Global Mimar Polska

Rzeszów

Opinie o Global Mimar Polska

Emma 2015-08-03 11:50:54
Globar Mimar Polska szuka teraz pracowników do pracy międzynarodowej, z dobrym i płynnym angielskim i doświadczeniem. Jak bym szukała pracy, to chyba bym się nie zastanawiała, ciekawie to wygląda i zapewniają szansę na rozwój plus atrakcyjne pieniądze. Ciekawe o jakich kwotach mowa za taką pracę, może ktoś wie.
antek 2015-10-08 00:15:17
Może i szuka takich pracowników, ale trzeba pamiętać, że Global Mimar to międzynarodowa firma specjalizująca się w architekturze. Branża sama w sobie jest wymagająca, ale mają potencjał, nie bez powodu oddziałują środkowymwschodzie europy. Mają zadowolonych klientów w wielu krajach, a przecież cały czas się rozwijają.
perfekto 2016-03-16 13:11:32
wiadomo, wszędzie trzeba się starać... mnie jednak przekonuje to, że praca jest w stabilnej firmie jakby nie było, co daje jednak stabilność zatrudnienia no ale jednak angielski trzeba znać perfekto
anka 2016-03-31 12:22:40
o jakim stanowisku myślałaś @perfekto, zgadzam się z Tobą, że w pracy trzeba przede wszystkim pracować , a umowa o prace nie w każdej firmie jest gwarantowana
3e4r 2016-04-03 20:13:45
no pewnie ze nie..chociaz z drigiej storyn to powinno byc tak ze w kazdej firmie bez wzgledu na stanowisko oferowana jest umowa o prace no ale wiaodmo jak ejst
lakaj 2016-04-05 23:06:17
wiadomo jak jest @3e4r często firmy oszczędzają na czym mogą, czyli na pracownikach niestety. Ale tutaj słyszałam że jest inaczej i atmosfera fajna, to prawda?
123 2016-10-13 20:39:21
słuchaj, jak nie masz niczego innego na oku a masz propozycje pracy u nich to smialo sie mozesz zgodzic poza tym przedstawia ci warunki wiec bedziesz wiedzial czy ci odpowiadaja czy nie i czy sie godzic na nie czy nie
xyz 2016-11-07 12:47:49
atmosfera jest bardzo fajna, a z umową o prace nie było problemu, sami proponują na 7 miesięcy na początek. angielski niekoniecznie perfekt, ja sobie radze z poziomem średnio-zaawansowanym pisanym i komunikatywnym mówionym
Zostaw swoją opinię o Global Mimar Polska - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Mimar Polska