Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Opinie o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Acha Nowy wpis

Powiem tak co do (usunięte przez administratora) Może zle nie jest ale zależy na kogo trafisz na jaki region i kto będzie ciebie uczył. Ja źle trafiłem. A ojca rydzyka można też i w radiu posłuchac.

Jaka może być ocena z pracy mechanika stacjonarnego? Na wózki maja ofertę wystawioną, wcześniej już podkreślali, że to w zasadzie dwie zmiany, tylko jak wynagradzane?

@chińczyk Nowy wpis

Pensja podstawa + premia od obrotu . Maksymalnie 10% zarobków z trzech miesięcy (wypłacają dopiero od 60 % realizacji grupy) . Nadgodziny płatne tylko w nie których regionach. Reszta ma do odbioru nowe wytyczne w ramach oszczędnosci.

@@chińczyk

Dobrze, że piszesz o tym wprost, bo tak to człowiek chociaż zorientowany będzie. skoro to zależne od lokalizacji to powiesz gdzie normalnie płacą za nadgodziny? ja akurat z Raciborza jestem, nie wiem na ile on się pod to łapie. Zresztą to ustala się na samej rozmowie?

Aktualność
Jakość, która procentuje
Z dumą ogłaszamy, że nasz Dział HR po raz piąty uzyskał prestiżowy Certyfikat Najwyższej Jakości 2024 od Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami
Przez cały rok pracowaliśmy nieustannie, dążąc do stworzenia optymalnych warunków pracy i rozwoju dla naszych Pracowników i Pracowniczek. To niezwykle ważne osiągnięcie, które świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwijanie naszego zespołu.

Osiągnięcia naszego Działu HR w minionym roku:
1️⃣ Przeprowadziliśmy pierwsze badanie zaangażowania Pracowników w TMHPL, co pozwoliło nam lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania.

2️⃣ Uruchomiliśmy lokalny program talentowy T-Program, wspierając tym samym rozwój potencjału naszych pracowników.

3️⃣ Przygotowujemy się do wdrożenia nowej polityki samochodowej, z naciskiem na wpływ floty na środowisko.

4️⃣ Nasz program ECOfee został nagrodzony przez Toyota Material Handling Europe i wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Wzmacniamy nasz program poleceń wewnętrznych, który rośnie z roku na rok, świadcząc tym samym, że jesteśmy pracodawcą najwyższej jakości!

Rozszerzyliśmy naszą ofertę benefitową o:

Dofinansowanie w 60% wartości pakietów rodzinnych i partnerskich
Medicover dla naszych Pracowników, zapewniając VIP-owską dostępność wizyt.

Nowoczesną i elastyczną formułę pełnego dofinansowania do nauki języka angielskiego przez @TMHPL.

Wsparcie psychologiczne dla rodzin naszych Pracowników w pełni finansowane przez TMHPL.

To ogromne wyróżnienie, które dodaje nam radości i dumy, stanowiąc jednocześnie motywację do dalszej pracy nad tworzeniem najlepszego miejsca pracy dla nas wszystkich.
Jacek

Cześć, jak się pracuje w dziale sprzedaży? Widziałam ogłoszenia na regionalnego na południe Polski. Wiadomo szukają nowej osoby?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik Warsztatu Wózków Widłowych? Podziel się swoimi wrażeniami!

Cześć, mam pytanie czy firma zatrudnia osoby do przyuczenia czy raczej szukają osób z doświadczeniem? Robią jakieś uprawnienia? Jak wygląda sam proces rekrutacji i rozmowa? Dzięki pozdrawiam.

TL
@Marek

Tak, TMHPL daje szansę doświadczonym jak i początkującym. Można zacząć od zera ale pewnie i kasa mniejsza na starcie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ze Szczecina

W serwisie nadgodziny są płatne ale jak przekroczysz limit roczny odbierasz 1/1 . Jednynie mając nadgodziny można sensownie zarobić. Gdyż system premiowania to porażka , 10% z sumy trzech podstaw gdy grupa wyrobi 100 %. Wcześniej było to 20 % ale mamy kryzys. Pseudo teamliderzy mają 20% premii teraz a wcześniej 30%.

