Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Co tu jest to....

Jak to na zebraniu zostaliśmy poinformowani brutalne naliczanie ale sprawiedliwe. Ciekawe ile osób się zwolni od maja nie wytrzymując tempa biegania. Oni chyba chcą doprowadzić do tego żeby ludzie się zwalniali zniechęcając pracowników. Niech jeden z drugim popracuje osiem godzin w takim tempie to po jednym dniu wróci do rządzenia bo opowiadać w teorii to można wiele

ostrożnie
@Co tu jest to....

chyba jestes z KSM. Na innych obszarach funkcjonuje akord od dawna i ludzie żyją i nawet są zadowoleni. Poczekajcie a nie się nastawiacie na najgrosze

No tak
@ostrożnie

Czyli koło czwórki będzie? Przy normalnych godzinach niecała trójka. To zadowolony bym był przy niecałej czwórce.

ostrożnie
@No tak

jak chcesz zarabiać powyżej 4 to idź na operatora. Można w tej firmie zarobić, ale za odpowiednią pracę.

Pytam
@ostrożnie

To tak dużo operator zarabia? Ponad tysiaka więcej?

wiiiiii
@Pytam

bardzo dobry, obsługujący kilka maszyn może dobrze zarobic

Izabela
@Co tu jest to....

Mowa o dziennych targetach w CORRECT? Trochę mnie zaniepokoiłeś @CO tu jest to... Czy oceniłbyś ilość pracy jako zbyt dużą w porównaniu do wysokości wynagrodzenia? Trudno mi ocenić, czy warto aplikować, bo informacje od różnych osób są dość sprzeczne.

Super

Będą podwyżki. Firma zaskoczyła pozytywnie

hmmm

coś więcej....?

Q3
@hmmm

Mniej premii więcej na godzinę :)

Oooo
@Q3

Może u ciebie. Są też zmiany na plus. :D Dobrze ze wieksza stawka - to dobry ruch

@Oooo

Ale wiadomo coś o ile podnoszą stawki??

oooooo
@...

Każdy obszar ma inaczej, zaczeli komunikować zmiany - poczekaj na swoją kolej

Stefan
@oooooo

Podobno o około 4 zł podwyżka ale coś premi dziabną.Mówi się że 10 procent

@Stefan

Napewno cos wezma bo bylo by za pieknie niech dadza uczciwa podwyzke i to co jest niech zostawia bo jak zaczna kombinowac a czlowiek nic z tego nie bedzie mial to zadna podwyzka tu nie pomoze zeby dalej tu pracowac

@...

O tyle podnosza żebyś miał ze stawki najniższa żeby przypalu nie było bo podstawa ze stawki to nie ma najniższej tylko jakieś 2400brutto czyli jakby nie przyznali Ci premii która masz uznaniową to by Ci musieli dopłacić do najniższej krajowej

Zalamana
@Super

Jakoś nie wszystkich zaskoczyła, niektórzy nic nie dostali

Izabela
@Super

Czy mowa o podwyżkach dla każdego? Na jakie stawki początkowe mogę liczyć na produkcji przy rozpoczęcie współpracy? Czy warto negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej w CORRECT?

Witam. Czy we firmie jest kasa zapomogowo-pozyczkowa?? Z gory dzięki za info

Wystraszony

Teraz to będzie trzeba od maja zasuwac. Nie wiem czy dam radę.

Cleo
@Wystraszony

A co masz na myśli i na jakiej gali lub dziale ?

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Z nadzieją

Po zebraniu się okaże czy ludzie zostaną czy zaczną jeszcze bardziej odchodzić.

Fox

Tak tak, (usunięte przez administratora) 10% premii tj. 300zł a na stawce podstawowej dołożyli 5zł brutto. Po ogólnym rozrachunku wychodzi 1,40zł brutto. Ludzie o obudźcie się i nie dajcie robić z siebie cymbałów.

Co hala to inaczej
@Fox

Czyli zete na godzinę dodali na rękę. To nie tak źle. Na ksm-ch podobno nawet zety maja nie mieć wiecej

Jurgen
@Co hala to inaczej

Robię na KSM i dostałem 4 Ziko więcej na godzinę. Gitara.

