Opinie o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

RangeRover

Panowie i Panie co wszyscy tacy smutni podwyżka przyjechała chociaż sobie popatrzcie, przynajmniej wiadomo po co było płakanie, że jest tak źle, że nie ma pieniędzy, pieniędzy to za chwilę nie będziecie mieć jak sami sobie będziecie towar wysyłać

Przedstawiciel Handlowy

Napiszcie proszę opinie o pracy jako przedstawiciel handlowy

Bywalec
@PH

(usunięte przez administratora)A to, że pracownicy mają możliwość korzystania z auta służbowego poza godzinami pracy jest czymś normalnym. Wiele firm udostępnia auta służbowe pracownikom za tak zwany abonament np. 250zł jest pobierane pracownikowi z pensji za użyczenie auta. Znam wiele firm gdzie dofinansowują wczasy pod gruszą pracownikom. Dla firmy daje to durze korzyści bo mają koszty które odliczają od dochodu i płacą mniejsze podatki.

Alka Nowy wpis

No cześć. opowiecie mi proszę coś więcej o pracy jako Asystent w Dziale Marketingu oraz IT? teraz w ogłoszeniu piszą, że jedyny punkt w zakresie obowiązków to wsparcie zespołu... :) ciekawa jestem przykładowego dnia z pracy. Warto przyjść? Dużo się nauczę?

Czyli jest tak jak ktoś napisał, że słabo wychodzą awanse i po parę lat się tylko pracuje? mam przed sobą ofertę dla Młodszego Specjalisty w Dziale Zakupów i właśnie zastanawiałem się czy by nie aplikować tutaj żadnych szkoleń czy też kursów jednak nie oferują? nie widzę ich w opisie

Jak długo trwa proces awansu w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Nie ma czegoś takiego jak awans bo to mała firma, nie korporacja. Po kilka osób w dziale. Kierownicy działów zmieniają się bardzo rzadko. Zwykli pracownicy przychodzą na rok-dwa, po zdobyciu jakiegoś doświadczenia idą dalej.

Dobrze rozumiem z tego ostatniego komentarza, że były jakieś podwyżki? zastanawiam się czy to wszystkich działów dotyczy. Kiedyś jak szukali młodszego specjalisty do działu zakupów to nie podawali widełek i myślałam, że minimalna po prostu jest. na tych początkujących stanowiskach też coś zwiększyli?

HG2 Nowy wpis

Podwyżek nie było nie ma i nie wiadomo jakie i kiedy będą, w zeszłym roku napluli nam w twarz podwyżką i jak mają zamiar zrobić to znów w tym roku to niech sobie darują, sami odejdziemy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
RangeRover

Ula

Czyli jednak nie da się mieć tej wypłaty niższej niż minimalna? ktoś tak kiedyś zasugerował ale widzę po ostatniej relacji z rozmowy, że podstawa taka właśnie jest. ciekawe tylko ile tego obrotu średnio w miesiącu udaje się zrobić? I jak jest z targetami? Jeśli nie wyrobisz mogą podziękować za współpracę?

Ryszard

Po rozmowie rekrutacyjnej podzielę się z wami tym co udało mi się dowiedzieć na w/w spotkaniu. Podstawa 4300 brutto 4% netto od obrotu brutto Bez górnego limitu zarobkowego. Samochód służbowy Ford fiesta / renault megane około 5 letni z kratą 2 osobowy. Brak możliwości użytkowania do celów prywatnych samochód tylko do pracy. Firma nie oferuje dodatkowych bonusów pod tytułem karta sportowa / prywatna opieka / wczasy pod gruszą czy dodatkowe ubezpieczenie grupowe. Rekrutacja przebiegła w miłym klimacie za co plus dla osoby rekrutującej.

