Opinie o PlusVikar w Dania

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PlusVikar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PlusVikar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PlusVikar w Dania

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy PlusVikar zapewnia kartę multisportu?

hellraiser Nowy wpis

ponownie zabieram głos po latach-pracowałem dla nich prawie 7 lat, co jakiś czas wywalczałem podwyżki i obecnie już z nimi nie współpracuję, ale mogę polecić. to, że kombinują i zmieniają nazwy częściej, niż niektórzy skarpetki-ich sprawa. uciekają od podatków. ja zawsze miałem wypłatę na czas, nie stwarzałem im problemów i mam nadzieję, że o mnie też źle nie myślą. spotkałem w swej praktyce na różnych warsztatach ludzi ,którzy mieli roszczeniowe podejście-im się należy i (usunięte przez administratora) . tacy mają zawsze problemy. mnie ze strony Plusvikar,Profilmatch,Polvik,Ramsdal,Plusjob ,czy jak tam się na obecną chwilę nazywali, nie spotkało nic złego. znam ludzi, którzy pracują już 9 lat/a może dłużej/ i jakoś nie odeszli. gdyby było u nich źle, to by tak długo nie wytrwali. odrobinę pokory i chęci współpracy, a wszyscy będą zadowoleni.

Kristof Nowy wpis

Witam. Złożyłem wniosek o pracę jako mechanik naczep, jeszcze żadne miejsce nie jest wybrane. Czy jest ktoś na takim stanowisku i może polecić albo odradzić tą firmę? Rozmawiałem z Panem który przedstawiał się z firmy PROFIL MATCH, to nadal ten sam (usunięte przez administratora) o którym tutaj piszecie?

Emilia

Rozumiem, że możesz mieć niezbyt pochlebną opinię o pracy w PlusVikar, ale proszę, przestrzegajmy regulaminu i szanujmy się wzajemnie, OK? Wulgaryzmy zdecydowanie nie są nam tu potrzebne. Piszesz o duńskim trybie pracy. O co dokładnie chodzi? Napiszesz?

Darek Nowy wpis
@Emilia

Emilio widzę tu bardzo rzeczowe wpisy...może trochę emocjonalne ale rzeczowe i dość szczególowe.Czy jesteś zaangażowana osobiście na rzecz wspomnianej agencji?

Aplikowałeś do firmy PlusVikar? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter rusztowań
Dania
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Dania California

Firma PlusVikar czy jak się tam teraz nazywa = porażka, strara pieniędzy i nerwów. Pracownicy udają elokwentnych a tak naprawdę zwykły "polaczek szaraczek" który posmakował istoty egzystencji w naszym kraju i ma IQ wyższe niż rozmiar własnego buta (nie obrażając nikogo) zjada ich mentalnie i merytorycznie na śniadanie. Nie kryją się ze swoimi przekrętami robiąc z ludzi Virum Stultum ( przetłumacz z łaciny). Pracowałem w Dani i uwierzcie że to była jedna z najgorszych decyzji moich ostatnich lat życia. Praca sama w sobie nie jest zła lecz z miesiąca na miesiąc patrząc jak okradają Cię z ciężko zarobionych pieniędzy odechciewa się wszystkiego. Jeśli mają układy z pracodawcą to trafiacie w wielkie (usunięte przez administratora) Dania to raj dla przekrętów i malwersacji i jak już ktoś wsponiał we wcześniejszych komentarzach nie zdziwiłbym.się ich układu z duńskim urzędem skarbowym. Robią co chcą raz wypłacą Ci normalną wypłatę za miesiąc dostaniesz minimum które możesz wyczytać w ich nic mających się do normalnych kontraktów, bezwartościowych kartkach A4 wypełnionych cienkim druczkiem. Zabiorą co tylko mogą. Jeżeli już dla nich pracujecie żadnych konkretnych spraw nie załatwiajcie drogą telefoniczną. Zbierajcie wszystko na papierze czy mailowo, by później gdy puszczą Wam w końcu nerwy i postanowicie się bronić mieć potwierdzenie ich słów jasno i klarownie. Nie liczcie na terminowe załatwienie formalności związanych z zalegalizowaniem waszego pobytu i pracy w obcym kraju. Jeśli decydujecie się na wyjazd do Dani i podpiszecie z nimi kontrakt sprawdzcie w internecie czego będziecie potrzebować tj (CPR-numer ubezpieczenia społecznego, tzw. Żółtą kartę , NEM ID bądź kod TastVel do wglądu waszych rozliczeń podatkowych) możecie to zrobić na 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem. Załatwcie też sobie własne zakwaterowanie bo zapłacicie kupę pieniędzy jak za warunki w Polskich noclegowniach dla bezdomnych.

