Blokker B.V

Geldermalsen

Opinie o Blokker B.V

Holender 50 2010-02-09 10:57:59
Pracowałem w tej hurtowi w roku 2006-2007,przez okres 6miesięcy.Jako pracownicy OTTO,i gdyby nie mieszkanie w UDDEL ,1miesiąc to mogę ocenic pobyt warunki pracy, płacy oraz cały pobyt Den Bosch bardzo pozytywnie i tamte czasy bardzo mile wspominam.Pozdrowienia dla menagera z Bark Hotel.Christofa.
Fred Standard 2010-02-09 11:19:36
Pracowalem tam z kilkoma frajerami Otto,zaledwie tydzien,zrezygnowalem warunki straszne,holendrzy wredni,tak sie zrazilem ze nigdy nie wjade do Holandii nawet turystycznie,to kraj cpunow i wyzyskiwaczy,szczere wole Niemcow,Dunczykow,Anglikow,odradzam firme Otto i wogole cala Holandie,polak jest tam traktowany jak gowno.A zorobki sa do d...
Panblokker 2016-05-14 10:50:30
Ja pracowalem tam 15 miesiecy dzail expedycja, bylo spoko ale na rozladunku kontenerow nie jest fajnie chodz nie bylem ale widzialem no i zbieranie zamowien jak dla dziewczyn to ciezka praca no i czesto na pikowaniu nie ma 160 godzin srednio 140-145.
Panblokker 2016-05-14 10:57:22
A no i zarobki ja na expedycji zawsze mialem te 150-160 godzin bo czasem sie zwalnialem. Wiec to wygladalo tak teraz sie zmienilo bo sa tygodniowki od tego roku. w miesiacu 4 zaliczki po 150euro plus wyrownanie okolo 800euro plus zwrot paliwa 28euro tygodniowo. Tyle ze ja mieszkalem na prywatnym mieszkaniu.
Zostaw swoją opinię o Blokker B.V - Geldermalsen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blokker B.V