Opinie o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HR SIGMA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HR SIGMA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR SIGMA Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Cześć, a jest może szansa na opinie ze strony rekrutowanego pracownika? od pracodawcy już właśnie widziałem, ale to i tak nie moja branża. wiszą tu oferty, jedna z nich jest dla montera i mnie interesuje. znacie może tego Pracodawcę do którego kieruje? Aplikował ktoś? warto iść?

@Zainteresowana

Dzień dobry, to zależy jaki konkretnie proces rekrutacyjny bierze Pani pod uwagę. Stanowiska produkcyjne to najczęściej proces dwuetapowy - rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem agencji oraz rozmowa bezpośrednio u Pracodawcy. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, aby cały proces przebiegał sprawnie i żeby kandydaci na bieżąco byli informowani o statusie rekrutacji w której biorą udział. Zespół HR SIGMA

Inga Nowy wpis

Witam, w ofercie dla pracownika montażu chyba nie zostało wpisane wymagane doświadczenie… jeśli nie to w jaki sposób kandydat najpierw będzie sprawdzany? Piszą ze liczą się zdolności manualne, nie ze nie wierze w swojego chłopaka ale ile ma czasu na nauczenie się wszystkiego?

Judyta Nowy wpis

Dzień dobry, z partnerem oglądaliśmy oferty wczoraj od agencji i zauważyliśmy, że dodano równolegle dwie dla operatorów CNC gdzie w jednej podano widełki (4 800 do 6 400) zastanawiamy się czemu do Bielska już tego nie zrobiono? Tam w zakładzie musiałby indywidualnie się dogadywać? Znacie ten zakład?

Pracodawca Nowy wpis
@Judyta

Pani Judyto, Posiadamy wiele ofert pracy na stanowisku Operatora CNC - wszelkie informację odnośnie szczegółów poszczególnych ofert prezentujemy na rozmowie rekrutacyjnej. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana poznaniem szczegółów i udziałem w rekrutacji - zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Czy w firmie HR SIGMA Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Sklepu?

Pracodawca Nowy wpis

Posiadamy w chwili obecnej oferty pracy w których występuje system zmianowy. Aktualnie nie mamy natomiast otwartej rekrutacji na stanowisko Pracownik Sklepu.

@HRSIGMA

Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Rozumiemy, że opinie osób już pracujących lub które miały styczność z procesem rekrutacyjnym są bardzo cenne i mogą pomóc w podjęciu decyzji o aplikacji. Chociaż nie możemy bezpośrednio udostępnić opinii od naszych pracowników ze względów na prywatność i politykę firmy, chętnie podzielę się z Tobą ogólnymi informacjami o kulturze pracy w SIGMA oraz o tym, czego można się spodziewać dołączając do naszego zespołu. W HR SIGMA stawiamy na otwartą komunikację, rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który tworzy pozytywne i wspierające środowisko pracy. Dla monterów oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia, dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii oraz możliwość pracy nad różnorodnymi projektami, co pozwala na zdobywanie cennego doświadczenia i rozwijanie umiejętności. Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny, staramy się, aby był on jak najbardziej transparentny i sprawiedliwy. Każdy kandydat ma możliwość wyrażenia swoich oczekiwań oraz poznania wartości i standardów naszej firmy. Zachęcamy do zadawania pytań na każdym etapie procesu, aby mieć pełny obraz tego, co oferujemy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem HR. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Warto również śledzić nasze profile w mediach społecznościowych i na stronie internetowej, gdzie regularnie publikujemy aktualności z życia firmy oraz informacje o naszych pracownikach i projektach. Zespół HR SIGMA

Zainteresowana
@@HRSIGMA

Witam, to jak długi może być ten cały proces rekrutacyjny? Ile to może czasu mniej więcej zabrać? Są wskazane etapy, ale nie mam do końca pewności ile ich jest?

Monter

Na spotkaniu cukrowanie słodzenie i bajerowanie o sumach jakie mozna zarobić. Zderzenie z rzeczywistością przykre...wypłaty nie w całości i nie na czas. Zero szacunku dla pracowników. Wstydzilibyście sie tak ludz w (usunięte przez administratora) robić !!!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Właściciel biuro rachunkowe

Szczerze polecam firmę HR SIGMA! Moje doświadczenia z ich usługami rekrutacyjnymi były niezwykle pozytywne. Profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie, jakie przejawili, były imponujące. Zespół HR SIGMA świetnie zrozumiał moje potrzeby i oczekiwania dotyczące rekrutacji, a także dostosował proces do specyfiki branży. Komunikacja była klarowna i regularna, co znacznie ułatwiło cały proces. Dzięki HR SIGMA udało się znaleźć idealnych kandydatów na kluczowe stanowiska w mojej firmie. Jestem pełen uznania i wdzięczności za profesjonalizm oraz skuteczne wsparcie w znalezieniu księgowej do naszego biura rachunkowego. Nowa pracownica jest z nami od stycznia! Sami szukaliśmy 6 miesięcy bez skutku.