Mikisriki

Osobiscie nie polecam nikomu kto szuka pracy za granica a szczególnie w Dani. Przycinaja na wszystkim co jest mozliwe nie wywiazuja sie z obowiazkow pracodawcy w sposob jawny. Sprawnie omijaja obowiazujace prawa pracy i regulacje podatkowe na swoja korzysc kosztem pracownika. Wyludza bezpodstawnie pieniadze na wszystkim co jest mozliwe zaczynajac od zakwaterowania poprzez dodatki. Kiedy firma z ktora wspolpracuje ten smieszny vikar ma gleboko gdzies pracownikow i zostawia wszystkie formalnosci im nie macie nawet co liczyc na normalna pelnoprawna umowe badz jakakolwiek pomoc a przedewszystkim wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych przez Was obowiazkow. Zwykła szajka z usmiechem mona lisy na ustach dorabiajaca sie niewiedzy i strachu pracownikow z zagranicy. Nie polecam nikomu. Moglbym tu napisac cala ksiazke o ich machlojkach ale nie ma sensu. Po prosru nie polecam

bodzio

Cytryna masz racje to nie firma tylko banda powinni siedzieć co roku zmiana nazwy sam wyjechałem kiedyś. tego się nie da opisać. Jezli takie przekrety robia a robia gigantyczne skat i reszta mafijnej dani musi w tym palce maczac bo tego sie nie da wyjasnic i opisac. Polacy pracujacy dla tej szajki potrafia zniszczyc drugiego w takie sposoby ze szok. Gdzie polskie sluzby urwac głowe temu juz w pl.

Cytryna

Ta firma ,PlusJob , Ramsdal PlusJob, Plus Vikar, nowa nazwa PROFIL MATCH to te same firmy pracowałem 4 lata i widziałem ilu polaków i Duńczyków (usunięte przez administratora)za wszystko odpowiada Micky Tygesen, zwany przez polaków Miki ale jak potrafi ten typ kręcić lody nie jeden polaczek cwaniaczek może się uczyć zmieniał nazwy firm jak rękawiczki jak się bronią, to jakiś pijaczek itd. pisze tą opinie.Żenada że tacy ludzie jeszcze nie kiblują w kiciu mają sposób nowa nazwa firmy, pomocni polaczki podpowiadają jak polaków (usunięte przez administratora)zatrudnieni od dawna na stałe dla nich pracują i do tego filia w Szczecinie .Potrafili nawet wyciągnąć kase ze Szwecji można ich przewały liczyć w milionach ale to taki uczciwy kraj Dania rzygać się chce a Miki planuje podobno otworzyć nową firmę w Polsce zapraszamy CBA już czeka . Żeby opisać tą Ośmiornice można by książkę napisać aż dziw bierze czemu niema firmy w ROSJI tam to by był w raju chyba że Putinowi by podpadł no to czapa. Nie łudzicie się że w Danii ktoś wam pomoże to rasiści tylko udają dobrze jaki to piękny kraj , są pewnie i uczciwi jak wszędzie , ale niech ktoś trawi do tych firm to po nim nie mają podpisanej umowy z żadnym związkiem zawodowym i ostrzegam omijajcie te Agencje pracy tylko myślą i knują jak wyłudzić co się tylko da

Andy

Witam Szwecja układziki na warsztatch elimincja nowych, aby miec godziny.Aby rodacy takie rzeczy sobie robili, nie do wiary. Byłem widziałem doświadczyłem. Ludzie nei nadaja sie do egzystencji z 2 ludźmi. Gdyby w Polsce tak sie zachowywali psychiatryk lub więzienie, omijac jonkoping i szwecję. Kiedys przyjdzie kryska na matyska i zwyrodnialcy dostana za swoje.

Luk
@Andy

Czyżby goteborg tip? 2tyg wytrzymalem i elo

Ree
@Luk

Nie słynny na cała Polskę Jonkoping, ale wiem co tez się dzieje w goteborgu. Heh Polacy katolicy hehehe

biker
@Andy

Popieram. Przepracowałem tam listopad 2017 i uciekłem gdzie pieprz rośnie. Ludzie którzy tam pracowali to z nielicznymi wyjątkami jakieś dno. Tam było jak w jakimś (usunięte przez administratora), jakby ci ludzie honor i wychowanie w Polsce zostawili. Ale ci Szwedzi się śmieją...

@Luk

Hej Możesz napisać coś więcej o TIP GOTEBORG?

Nowy 1
@Luk

Hej Możesz napisać coś więcej o Goteborg TIP?

Uwaga

To co obecnie wyprawia ta firma to cyrk, nieaktywne cpr lub kombinacje z zaliczkami na poczatku pracy, a potem niespodzianka skat zada dopłaty podatku. Po połaczeniu z Ramsdal zniknęły pieniadze z feriepenge nikt nie wiem co sie stało kazdy tylko obiecuje. Brak dodatków swiatecznych, nie ma kasy zawsze tłumaczenie. kombinacje przy godzinach zawsze pomyłki ale na nie korzysc pracownika dziwne. Wolna amerykanka nikt nie wie jaki ma kompetencje i kto za co odpowiada albo to juz koniec dno i dwa metry mułu, albo poczatek konca. Niskie stawki bardzo czesto na warsztatach tłumaczenie pracuj wiecej godzin tak to było w latach60 ubiegłego stulecia. Warto przemyślec wyjazd do dani bo moze skonczyć sie źle, zwłaszcza jesli ktos nie wie ze w dani nie ma prawa pracy i odpowiedniej instytucji w razie problemów jest tylko prawnik lub na samym poczatku zapisanie sie do zwiazków zawodowych które kosztuja duze pieniadze

nick
@Uwaga

zwiazki ci nic nie pomoga.mam kumpla,ktory tu siedzi juz 10 lat,placil na zwiazki i nic nie robily,zadnej podwyzki od poczatku nie mial.stracone pieniadze.