Honorata
@Ze Szczecina

To jaki jest ten limit roczny nadgodzin?

@Honorata

Tyle, ile jest zapisane w Kodeksie Pracy.

Nie ze Szczecina
@Ze Szczecina

Zapomniałeś dodać że premia zmniejszyła się z 20 do 10% ale te brakuące 10% masz gwarantowane i dodane do podstawy.

Ze Szczecina
@Nie ze Szczecina

Zejdź na ziemię , te 10 % w rozbiciu na 3 miesiące to była podwyżka roczna postawy , (może komuś wiecej dali )z jednej kieszeni zabrali a targety i tak wyśrubowane. A ceny i tak wszystkiego w górę.

@Ze Szczecina

podrzucisz te targety? i w sumie fajnie byłoby jakby dało radę je opisać lub przybliżyć do czegoś. próbowaliście gadać o tej kasie wprost? był komentarz?

TL
@Nie ze Szczecina

Podstawa pensji wzrosła o 10%. Chyba lepiej miec 10% wiecej podstawy niz niepewne 20%. Od podstawy sa liczone nadgodziny i premia czyli sie zyskuje a nie traci. Cos w tym Szczecinie kiepska z matma ????

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik? Pojawiło się 12 czerwca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ktos

Zgadza się podwyżka niby inflacyjna 400.00 zł brutto.?(usunięte przez administratora)

Tam ta Ra

Tak system zmianowy występuje na stacjonarnym.wyglada średnio,weekendy,święta mowa o biedronkach itp.sczerze nie polecam nędzna kasa w tym przybytku TMHPL.konkurecja daje lepiej,wiem byłem widziałem.ogloszenia wiszą non stop o czymś to świadczy.???????

Czy w firmie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Mechanik?

Aaaas

Tak jak najbardziej,na mobilnym nie wiesz kiedy koniec,stacjonarna dwie zmiany,weekendy .

@Aaaas

czyli jakby ktoś miał wybierać sobie stacjonarkę czy mobilny to co byłoby lepsze? jeśli chodzi o nakład pracy to podobnie wychodzi czy raczej trudno ze sobą to porównać, bo w trasie się jest? zarobi się porównywalnie tak samo?

Przemek

Witam. Pojawiło się ogłoszenie do pracy na stanowisko magazynier czy ktoś może się pochwalić ile wynosi to atrakcyjne wynagrodzenie i jak atmosfera w pracy?

Alicja

W ogłoszeniu na młodszego inżyniera procesu proponują atrakcyjne wynagrodzenie. Ale już nic o konkretnej kwocie, którą płacą, nie ma napisane. Ktoś coś wie?

luyt
@Alicja

Wyślij CV, a może zaproszą Ciebie na rozmowę i dowiesz się jaką stawkę proponują.

Katarzyna
@luyt

A ty może tam pracujesz? Jesteś w stanie powiedzieć jak wygląda współpraca z firmą np. pod kątem samej atmosfery?

Pojawiło się ogłoszenie na kierownika serwisu wózków widłowych. Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa i ewentualne premie? Jakie auto służbowe? Teren Lublin

Alicja

Specjalista ds. zabezpieczenia procesu serwisowego z językiem angielskim - wózki widłowe z tego ogłoszenia na jaką stawkę może liczyć? Jeśli to nie problem, to chętnie poznam wysokość wynagrodzenia, jaką proponują ludziom teraz. Fajnie byłoby wiedzieć, zanim się zaangażuje w rekrutacje.

Uli

A jak wygląda praca w księgowości?

Renata

Ok, to już jakiś argument. A możesz go w jakiś sposób uzasadnić? Trudno się dogadać czy coś?