To ja:)

Pracuję w HR SIGMA Sp. z o.o. od ponad dwóch lat i chciałabym podzielić się moimi wyjątkowo pozytywnymi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. HR SIGMA to dynamiczne środowisko specjalizujące się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, z naciskiem na rekrutację. Firma wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego klienta i pracownika. Zaufanie i wzajemny szacunek są tutaj priorytetem. HR SIGMA aktywnie wspiera rozwój zawodowy swoich pracowników, oferując dostęp do różnorodnych szkoleń i możliwości rozwoju wewnętrznego. Przyjazna atmosfera w zespole sprzyja efektywnej współpracy. Zarządzanie projektami odbywa się sprawnie, a wspólna praca jest inspirująca. Jasne procedury i otwarta komunikacja wewnątrz firmy sprawiają, że każdy pracownik czuje się dobrze poinformowany i zaangażowany. Warto zaznaczyć, że mimo dynamicznego tempa pracy, HR SIGMA to miejsce pracy, w którym warto rozwijać swoją karierę. Zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim zainteresowanym branżą HR.

Joanna
@To ja:)

Cześć, co z ofertami pracy u was? Z miesiąc temu widzę, że ktoś zauważył, że jedna była dostępna a dosłownie teraz gdy sprawdzałam widnieją trzy z czego jedna ma przypis, że to praca tymczasowa. W kategorii we filtrach jest tyle opcji, że myślałam ze może być ich więcej? zazwyczaj tak jest?

Cześć, czy obecnie jest jedna oferta pracy? pytam, bo tak mi się wyświetlało na stronie www, w dodatku jest ona opisana w innym języku. Widząc poprzednie opinie od rekrutowanych chciałam sprawdzić na jakich warunkach są teraz zatrudniani sami rekrutujący. Gdzie można obecnie znaleźć taką ofertę? Na stronie chyba nie ma takiej zakładki? Ciekawa jestem współpracy, kiedy ostatnio ktoś dołączył do struktury?

KM

Przez długi okres czasu próbowałam znaleźć pracę na upragnionym stanowisku, lecz niestety otrzymywałam wyłącznie negatywne odpowiedzi i nie udawało mi się nawet uzyskać żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Ostatecznie trafiłam do firmy HR Sigma, gdzie nawiązałam kontakt z Panią Katarzyną Jaworską. Nie tylko rozpoczęłam serię interesujących rozmów kwalifikacyjnych, ale również niespodziewanie szybko udało mi się znaleźć fantastyczną pracę, w której mogłam wykorzystać moje umiejętności i doświadczenie zawodowe. Pani Kasia uwzględniała mnie przy wielu różnych ofertach pracy i nadal regularnie dostarcza mi interesujące propozycje zatrudnienia. Kontakt z nią był niezwykle satysfakcjonujący i charakteryzował się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam usługi HR Sigma!

HR SIGMA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Student

HEJ TO O WAS HR! Chciałbym serdecznie podziękować firmie doradztwa personalnego HR SIGMA za niesamowicie owocne i inspirujące spotkanie, które miałem okazję uczestniczyć niedawno. Dla mnie było to nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale także ogromnie pomocne w kontekście mojej kariery zawodowej. Zaangażowanie, z jakim spotkałem się ze strony zespołu HR SIGMA, było naprawdę imponujące. Poświęcili mi swój czas i uwagę, aby zrozumieć moje potrzeby oraz cele zawodowe. Co więcej, byli w stanie rzetelnie doradzić mi, w jaki sposób sprostać wymaganiom rynku pracy i skonstruować atrakcyjne CV. I to wszystko za darmo! Było dla mnie zaskoczeniem, jak chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także w jaki sposób indywidualnie podeszli do moich potrzeb. Dzięki ich wsparciu, mam teraz poczucie pewności i wyraźniejszą wizję, jakie kroki powinienem podjąć w swojej dalszej karierze. Z całego serca polecam firmę HR SIGMA jako partnera w kwestiach rozwoju zawodowego, rekrutacji i doradztwa personalnego. Działają z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, co sprawia, że współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Jeszcze raz ogromne dzięki za to, co dla mnie zrobiliście! Karol

