Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Benedykt

Starym pracownikom karzą (usunięte przez administratora)a nowy przyjdzie i chodzą wokół niego jak nad jajeczkiem żeby się nie zwolnił czasami. Jak Halfen wybudują w Kaliszu to starzy odejdą. Może tam bedą szanowani a młodym pewnie zmniejszą normy bo będą do tego zmuszeni i wtedy będzie ok? Bo młodzi nie są skłonni do biegania

Witam , jak wyglada praca na magazynie Wyrobow gotowych i jakie zarobki można osiągnąć ?? Widze dużo ogłoszeń które się nie kończą

hmmm
@Nowy

Coraz gorzej... nikt tu już nie chce robić. Nie pomaga nawet 2600zł za polecenie pracownika. Nasz super menager do tego niestety doprowadził...

Raczej
@hmmm

Teraz beda wymyslac zeby ludziom w kwietniu nadg nie wyplacic pamietajcie ze wszystko jest do czasu zaklad juz dawno spadl na psy przyjmuja kogo sie da byle by byl nie wazne kogo

Jasiu
@Raczej

Tez to zauważyłem wiecznie się proszą o ludzi , oferty pracy ogłaszają nawet w radiu. Pracowałem 1,5 miesiąca i dziękuje nie wrócę już. Zarobki małe jak na taka prace , robienie z ludzi (usunięte przez administratora) Zmuszanie do nadgodzin, naszczescie widziałem to z bocznej perspektywy i dla tego odszedłem z tej firmy. Nie polecam nikomu znajomemu. Ogólnie firma gdzie się nie słyszy niema dobrej opini.

Lukasz
@Jasiu

To nie wiedziałeś jak jest zanim przyszedłem jak tyle słyszałeś opinii?

Jasiu
@Lukasz

Chciałem się sam przekonać i się przekonałem , teraz przynajmniej pracuje na jedna zmianę bez liderów i innych przełożonych łazików i mam święty spokoj

JJ
@Jasiu

No i się przekonałeś ludzie prawde piszą nie kłamią wypowiedzi sa 100 procentowe na temat tej firmy

Klockowy
@JJ

Na tej stronie piszą tylko ludzie którzy nie są przystosowani do pracy i narzekają o byle co. A bo on mi kazał pracować a on bo mi kazał też pracować. A w domu było tak że mamusia mnie całe życie przytulała przytulała i mówiła dzieciaczku będzie dobrze będzie dobrze. A to taki wał trzeba pracować żeby pieniądze mieć. I potem siedzą takie ciamajdy życiowe i piszą że kazali pracować.ojojojiji

V
@Klockowy

Widocznie jestes C.. Ą że na wszystko się godzisz i nie masz swojego zdania mało tego jeszcze kłamiesz że jest tak fajnie ty(usunięte przez administratora) zyciowa

Lolek
@Klockowy

Ty wazelino firma i tak ma Cię w czterech literach

Jerry
@hmmm

No na temat menagera to już się dużo naczytałem i słyszałem od osób które pracowały i pracują, ogólnie nic pozytywnego. A kierownicy zmianowi do dogadania czy tez tacy sami ?? Podobno najmłodszy stażem najbardziej wporzadku jest i umie do ludzi podejść i porozmawiać

DonFlotatorre

Wiemy Marcinie :) twoje zaangażowanie jest dla pozostałych budujące - tak trzymaj ????

osmotyczny
@DonFlotatorre

Drogi Donie - niestety pudło, ale faktycznie zaangażowanie Marcina jest budujące.

Alwaro
@Klockowy

Tu narzekają pracownicy z wieloletnim starzem bo muszą robić za siebie i za nowych

UT+C

Bus

Od 4 stycznia nie ma autobusów firmowych do pracy ale zapłacić podwójnie trzeba.. kpina.. halo, ludzie z magazynu pracują, nie mamy wolnego jak produkcja..

LOL
@Bus

Dzisiaj też kilka osób nie przyszło do pracy bo nikt im nie przekazał, że autobusy za które płacą nie jadą... Ale co tam... Pewnie im jeszcze urlop na żądanie za dzisiejszy dzień dadzą :D Nowy miesiąc, nowa premia do zabrania :P

G
@Bus

Masz rację płaci się podwójnie a autobusy odwołane to za co ja płacę za to żeby autobus nie jeździł brak słów a ludzie do pracy przyszli kto mi za to teraz odda pytam się nie będę płacił za coś co nie jeździ i się wypisze

Aaa
@Bus

Wystarczy się wypisać i problem z głowy ;)

Bob
@Aaa

Wypisuje się z autobusów nie będę płacił a autobus nie jedzie to są jakieś jaja czy co za co mam placic i jeszcze z tego nie korzystac

Beni
@G

Najlepiej swoim autem i bez problemu

bbb
@Aaa

moze jeszcze szofera podstawić pod domek?

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Przygotowani na wolne w marcu 2021 ? :-)

Xxx
@4321

Skąd info o wolnym? W dobie wirusa nie wiadomo co będzie za tyg więc bez sensu myśleć do będzie e marcu Planowanie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy

Nadgodziny
@Xxx

A dlatego, że mamy roczny okres rozliczeniowy do kwietnia i firma wyśle Cię na wolne by nie płacić tych 80h co masz wypracowane.