Mnie tez oferta dla handlowca by interesowała jak poprzedników tutaj we wpisach. Aktualnych opinii nie widzę a ze dwa miesiące temu uciekła mi oferta. teraz szukają do siebie młodszego specjalistę do Działu Zakupów. Tak z ciekawości jak się zarabia na takim stanowisku i co się dzieje po jakimś awansie? Ludzie przechodzą na PH może? z opisu oferty dla handlowca piszą o wymaganym doświadczeniu na podobnym stanowisku, dlatego się upewniam

trpf

jedyne czego możesz się spodziewać to wypłata poniżej najniższej krajowej to możliwe tylko tu

@trpf

No ale jak to możliwe? Nikt jeszcze tego nie zgłosił? Jaka kwota widnieje na umowie? Teraz minimalna jeszcze idzie do góry, firma nie ma zamiaru nic z tym zrobić? Takie zarobki są jedynie w przypadku Handlowców, czy na innych stanowiskach zarabia się podobnie?

Przedstawiciel Handlowy

Napiszcie proszę opinie o pracy jako przedstawiciel handlowy

Nie warto...
@Przedstawiciel Handlowy

Oczekiwania firmy wobec PH, to ok. 20% wzrostu sprzedaży rok do roku, co w branży zamocowań jest nierealne. Rozliczenie wynagrodzenia owiane jest „wielką tajemnicą” i nigdy nie wiesz jaką wypłatę otrzymasz. Dzieje się tak ponieważ nikt w firmie nie wie kto wypłatę nalicza i na jakiej podstawie. Brak przejrzystego rozliczenia z PH sprawia że co miesiąc jest mnóstwo niepotrzebnych podejrzeń i wątpliwości. Do tego rozliczenie za poprzedni miesiąc nie zawsze jest do 10. Dużym minusem jest brak jakiegokolwiek wsparcia sprzedaż w postaci, gadżetów reklamowych, materiałów POS, gratisów, czy szkoleń organizowanych dla klientów. Firma nie uczestniczy w targach budowlanych, nie pojawia się w artykułach w prasie branżowej, nie inwestuje w reklamę w radiu czy telewizji. Wszystko to sprawia że całą pracę związaną z PR musi wykonać PH. Jeśli chodzi o „promocje” z którymi PH jedzie do klientów przypominają raczej całoroczną wyprzedaż pułkowników i tak też są postrzegane przez klientów, którzy nie chcą z nich korzystać. Samochód który dostaje PH jest „Nowy” ma od 5 do 10 lat i jest już wyeksploatowany przez poprzednią firmę, którą w trosce o swych pracowników pozbywa się takich aut. Najgorsze jest to że pojazd który dostajesz nie posiada wykupionego autocasco. Jeśli chodzi o wysyłki towaru to wychodzą z „opóźnieniem” co bezpośrednio odbija się na wypłacie PH czego zarząd od lat nie widzi. Brak także multisporta, opieki medycznej czy jakichkolwiek innych bonusów. O wycieczkach zagranicznych co w tej branży jest dziś standardem możesz zapomnieć. Atmosfera w firmie na plus poza kontaktem z synem prezesa, który to wszystkim rzuca kłody pod nogi i jest nieprzyjemny. Zachowuję się tak jakby wszystkie rozumy pozjadał, a tak naprawdę brakuje mu doświadczenia na stanowisku managerskim czy handlowym i przez to wylew swoje frustracje na innych. W efekcie decyzje dotyczące handlu podejmowane są za biurka bez znajomości obecnych reali rynkowych.