No name

Witam wszystkich zgromadzonych sytuacja nie poprawiła się wszyscy technicy stacjonarnych to istna katastrofa jak i mobilni zakres obowiązków i potężna odpowiedzialność jezeli chodzi o wozki . Zarobki czyli totalne (usunięte przez administratora) na poziomie pracownika magazynowego ogólnie polecam tylko ze strony możliwości szkoleń na początku ale szczerze mówiąc radził bym komuś zrobić te szkolenia ,uprawnienia i zrobić (usunięte przez administratora). DO INNEJ FIRMY

lolo

Pracownicy z dużym stażem zarabiają tyle co młodzi. Handlowcy chwalą się że sprzedają rekordowe ilości wózków a pieniędzy na podwyżki nie ma. Wszędzie cięcie kosztów, dokładanie pracy że nie można się obrobić. Słyszałem że niektórzy od 4 lat nie dostali podwyżki. Starsi pracownicy zwalniają się bo młody dostanie też (usunięte przez administratora) , tak jak ten który robi 9 lat. Kiedyś to zarobki były ok, teraz konkurencja płaci więcej. Kilka osób odeszło do Emtor. Ja się zwolniłem bo tylko obiecywali, a nie dawali. Grają na zwłokę, jak się zwolnisz to ci zaproponują (usunięte przez administratora). praca z nienormowanym czasem pracy,. Przeważnie od 7 do 17, dyżur w sobotę za (usunięte przez administratora) pod telefonem. Praca stresująca i samodzielna. Podpisujesz protokoły z odpowiedzialnością. (usunięte przez administratora). Codziennie afery u klientów że wózki popsute, a ty to znosisz i słuchasz. Nic przyjemnego. Pieniądze małe, jedne z niższych w tej branży. Konkurencja oferuje więcej. Pracuję teraz w utrzymaniu ruchu i mam pracę od 8-16, zimą ciepło i pieniądze wyższe. Nie muszę jeść zamrożonej kanapki w samochodzie.

Lidia
@lolo

Ale tak w sumie to czemu nie mają tych pieniędzy? Argumentują to jakoś?

Xxx

Nie wiem , z czego się składa ale ogólnie znam chlopakow i nie są zadowoleni , pracownik ze sporym stażem ma W przychylnych wiatrach 4tys .netto...rotacja ogromną , teraz jest mnóstwo ogłoszeń ....bo przestali szanować starych ludzi i widzą potencjał w nowych ..te ogłoszenia nie są od 22 lutego a od pół roku. Wymagania spore , nie chcą dbać o starych ,każą im uczyć młodych a pieniążków nie ma ...

Yyy
@Xxx

To chyba lesery maja taka kwote ???????? Znam sporo osob ktore maja duzo wiecej ????????????

Pomocna
@Xxx

Firma poszukuje osób na nowe-dodatkowe stanowiska w związku ze wzrostem sprzedaży

Honorata
@Xxx

Spore wymagania - to znaczy jakie? Czego wymagają, żeby mieć szansę się tutaj dostać?

Poszukuję pracy na stanowisku Pracownik Serwisu. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Pracownik Serwisu. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Pomocna

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Profesjonalne wdrożenie (koszt posiłków, dojazd na i ze szkoleń pokrywa pracodawca) Szkolenia techniczne, w tym uprawnienia (operatorskie i konserwatorskie na wózki widłowe, gazowe, elektryczne) Ścieżkę rozwoju zawodowego Ubezpieczenie na życie Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną Dofinansowanie do urlopu Premia za staż pracy Porady prawne dla pracowników Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

Czy pensja w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Mechanik, ich ogłoszenie jest 22 lutego na GoWork.pl.

spec

Oprocz podstawy , jest tez premia kwartalana od odbrotu zespolu , oraz wypałcaja nadgodziny.

@spec

Fajnie ze ktoś napisał. I wtedy ile wychodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.