Xxx
@Nadgodziny

Rozumiem, ale jak będzie wolne to albo ktoś za ciebie przyjdzie( wtedy on robi nadgodziny) albo cały zakład nie będzie pracował, a jak wiemy jak coś nie chodzi to nie zarabia ;)

Lol
@Xxx

Tu masz niewiele racji teraz zakład przyjął strategię że jak Ty nie przyjdziesz to kolega robi za dwóch

Bolek
@Lol

Tez to zauwazylem i odczulem na wlasnej skorze

Ktos

Pensja minimalna w 2021 roku netto Płaca minimalna w Polsce w 2021 roku wyniesie 2800 zł brutto To oznacza, że netto (czyli na rękę) pracownik dostanie 2061,67 zł.

Grześ

Ile są warci pracownicy dla naszego szefostwa 0 tyle wynosi podziękowanie za cały rok pracy dziękujemy za nie przyznanie premii świątecznej choć firma ma więcej pracy niż przed pandemią jest mi przykro w innych firmach dostali nawet więcej niż zawsze mam nadzieje , że zanim założyli firmę nikt ich tak nie traktował jak nas

Chętny
@Grześ

Taki kryzys ma firma to niech ujawni jakie dochody miesięczne ma własciciel to może pracownicy wspomogą

Podarunek
@Chętny

No jak ma mniej niż pracownik to dorzucimy do tych 2.800. Bo reklamują się że to dobry zarobek

@Chętny

Dzisiaj na popołudniu puścili 2 autobusy na ociaz ścisk osoba przy osobie pytam się za co ja płacę 60 zł za to żeby usiąść jak człowiek gdzie w tym momencie jest przestrzegania odległość no pytam się

@Podarunek

W markecie na kasie typu Lidl czy biedronka będą zaraz mieć więcej i to bez nocnej zmiany.

autobus
@0000

a za nimi kolejne puste jadą nie wina firmy że ludzie sie tłoczą w pierwszych a nie czekają na kolejne

@autobus

Czytaj dokladnie 2 tylko jechaly na ociaz i to było wszystko

Serdeczna
@autobus

Z pewnoscia jak kierowcy do siebie dzwonili i mowili przez telefon ze ladujwmy ludI do oporu w autobus..

Pożądany pracownik

Czy to prawda że firma wypłaca chmurke każdemu kto ma plus 80 godzin?

Przepis
@Pożądany pracownik

To co powyżej 80 godzin tylko te nadgodziny co zrobisz w danym miesiącu. To znaczy jak masz dwieście nadgodzin przykładowo od marca a w grudniu zrobisz 20 nadgodzin to za te 20 nadgodzin ci wypłacą a nie za całość

Pożądany pracownik
@Przepis

To już straciłem nadzieję że te pieniądze do ludzi trafia. Wymyśla śmieszne wolne bezpłatne (usunięte przez administratora)

ELo
@Pożądany pracownik

Ja też nie liczę na to że zobaczę pieniążki za te nadgodziny.

Pod
@ELo

Jak dla mnie to zwykle oszustwo . Pracodawco pożądany ,to skandal !!

Grupa Firm COM40
@Pożądany pracownik

Czytając powyższe komentarze widzimy konieczność ponownego omówienia zasad dwunastomiesięcznego okresu rozliczeniowego, który kończy się w kwietniu 2021 roku. Informujemy, iż dajemy Państwu możliwość skontaktowania się z nami w sytuacjach, gdy pojawiają się pytania dotyczące kwestii pracownik – pracodawca. Możecie Państwo skorzystać z takich form kontaktu jak : spotkania z opiekunem HR, adres mamproblem@com40.pl, zgłoszenie przez platformę komunikacyjną. W ten sposób możemy wspólnie przedyskutować wybrane przez Państwa zagadnienia.

@Grupa Firm COM40

Po co z wami rozmawiać albo klamiecie albo nie umiecie odpowiedzieć na zadawane proste pytanie

@Grupa Firm COM40

Okres dwunastomiesięczny obowiązuje w momencie kiedy firma wejdzie w tarcze. A waszych spółek nie ma w bazie. Pomoc "de minimis" to nie tarcza antykryzysową.

Seki
@Grupa Firm COM40

To co mówicie nie przekłada się na pracę na produkcji

okres rozliczeniowy dwunastomiesięczny może firma wprowadzić w każdej chwili nie tylko dla tarczy

HaHa
@Grupa Firm COM40

A może by stworzyć system płac którego nie trzeba tłumaczyć i organizować spotkań! Żeby ludzie tu nie pytali "Jak wypłata?"! To oznacza tylko że nie wiedzą ile dostaną wypłaty. Między pracownikami też są rozmowy na ten temat i mało kto wie ile będzie na koncie! Słabo. Pewne jest tylko że będzie przynajmniej minimalna krajowa, chociaż jak jest taki okres rozliczeniowy to nawet to nie jest pewne! :-(