uwaga
@nick

Dania to obecnie kraj bez jakich kolwiek zasad, masz kase prawnika walcz nie to uciekaj. Agencja to wykorzystuje dajac umowy nie zgodne z prawem i kombinujac przy wypłatach i podatach masakra

Kuba

Zastanawiam się kto pisze te opinie? Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Zaprzeszly
@Kuba

Chyba Wszechwladca Cie opuscil

PAW

Ja jestem zadowolony ,praca jak praca ,wypłata na czas i tylko dla tego tu jestem z dala od domu ,nigdy nikt mnie nie oszukała na złamaną koronę ,może jedynie SKAT ale firma na to wpływu nie ma takie są realia Danii ,feriepenge na koncie co rok ,zwrot podatku więc jest to pełny legal ,słyszałem nie raz o nie zadowolonych ale jak już ktoś tu wspomniał tylko przez wódę ,warunki na warsztatach są takie jakie są ale to nie plusvikar je ustala ,jestem na tak i polecam tą firmę .

narwany
@PAW

Kłamiesz

Zaprzeszly
@PAW

Pawel na cholere krecisz ta beke, SKAT sciema-nieaktywne nr person, ferienpenge- jeszcze wieksza sciema, kogo probujeszesz oszukac...firma/krzak boryka sie z wieloma problemami.....zal czasu

Michal Jedrzejczak

Poniewaz k.....y sie wypowiedzialy, to ja tez sie wypowiem, mobing naciski....jedno i to samo, g..........o znaczcie i gownem jestescie, poniewaz przywiedliscie moje imie, to ja was przywiode, takiego beznadziejswtwa,dyspropocji,bezkompozycji nigdzie nie mozna spotkac, jestescie banda hipokryzji, zlodziejstwa i oszustwa, tym szajsem ktorym oszukujecie ludzi to mozecie sobie w buty napchac...pozrawiam

Michal Jedrzejczak

Michal Jedrzeczak

Poniewaz (usunięte przez administratora) sie wypowiedzialy, to ja tez sie wypowiem, mobing naciski....jedno i to samo, (usunięte przez administratora) znaczcie i gownem jestescie, poniewaz przywiedlisle moje ime, to ja was przywiode, takiego beznadziejswtwa,dyspropocji,bezkompozycji nigdzie nie mozna spotkac, jestescie banda hipokryzji, zlodziejstwa i oszustwa, tym szajsem ktorym oszukujecie ludzi to mozecie sobie w buty napchac...pozrawiam

Edward

@Martyna dlaczego według Ciebie PlusVikar zasługuje na pozytywną opinię? Opinia może być użyteczna dla innych użytkowników forum. @Monika @Prawda @Wladeczek forum GoWork posiada regulamin (link: https://www.gowork.pl/regulamin) który w precyzyjny sposób określa zachowania niedozwolone. Zachęcam do poznania tych zasad przed opublikowaniem opinii, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Ten

Mobbing, przesladowania w pracy, inne zagrywki typu chowanie narzedzi I reszta cudow jak chodzenie za.ludzmi z tel to kryminal, a milczenie przelozonych na to, niestety jest patologia. Ludzie dla.kasy sa zdolni zrobic wszystko ale koordynatorzy musza to obcinac

Prawda

Wiekszosc komentarzy usunieta. WIDAC prawda jest bolesna musi sie tym telewizja zainteresowac co tak naprawde sie dzieje. Wtedy juz z tv nie zdejma. BO zatajac prawde jak sie wysyla ludzi do pracy to I laik umie

Stand_up
@Prawda

Bravo

@Prawda

Ja z kolei umieściłam pozytywne merytoryczne informacje( opinie) o firmie ale równiez opinia zniknęła ...zatem nie rozpedzałabym sie z pewnikeim , ze negatywne oceny sa usuwane bo moze jakis punkt regulaminu został naruszony .

Martyna

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur? To bardzo dobry pracodawca!!!!

Wladeczek
@Martyna

Oj Martynko za krutko tu pracujesz mało wiesz jak tu naprawdę jest to pisanie nic nie da bo i tak kasuja to co napiszesz po co to robić do tych co chcą jechać zwierac poslady i jazda jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Pol
@Martyna

Nie udolność pracowników Polvik, to jeden problem, a Cwaniactwo to już skrajność co jest normą dla tego typu firm

A

Do pracy się weźcie A nie za alkohol i wypisywanie kłamstw

Ktoś
@A

Ty nie mierz swoją miarką innych ciulu a robotę robię i się dymaj większą niż Ty pajacu

Zostaw merytoryczną opinię o PlusVikar - Dania

• Jak się pracuje w PlusVikar?

Zobacz opinie na temat firmy PlusVikar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042