bieda edyszyn
@Przedstawiciel Handlowy

Jako były przedstawiciel mogę napisać iż zarobki słabe. 2,500 podstawa na rękę + 2% premia od obrotów. O ile w sezonie kwiecień - październik można robić około 100,000 obrotu miesięcznie o tyle w pozostałych miesiącach na biedniejszym rejonie ciężko dobić do 40,000. Oprócz tego warunki finansowe też zależą od spłacalności klientów. Np. Faktura niezapłacona powyżej 21 dni to już ujemne 2% do pensji. Ogólnie to wychodzi mniej więcej w sezonie około 3,000, a poza sezonem 2,500. Oczywiście można zarobić też wiecej, ale tu dużo zależy od rejonu i tego jak się dogada z klientem. Oczywiście premia co miesiąc jest opodatkowana i legalna. Dostajemy samochód oraz telefon służbowy. Na paliwo co miesiąc do wykorzystania jest 1,500zł jak zabraknie to jest zaliczka z której można zatankować gotówką ale trzeba mieć zgodę z firmy. Oczywiście auta służbowego po godzinach wykorzystywać nie można (bo jest GPS) i za to można wylecieć. Pracuje się od 8 do 16, teoretycznie. O 8 należy być u 1szego klienta, a o 16 u ostatniego a na umowie jest 8h więc tutaj ładnie ruch ... :). (usunięte przez administratora) Oczywiście po pracy wszystkie zamówienia należy ręcznie wpisać do ekstranetu nazwa rozmiar ilość. Dosyć często zamówień jest po kilka-kilkanascie na paręnaście lub parędziesiąt pozycji. W ten sposób po pracy też tracimy około 2 godzin na wysyłanie zamówień. Ogólnie kary finansowe są dosyć powszechnie stosowane, ale nie bez powodów. Trzeba zasłużyć. Jeśli chodzi o artykuly, które się sprzedaje to niestety ale Arvex w większości idzie na jakość i ceną go wszyscy jak to ktoś tu ujął pięknie "ruch...". Powoduje to, że tak naprawdę jest się ciężko przebić przez Klimasa lub MarcoPol. Niestety także załatwić cokolwiek dla klienta typu gadżet lub dodatkowy rabat to walka z wiatrakami i uderzanie głową w mur. (usunięte przez administratora)

@bieda edyszyn

Nie można zostawić takich bzdur bez odpowiedzi więc ci biedaku odpowiem.Wszystko co napisałeś o swojej pensji to stek bzdur bo jest inaczej jak piszesz to jedno, drugie-jak chcesz w sobotę jechać na grzyby to KUP sobie samochód,po trzecie widać że z klientem nie umiałeś rozmawiać i nigdy nie będziesz umiał więc znajdż sobie inną pracę np.w kopalni tam jest super.Dziękujemy że cię nie ma

@Nie warto...

Widać że kolega zamiast handlować to o wycieczkach marzy,wycieczki są za wyniki i za zarobione pieniądze ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro własnej pensji nie umiałeś policzyć bo to tajemnica tylko ciekawe że dla ciebie jednego.Temat pensji jest bardzo przejrzysty w firmie i praca jest ok,widocznie nie nadajesz się to takiej pracy ,poszukaj czegoś w TUI.

Bywalec
@PH

Na jakie wsparcie w Arvex Grobelny Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Romek

Hej, czy ktoś może powiedzieć coś o pracy ph? Jakie zarobki, auta i narzędzia pracy?

Nowiński to (usunięte przez administratora)

cookie

Pracuje w biurze, nie zawsze jest kolorowo, ale w żadnej pracy nie jest idealnie. Można bardzo dużo się nauczyć, jeżeli tylko ktoś chce wykazać się odrobiną chęci. Współpraca pomiędzy działami w firmie jest świetna. Ludzie są bardzo pozytywni i właśnie dzięki tym pozytywnym osobom chce się tu pracować. W każdej pracy się narzeka (jak większość opinii na tej stronie), ale pracują tutaj osoby z wieloletnim stażem...

Przemysław
@cookie

Wiadomo że każdy na coś narzeka nawet jak wcale nie jest źle. Nie wspomniałeś nic o zarobkach. Też jesteś zadowolony? Przydałoby się tu info jaką płacą stawkę :)

lookie
@Przemysław

nie narzekam na zarobki, ale każdy inaczej odbiera swoją stawkę - wiec nie chcę tutaj generalizować...

Arekk
@Przemysław

Stawka jest dobra ja jestem zadowolony

Iwona
@Arekk

To może się pochwalisz, jak jesteś zadowolony?:)

Święta święta

I jak co roku w arvexie zapowiada się na olewanie pracowników, prezes chodzi cieszy się ze w sezonie rekordowe miesiące a na święta pracownicy dostaną figę z makiem, a u konkurencji MAG KRAK pracownicy dostają po 500 zł rozumiecie 500 zł a u nas zero wstyd w zeszłym roku to nawet zyczen nikt nie złożył z zarządu czy to Grobelny czy Janus tak samo pracownika mają gdzieś a nie przepraszam, na magazynie chłopaki dostali od Prezesa kalendarz na 2021 z roznegliżowanymi zdjęciami kobiet to będzie najlepszy komentarz

I po świętach
@Święta święta

Aktualizacja UWAGA UWAGA najlepsze w tym wszystkim jest to ze magazynierzy pakowali prezenty dla przedstawicieli (usunięte przez administratora) dramat fajne zachowanie w stosunku do pracowników, no tak bo tylko dzieki przedstawicielom ta firma zyje hahaha masakra

Właśnie że są
@I po świętach

Najlepiej osądzać od razu ,że tylko ktoś dostaje niż poczekać kilka dni.