L
@HaHa

To ludzie odejdą proste myślicie że ktoś będzie dojeżdżam i zarabiał grosze na obwodnicy kalisza powstaje zaklad będą korzystniejsze warunki to się przejdzie proste a ta firma nie jest jedyną i nie jest pepkiem świata a żądza tu ludzie nie kapetetni i blazny ja już złożyłam złożyłem wypowiedzenie i się cieszące nie muszę w tej firmie pracować bo nie chce tej firmy inaczej nazywać jak inni nazywają gdzie prawde mówią jak jest

YYY
@HaHa

Za najniższą krajową to Cię wszędzie przyjmą żadna rewelacja i możliwość wyboru a nie do tego (usunięte przez administratora)i jeszcze wymagania

Jony
@HaHa

Wystarczy się lidera spytać o pokazanie oceny okresowej,no i podstawy matematyki trzeba znać i to wystarczy do obliczenia pensji ...

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak można to tak nazwać, karpiowego nie będzie paki dla dzieci nie będzie podniesienie stawki na autobusy z 30 na 60 zł i zabieranie pracownikom funduszu socjalnego co się z tymi pieniędzmi dzieje szefostwo tej firmy to kawał............. Inaczej nazwać to nie idzie totalne (usunięte przez administratora)

Niedrobak

Nic więcej dodać nic więcej ująć. A no mają podstawkę i zasłaniają się Pandemią i możliwością Lockdawnu.z takim traktowaniem będą się niestety żegnać z ludźmi w nowym roku jak wszystko wróci do normy. BO Ludzie będą pamiętać kto im Święta spierdo...ił i będą szukać poważnych i uczciwych pracodawców A nie takich co patrzą na siebie i swoje inwestycje a nie na ludzi dzięki którym to się wszystko trzyma

Damian
@Niedrobak

Jak teraz narzekają na brak ludzi tak najpóźniej na wiosnę będą tych ludzi w okolicznych lasach z latarką w ręku szukać bo tego co teraz zrobili to normalni ludzie pracujący jeszcze tutaj im tego za cholerę nie zapomną,karma do Was wróci i to ze zdwojoną siłą, byle do wiosny.

M
@Damian

Niestety ale ta firma to (usunięte przez administratora) za chwilę podniosą najniższą krajową a tutaj dalej będzie to samo ;)

Opamietajcie się ludzie
@M

Ludzie co wy robicie - szum o kilkadziesiąt złotych? Jeżeli liczyliscie na paczki dla dzieci to byliscie naiwni! ikea w polsce zamknieta, wystraczy włączyć telewizor i posłuchać gdzie stoją gospodarki -włochy, anglia, francja - nic tylko pozostaje nam czekać jak predzej czy później nam też produkcja spadnie. Fotela czy materacy nie kupuje się przez internet tak chetnie jak ramek czy wazoników! Zamiast widziec teraz szklanke do połowy pełną ze mimo zamkniecia sklepów firma pracuje utrzymując miejsca pracy to wy widzicie tylko to że wasze dzieci nie dostaną czekolady od firmy na swieta?! Trochę więcej oleju w głowie!!!!

Restyk
@Opamietajcie się ludzie

Firma pracuje nie żeby utrzymać miejsca pracy tylko dlatego że towar schodzi. To gdzie to ładują od maja na magazyn? Co ty piszesz za głupoty. Co do paczek no właśnie kilkadziesiąt złotych a firma się zachowuje jak by nie było jej stać na małą paczkę dla dziecka. Przez to chyba nie zbankrutuje. Socjalne zniknęło?

Lelek
@Opamietajcie się ludzie

Biedniejsze firmy daja ludziom kase na swieta i paczki i sa w tarczy wiec przestan pieprzyc gupoty bo widocznie tak ci kazali mowic i nie musi nikt nic odrabiac i tez siedzieli w domu i mieli placone postojowe a nie tak jak tu firma mogla od razu postojowe placic czemu tego nie zrobila bo chciala na nas jeszcze zarobic proste nie

Q
@Opamietajcie się ludzie

O pare zloty widze ze sprzedalbys sie za zlotowke na korzysc firmy dla innych to nie jest pare zloty

@Lelek

Zmniejszyli Ci etat na 0,8 a urlop zabierali za cały. (usunięte przez administratora)

Beny
@Q

Niektórzy zachowują się jak by to była ich firma. Szczególnie liderzy rozstawiają ludzi po kątach zero szacunku a na końcu zostają zwolnieni albo zdegradowani na pracownika i wtedy przypominają sobie o relacjach między ludzkich i narzekają na liderów a będąc liderem byli nie do zniesienia. Co trzeba mieć w głowie jakim być człowiekiem. Wtedy powinien lider tej osoby tak traktować ją jak ona ludzi

Robią was w konia na czym tylko mogą...rozumiem że ludzie mają rodziny na utrzymaniu, kredyty...ale pewne granice nie mogą być przekraczane. Sa instytucje odpowiednie do których można się zgłosić z zapytaniem i po poradę. Jak to nie zadziała w tych samych instytucjach można złożyć skargę. To co wyprawia kadra zarządzająca to jest delikatnie mówiąc cyrk...

