Opinie o My Shop Factory Outlet w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie My Shop Factory Outlet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Shop Factory Outlet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Shop Factory Outlet w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w My Shop Factory Outlet?

Pracownik22838nn Nowy wpis

Długo zbierałam się aby napisać opinie o pracy w sklepie Myshop w Wałbrzychu, współpraca na max 2 miesiące, zarobki to najniższa krajowa na zleceniówce albo na stażu, pracodawca i jego podejście do pracownika jeśli chodzi o załatwienie jakieś sprawy jest żałosne, brak wiedzy na temat wprowadzonych przepisów odnosie pracownika, nie ma na nic czasu, może dlatego, że non stop kontroluje cię na kamerze i podsłuchuje, niewiedząc chyba do czego powinna służyć kamera i czym grozi podsłuch. Sytuacja z zmieniającym się zespółem mowi sama za siebie. Atmosfera w pracy zależy od dziewczyn, które tam pracują ale pracodawca zdecydowanie wszystko psuje i zniechęca do pracy na każdym kroku. Odradzam pracy w sklepie Myshop w Wałbrzychu (auchan)!!!! Dziwi mnie fakt, że nikt jeszcze nie stworzył forum i nie wyraził opini bo w naszym mieście jest wiele dziewczyn zbulwersowanych praca w tym sklepie !!

My shop Wałbrzych Nowy wpis

2k2 Nowy wpis

Będzie w punktach: (usunięte przez administratora) 2. Brak badań lekarskich przy przyjęciu do pracy, brak szkolenia BHP i stanowiskowego, brak ewidencji czasu pracy. 3. Umowa o pracę (szaleństwo) oczywiście na najniższą krajową, reszta pod stołem. 3. Sala sprzedaży zasrana towarem w stopniu uniemożliwiającym jakąkolwiek kontrolę. Według szefostwa cały towar musi się znajdować na sali sprzedaży - nieważne że jest go tak dużo, że nie da się tego swobodnie przeglądać i nic nie widać, ważne że jest na bogato (czytaj jak na bazarze, nasrane pod sufit). 5. Z powyższego punktu wynika absolutny brak kontroli nad złodziejami, nie ma możliwości ogarnięcia wzrokiem całości sklepu - nic nie widać z dowolnego miejsca. Dokładając do tego fakt, że w większości czasu na zmianie jest jeden pracownik (TANIEJ!), otrzymujemy raj dla złodziei, z czego chętnie korzystają. Drodzy janusze, to jest Wrocław a nie jakaś wasza pipidówa - tutaj naprawdę ludzie kradną w sklepach. 6. Totalny (usunięte przez administratora) w stanach towarowych, pomimo inwentur nikt nic nie wie, ile czego ma być, skąd wzięły się braki i nadstany. Oczywiście za wszystkie braki janusze każą sobie płacić, nieważne, że nie ma jak upilnować sklepu nawet w dwie osoby a co dopiero w jedną. Do tego wymiany towaru pomiędzy sklepami z sieci robione bez dokumentów magazynowych, wszystko na gębę a raczej na zeszyt. Profeska. 7. Brak normalnego magazynu z półkami itp., kartony z towarem poukładane w sterty na zapleczu. Szukanie czegokolwiek w tym śmietniku grozi kontuzją kręgosłupa. 8. Reklamacje klientowskie rozpatrywane są przez szefa zdalnie, tj. na podstawie wysyłanych mu zdjęć. Oczywiście 99% reklamacji jest odrzucana z idiotycznych powodów, byle nie stracić ani złotówki. Ze słusznie niezadowolonymi klientami muszą się ścierać Bogu ducha winni pracownicy, wstyd. Nie chce mi się więcej pisać, szkoda strzępić klawiatury na ten śmieciowy sklep.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w My Shop Factory Outlet? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

UWAGA !!! UWAGA !!! Pracodawca na Bielanach Wrocławskich w Auchan, to nie jest czlowiek. Odradzam pracy u niego a w szczególności zakupów. P.S Odwieczny problem z reklamacjami odzieży i obuwia. Taniej jakości produkty, a co do pozytywnej odpowiedzi reklamacji to nawet nie ma mowy. Właściciel sam sprawdza towar a twierdzi że oddaje do rzeczoznawcy . Co za tym idzie reklamacja zawsze wychodzi z winy klienta. Może ceny niskie ale jakoś produktu i podejście do klienta ze strony właściciela WIELKA PORAŻKA !!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!