Man

Jednym z głównych powodów, dla których opinia o HR Sigma jest pozytywna, jest ich profesjonalizm i zaangażowanie w znalezienie odpowiednich miejsc pracy dla swoich kandydatów. Firma aktywnie słucha i rozumie potrzeby kandydatów, a następnie podejmuje wysiłki w celu dopasowania ich do najlepszych możliwości zatrudnienia. Działają z dużą empatią i troszczą się o dobro i satysfakcję swoich kandydatów. Ponadto, HR Sigma wyróżnia się swoją skutecznością i precyzją w procesie rekrutacyjnym. Firma dokładnie analizuje umiejętności, doświadczenie i oczekiwania kandydatów, aby dopasować ich do odpowiednich ofert pracy. Dzięki temu kandydaci mają większą pewność, że trafiają na stanowiska, które są dla nich odpowiednie. Wreszcie, HR Sigma oferuje wsparcie i doradztwo kandydatom na różnych etapach procesu rekrutacyjnego. Są otwarci na komunikację i szybko reagują na wszelkie pytania lub wątpliwości, które mogą pojawić się u kandydatów. Podsumowując, HR Sigma to agencja pracy, która wyróżnia się swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i troską o kandydatów. Ich podejście do rekrutacji i wysoka jakość obsługi sprawiają, że opinia o HR Sigma jest bardzo pozytywna.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HR SIGMA Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Z ogromnym zainteresowaniem zapoznałem się z ofertą pracy w firmie hrsigma. Wysoka reputacja, która towarzyszy Państwa firmie oraz podejście do zarządzania zasobami ludzkimi stanowi dla mnie ogromną motywację, naprawdę jesteście wyjątkowi! Brawo dla zespołu.

Filip

Znalazłem ofertę pracy na FB, Hrsigma dała mi prace w Tychach na produkcji. Wynagrodzenie większe niż poprzednim miejscu pracy.warto!

Perla

Witam, z HR Sigma otrzymałam 3 skierowania na rozmowę o pracę, rozmowa w trzeciej firmie zakończyła się podpisaniem umowy o prace :) Sama także, przez wiele miesięcy, przeglądałam oferty i wysyłałam CV, udało mi się nawet odbyć 1 rozmowę , jednak firma oferowała umowę zlecenie.. .

Zadowolony

Obsługa na najwyższym poziomie. Mile powitanie, propozycja kawy gdzie w innych biurach tego nie ma. Panie chcące poprowadzić mnie tak abym finalnie znalazł swoje miejsce. Jestem umówiony na rozmowę. Dziękuję HR SIGMA!!

Zawiedziony

Niedawno brałem udział w rekrutacji przez firmę HR Sigma. Wszystko wydawało się bardzo profesjonalne zarówno biuro, Staff jak i oferta. Zachęcony opiniami i komentarzami na tym portalu (zbyt piękne by było prawdziwe - teraz już wiem, że nadmuchane i wręcz niewiarygodne) postanowiłem spróbować. Wysłałem CV w odpowiedzi na ogłoszenie mimo tego, że nie było ono odzwierciedleniem oferty 1 do 1. Dostałem telefon i na pierwszej rozmowie wydawało mi się, że zaskoczyło. Zarówno doświadczenie, kompetencje jak i energia. Braki pomiędzy moim doświadczeniem a ofertą nie były problemem. Jak to Pani powiedziała, wszystko jest do nadrobienia i nauczenia. Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Na kolejny etap zostałem zaproszony w przeciągu kilku najbliższych dni. Komunikacja - na co narzekają kandydaci była świetna. Do momentu drugiej rozmowy. Poczułem się bardzo potraktowany z góry. Przez inną Panią z firmy HR Sigma. Było to bardzo nieprzyjemne wręcz traumatyczne przeżycie, które bardzo obniżyło moja samoocenę. Nie miałem go na tyle, by brać udział w innych rekrutacjach przez długi czas. Pani chciała mi uświadomić, że moje kompetencje są zbyt małe na dane stanowisko. Chciała wskazać palcem czego brakuje w moim CV - przypominam, że przy pierwszej rozmowie nie stanowiło to problemu a w CV moje kompetencje było dokładnie opisane, nie zakłamane. Już na końcu rozmowy Pani życzyła mi dosłownie ,,powodzenia,, jakby cisnęli się jej na usta ,,co ty tu człowieku w ogóle robisz,,? Wiedziałem, jaki będzie finał tej rekrutacji ale dostałem zapewnienie, że dokładnie za dwa dni dostanę odpowiedź. Czy pozytywna czy negatywna odpowiedź będzie za dwa dni. Nie wiem czy brak szacunku do drugiego człowieka czy nadmiar tych wspaniałych ,,kandydatów,, których tak wielu zadowolonych na tej stronie i czas nie pozwolił na udzielenie odpowiedzi? Nie wiem i bardzo cieszę się z perspektywy czasu, że nie musiałem już mieć więcej do czynienia z ww firma. Proszę bardzo głęboko zastanowić się przed podjęciem współpracy. Obecnie na widok choćby logo firmy czuje bardzo ale to bardzo przykre wspomnienia. Proszę mi wierzyć Pracowałem już w kilku miejscach, brałem udział w kilku rekrutacjach i nie zawsze odpowiedź była pozytywna. Nigdy jednak nie zostałem potraktowany tak źle. Powiem więcej - pierwszy raz wyrażam swoje niezadowolenie pisemnie w sieci. Nie jestem typem, który wylewa swoje żale przy każdej okazji, kiedy zostanie źle potraktowany. A tak na marginesie...prosze przed skorzystaniem z usług firmy zastanowić się jeszcze raz nad absurdalna ilością pochlebnych komentarzy, swoją drogą bardzo podobnych do siebie. Jest taka zasada i widać je na wielu forach, gdzie ludzie wyrażają swoje opinie: zadowolony człowiek podzieli się opinia z 3 osobami, niezadowolony z 9 osobami. Tak to tu zostawiam. Pozdrawiam.