Oni od dawna się nie nadawaja na te stanowiska dopiero się teraz zorietowales

@Niedrobak

Dokładnie, już w przyszłym roku niedaleko otworzy się nowy duży zakład, ciekawe ilu ludzi correct straci... i gdzie będzie szukał ich następców, bo rynek wydrenowany.

Łeptowina

Ale ten zakład co ma się otworzyć nie będzie potrzebować dużo osób. Ten zakład będzie duży, ale będzie w pełni zautomatyzowny

@Łeptowina

Prezydent miasta Kalisz i kaliskie media podają liczbe 650 osób - według ciebie to nie dużo ... według mnie dużo. Mimo tej różnicy w ocenie wydaje mi się ze dzięki niepotrzebnym lockautom padnie tyle malych firm ze te które ocaleją będą mogły w pracownikach przebierać do woli.

@Restyk

Jeśli jesteś pracownikiem masz prawo sprawdzic rozliczenia skladek na fundusz socialny zakładam rownież że komentując wydatki funduszu w swoim zakładzie zapoznałeś się z regulaminem tegoż funduszu w twoim zakładzie. Przyznam ze mi sie nie chcialo ale ja jestem zadowolony z pracy tutaj od ponad 8 lat więc ja nie musze. Czytam te negatywne komentarze od lat i podziwiam ludzi ktorym nie pasuje od lat a jednak robią ;))) doprawdy zadziwiające, pierwszy dzień kiedy przestanie mi ta firma odpowiadać bedzie ostatnim dniem mojej pracy w tejże firmie ...

DonFlotatorre

Znaczy że ciebie nie robią? Czy nie jesteś pracownikiem a masz wiele do powiedzenia? Wyjaśnij jeśli nie problem ...

Helfen
@DonFlotatorre

Chłopie nowy halfen w Kaliszu będzie zatrudniał 650 osób to fakt. Ale pamiętaj że w starym pracuje około 450 osób. Sam tam robię więc wiem. Stara gwardia zostaje przeniesiona.

@DonFlotatorre

Najwięcej do powiedzenia masz zawsze Ty ;) Nie robią w konia, bo na to nie pozwalam. Odpowiedzi szukam w miejscach gdzie się znają na rzeczy. Do firmy wysyłam grzeczne prośby o wyrównanie tego co się należy, podparte opinią specjalistów. I jeszcze się nie zdarzyło żeby nie zadziałało A ty w każdym komentarzu stoisz murem za firmą. Wiec stawiam po raz kolejny na to że jesteś trollem z biura :)

Zastanów się co piszesz
@Opamietajcie się ludzie

Widać jak produkcja spadła że nawet między świętami a sylwestrem będzie produkcja tak spadły zamówienia. Co roku było wolne

Stefan

TO JEST FIRMA GDZIE SZUKAJA LUDZI ABY TYRAĆ I PAŚĆ NA GEBE PO 12 GODZIN , OLBRZYMIA FIRMA, ALE W TEJ FIRMIE ,NIE MA ŻADNEJ STOŁÓWKI , ŻADNEGO , BARU GDZIE MOŻNA BY KUPIĆ SOBIE BUŁKĘ CZY KUBEK CIEPŁEJ ZUPY LUB NAPOJE, PRACUJEMY PO 12 GODZIN , I MYŚLĘ ZE SZEFOWIE TEJ FIRMY MOGLI BY W KONCU POMYŚLEĆ O JAKIŚ OBIADACH DLA PRACOWNIKÓW KTÓRZY PRACUJA PO 12 GODZIN I SĄ O HERBACIE I CHLEBIE, WIDAC ŻE SZEFA TO NIE INTERESUJE WAŻNE ZE ON MA OBIAD NA STOLE O NORMALNEJ GODZINIE ,RESZTA , TYRAJĄCYCH WIDAĆ DLA NIEGO TO ODPAD .

@Stefan

Przede wszystkim powinni dać normalną przerwę jak się robi 12 bo przez te parę minut to ciężko na stołówkę dojść a co dopiero zjeść!

Bułka
@Stefan

Jak nie masz bułki? Masz maszynę z bułkami. Maszynę z napojami. Maszynę z zupkami. Maszynę z kawą batonami. Nawet drożdówki są.Ciastka paluszki jeszcze wymieniać? Może ty nie w tej firmie robisz? Bułki są bardzo dobre

Palę skrenty śmierdziołki
@Stefan

Ja robię 12 nastki i biorę obiad z domu i podgrzewam w pracy w tej suszarni. 60 stopni tam można ustawić maksymalnie. Ostatnio wziąłem spaghetti i ser miałem na wierzchu i się troszkę wilgotny zrobił ale nie roztopił ale było zjadliwe. Wszamalem aż uszy się trzęsły .

Palę skrenty śmierdziołki
@Bułka

Sam sobie zryj tą bułkę tartą. Posyp se szynkę i jedz..

