Opinie o Bonduelle w Gniewkowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bonduelle. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonduelle o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonduelle w Gniewkowo

Bartaz

Praca dobra. Tylko kierownik produkcji pomylil zawody

Tom

Witam. W jakich godzinach odbywają się rozładunki?

Logistyka Gniewkowo
@Tom

@Tom rozładunki odbywają się według ustalonego harmonogramu. Konserwy w godz. 06.00-22.00. Mrożonki całą dobę. Wymgana jest wcześniejsza awizacja.Pozdrawiamy

Roman
@Logistyka Gniewkowo

Awizacja to żarty. Magazyn działa jak chce. Nic nie ma na czas, 15h postoju. Omijać z daleka!

@Logistyka Gniewkowo
@Roman

Załadunki na terenie firmy odbywają się zgodnie z ustalonym wcześniej z przewoźnikiem harmonogramem. W przypadku gdy kierowca spóźni się, nie przyjedzie na czas w wyznaczonym oknie awizacyjnym wypada z harmonogramu i jest ładowany w pierwszym wolnym terminie. Pozdrawiamy

@Roman

dziękujemy za Twój komentarz. W naszej firmie chcemy pracować nad ciągłym udoskonalaniem procesów, które mają wpływ na współpracę z klientami i partnerami biznesowymi oraz nad otwartą komunikacją. Jeśli chciałbyś nam podać konkretne wskazówki związane z pracą lub procesami, które należy poprawić, prosimy skontaktuj się z nami lub przekaż je kierownikom odpowiedniego działu. Pozdrawiamy Zespół HR

Jak ze studentami w Bonduelle? Chętnie zatrudniają?

Zespół HR Gniewkowo

Zakład Produkcyjny Bonduelle Gniewkowo jest otwarty na współpracę ze studentami ostatnich lat w ramach oferty staży oraz praktyk zawodowych. Aktualnie poszukujemy stażystów na okres wakacyjny do działu Kontroli Jakości, Produkcji, Logistyki, Działu Technicznego, Agro, a w razie zapotrzebowania na dłużej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bonduelle.com lub też bezpośredni kontakt pod numerem 523543418

Karol
@Zespół HR Gniewkowo

Bardzo proszę o wymianę kadry produkcyjno magazynowej w tym chorym miejscu. Ale prace jak magazynier polecam. Można pic kawę przez 5h w czasie pracy i nikt na to nie zwraca uwagi. (usunięte przez administratora) jakich mało. Jesli ktoś chce mieć spokojne życie to z daleka od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!! Unikać jak ognia!!!!!

@Karol

Karol dziękujemy za Twój komentarz. W naszej firmie chcemy pracować nad ciągłym udoskonalaniem procesów oraz otwartą komunikacją. Jeśli chciałbyś nam podać konkretne wskazówki związane z pracą lub procesami, które należy poprawić, prosimy skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół HR

Bartez

Praca ok. Ale kierownik produkcji chyba zawody pomylił :)

@HR Gniewkowo
@Bartez

W Bonduelle stawiamy na otwartą komunikację i kulturę feedbacku. Każdy pracownik ma możliwość bezpośredniej komunikacji ze swoim przełożonym, działem kadr lub wyrażenia swojej opinii anonimowo w ankiecie, którą prowadzimy co 2 miesiące. Każda opinia ma dla nas znaczenie! Pozdrawiamy Zespół HR Gniewkowo

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bonduelle? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Mam 20 lat poszukuje pracy skończyłem technikum informatyczne czy by coś się znalazło dla mnie w państwa firmie

Zespół HR Gniewkowo

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie firmą Bonduelle. Obecnie w zakładzie produkcyjnym w Gniewkowie prowadzone są rekrutacje na stanowisko Młodszego Doradcy Rolnego, Mechanika-Tokarza, Operatora Blanszownika i tunelu Chłodniczego. Nie mamy na ten moment ofert zgodnych z pańskim profilem zawodowym. Jednakże zachęcamy do wysłania CV na adres rekrutacja@bonduelle.com, abyśmy mogli uwzględnić Pana kandydaturę w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zespół HR Gniewkowo

Natalia

Czy ktoś był na tych praktykach o których piszą poniżej? Jest Ok?