Zastanów się
@Jurgen

Jeszcze nic oficjalnie nie powiedzieli a ty juz dostałeś. Dobry jestes

xxx
@Fox

Jeśli dołożyli Ci 5zł/h to przy 160 godz. a miesiącu to jest 800zł brutto.Jeśli premii miesięcznie miałeś/łaś 300zł to ile więcej ci wychodzi?! 500 :160 godz. wychodzi 3,12zł brutto na godzinę-na ręke wychodzi 2zł

@xxx

Mi dołożyli 2 zł a zabrali 10 % Wychodzi 1,20 brutto..

Co się dzieje w tym zakładzie zakazy nakazy czy naprawdę uważacie ze pracują tam dzieci. Liderzy mistrz stoja z zegarkiem kiedy ludzie wchodzą na linie dzwonek jak w szkol. Chcesz wyjść wcześniej urlop musisz wypiąć dużo by pisać ale szkoda nerwów

@23

Co za baran wymyślił dzwonek jak w szkole czy wy się dobrze czujecie glupotami się zajmować a ile ludzi przez takie wchodzenie na halę za 3 się zarazilo covidem ale najważniejsze się glupotami zająć bo ludzkie zdrowie widocznie was nie interesuje a później się dziwią że ludzie się zwalniają przez takich rządzących którymi wy jesteście panowie menadżerowie bez pojecia

Zadowolony
@000

Najważniejsze że konkretne podwyżki się szykują

@Zadowolony

Podwyzki to juz powinny byc dawno bez proszenia sie jak sie chce zatrzymac jeszcze starych pracownikow ktorych praktycznie jest bardzo malo to podwyżka się należy wreszcie ktoś się tym zajął oby nie było za pozno

@Zadowolony

1,20 brutto to nie wiem czy takie konkretne :D

No co ty

Jakie 1.20?na magazynie dostali 4 zł

Stary
@No co ty

Tak ale zapewne premi mniej teraz mają. No i gdzie setki i 50. Wszyscy wiemy jak chmura działa i jak urlop z nadgodzin

@No co ty

Na mwg tak Ale zwykli wózkowi nie dostali tyle

Disyc
@23

No i między innymi z tego powodu ludzie się zwalniają. Może prezes podziękować swoim podwładnym wysoko postawionym za ich decyzję z powodu których firma traci dobrych pracowników bo nowi młodzi to przyjdą na chwilę i zaraz ich nie ma ale jeżeli starzy pracownicy widzą jak się zmieniają zasady pracy nie za rozsądne bo coś wprowadzają bez sensu utrudniają pracę osobom które wiedzą na czym ta praca polega a oni tylko z boku to widzą z teorii a przychodzą i utrudniają nie wiadomo po co a przez tyle lat dobrze im się pracowało. Szanowali firmę byli jej wierni ale przez nie przemyślane decyzję maja już dość to o czym to świadczy? Kto źle myśli jeżeli pracownik nawet ze starzem zbliżającym się do dwudziestu lat pracy zaczyna mieć dosyć a przez piętnaście lat mu praca odpowiadała to o czymś to chyba swiadczy

Tyle słychac
@Stary

4 zł i 10 procent mniej

szok
@Tyle słychac

Każdy ma inaczej - zrestzą komunikują o widełkach na razie, nie o podwyżkach dla pracownika - poczekajcie na konkrety a nie głupoty tu wypisujecie i sie nakrecacie jak zwykle

Damian Szczepański
@szok

Ja na wózku i dostałem 6.20 podwyżki. Ładnie bo już miałem się zwalniać ale zostanę jednak hahhahah

@Damian Szczepański

No i jeszcze może powiesz że będziesz zarabiał więcej jak dyrektor :D

xxx
@23

Tak to jest ,jak do władzy dochodzą , tacy co nigdy w innej firmie nie pracowali i chcą zabłysnąć coraz to nowymi pomysłami.

Xxxx

Co tam ciekawego na hali 16 słychać, jakies newsy , romanse , wymiany rządzących .coś ostatnio cicho się zrobiło

Janusz Pierdzimąka
@Xxxx

Przydałyby się zmiany naczelnych

Xxxx
@Janusz Pierdzimąka

Az tak źle?