Pitek

Ciągle braki kadrowe. To niech przyjmą ludzi. Nie ma chętnych?ciekawe dlaczego. A jak znajdą kilka osób co jakiś czas to jak zweryfikują to co usłyszeli na rozmowie o pracę a tym co jest na produkcji zaraz uciekają albo na l-4 albo całkiem. Zero szacunku. Do tego na dwanaście ludzi szukają a potem bezpłatne wolne zamiast wypłacić za nadgodziny w ramach podziękowania że pracownik się napracował to w podziękowaniu dostanie bezpłatne wolne bo firma ma kryzys.Produkują tysiące materacy na dobę pięć dni w tygodniu. To charytatywnie oddawają te materace czy o co chodzi? Że nie mają na wypłatę za ciężką pracę po dwanaście godzin.O.karpiowym to już nie ma co gadać bo ręce opadają. Zmuszają do odrabiania jakiś godzin dzięki temu jeszcze więcej ludzi odejdzie. Podsumowując.Po przez taką politykę firmy jaka jest trzeba anulować zlecenia bo brak ludzi. Kiedyś mówili że nie mogą odmawiać zleceń bo klient pójdzie do konkurencji. Jak nie ma ludzi dzięki polityce firmy można anulować zlecenia. Ciekawe jak długo i ile jak dostaną konkretną ilość zamówień po niby kryzysie a nie będzie miał kto robic

ZZ
@Pitek

Masz racje ale to do nich nie dociera wszystko maja w czterech literach sami do tego doprowadzili za tak jest z ta firma bo nie ludzie tylko zarzadzajacy

Kamilo
@ZZ

a na MWG przełożeni wraz z menadżerem Walcz..... cały czas dają do zrozumienia że liczy się tylko ilość a nie jakość.... Na wózku bocznym nawet nie podklejamy stópek kartonowych a o innych wadach nawet nie ma co wspominać. Jedzie sam syffff. Ale przecież sami za to płacą... dodatkowe 500zł za wydajność to było zezwolenie na wysyłanie wszystkiego co się nawinie. Szkoda że naszych przełożonych nie interesuje jakość... jako stary pracownik stażem miałem problem żeby wkładać na taśmę rozwalone palety ale chcąc dostać premię i dorównać innym nie mam wyboru.

Pryszcz
@Kamilo

Powiedz mi kiedy wózki boczne na MWG podklejaly stópki albo zgłaszały uszkodzone palety? Odpowiedz: nigdy. Wózki boczne na MWG to największe (usunięte przez administratora) i nieroby. Niech przyjdą na załadunki to zobaczą co to pracą na wózku.

Lol
@Pitek

To po co robią ludzie te 12 po to żeby później wolne dostać? Ludzie sami sobie winni jesteście

ELo
@Pryszcz

Racja. Szkoda tylko że nikt tego nie docenia... obecnie na załadunkach wypłaty są najmniejsze na Mwg wśród operatorów wózków z innych stref. Znakomity pomysł 500zł za wydajność nie dotyczy załadunków... no chyba że masz dobre relacje z liderem i pomoże Ci to osiągnąć. Pozdrawiam

@ELo

Ludzie przestańcie pisać bzdury ze na załadunkach się najmniej zarabia bo jest tam najwyższa stawka z całego MWG i są tam najwyższe wypłaty a co do 500+ jest to premia ustalona dla wszystkich i na każdej strefie jest ja ciężko wyrobić i wyrabiają ja tylko jednostki a co do tych stopek itd to tez jest jedne wielkie kłamstwo bo są wytyczne co do jakości i każdy stara się tego trzymać bo tez jest za to premia i nikt nie wyciąga z regałów uszkodzonych palet i nie wysyła ich na załadunek bo takie palety jeżeli już są to są blokowane po za tym na załadunkach są kontrolerzy którzy również tego pilnują także kolego od tego komentarza jak masz pisać kłamstwa to lepiej nie pisz nic ....

@Sprinter

Wszyscy kłamią tylko ty mówisz prawdę :D To że jest najwyższa stawka to o niczym nie świadczy. Liczy się efekt końcowy czyli to co wpływa na konto.

@Cukier BIAŁY

Właśnie jest tak jak mowię a nie wylewam jakieś gorzkie żale a efekt końcowy jest taki ze załadunki maja około 500zl więcej netto przy normie godzin także nie kłam ze tak wam zle i ze może wam zabierają wszystkie premie i gole wypłaty dostajecie bo to żałosne a z tego co się orientuje to zapotrzebowanie jest na każdej strefie także jak tak ci zle to możesz poprosić o przeniesienie na wózek boczny i wtedy będziesz zarabiał koksy a nie żalił się jak małe dziecko....

@Sprinter

Ale długie zdanie napisałeś. Stosuj znaki interpunkcyjne bo ciężko się to czyta. Widzę że prawda boli... całe 500 więcej na załadunkach :)) chyba 10 lat temu tak było :P. Niestety nie ma możliwości przejścia na wózek boczny i tak na prawdę nigdy nie było, już nie raz starałem się przejść. Zresztą nie tylko ja... Słabo się orientujesz bo nie ma zapotrzebowania na wózek boczny! nawet ostatnio wywalili jednego z każdej zmiany jak nie zauważyłeś. Jadę popracować a Ty trzymaj się swojego stanowiska bo nie wszędzie jest tak kolorowo.

