Opinie o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermedio Sebastian Drozd. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermedio Sebastian Drozd o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermedio Sebastian Drozd w Ladzin

taka prawda

Próbując odejść szef zawsze obraża i mówi, że nie wypełniło się żadnych obowiązków.

Alicja

@Galljeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie tutaj http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Intermedio Sebastianem Drozdem, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886934,wywiad-sebastian-drozd

Tomi

Kolega podesłał mi ich strone internetowa rok temu i się zainteresowałem tematem. Wspolpracuje się dobrze, mam zyski i raczej na nic nie narzekam. Polecam

Ypsylon
@Tomi

Zyski to bedziesz mial jak sobie o Tobie przypomni posli ZUS. Pracowniku Drozda nie wypisuj bzdur wyssanych z palca.

Gall

Szef wyzywa pracowników :)

Specjalista ds. rozliczeń

Pierwszy etap to zadanie doi zrobienia, dopiero drugi etap przez tel i spotkanie w miłej atmosferze, w mieście. rzeczowa kilkunastominutowa rozmowa. Chcą na 5 h dziennie, a dopiero póxniej na 8 jak się sprawdzisz. mają 3 menedzerów, mozesz awansować. Później kolejny etap

kilkanaście minut rozmowy o mnie i zainteresowaniach, planach na przyszłość i doświadczeniu do tej pory. Normalne

Ypsylon

Bzdura kompletna. Pracownico Drozda zastanow sie co wypisujesz.

Mikus

Wiem, ze jest w Szczecinie kilka tego typu firm, ale oferta tej wydaje mi się najbardziej korzystna. Dodatkowo maja usługi, których inni nie oferują. Wspolpracujemu od niedawna, ale poki co nie mam na co narzekac ani do czego się przyczepić. Jedyne co widze, to korzyści jakie mam odkad zostałem klientem w Drozd.biz.

BeBe
@Mikus

Hahaha, nie kasuj komentarzy "pracowniku" Drozda. Tragiczne ze wspolpracujesz z taka pseudo-firemka....Zero rozwoju, tylko przekrety. zal.pl

Nikola

wszystkie pozostawione informacje są jak najbardziej merytoryczne. "Aktualnie nie pojawiły się żadne nowe oferty pracy, natomiast warto śledzić oferty." i nie pojawią się ponieważ ciągle wiszą te same typu "gwiazda sprzedaży" a dlaczego? bo pracownicy masowo stamtąd uciekają ale w porę nie podejmują współpracy - chętnych brak, chyba że ktoś ma naprawdę nóz na gardle....

ALEKSANDRA

Ja zaczynałam jako pierwsza ;-) O Intermedio można książki pisać. Nie doświadczyłam kaw podawanych przez szefa, za to doświadczyłam kilkunastogodzinnego czasu pracy z pełną dyspozycyjnością w weekendy. Wynagrodzenie 2000 zł z lewą, bo brytyjską, umową o pracę wykonywaną w Polsce, żeby szef mógł oszczędzić na ZUSie. Kiedyś przeliczyłam szefowi faktyczne wynagrodzenie w oparciu o czas pracy, jaki poświęcam jego firmie - wyszło coś ok. 3.5 zł na godzinę. Dziś, sama będąc przedsiębiorcą, wiem, że byłoby mi wstyd proponować pracownikowi, dzięki któremu firma ruszyła ( notabene - liczba klientów od tego czasu niewiele się zwiększyła), pracę za tak żenująca stawkę. Szefowi wydawało się, że największą gratyfikacją dla pracownika są tytuły zawodowe, dlatego też, by połechtać moje ego na wizytówce miałam szlachetną posadę - koordynatora. A że nie ze mną te numery, bo moje ego ewentualnie zaczęłoby rosnąć dopiero wówczas, gdy miałabym milion w portfelu na czysto, odeszłam z dnia na dzień i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Samych wspaniałości, Panie Sebastianie, w Dniu Urodzin!

