiej by chcieli żeby za darmo (usunięte przez administratora)

Palę skrenty śmierdziołki
@Luis

Szarpać to możesz mojego platfusa .

Lol
@Luis

Niby co odrabiać to tylko wymysl firmy postojowe się należy

Damian

Czy z wypłat wszyscy zadowoleni w tym miesiącu???

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.