@Zawiedziony

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za to, że przekazał nam Pan swoją opinię. Z przykrością czytamy pańskie słowa i staramy się odnaleźć w przeszłości sytuację, którą Pan opisuje. Nasza agencja funkcjonuje już na rynku od 2013 roku i w tym czasie przeprowadziliśmy setki, jeśli nie tysiące, rozmów rekrutacyjnych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani Rekruterzy, którzy zawsze podchodzą z szacunkiem do drugiego człowieka. Jako firma outsourcingowa działamy w nieco inny sposób niż Rekruterzy wewnątrz firmy. Naszym celem, podczas rozmowy z kandydatem, jest spojrzenie na niego całościowo i pewnego rodzaju pokierowanie go na rynku pracy. Mamy wiele ofert i doskonale znamy lokalny rynek, a przy tym chcemy pomóc naszym kandydatom w pomyślnym przejściu przez proces rekrutacyjny. Aby to osiągnąć bardzo często analizujemy CV kandydata i może się zdarzyć, że faktycznie zwrócimy uwagę na jakieś braki w doświadczeniu lub wykształceniu w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko. Jednak robimy to nie po to, żeby umniejszyć czyjąś wartość, lecz po to, aby pomóc i wskazać te braki, które po ich uzupełnieniu, otworzą drogę do wymarzonej pracy. Bardzo nam przykro, że odniósł Pan tak negatywne wrażenie na nasz temat, a rozmowa okazała się traumą. Niestety nie zdradził nam Pan swojego imienia, a z opisanej przez Pana sytuacji nie jesteśmy w stanie tego wywnioskować. Zwrócił Pan uwagę, że mamy "podejrzanie" wiele pozytywnych opinii, a prawie w ogóle negatywnych. Wynika to z tego, że bardzo dbamy o nasz wizerunek i prosimy kandydatów o napisanie kilku słów na nasz temat w sieci. Przytoczył Pan zasadę wedle której, jeśli zdarzały by się sytuacje podobne do tej, którą Pan opisał, powinniśmy mieć również te negatywne opinie. Tak się jednak nie dzieje, a każdą z opinii wnikliwie analizujemy i staramy się do niej odnieść najlepiej jak potrafimy biorąc pod uwagę ich anonimowość. Pozdrawiamy Zespół HR SIGMA

Mik
@Zawiedziony

Dziekuje bardzo za szczera, bo widac, ze autentyczna opinia, ktora pozwolila mi na zaoszczedzenie czasu, i klopotu ... bo, podejrzewam, ze oferta pracy zbyt dobrze wyglada, jak na polska rzeczywistosc, i zwolnilbym sie z obecnej pracy na te oferowana przez HR SIGMA. Najlepiej, to unikac wszystkie te agencje, bo one sa tylko po to, by wyszukiwac kandydatow tylko na te najgorsze prace, ktorej nikt, przy zdrowych zmyslach nie chce wykonywac ... nawet za podwojne pieniadze. Szkoda zdrowia i zycia, ktore za zadne pieniadze nie mozna odkupic. Pozdrawiam.