Wika

Jestem osobą poszukującą pracy, po studiach, mam doświadczenie zawodowe, czy są jakieś wolne stanowiska dla kobiety jako pracownik biurowy ?

@Wika

Witaj@Wika Dziękujemy bardzo za zainteresowanie firmą Bonduelle. Na ten moment nie mamy wolnych wakatów na stanowiska administracyjno-biurowe w naszym zakładzie produkcyjnym. Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bonduelle.com pod kątem przyszłych rekrutacji

Firma poszukuje absolwenta studiów rolnych na stanowisko młodszego doradcy rolnego: https://bonduelle.pl/kariera/oferty-pracy/ Doczytałem też, że Bonduelle zapewnia przyjazną atmosferę w pracy oraz inwestuje w pracownika. Jakiego rodzaju są to inwestycje?

@Adam

Witaj @Adam – dziękujemy za pytanie @Adam są to głównie inwestycje w rozwój zawodowy pracownika : szkolenia zawodowe , językowe, projekty, seminaria, wymiana doświadczeń z firmami współpracującymi, oraz naszymi fabrykami znajdującymi się na całym świecie, dokształcanie jeśli jest taka potrzeba, zapewniamy również półroczny staż z we Francji . Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas prosimy o kontakt.

MAGDA

NIE POLECAM TEJ FIRMY GDYŻ NAWET TELEFONICZNIE PANI KTÓRA ODBIERA W SPRAWIE PRACY JEST OPRYSKLIWA I Z ŁASKĄ UDZIELA ODPOWIEDZI. PO TAKIEJ ROZMOWIE NAWET NIE SPRÓBUJE POJECHAĆ NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ

Zespół HR
@MAGDA

@Magda dziękujemy za Twoją opinię. Zależy nam na tym by zarówno nasi klienci, partnerzy, ale przede wszystkim potencjalni współpracownicy byli traktowani z należytą uwagą i szacunkiem. Jeśli po rozmowie jaką odbyłaś miałaś inne wrażenie to wypada nam za to przeprosić. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Zespół HR

Wiktoria

Już dawno nikt nie pisał na wątku dotyczącym pracy w Bonduelle. Ostatnie posty pochodzą z roku 2018. Jestem więc pewna, że rok 2019 przyniósł pewne zmiany w działalności firmy, o których chętnie dowiedzą się osoby zainteresowane pracą w tej firmie, zwłaszcza, że firma ta inwestuje w swoich pracowników, oraz gwarantuje stabilność zatrudnienia i work-life-balance. Czy znajdą się tu osoby, które odbyły staże bądź praktyki w tej firmie i podzielą się swoim doświadczeniem?

xlucas83

Witam. Interesuje mnie stanowisko agronoma. Czy w najbliższym czasie bedą prowadzone rekrutacje?

Dorota
@xlucas83

Witaj @xlucas83. Zachęcamy do złożenia CV w Gniewkowie. Pozdrawiamy Zespół HR

Bolo

Bonduelle ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Bolo

@Bolo- dziękujemy za opinię! Wyjątkowość naszej firmy tworzą ludzie! Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

Nastka

dlaczego na stronie firmy Bonduelle nie ma nigdy ofert pracy w Gniewkowie ? zagladam regularnie a tam zawsze brak.

@Nastka

@Nastka- dziękujemy za cenną uwagę. W najbliższych dniach pojawią się ogłoszenia na naszej stronie. Aktualnie szukamy operatora wózka widłowego do Działu Logistyki oraz elektryka do Działu Technicznego. CV można wysłać na adres:rekrutacja@bonduelle.com Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gniewkowo.