Zuzanna

Ostatnio aktywność na wątku bardzo zmalała. Możecie powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możecie im doradzić?

2k2
@Zuzanna

Czy ktoś w ogóle moderuje ten wątek? Czytaliście wszystkie te śmieci poniżej, pisane chyba przez upośledzoną psychicznie osobę? Jak się ma tolerowanie takiego szamba do rzekomej wiarygodności opinii na tym portalu?

Zuzanna

Pracujesz w My Shop Factory Outlet? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

my shop wałbrzych nuda

dolnośląsku jest stolicą gór i drzew w tym mieście przypada 20 sklepu na jednego mieszkańca czyli : wałbrzychu miejscowość co atrakcją turystycznym są sklepy wszystko było by jak w bajce w tym mieście gdyby nie my shop niszczą infrastruktura miasta poprzez wypadki które powodują spe celnie, i starsze osoby doprowadzają do zawału a później się dziwią !!!! i bardzo nudne prezentują ubranie w sklepie nic ciekawego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

my shop wałbrzych pieniadzą z pliki a nie za praca

zdziwiłbyś się ilu ludzi z Tobą nie rozmawia ale codziennie rozmawiają o Tobie

my shop wałbrzych zgrywają kogoś kim nie są

Żeby jeszcze nie stosowały tych gierek i podchodów. Oczekują akceptacji a ciągle zgrywają kogoś kim nie są. Wieczne podchody, zero uczciwości. Przynajmniej większość z kobiet tak się zachowuje. I dziwią się potem ...

my shop wałbrzych tego tutej brakuje

ETYKIETA W BIZNESIE cz. I ETYKIETA W BIZNESIE cz. I. Uprzejmość nic nie kosztuje, a kupić może wszystko. Lady Mary Wortley Montagu. Cechy osoby dobrze wychowanej. Dbałość o garderobę i higienę Uśmiech Życzliwość Uprzejmość Słowność Skromność (nie mylić z brakiem znajomości swoich mocnych stron) Dyskrecja

walbrzych my shop braki w wychowaniu

Netykieta Pisz zwięźle i na temat. Pamiętaj o temacie. Odpowiadając na list cytuj tekst, do którego się odnosisz. Ustaw swój elektroniczny podpis. Sprawdź pisownię. Odpowiadaj jak najszybciej.

my shop wałbrzych nie są tacy jak ta notatka

Internet a savoir-vivre Unikamy wielkich liter ( w Internecie oznaczają krzyk i utrudniają czytanie). Nie wysyłamy samych załączników – zawsze należy dodać kilka słów od siebie. Unikamy skrótów „pozdr”, „nara” i in. Funkcji „odpowiedź z historią” używamy do korespondencji w tej samej sprawie – gdy temat się zmienia, tworzymy nowy list. Unikamy spamowania cudzych skrzynek „łańcuszkami” czy dowcipami. Ukrywamy adresy odbiorców przy korespondencji seryjnej!!!! Nie przesyłamy zbyt dużych plików Podpisujemy wiadomość.