@Janusz Pierdzimąka

Zdecydowanie zarządzający nie należą do naczelnych :)))

nikt cie tu nie chce
@Były biurowy

Były biurowy jak zwykle w formie. Przestań człowieku tu zaglądać - skoro jesteś BYŁY to zaśmiecaj forum nowego pracodawcy!!!!

@nikt cie tu nie chce

Dziękuję za uznanie. Cieszę się znakomitą formą od momentu pożegnania. I wybacz, ale skoro niepełnosprytni "naczelni" z koń-forty group nie byli w stanie mnie zmusić do zachowań, których nie akceptowałem, mając formalną władzę, to jakiś sfrustrowany doopek jak ty, tym bardziej tego nie dokona. Miłego dnia! P.S. To kiedy stypa po koń-forty? :))))

@Były biurowy

Koń-słoń? Z cafe futbol?

@DonFlotatorre

A co to za rura sie podszywa ??? DonFlotatorre to ja i tego nie pisalem żałosna mendo

Nnnn
@Xxxx

Tu płacą za "niedogodziny" im mniej pracujesz tym lepsza wypłatą.

@DonFlotatorre

Można się założyć że po serii spotkań HR uradził, że dobrze będzie się podszywać pod forumowiczów. Więc czekam na "mój" post z pochwałami Koń40.

Mieki

Taki kryzys bo pandemia a liderzy poganiają jak zawsze. To co tyle zamówień że tiry na bieżąco czekają? Ponąc nie schodzi towar z magazynów a liderzy szybko szybko bo straty w produkcji.Ze..ają się. Jedno mówią a zeczywistosc inna. Najpierw dają wolne bo niby roboty nie ma a po wolnym masz się żeś.. c a nie ma kto robić bo zakaz dwunastek bo musieli by zapłacić ale od maja po podpisaniu aneksu zmuszającego do nadgodzin już nie będzie zakazu dwunastek. Będzie trzeba robić po dwanaście a potem po pół roku wolne bezpłatne. Takiego traktowania ludzi to aż się płakać chce.Ciekawe jak długo to wszystko się utrzyma. Zdrowie człowieka nie ważne. Byle norma wyrobiona

Irys
@Mieki

Nikt Ci nie każe robić 12h i zmusić Cię nie mogą , jak będą naciskać to lepiej niech mnie zwolnią ale z winy zakładu. Chyba ze masz dziecko do lat 4 to masz spokoj i nie musisz na 12h chodzić.

Tak może byc
@Irys

Zmusić nie mogą. Najwyżej cię zwolnią jak nie podpiszesz aneksu

Jordan
@Tak może byc

Znajdą się tacy są nie Podpisza tego aneksu, a robote za te pieniądze się teraz wszędzie znajdzie bez problemu

@Tak może byc

Panatoni sie otwiera a z tego co mowil prezydent kinastowski oprocz tych zakladow beda powstawac nowe zaklady pracy w tym miejscu tylko czekaja na decyzje buďowy a tu zadna laska za te pieniadze te same mozna zarobic na miejscu

@777

jak słuchasz Kinastowskiego tak samo jak przed wyborami to gratuluje

@777

W Helfen całe com czy correct pracy nie znajdzie . Wiem bo pracuje w helfen nas jest 350 osób całe helfen na Kalisz przenoszą.

Alex

Na MWG już podwyżki dali żeby ludzie się nie zwalniali, znajomy gadał ze dosyć ładnie im podnieśli

Jordan

No na pewno

Ooooo
@Jordan

Już powoli ogłaszają i to nie jest Prima aprilis :)

Anonumous
@Alex

Czy ladnie? Standard lodniesli troche godzinowke a obcieli premie

@Anonumous

Zawsze lepiej mieć wyższą stawkę a niższa premię bo to zawsze pewniejsze pieniądze a premię zabierają kiedy im się to podoba

Ogarnij sie

Ta wyższa stawka to nawet najniższej krajowej nie spełnia. To jakie pewniejsze? I tak mogą zabrać całą premie. Tylko za nadgodziny wyjdziesz lepiej jak tobie podniosą nic poza tym

@Ogarnij sie

najnizsza krajowa 2800 brutto to nie znaczy ze musisz ją mieć co miesiąc zapewnioną wszystko zależy od normy godzinowej comiesiecznej ale to dobrze ze tacy ludzie tak myślący pracują w tym zakładzie...