@Cukier BIAŁY

To naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie wiedziałem ze pisze dyktando a po drugiej stronie znajduje się polonista, który będzie oceniał pisownię a nie treść wypowiedzi. To ostatnie zdanie, ktore tutaj umieszczam bo nie o to chodziło, żeby się kłócić tylko żeby wyjaśnić to co mija się z prawda a twoje posty właśnie takie są i za każdym razem bym musiał wyjaśniać to co piszesz a to nie ma sensu. Odnosząc się do tego, co teraz napisałeś to nie mam bólu dupki o 500zl, bo jak bym miał to zwyczajnie starał bym się dostać na załadunki, a to ty pisałeś ze tak ci zle a teraz odwracasz kota ogonem, wiec zwyczajnie jesteś zwykłym hipokryta. 10 lat temu to wszyscy mieli równe stawki i nie było żadnych wyróżnień, a co do opcji przejścia na wózek boczny to zawsze jest szansa, zobacz ile osób z czołówek jeździ teraz na boczniakach tych obecnych i ilu jeszcze było co już nie pracują, takze kolejne kłamstwo. Myśle ze każdy normalny który tu pracuje wie jak jest i sam wyciągnie wnioski, poza tym życzę zmiany podejścia do pracy bo na każdej strefie trzeba ciężko pracować, nie tylko na załadunkach. Pozdrawiam i Życzę Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świat

@Sprinter

Nie jestem polonistą, sam popełniam błędy ale przynajmniej staram się pisać poprawnie. Jakie wszystkie moje posty? Zwróciłem Ci tylko grzecznie uwagę, że jesteś w błędzie pisząc, że na załadunkach zarabia się średnio 500zł więcej gdyż to nie jest prawda. To Ty nie potrzebnie się nakręcasz zamiast normalnie przedstawić swoje racje. Gdzie niby napisałem że jak to powiedziałeś "tak mi źle"? Czytaj ze zrozumieniem i nie przekręcaj! Co do przejście na wózek boczny to nie będę się powtarzał bo jest opisane wcześniej - nie ma opcji. Dobra, koniec tej bezsensownej dyskusji.

Tak sobie myślę
@Cukier BIAŁY

Cukier biały jesteś gość. Z tego co czytam pracujesz tu ładnych kilka lat! Jesteś moim idolem; trzeba mieć charakter aby walczyć tu bez końca mimo wiecznych strat! Mistrz! Mistrz załadunków! A zgasił byś Wisłą światło?

Kakso
@Lol

Jak zmuszają to robią

Karolina pikowarka
@Kakso

Jak przyjmują na 12 dni tylko z tego co piszecie to się nie opłaca zakładać tych hajdaweruw ...

Sprężynka

Ciekaw jestem dlaczego od lipca nie ma żadnych wpisów czyżby zablokowane?

Alosza
@Sprężynka

Poprostu nie potrafisz korzystać z internetów

Mateusz93

Witam. Czy to prawda, że nie będzie karpiowego? Po firmie krążą sprzeczne informacje.

Tak nie będzie.

Mlody
@Mateusz93

Tak prawda. Dosyć że nie będzie karpiowego to ogłosili że w marcu będzie przymusowy tydzień postoju (40 godzin) który trzeba odrobić... brak słów

@Mateusz93

Nie będzie karpiowego ponieważ jest pandemia i firma ma za dużo pracy więc nie stać jej na karpiowe

Anonimous

Firma mahle gdzie ta pandemia znacznie bardziej ja dotknęła niż firmę Correct bo jak wiadomo branża samochodowa jakoś swoim pracownikom na święta potrafi dać 400 zł brutto, interesujące nieprawdaż?

XX
@Anonimous

A nam nie dal bo nie chcial

Jestem zainteresowany podjęciem nowej pracy ale nie wiem jakie są warunki finansowe oraz socjalne. Czy pracownik otrzymuje bezpłatnie kartę medyczną np. Lux Medu? Czy pracodawca sponsoruje Multisport albo gorące napoje z automatów? Czy za dowóz do pracy autokarem pracownik ponosi jakieś koszty?

Pomoc

Powodzenia życzę ha ha

Tytan Ml
@Zainteresowany

Lux med 15 zł, multi sport 80 zł, autokar 60 zł, automat z kawą jest około 1 zł za kawę, pozdrawiam.

pracuje
@Tytan Ml

mała poprawka Lux med 1 zł, multi sport to koszt zależy od opcji którą bierzesz jeśli chodzisz rzadko płacisz mniej a jak często to wiecej a autokar narazie 60 zł wcześniej płacilismy 30 jak nie było limitów pasażerów

Blady
@pracuje

Jakiego limitu o czym ty piszesz. W (usunięte przez administratora) mają limity taka jest prawda autobus ma przykładowo 32 miejsca powinno być w nim 16 osób. A jedzie z Kalisza np 36 osób. Ta firma to kolesiostwo kłamstwa i zabieranie premii pod przykrywką koronki. Nie wspomnę o szacunku.

Tytan Ml
@pracuje

Zgadzam się 1zl + podatek co wychodzi w zaokrągleniu 15zl.

Mlody
@Zainteresowany

Karta MultiSport 82zl , autobus 60zl, LuxMed za 1zl ale w dobie Covid19 do doktora się nie dostaniesz tam... Gorące napoje to są jak sobie kupisz albo czajnik stoi i możesz sobie zalac swoją kawę ..

