Opinie o DB Schenker w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DB Schenker. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DB Schenker na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Goleniów

Kruszynek Nowy wpis

Polecam pracodawcę. Praca na dwie zmiany wypłata zawsze na czas, mają owocowe wtorki, robią za darmo uprawnienia na wózki, spoko brygadziści zawsze można się dogadać. Nie poganiają tylko tłumaczą i uczą. Koordynator też spoko jak coś potrzebujesz to zawsze pomoże. Ogólnie ludzie w biurze i na magazynie spoko.

Witam poda ktoś Adres mailowy do tej firmy na który można wysyłać cv swoje

Pomocna dłoń
@Nowy

korneliusz.burek@dbschenker.com, mail do brygadzisty lub grzegorz.kmiotek@dbschenker.com, to jest do kierownika zmiany Powodzenia!

@Pomocna dłoń

A to nie są prywatne adresy których nie powinieneś podawac?

Paulina
@Pomocna dłoń

Super! Ja również dziękuję i myślę, że wiele osób czytających forum także!

Kikabidze Nowy wpis
@Pomocna dłoń

Pan Kmiotek nie jest tam szefem zmiany nie pracuje w Schenker a Pan Burek nie jest tam brygadzistą. Aby aplikować trzeba wysłać cv poprzez jeden z portali olx czy pracuj pl gdy mają widoczne ogłoszenia do oddziału w Łozienicy

Jaro Nowy wpis

Witam.Mam pytanie czy do firmy jest darmowy autobus z Nowogardu?

Natalia Z.

W jaki sposób można złożyć CV do DB Schenker Goleniów?.

Marta Nowy wpis
@Natalia Z.

Hej, nie czytałaś opinii? ;) Zerknij sobie maile do tego podawali

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DB Schenker spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.

Samo to poganianie nazywasz tym złym traktowaniem? Może to tylko akt mobilizacji? ;p A te pieniądze to ile konkretnie?

@Marta

Fajny sposób mobilizacji ;)

@Marta

A pieniądze za małe jak na taką prace

@.

A doprecyzujesz? Jaka stawka za jakie obowiązki? :(

Będziecie mieli bony na Wielkanoc ?

?

Czy jest możliwość podjęcia pracy w Schenker? Posiadam doświadczenie na magazynie i uprawnienia UDT, zależy mi na pracy na miejscu. Czy jest możliwość złożenia aplikacji???

@?

Co prawda nie umiem odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie, ale chciałabym tylko zwrócić uwagę, że dobrze byłoby, gdybyś napisał, jakie stanowisko w DB Schenker Cię interesuje. O jaką pracę pytasz?

?
@Izabela

Magazynier lub operator wózka widłowego.

Zbigniew

O firmie można napisać, że to dobry pracodawca, profesjonalista w logistyce więc warto tu pracować.

@neo co masz na myśli ?

Aga

Witam czy są przyjęcia na wózki widłowe?

@Aga

Dzień dobry, czy dowiedziała się Pani czegoś o tych przyjęciach na wózki w DB Schenker? Czy powiedziano Pani coś o warunkach zatrudniania? Pilnie poszukuję tych informacji.

Agent T

Praca spoko, przynajmniej na magazynie z odzieżą bhp. Zmiany w zaleznosci od działu, ale dużo osób kończy najpóźniej o 18. Kierownicy też w porządku, ale wyniki trzeba robić, inaczej kilka rozmów i jak nie ma poprawy to dziękujemy... Ja już jakiś czas robię i sobie chwale.

Hanna

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, możecie coś podpowiedzieć?

Lean_Menager_Specjalist

Heniu, odnosisz się swoim wpisem do premi jaką przyznała w Lipcu firma swoim ludzią ?

Henryk

W żadnej firmie nie płacą za leżenie. Zawsze jest tak, że jak się człowiek wykaże to zarobi i nie narzeka!