Alcia

Witam wszystkich. Na infoludku znalazłam ogłoszenie na stanowisko Manager BOK z językiem angielskim. Kiedyś pracowałam na podobnym stanowisku, więc czuję, że poradziłabym sobie. Nie wiem tylko, czy kwota brutto podana w ogłoszeniu zawiera również koszt, który ponosi pracodawca? Zauważyłam, że często prywatni przedsiębiorcy mylnie stosują pojęcie "kwota brutto", zawierając w niej również swój koszt. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Mika
@Alcia

Zadzwoń i się zapytaj lub aplikuj i czekaj na odp. wtedy będziesz mieć możliwość uzyskania info.

Ila_mrowka
@Alcia

"Warunki współpracy ustalamy indywidualnie w PLN lub GBP i preferujemy osoby posiadające numer NIN (brytyjski numer ubezpieczeniowy)." - spełniasz warunki? jeśli nie to i tak Drozd bedzie Cie usilowal do tego namówić, miałam "okazję" z nim rozmawiać parę dni temu na ww. stanowisko. "- Wysokie wynagrodzenie stałe brutto: 1). 2 mce próby 2300 PLN 2). 6 mcy stażu 2800 PLN 3). Po stażu min. 3200 PLN" >> stawki nie powalają, po stażu miałabys netto 2295,76 PLN, ale oczywście słowa p. Drozda: "radzę się zdecydować na warunki w UK, wyższa emerytura etc." a i po ten nr masz sie sama pofatygowac do UK. Przeswietliłam tą firmę i widzę że co 3 tyg. rektutują na te same stanowiska co już jest niepokojące, chyba ludzie uciekają, zresztą tu na forum też parę "smaczków" można znaleźć.

Alcia
@Ila_mrowka

Dzięki za info! Czyli Drozd to jeden z tych, co wciska ludziom, że można pracować w Polsce na warunkach zagranicznego prawa pracy? Diety Brytyjskie też są wypłacane? Szkoda, ostatnie biuro w którym pracowałam mieściło się na strychu w domu szefa, teraz miałam nadzieję na pracę z prawdziwego zdarzenia...

wujek

Jestem bardzo zadowolona z pracy w biurze. To normalny uczciwy człowiek. Atmosfera jest super. Nikt tu nie zmienia pracowników. Jak mają inne plany to odchodzą. Firma nie zmieniła nazwy od 11 lat, tylko powstają dodatkowe nowe, więc nie rozumiem skąd to zaniepokojenie. Jak by firma zmieniła nazwę, to już nie czytalibyście opinii na temat Intermedio. Pracuje się tutaj świetnie. Podstawowy warunek jak wszędzie: uczciwość wobec pracodawcy.

Felix
@wujek

Nie kasuj negatywnych komentarzy! "Firma nie zmieniła nazwy od 11 lat, tylko powstają dodatkowe nowe, więc nie rozumiem skąd to zaniepokojenie. Jak by firma zmieniła nazwę, to już nie czytalibyście opinii na temat Intermedio." Sam /a sobie zaprzeczasz, brak doinformowania z Twojej stronie firma obecnie nazywa sie Drozd.biz i szuka ludzi pod ta nazwa. A dlaczego pod innym szyldem? Dzieki przekretom, moj znajomy mial to nieszczescie, ze dal sie nabrac na uslugi tego Pana.

byłypracownik
@wujek

Z tego co się dowiedziałem to jest to opinia napisana przez samego managera. żenujące

Pinezka

Super kadra i atmosfera. Polecam!

Controlling Philips Lightning Poland

Wieść gminna niesie, że w firmie pojawił się nowy pracownik, który jest żywą legendą jeśli chodzi o finanse dużych przedsiębiorstw i rynki finansowe (kilka razy prowadził szkolenia dla takich domów maklerskich jak BOŚ i PKO i podobno maczał palce w przygotowywaniu tej dużej inwestycji na Zakładach w Policach), więc pewnie pan Drozd za jakiś czas wprowadzi nowe usługi. Widać firma nie tylko ma się dobrze, ale się rozwija, bo gość pewnie zaśpiewał fortunę za swój czas i bez powodu by go nie zatrudniał.

Kaja

Witam. Na stronie firmy Pana Drozda znalazłem kilka ofert pracy. Czy ktoś wie jak kształtują się zarobki w tej firmie? Ile zarabia człowiek po okresie próbnym?