Zespół HR Bonduelle Polska

Firma nasza wyróżnia się pod wieloma względami : zapewnia stabilość pracy oraz bogaty pakiet socjalny (premie, opiekę medyczną, pakiety ubezpieczeniowe, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, bony okolicznościowe.Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz inwestujemy w naszych pracowników poprzez specjalistyczne szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Aktualnie poszukujemy mechaników oraz pracowników sezonowych. Dołączcie do nas !

Dori

Byłam w Bonduelle na rozmowie i nie odniosłam dobrego wrażenia. Pani ubrana była w skórzane kapcie z widocznymi pakcami. Pytania były dziwne. Ogólnie rekrutacja w stylu robimy Ci łaskę że w ogóle Ciebie zatrudniamy. Na obecnym rynku pracownika takie podejście to strzał w stopę tym bardziej że firma ma słabą lokalizację

@Dori

@Dori – dziękujemy za komentarz. Staramy się aby nasz proces rekrutacyjny był zawsze jak najbardziej profesjonalny. Przykro nam, że odniosłaś inne wrażenie. Jest to dla nas sygnał, że powinniśmy się mu przyjrzeć ponownie. Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

Cezary

Skoro od dawna nikt nie pisał to musi się wam dobrze pracować. Bonduelle ma opinię dobrego pracodawcy i to się potwierdza.

@Cezary

@Cezary - dziękujemy za komentarz. To prawda zespół Bonduelle w Gniewkowie jest bardzo zgrany :)

Ktoś z Was był jeszcze ostatnio na rozmowie u tego pracodawcy? Macie podobne wrażenia jak @Dori? Co Wy sądzicie o przebiegu rekrutacji? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Bonduelle i mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

@Marta

@Marta – dziękujemy za pytanie. Właśnie przygotowujemy się do startu kampanii. Będziemy potrzebować wsparcia około 80 osób – pracowników sezonowych: osób do pracy na linii i wózkowych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem kadr bezpośrednio w zakładzie w Gniewkowie lub pod nr telefonu: 52 35 43 307. Dodatkowo aktualnie poszukujemy dwóch mechaników, którzy będą odpowiedzialni za: - realizację zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w pełnej gotowości do prowadzenia procesu technologicznego - dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych - prowadzenie planowej konserwacji i remontów maszyn - analizę awarii i usterek Poszukujemy osób z wykształceniem zawodowym, znających mechanikę ogólną i potrafiących czytać rysunki techniczne. Oferujemy pracę zmianową w godzinach 6 00 -14 00 , 14 00 -22 00 , 22 00 -6 00, umowę o pracę na stałe po okresie próbnym, pracę w doświadczonym zespole, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, firmie i pakiet medyczny od pierwszego dnia zatrudnienia. Cały czas rozbudowujemy zespół, więc jeśli jesteś zainteresowana wyślij CV na adres rekrutacja@bonduelle.com lub skontaktuj się bezpośrednio z działem kadr. Pozdrawiamy Zespół HR Bonduelle Polska

Firma deklaruj, że oferuje swoim pracownikom bogaty pakiet socjalny (premie, szkolenia specjalistyczne, opieka medyczna, pakiety ubezpieczeniowe, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, bony okolicznościowe). Jak realizacja tej obietnicy wygląda w praktyce? Jaki ostatnio wyjazd integracyjny firma Bonduelle zorganizowała?

@gość2 jak wyglądała rekrutacja możesz się podzielić? Teraz pojawiły się kolejne oferty pracy na mechanika i elektryka więc na pewno takie informacje byłby przydatne dla innych.

nur

dla tych, co nie wiedzą i mają mylne pojęcie. Siedziba główna firmy Bonduelle jest w Warszawie, a w Gniewkowie mieści się jedna z dwóch ich fabryk. Niestety na ich stronie nie ma aktualnych ofert pracy, ale widzę, że dla stażystów chętnych zawsze znajdą miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonduelle - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Bonduelle?

Zobacz opinie na temat firmy Bonduelle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonduelle?

Bonduelle