Zły

Ponoć od dnia dzisiejszego tj 1 12 2020 obywatele Białorusi mają możliwość dużo łatwiej podjąć pracę w Polsce i ponoć rząd firmom w tym celu daje wolną rękę,chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć co w niedalekim czasie 3-5 miesięcy nas tu w Correct i comforty czeka .W ciemno można iść o zakład że właściciel Correct i comforty to wykorzysta i zaraz trudno tą firmę będzie nazwać polską firmą,zapomnijmy też lepiej o jakichkolwiek podwyżkach finansowych i to na bardzo dłuuuuugi czas,smutne lecz prawdziwe.

Jojo
@Zły

To jak dojdzie do tego to niech i obsadzi na odpowiedzialnych stanowiskach na produkcj a nie ze bedzie wykonywal prace bez zadnej odpowiedzialnosci a polak bedzie wszystko bral na siebie i zapierdalal a on bedzie mial ta sama stawke

Ff
@Zły

Nygusow chce sciagac i partaczy

@Jojo

Zapomniałeś kolego jak to było z Ukraińcami?nie dość że za niego robić bo on nic nie pajmaju to na końcu i tak to Polak dostał ochrzan za wadliwe sztuki,kasę to on będzie miał większą od ciebie bo przyjdzie na deunasteczkę gdzie 5 godzin z tych dwunastu po ściemnia po bajeruje koleżanki i kasa leci a Polacy będą zasuwać za nich.Powtorka z rozrywki się szykuje .

Jojo
@Zły

Masz rację i w czasie pandemie chciałby sprowadzić z zagranicy żeby nas pozarazali jeszcze bardziej a poza tym jeszcze odejdą wykwalifikowani pracownicy i zostanie z partaczami i (usunięte przez administratora)bo będzie chciał zaoszczedzic

@Zły

Porządny pracodawca nie prosi się o pracownika i go nie szuka

@69

Pożądany pracodawca nie musi ściągać ludzi z Ukrainy a kto wie może i po nowym roku z Białorusi już przecież firmę delcom tam ma to można się domyślić co nas czeka wkrótce.

Marjonksm

Czy to prawda ze na Magazynie MWG jest za dużo ludzi i zwalniają ludzi ?? Słyszałem ze nawet osoby poleciały co miały umowę na czas nieokreślony. Ludzi szukają , oferują się wszędzie jaki to pożądany pracodawca a tu zwalniają słyszę

mwg
@Marjonksm

Jedna osoba wyleciała bo nie chciała odrabiać postojowego które mieliśmy jakoś na początku roku.

@mwg

Z każdej zmiany zwolnili po jednej osobie i beda nastepne. Pan R. W. znow w roli glownej.

Kogucik
@Nowy

On zawsze lubi być w centrum uwagi

UBOT
@mwg

Zostaje sad pracy i wygra a i tak ten zaklad ma renomę złą to co obiecują to się nie sprawdza bo caly czas klamia

Rokososki
@UBOT

To ze firma ma prawników nie znaczy że wygra bo w 50 procentach pracownik ma tez szansę a to że wlasciciel ma pieniądze nie znaczy że wygra a to że zapłaci karę która nie raz zapłacił to świadczy o nim pieniądze to nie wszystko nie ma szacunku do pracowników to pracownicy nie mają do niego firma stworzyła sama taki wizerunek i to się nie zmieni dużo by pisać ale po co się (usunięte przez administratora) gdzie i tak rządzący maja to w czterech literaci i się śmieją bo pracownika maja za nic

Koryt
@Rokososki

Firma dla dobra pracownika zamiast wstrzymać działalność i zwolnić pracowników to wysłali ich na urlop za resztę miesiąca zapłacili a pracownik nadal nie jest wdzięczny

Jas
@Koryt

To mogl wstrzymac zaplacic postojowe i w czym masz problem a nie wydymac pracownika

@Koryt

Zwalniać nie musiał bo ludzie raz że sami się zwalniali to dwa gdyby zaczął zwalniać to po pierwsze ani grosza z tej śmiesznej tarczy by nie dostał,po drugie zamiast zamiast np stu czy dwustu osób których mu teraz brakuje do pracy bo ciągle się ogłaszają to w tej chwili brakowało by mu może nawet i 300 albo i więcej i po czwarte ty i inni byście robili za tych których zwolnił za te same albo i mniejsze pieniądze, także pomyśl kto by wyszedł z tego na plusie ty czy firma.