Kaja

Na okresie próbnym 1700 na rękę (najniższa krajowa) to mogę przełknąć bo przecież potencjalny pracodawca nie wie z kim się wiąże. Lecz po okresie próbnym 2400 na rękę to przesada za pracę z takimi wymaganiami. Czytałam tam o różnego rodzaju premiach lecz gdy chciałabym wziąć kredyt na zakup mieszkania to do zdolności kredytowej ruchoma premia może nie być brana pod uwagę. Ciekawe jak się kształtuje w takim razie wynagrodzenie jeślibym w ramach stosunku pracy miała jakiś czas pracować w Anglii. Samo wynajęcie najmniejszego mieszkania to fortuna ;-( A gdzie do tego utrzymanie nawet na skromnym poziomie.

@Kaja

Dokladnie. Ale pracowalabys w Sz-n a nie w UK. Poza tym p. S. Drozd zachecal zeby jednak zdecydowac sie na warunki brytyjskie bo wyzsza emerytura etc. (czyt. zeby nie placic skladek w PL, zapytalam o ubezp. zdrowotne to powiedzial ze placa tylko symbolicznie do ZUS a reszta to ponoc opieka prywatna), szczerze? to juz lepiej wyjechac do UK i tam pracowac. Poza tym na moje pytanie, czy bede musiala 2 razy sie rozliczac ze skarbowka polska i brytyjska nie potrafil mi udzelic odp. Aha i jeszcze jedno p. S. Drozd zapytal mnie ile godzin dzienne jestem w stanie jak to ujal "poswiecic" na prace, powiedzialam ze standardowo 8, i jaka forma zatrudnienia mnie interesuje - umowa o prace, to nastapila chwilowa cisza z czego wniosek ze jak przyjdzie co do czego to nie jest to pelen wymiar czasu. A wszelkiego rodzaju "premie" sa uzaleznione od tego jak bardzo bedziesz zaangazowana w prace. W domysle "nigdy dosyc wystarczajaco". Poprosil mnie tez zebym po weekendzie oddzwonila do niego czy sie decyduje czy nie. Jak dla mnie takie wirtualne firemki nie sa przekonujace,wystarczy dobrze popszperac w Internecie na temat tego Pana, moja kolezanka kiedys w cos podobnego wdepnela.

A.
@Memfis

Pracowałam kiedyś w tej firmie, ale ze względu na studia nie mogłam poświęcić się dla pełnego etatu. Wynagrodzenie takie jak piszecie - ok. 1700 zl, potem po dwóch miesiącach stawka wzrasta. Praca po 8h/dzień czasami więcej jak chciałam lub załatwiałam zaległe sprawy, bo mnienie było w pracy. Premie uznaniowe chyba co kwartał albo co miesiąc dla najlepszych pracowników po okresie próbnym, premie na święta, na urodziny i na urlop - generalnie można niezłą sumę zgarnąć. Oczywiście zarobki są dużo większe gdy jesteś na umowie brytyjskiej. Firma załatwia ci ubezpieczenie prywatne, gdzie masz bardzo dobre warunki i dojście do lekarza bez kolejek. Nie wiem co masz na myśli pisząc "wirtualne firemki" skoro pracowałam w biurze fizycznie wraz z innymi osobami. Firma ma na prawdę niezłe warunki socjalne i prosperuje ogromną bazą wiedzy wraz ze sporym zapleczem podwykonawców. Wykonujesz swoje zadania i tyle, praca jak każda inna.

@A.

Zatrudniajac Cie wiedzieli ze studiujesz wiec moglas pracowac na pol etatu przez ten czas a po skonczonych studiach przejsc na caly etat. Skoro twierdzisz ze nie robili problemow gdy np. musialas cos zalatwic etc. Jesli rzeczywiscie jest tam tak super to dlaczego tam nie pracujesz? Poza tym wystarczy dobrze przeszukac Internet zeby dowiedziec sie tego i owego, obecna nazwa tej firmy jest juz ktoras z kolei. A i o p. Drozdzie tez nie brakuje "pozytywnych" opinii od "zadowowlonych/oszukanych" klientow.