@Alex

Wiem bo robię na Mgw od tygodnia. Podnieśli nam stawkę nie będę pisał o ile ale jestem mega zadowolony. Czekam na pierwszą wypłatę juz w czwartek powinna być. Pozdro MGW rulez !!!

Zajac
@Kamil Bumbul

Zadna tajemnica dostaliscie po 5 zl do stawki

@Zajac

Zaraz reszta pracowników zacznie się upominać o podwyżki albo zaczną masowo uciekać,bo te pieniądze co teraz firma płaci to już bez problemu można zarobić na miejscu bez żadnych dojazdów i gnębienia ludzi.Czasy się zmieniły tylko w Correct jakoś ten czas stanął w miejscu już dawno i coś ruszyć nie mogą.

Candy
@Zajac

Ta podwyżka miala służyć tylko temu by przykryć fakt jak nie korzystne są dla pracowników aneksy ktore niedługo dostaniemy do podpisania ot cała prawda..

Ka
@Kamil Bumbul

Czekam do 10 i proszę o zdj z kwitka, bo inaczej nie uwierzę

Fakty

Jak by źle płacili to by tyle tysięcy ludzi tu nie siedziało. Jak tak źle płacą to co jest powodem że tyle tysięcy jest na etatach? Proszę to wytłumaczyć. Nawet jak ktoś się zwolni to zaraz są nowi

Rexs
@Fakty

Dla wszystkich zdrowych spokojnych świąt a z resztą jakoś będzie ????

Naprawdę.

Szybka odpowiedz kredyt

Q3
@Naprawdę.

Potwierdzam

Lol
@Fakty

Tylko polowa z tego obcokrajowcy bo osoby z wieloletnim stażem to niewielki procent A tak to rotacja cały czas A starzy robią za dwóch bo nowi nic nie umieją i po miesiącu zarabiają to co stary niestety to prawda

KKK
@Lol

Kto zmusza robić za 2 ? Skoro tak sobie dajecie to ci młodzi tak będą robić ;)

Lol
@KKK

Masz rację kto się daje to się daje ale są osoby które mogą same pracować na wielu stanowiskach i tego się nie docenia wielu już odeszło i ciężko te osoby zastąpić nowymi A później idą buble później defekty za które płaci cała linia niestety takie działania skutkują brakiem motywacji i ludzie zaczynają kombinować

Pytam

Te szczepienia w zakładzie są dobrowolne?

Odpowiadam
@Pytam

tak. Dobrowolne. Kto chce, to moze się zapisać

Taki niby zadowolony

I co wypłaty są??

@Taki niby zadowolony

No mi wpłynęła wypłata za dwa dni pracy ładnie dostałem 120 zł. Idę na chińczyka kurczak chrupiący z warzywami i z dwie sajgonki ! Jak się bawić to się bawić!

@Taki niby zadowolony

Jak pracuje tu od 2012 r to wypłaty zawsze były, zawsze na czas więc twoje pytanie jest dla mnie dość niezrozumiałe

To znów Ja.
@DonFlotatorre

A Ty masz powiadomienia z Go Worka włączone że wszędzie Cię tu pełno?? Wyloguj się do życia, praca to nie wszystko:).

@To znów Ja.

Mam sporo czasu nawet w pracy by zajrzeć tu i odpisywać. Trzeba było się uczyć to też byś na maszynie robił i zarabiał 2750 netto na rękę. Dwa kredyty mam bo mogłem sobie na to pozwolić.

To znów Ja.
@DonFlotatorre

2750 na rękę Ale rozumiem tygodniowo:)??

Mateusz93

podobno na wydziale sprężyn powstało nowe atrakcyjne stanowisko pracy. ktoś coś wie?

pierdolisss
@Mateusz93

chyba chodzi o konserwatora maszyn haha

Czy za godziny bhp spędzone przed lub po pracy będę miał zapłacone?