Stefan
@Jas

Jak by zakład zawiesił działalność to by nie płacił postojowego bo by zwolnił pracowników. To komu by miał postojowe zapłacić? pracownikowi? Który by nie był pracownikiemvo by był zwolniony

As
@Stefan

Wszystkich by nie zwolnil bo kto by mu pozniej robil kazdy by szukal juz innej pracy

Etaty muszą się zgadzać z ilością z która firma wchodziła w tarcze. Jeżeli jest mniej, za każdym taki etat musi zwrócić pieniądze. Ale firma NIE WESZŁA W TARCZĘ ANTYKRYZYSOWĄ. Skorzystali z pomocy "de minimis", a ta jest dostępna dla prawie każdego przedsiębiorcy i nie potrzeba pandemii żeby ją uzyskać ;) Nawet jeżeli by weszła w tarczę, to spsob rozliczania nadgodzin się nie zmienił. Mieli prawo zejść do 0.8 etatu, za wszystkie godziny wypracowane powyżej tego, obowiązuje stawka zgodna z ustaleniami kodeksu pracy. Orientujecie się ludzie trochę w przepisach. Dzwońcie, piszcie do odpowiednich instytucji. To że macie rodziny na utrzymaniu i kredyty do spłaty, nie znaczy że jesteście czyimś niewolnikiem i można z wami zrobić co się podoba. Nie ma żadnej chmury...chyba że czarna...nad firmą

Dziwne

Taka wielka firma i z jakiś pomocy musi korzystać?

Xyz

Witam. Jak to jest z tymi L4?zabierają te 20procent premii na produkcji czy jest to wstrzymane?ktoś się orientuje????

Welo
@Xyz

Wstrzymane na czas pandemii

Czorny

I jak tam ferie zimowe w styczniu macie zaplanowane.

@Czorny

Letni urlop z nadgodzin

A teraz ciekawostka... Na stronie https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary można sprawdzić która firma dostała dofinansowanie z tarczy antykryzysowej :) Nie ma w tej bazie żadnej ze spółek Com i Correct :)))) dajcie się robić w konia dalej ;)

Nikt w te bzdury co napisane sa nie uwierzy

@00

W które? Jest baza w której możesz sprawdzić każdą firmę w kraju. Adam Slodowy "Zrob to sam" ;) A nie czytaj i wierz w to co najbardziej do gustu przypadnie :D

DonFlotatorre

Sprawdzalem i wyszukiwarka na stronie ktorą podałeś twierdzi inaczej niż ty. Nie sprawdzałem co prawda wszystkich spółek a jedynie tą w ktorej pracuje.

Oo

Wiem z dobrego źródła więc nieoszukuj innych i siebie

Niekłamkłamczuszku

L-Correct jest na tej stronie która podajesz, są i pozostale ... Teraz pytanie - czy nie potrafisz korzystac z prostej wyszukiwarki czy robisz to celowo i kłamiesz bo myślisz ze nikt nie sprawdzi?

@DonFlotatorre

Jedynie L-correct w ciągu ostatnich 3 lat otrzymał pomoc "de minimis" 24 tys. €, ale to się w ogóle nie wiąże z TARCZĄ ANTYKRYZYSOWĄ...Reszty spółek nawet znaleźć nie można w tej wyszukiwarce ;)

@DonFlotatorre

Poprawka Pomoc "de minimis" dostało więcej spółek. Ale to nie jest POMOC Z TARCZY. Jedna ze spółek od stycznia dostaje te pieniądze. Czy wtedy była tarcza..? Hm... chyba nie. W opcjach można wybrać o jakie dofinansowanie chodzi. Chyba tobie nie do końca szukanie wyszło ;)

@Niekłamkłamczuszku

Owszem jest Ale pomoc DE MINIMIS. A ta można otrzymać co roku, bez pandemii To nie to samo co wypłata z tarczy antykryzysowej.

DonFlotatorre

Pomoc de minimis w marcu albo kwietniu została uchwałą wciągnięta w skład tarczy.

@DonFlotatorre

Ta... Ciekawe w jaki sposób skoro to jest oddzielny sposób finansowania. Została umożliwiona opcja łączenia pomocy i dofinansowania. Ale... Tak samo jak z nadgodzinami widzę u was. Chmura srura. Mam papier z PIP, pismo z firmy że wynagrodzenie zostanie wyrównane i przelew :) A wy mądrale dalej sobie trolujcie na forum

Ksm

To jest hańba żeby pracownika nic nie dać na święta!!!Szef się ogłasza jako lider pracodawców a tu dla pracowników nic paranoja.Zadnych paczek dla dzieci.Jaki szacunek jego dla pracownika jak ludzie robią tu po tyle lat i nic nie dostają na święta to jest poprostu wstyd!!!każdemu to się należy z naszego socjalu!!!Wstyd przyznawać się że człowiek pracuje w takiej firmie gdzie pracodawca ogłasza się jako pożądany!!!Czym dzieci nasze są winne że nie dostały nic na dzień dziecka i teraz żadnych paczek na święta!!!Wymawiają się wirusem a my co my przez to nie cierpimy!!!Firma na tarczy zyskała a pracownik został zerem!!!Nikt tu do tej firmy nie chce przyjść pracować za takie traktowanie i podziękowanie szefa za przepracowany każdy rok w firmie.Wstyd się przyznawać że się pracuje w takiej firmie bo nikt obcy nie chce uwierzyć że szef nie dał premii świątecznej uważają człowieka za kłamce bo w wierzą w reklamy a nie w rzeczywistość!!!Szefie wstydz się bo ludzie za tą ciężką pracę zasługują na jakąkolwiek premie świąteczna a tym bardziej ich dzieci na paczki!!!Wstyd i hańba dla tak dużej firmy żeby ludzia złotówki nie dać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.