Opinie o Clarkson Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Clarkson Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Clarkson Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clarkson Sp. z o.o. w Gdynia

Były (na szczęście) pracownik Nowy wpis

Pani Magda to okropnie toksyczna osoba, nie panuje nad emocjami, niszczy ludzi, próbuję nimi manipulować. stosuje kary niezgodne z prawem. Obraża wszystko i wszystkich, byłych pracowników, obecnych (głównie za ich plecami), innych pracodawców. Myślę, że niejedna osoba będzie miała problem ze zniesieniem dziennego poziomu absurdu panującego w firmie przez nią prowadzonej. Jak inni polecam omijać szerokim łukiem.

Były pracownik Nowy wpis

p. Magda jest bardzo toksyczna wręcz agresywna w stosunku do pracowników,radzę omijać szerokim łukiem tą firmę!

Bożena Nowy wpis

Niewesoło z klimatem w pracy, z tego co widzę. Jak jest teraz, szefowa spokojniejsza? Ciekawa jestem, czy finansowo opłaca się pracować tutaj jako doradca kredytowy.

Nigdy więcej pracy u tej pani Nowy wpis

Polecam omijać tą osobę z daleka. Zakłada różne firmy. Po latach trafiłem drugi raz na jej firmę i zobaczyłem, że nadal niszczy ludzi. Krzyczenie to podstawa wywierania wpływu. A to nielegalne przecież. Oto ta pani, pani Magdalena Wojciechowska, założycielka m.in. CLARKSON, albo FEDERAL GROUP:(usunięte przez administratora)

@samosia a ta pani Magda to kto? Szefowa?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w clarkson sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

samosia

Najbardziej rzucające się w oczy doświadczenie, to brak panowania nad emocjami. Pani Magda zwykła wymuszać oczekiwane zachowania pracowników używając krzyku. Niejedna osoba odeszła, bo nie mogła się odnaleźć w takiej atmosferze pracy. Mi po 2 latach też się odechciało. Szkoda mi było ludzi, ciężko było na to patrzeć. Małe potknięcie to nie powód do nadużywania agresji krzykiem.

Nie polecam pracy w tej firmie-praca trudna, stresująca i odpowiedzialna a wynagrodzenie oparte o najniższą krajową + dodatek za zdrowie i nie palenie + premia uznaniowa za wyniki sprzedażowe obcinana przy każdej okazji. Dodatkowo p. prezes ma zwyczaj krzyczenia I obrazania pracowników byłych i obecnych. Oferta z ogłoszeń nijak ma się do rzeczywistości

Magdalena Wojciechowska
@Andrzej

Premii nie obcina się, jest naliczana zgodnie z kalkulatorem, przez menagera na PF. Pani prezes jedynie akceptuje transakcje... Nie może również krzyczeć na pracowników obecnych i byłych - bo bywam w każdej placówce raz na miesiąc i nie wyobrażam sobie, by przyjeżdżając tak rzadko tylko po to by na kogoś sobie pokrzyczeć. Praca w sprzedaży ogólnie jest trudna i stresująca - krzyczenie nic nie pomaga. Tu trzeba być konstruktywnym. Jedni sobie radzą, inni (jak widać) po prostu się nie nadają. Obrażanie pracodawców byłych i obecnych widzę, że p. "Andrzej" ;) ma we krwi. Człowiek ocenia wg siebie

Magdalena Wojciechowska
@Andrzej

Poza tym Adam - paliłeś i z tego co wiem dodatek za zdrowie i nie palenie był ci wypłacany - zatem bardzo nieuczciwe zachowanie z Twojej strony. Obskoczyłeś już wszystkie banki, wszędzie ci podziękowali - wywalczyłam twoją kandydaturę, mimo, że dyr.zarządzający i menager PF byli niej przeciwni a ty nawet się nie umiesz elegancko zachować..

dziwne doświadczenie
@Andrzej

Przejrzyjcie internet. Ta osoba zakłada różne dziwne firmy krzaki. Po co takiej osobie takie firmy? Niech ktoś sprawdzi historię jej działalności. Czekam aż jakaś instytucja ścigająca przestępców zainteresuje się tą osobą. Np. Federal Group Sp. z .o.o. - nazwa naśladująca znaną światową firmę - jaki cel takiej nazwy? żeby się uwiarygodnić? gowork.pl też się temu przyjżyjcie.

Bożena
@dziwne doświadczenie

A co z Clarksonem? Pytam, bo to profil tej spółki. Z KRS wynika, że spółka ta jest w likwidacji. Ktoś jeszcze tam pracuje i mógłby napisać, czy nowi sprzedawcy produktów bankowych są wciąż zatrudniani?

Dario

a ja wiem ,że Pani Magda to bardzo fajna babka , pracowita, ambitna i bardzo rzetelna. Wiem to nie z relacji pracowniczych , handlowych a jedynie osobistych . Znam Panią od kilkunastu lat i za tzw." darmochę " nikt nikogo nie wywala z pracy . Niestety w pracy trzeba się wykazać nie tylko podpisywać listę obecności , jako główny cel pracy . Pozdrawiam

admin

Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie clarkson sp. z o.o. ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Clarkson Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Clarkson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clarkson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clarkson Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clarkson Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clarkson Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Janowska 3 lok. 14
    81-017 Gdynia