@kikabadze szo szo, czy DB Schenker zapewnia jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to w jakich przypadkach można oczekiwać na otrzymanie premii w tym miejscu pracy? W jaki sposób jeszcze pracodawca Twoim zdaniem docenia zaangażowanie swoich pracowników? Tego typu informacje posłużą innym użytkownikom forum chcącym się zatrudnić w tej firmie.

Lean_Menager_Specjalist
@Marta

Taaaa zapewnia za miesiąc Lipiec 70 zł netto hahaha 56 % mało brakowało bo poniżej 50 % nie płacą żadnej premii :D hahah dobrze co.....

@anonymous, czy na stanowisko operatora wózka DB Schenker wymaga dużego doświadczenia, czy osoby zainteresowane tą pracą, ale będące bez doświadczenia mogą zostać do zawodu przyuczone? Jakie warunki mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

kikabadze szo szo
@Marta

3000 brutto. Doswiadczenie jakies trzeba posiadac , ale nie duze. Potrzebuja bo tez sa tam rotacje pracowników. Pewien marcinek sie dorwał do władzy i próbuje ludzi ustawiać na huki, takze jak ktos ma duzo cierpliwosci to śmiało mozna tam zabiegać o prace.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto starać się o pracę?

@Jacek

Tak przyjmuja na opetatora wózka teraz

pracuje tam juz trzeci raz i uwazam ze niema tragedii, wiadomo zawsze jakis (usunięte przez administratora) w biurze sie znajdzie ale ogólnie ekipa fajna , praca nie należy do lekkich ale jak ktoś sie pracy boi to mógł sie uczyc na prezesa a nie narzekać :D głowny kierownik Radosław bardzo dobry człowiek którym mozna si łatwo dogadaćc i porozumieć . także jak ktoś szuka pracy to polecam

@brake diss cus jak widać zdanie na temat może być podzielone - każdy też ma prawo widzieć pewne rzeczy inaczej. Możesz napisać jak Ty dokładnie oceniasz pracę w DB Schenker? Każda konstruktywna i poparta argumentami wypowiedź jest dla forumowiczów na wagę złota.

veni vidi... poszedł

Magazyny są dwa.Z ciuchami to jeszcze ujdzie,bo już od początku jakoś było.Ale wszystko pic na wode pod linijke chodzić każą,pozmieniało się sporo.Nowi brygi to jeszcze dobre początki znają i jakoś ponoć znośnie. Tam gdzie hamulce...ooo paaanie... co tam sie wyprawia.Gdyby nie brygadziści to pewnie sprzątaczka by wiedziała więcej od zarządców tego klienta.Koordynator to jakiś handlarzyna,co magazynierke w bagażniku uskuteczniał,jakiś podkoordynator,co jeszcze z pomorskiej został wypchany bo leser chorowity był na bryga do ciuchów.Awansował znaczy.Ogółem rządzi tym ekipa "wykresowco/tabelkowców",exceliści takzwani... Wiem,bo byłem,a kilku gości co tam robią,to ze świeczką takich szukać.Powinni ich zastąpić,bo tamte miękkie faje nadają się tylko jako popychadła zwierzchników.Ten kierowniczyna łozienicki to cwany gapa.Podwładni idealni...Niekompetentni,ledwo ogarniają szuflade w biurku,a decyzje o magazynie w którym naprawde kipi podejmują.haha Warknie,i odrazu tak się dzieje... 2800 brutto na szenkerze,ale dlatego bo nowi od pośredników mieli tyle,a starzy 2500,2400.Wypłynęło,więc wyrównali !!! Szykują ponoć akord dla polaków.Niech spierrr... ci dobrzy wózkowi co tam robią co sie da,żeby zasilić tę produkcje,to śpiwory na taśme będzie można zabierać.... Niedługo to i ukraińcy spier..lą z tamtąd,bo wykręcić wyniku się nie da. Ogólnie jeśli jest alternatywa,radzę omijać.Tylko chwilówka,zimowanie,albo spaleni wszędzie indziej... powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Goleniów

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

DB Schenker