Miałam podobną sytuacje

Witold
@Zawiedziony

Czyli najpierw to że nie miałeś wystarczających kwalifikacji nie było przeszkodą a już na następnym etapie ogromną? Może przy wstępnej weryfikacji nie wiedzieli że będą mieć kandydatów, którzy mają odpowiednie doświadczenie i dlatego nie wykluczali nikogo, a przy drugim spotkaniu już to zrobili. Tylko forma faktycznie jak mówisz była nieodpowiednia. Ta druga rozmowa była tylko na temat twoich braków czy jednak mówili coś o warunkach pracy?

Wieslaw
@HR SIGMA Sp. z o.o.

Moga nastapic rozne przyczyny Pana negatywnego doswiadczenia, ale napewno nie z powodu kadry HR SIGMA. Tej kadrze nalezy sie gleboki szacunek za ich pozytywna etykiete zawodowa, plus prawdziwie cieply (ludzki) stosunek do innych. Jesli, gdzies mogl nastapic blad, to wszyscy czasami popelniamy bledy. Taka jest natura czlowieka, i nie nalezy do tego podchodzic emocjonalnie negatywnie, lecz wyciagniac z tego konstruktywne wnioski na przyszlosc. Pozdrawiam Wieslaw

Daniel
@Zawiedziony

To są kobiety znaczy się ta jedna co pracuje w hrsigma bo druga pani była miła ja też źle byłem potraktowany przed panią x tyle mam do napisania bardzo źle będę spominal tego pośrednika pracy

Daniel

Witam bardzo nie miłe kobiety hamskie bezczelne nie polecam tego pośrednika że nie wstyd tym kobietą za tak nieprzyjemną rozmowę

Santa Claus-

Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność dla Pani Magdy, która jest nie tylko wyjątkowo utalentowanym pracownikiem, ale także doskonałym człowiekiem. Jej wiedza i umiejętności w dziedzinie HR są niesamowite i przyczyniły się do znaczącej poprawy jakości naszej pracy. Pani Magda wyróżnia się nie tylko wiedzą fachową, ale także swoim profesjonalnym podejściem do pracy oraz umiejętnością nawiązywania pozytywnych relacji z innymi pracownikami. Jej zaangażowanie w projekty oraz zdolność do pracy w zespole są niesamowite i przyczyniły się do znaczącej poprawy klimatu w pracy. Jestem szczególnie pod wrażeniem jej zdolności do skutecznego zarządzania projektem, które przyniosły wiele sukcesów dla naszej firmy. Pani Magdy elastyczność i zdolność do szybkiego dostosowania się do zmieniających się wymagań biznesowych są również godne podziwu. Pani Magda jest jednym z najlepszych pracowników, z którymi miałem przyjemność pracować, i mam nadzieję, że nadal będzie współpracowała z nami w przyszłości. Jest dla nas wielkim atutem i wkład, jaki wnosiła w naszą firmę, jest bezcenny.

Magdalena
@Santa Claus-

Jest to bardzo miła opinia. Buduje wartość człowieka w danej organizacji. Więcej takich to świat stanie się jeszcze piękniejszy

Naprawdę polecam

Agencja pracy godna zaufania, byłam miło zaskoczona jak bezproblemowo i profesjonalnie przebiegła rekrutacja. Panie z biura bardzo miłe i pomocne, naprawdę można na nich polegać i jest to stały kontakt. To była moja już druga współpraca z HR Sigma i tym razem również się nie zawiodłam, praca dobrze płatna z przejrzystą umową i fajną atmosferą. Naprawdę polecam

Witold
@Naprawdę polecam

Troszkę mnie uspokoiłeś, bo szczerze mówiąc, zawsze się stresuję na rekrutacjach. Napisałeś, że praca dobrze płatna. Możesz mi napisać, ile konkretnie dają i co oczywiście wpływa na tę dobrą atmosferę z tego, co zauważyłeś? Jeszcze chcę się dowiedzieć, czy w Twoim przypadku rekrutacja odbywała się zdalnie, czy stacjonarnie?

Zostaw merytoryczną opinię o HR SIGMA Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR SIGMA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR SIGMA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR SIGMA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR SIGMA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR SIGMA Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 137 ocen.

HR SIGMA Sp. z o.o.