Janek
@Nowy

Zależy czy się odbiles

Chętny

Chętni szczepić się. Zakład przyjmuje zapisy. W końcu możemy być bezpieczni

Bambo

Kiedy jest planowana zrzutka na pożegnanie kierownika z KSM?

J23
@Bambo

Dajcie znać to się chętnie dorzuce

Dostałem cynka
@J23

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych dostałem cynka że będzie ściepan po 5 zł do majówki. Jakiś tort mają kupić z napisem " kochanemu nugusowi jego dział"

@Bambo

Ktoś wam bzdur naopowiadał a wy łykacie wszystko hahaha

Taki tam

Witam. Wiadomo już coś kiedy będą wdrażać zakładowy "projekt -Podwyżka "??

@Taki tam

Pewnie niebawem ale niestety będzie to podwyżka norm jak zwykle

Basia

Witam. Czy teraz zabierają premie jak ktoś idzie na chorobowe czy dalej nie?

Tak

@...

Nawet jeżeli jest dostałam gorączkę 38 i jest podejrzenie covid i bym poszła testy zrobić to wezmą premie?

Stachuuuu
@Basia

Jak masz covida to kwarantanna i premia zabrana... Wiosna jest a ty chora czy nygustwo dopadło? Najlepiej siedzieć z (usunięte przez administratora) i nic nie robić

@Stachuuuu

Nie wiem co jest. Gorączka 37.8 i ból głowy i kości od wczoraj... "z (usunięte przez administratora) to sobie Ty siedz jak lubisz :p

Pikowarka mistrz

Idź spać

@Basia

Ot cały correct ludzie boją się iść na L4 bo im pół wypłaty zabiorą . Brawo wy!

@Basia

A kiedy nie zabierali ??? Nie ma znaczenia czy jesteś chora na covid, rzeżączke czy zapalenie ucha ... L4 to L4 Jak tu robie 9 lat zawsze tak było. Jeśli to nie kłopot to wyjaśnij dlaczego myślałaś że akurat covid jest uprzywilejowany w tej kwesti ?

Łysa
@Stachuuuu

Kwarantanna obejmuje osoby podejrzane o zarażenie covid A nie osoby chore

wojtek
@DonFlotatorre

Bzdury piszecie! ten kto naprawdę chorował ten wie....

@wojtek

w tym zakładzie nikt nikomu premii nie zabiera tylko jej nie przyznaje przeczytajcie sobie umowe o pracę którą podpisaliście

Jaha
@pracownik

Jak by nie dali tej premi wogóle to by najniższej krajowej nie było to muszą dać a nie ze tacy dobrzy bo dają

@Jaha

umowa o prace na pełny etat zapewnia ci najniższą krajową i nie musi tam być premii co ty za głupoty piszesz weż pod uwagę jeszcze normę co miesięczną którą masz do przepracowania najniższa krajowa jest obliczana wg tej normy a ty nie masz w umowie stałej pensji 2800(brutto)

Król Albani

I jak ludziska zadowoleni z chmurki?? Dodatek świąteczny:)

Śmiech na sali

Witam. Czy ktoś wie na jakiej zasadzie będą wypłacać ta jałmużnę w postaci chmurki z nadgodzin??

Narosz
@Śmiech na sali

Może być tak że w postaci wolnego

@Śmiech na sali

jezeli nie wyślą na wolne to wszystkie godziny 100%

@pracownik

Na wolne mogą wysłać ew. Do jutra. Z dniem jutrzejszym kończy się okres rocznego rozliczenia. Wlasnienchidzili mi czy 50% czy 100%

Małpiszon jankoski
@...

Mi wypłacili ta chmurkę dzisiaj ostatnim przelewem o 15:30... Ładnie dostałem 550 zł na rękę. Zawsze coś.

@Małpiszon jankoski

Dzisiaj dostałeś hajs za chmurke?? To ile miałeś na chmurke??

Kajak
@Małpiszon jankoski

Dziewiątego wypłacą. Głupoty nie pisz

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.