A.
@Memfis

Nie pracuje już, ponieważ mam studia dzienne, a praca jest jednak na pełen etat. Wcześniej zgłaszałam dyspozycje 3-4 razy w tygodniu po 8h i faktycznie tyle pracowałam przez pół roku. Niestety w tym semestrze mój plan zajęć jest taki, że mam zajęcia codziennie w środku dnia, więc mogłabym być dyspozycyjna przeważnie od 14-16 przez max 4 godziny - przecież muszę coś jeść. W firmie atmosfera jest bardzo przyjazna i rodzinna, za to miło wspominam pracę w tej firmie. Wrócić pewnie już nie wróce, bo chce iść w kierunku studiów, a ta opcja była przejściowa na max 2 lata. Pracując w firmie przez te pół roku to jedyny niezadowolony klient, to pan który spamuje na goworku, czyli profilu dla potencjalnych pracodawców - serio. Wszystkie sprawy sporne są załatwiane automatycznie i zawsze na korzyść klienta, ponieważ pracownicy bardzo cenili sobie komfort pracy. Nie było sytuacji, z którą nikt nie potrafił sobie poradzić, a jak był jakiś problem, to zawsze albo szef albo manager wskazywał drogę.

@A.

Prawda stara jak swiat: "ilu ludzie tyle opinii" :-) Co do negatywnych opinii to przeczesalam Internet i znalazlam negatywne opinie nie tylko na gowork i nie mowie tu tylko o wpisach p. Piotra Rejmana, bo fakt i tam jest jego "kopiuj-wklej". Wpisy z lat 2013 i pozniej. I zastanawiajace jest dla mnie ze ta firma tak czesto zmienia nazwe, ale skoro Ty bylas zadowolona to najwidoczniej musialas trafic na dobry czas.

Alicja

@Były Pracownik piszesz, że w Intermedio Sebastian Drozd panuje duża rotacja pracowników. Co według Ciebie to oznacza? Czy rotacja panuje w całej firmie, czy w konkretnych działach/stanowiskach?

Super!!!

współpraca zapowiada się bardzo dobrze. przeniosłem moją spółkę z firmy, która narobiła mi masę długów. Pan Drozd sprawił, że większość zaległości została już nadrobiona. Naprawde polecam!!!

xspedycja

Bardzo szybka i kompleksowa usługa ze strony biura. Sprawy są załatwiane od reki a na osoby tam pracujące zawsze mogę liczyc pomocną radą. Panie pracujące w obsłudze spółki bardzo kompetentne i zawsze udzielają potrzebnych informacji. Od niedawna z firmą wnioskujemy o brytyjskie prawo jazdy i jestem zaskoczony sprawnością i wiedza osób tam pracujących!

MGG

@74jugen Ja również jestem czasem zaskoczona tym kto tam pracuje, na maila odpowiadają mi różne osoby, zadzwonisz pod numer ze strony a tam sie okazuje, że tego pracownika już nie ma! o co chodzi? i to nie pierwszy raz, a chciałabym mieć pewną, rzetelną osobę z którą moge porozmawiać, a nie na chybił trafi kto dorwie telefon, zwłaszcza jeżeli chodzi o moje sprawy, mam nadzieję pomimo mojej całej sympatii, że Państwo to usprawnicie bo jest to mało profesjonalne. Pozdrawiam i życzę sukcesów

adaśko

Jakość współpracy poprawia się z dnia na dzień. Wszystko dopilnowane. wykonane w czasie. chyba ktoś zaprowadził porządek i nowe wspaniałe zasady w biurze Pana Drozda. Kapitalnie!

ewek

wyczerpująca konsultacja od Pana Sebastiana. Brexit już mi nie straszny i wam też nie powinien być. Szukacie dobrego rozwiązania biznesowego. pan Drozd wszystko wam powie i udzieli wyczerpujących informacji.

74jugen

Nie wiadomo do kogo się dodzwonić można i kto za co odpowiada, numery telefonów niezgodne z nazwiskami!!!! albo nikt nie odpowiada! zdjęcia też z internetu,to nie ejst profesjonalne a wpowadza w błąd!

Zostaw merytoryczną opinię o Intermedio Sebastian Drozd - Ladzin

• Jak się pracuje w Intermedio Sebastian Drozd?

Zobacz opinie na temat firmy Intermedio Sebastian Drozd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermedio Sebastian Drozd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermedio Sebastian Drozd?

Kandydaci do pracy w Intermedio Sebastian Drozd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermedio Sebastian Drozd