Dorsz
@Właśnie że są

Faktycznie 2 wina to (usunięte przez administratora) prezent na święta :)

Alex
@Święta święta

Za moich czasów Jurek wysyłał paczki z szynkami i wódką rok w rok do tego słodycze hmmmmm wszystko sie stacza...

Chciałbym pracować jako Magazynier w mieście Kraków. Czy rzeczywiście można zarobić 3600 ? W jakich firmach?

Nie tutaj

Na innych magazynach z dwoma zmianami bardzo możliwe. Tutaj magazynierzy nie mają 3 z przodu.

TOJESTFAKT

Prezesie żeby nam było cieplej trzeba ubrania zimowe a nie rolety z masarni w drzwiach

Jakie są mocne strony pracodawcy Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Ta firma nie ma mocnych stron.

Kamil

Naprawdę nie znajdzie się żaden pozytywny aspekt? Co konkretnie sprawia że masz takie zdanie o pracy w Arvex Grobelny? Możesz napisać jak kształtują się tu pensje?

Nowa huta
@Kamil

Radzę liczyć zawsze wypłatę co do grosza! Wiele razy już wielu osobą ona się nie zgadzała!! Tutaj na każdy grosz Ci patrzą i nic nie dostaniesz więcej od pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Nh street

Wpadlem poczytac pociski na tego rwkina finansjery haha

Justyna
@Nh street

Jesteś pracownikiem Arvex Grobelny? Bo ja właśnie chcę się dowiedzieć, czy to ok pracodawca czy niekoniecznie. Napisz, co sądzisz ;)

Nowa huta
@Justyna

Bypem pracownikiem i nie polecam nikomu normalnemu tej pracy

Zuzanna
@Nowa huta

No dobrze, ale nie polecasz produkcji, czy w biurze też? Bo szukają akurat asystentki do działu marketingu. I o co chodzi z tym całym rekinem, czy każdy ma z nim do czynienia na co dzień...

Magazynir

Magazynierzy mają takie samo zdanie o kierowniku i prezesie jak Sąd Pracy w Krakowie.

Uu
@Magazynir

Brawo Tomek

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

PH

W porównaniu do innych firm to naprawdę bardzo cywilizowane. Zależy, na jakim stanowisku chcesz zacząć pracę, ogółem znam każdy dział i wszędzie da się znaleźć nić porozumienia. Nie mam pełnego spektrum, jeżeli chodzi o pracę na magazynie, ale sądząc po zarządzających zmianami, to jest w miarę zoptymalizowane wszystko. Zawsze można narzekać na pewne rzeczy, ale prawda jest taka, że nie ma idealnej firmy. Jeśli chcesz pracować uczciwie, to na pewno zostanie to zauważone. Mówiąc „uczciwie” mam na myśli zaangażowanie.

dawny magazynier

Najgorsza firma jaka może być, praca w nieocieplonych pomieszczeniach, o wszystko trzeba się prosić, prezesa interesuje tylko zysk, zarobki minimalne a pracy od groma. Syn prezesa czepia się o wszystko i wszystkich, zachowanie godne osób z (usunięte przez administratora). Jeśli macie możliwość innej pracy - omijajcie arvex jak najszerszym łukiem. Dochodzi tam do karygodnych sytuacji, jak na przykład postawienie pracownikowi warunku, że "jak nie będzie chodził na nadgodziny, to nie będzie miał przedłużonej umowy."

Emilia
@PH

Cześć, wspomniałeś, że zaangażowanie w Arvexie na pewno zostanie zauważone. W jaki sposób? :D Czy osoby zaangażowane mogą liczyć na jakieś benefity z tego tytułu? Np. na premie lub podwyżkę/awans?

Zostaw merytoryczną opinię o Arvex Grobelny Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arvex Grobelny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arvex Grobelny Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 152 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    30-969 Kraków

Arvex Grobelny Sp. z o.o.