my shop wałbrzych braki w kompetecji

Przygotowania Co? Kiedy? Z kim? Co jeżeli nie będzie mógł rozmawiać Papier i długopis piszący(!) Niezbędne dokumenty Kontakty, adresy, kalendarz Zapewnij spokój Odpręż się i uśmiechnij tak należy robić o tutaj tak nie zrobią

my shop wałbrzych nie zna żadnej z tych zasad

Etykieta w biznesie cz i garnitur w stonowanym kolorze, np. odcienie szarości, grafitu, granatu, koszula jasna – biała lub w jednym z pastelowych odcieni, krawat w klasyczne wzory czy stonowane desenie, ciemniejszy od koszuli, wysoka skarpeta czy podkolanówka (aby nie pokazywać nagiej łydki na skarpetą) w ciemnym kolorze pasującym do koloru garnituru, obuwie czarne pełne (do ciemnego garnituru) lub brązowe pełne (do jaśniejszych garniturów), staranne uczesanie, bardzo skromna biżuteria (spinki do mankietów albo do krawatu, zegarek), dyskretny zapach. Garnitury Letnie i zimowe (różnią się gramaturą – splotem tkaniny). Jednorzędowe (może być z kamizelką) i dwurzędowe (muszą być zawsze zapięte). Maksimum trzy kolory i dwa wzory w ubiorze. Nie zapinaj ostatniego guzika marynarki Siadając rozepnij marynarkę Raczej nie zdejmuje się marynarki. Savoir-vivre w pracy Relacje ze współpracownikami….. Bądźmy pomocni, ale nie dajmy się wykorzystywać. Zwracajmy się do innych w sposób ogólnie przyjęty w firmie. Unikajmy sytuacji konfliktowych. Nie narzucamy swoich zwyczajów lub upodobań innym. Nie mówmy o innych w sposób, który na pewno by im się nie podobał. Nie używamy wobec współpracowników zdrobnień zarezerwowanych dla bliskich (np. „kotku”, „złotko”).

my shop wałbrzych tego nie znają

Pamiętaj! Pracodawca zawsze będzie oczekiwał, że Twój wygląd zewnętrzny potwierdzi i umocni wizerunek firmy, będzie jego przedłużeniem Rodzaje stroj w Rodzaje strojów Strój sportowy (casual) – nieoficjalne spotkania, weekendowe zebrania, konferencje. Strój biurowy (office) – mężczyzna garnitur lub marynarka, kobiet – kostium; kolory stonowane. Strój oficjalny (jacket) – ciemny garnitur z krawatem, kobiety – suknie wizytowe bez dekoltu. Strój wieczorowy (formal/ blacktie) – mężczyźni – smoking, koszula smokingowa, muszka, czarne lakierki; kobiety – długa suknia.

my shop wałbrzych jak o freji są maniery

Jak Cię widzą… Higiena i dbałość o ciało Profesjonalny styl ubierania Mowa ciała

my shop wałbrzych Jak podać rękę?

Jak podać rękę? Nie potrząsamy ręką drugiej osoby Patrzymy na drugą osobę Nie ściskamy dłoni mocniej niż nasz partner Mężczyzna zdejmuje na dworze rękawiczkę, kobieta nie musi. Nie podajemy ręki przez stół. Wchodząc na przyjęcie, witamy się po zdjęciu z siebie okrycia.

my shop wałbrzych tego tutaj nie ma!!!

Cechy osoby dobrze wychowanej Dbałość o garderobę i higienę Uśmiech Życzliwość Uprzejmość Słowność Skromność (nie mylić z brakiem znajomości swoich mocnych stron) Dyskrecja Punktualność Panowanie nad uprzedzeniami Umiejętność słuchania Panowanie nad złym humorem Kontrolowanie mowy ciała

my shop wałbrzych jak byl reebook

najlepsze czasy my shop to wtedy kiedy był Reebok był Marci Robert kamelia bata i inni fajni ludzie najgorsze czasy są w tedy kiedy jest my shop Agnieszka strąk się wszystko pomieszało bo jak był Reebok była niby normalna ale teraz jest my shop Wałbrzych :( :( :( :( ( wszystko się im pomieszało czyli my shop Wałbrzych ) jak był reebok to klep był wystrojony na świata a jak jest my shop w Wałbrzych to nawet im się niechce ozdobić sklepu na święta i nowy rok to nie dobrze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o My Shop Factory Outlet - Toruń

My Shop Factory Outlet