IS Polska

Opinie o IS Polska

Celina Nowy wpis

Witam, a czy podobnie jest z warunkami pracy w biurze odnośnie tych premii frekwencyjnych, do których ktoś niedawno nawiązał? Niby w ofercie dla księgowej widzę wzmiankę o systemie premiowym ale nie do końca wiedziałam za co są one przyznawane. Sama podstawa też mnie interesuje, czy doświadczenie wpływa na jej wysokość?

New Nowy wpis

Jak wygląda praca na kontroli jakości ? Jest ciężko, na jakie zarobki można liczyć na starcie. Czy są jakieś dodatki ?

@New

Skąd masz ogłoszenie? na portalu który obserwuje maja wystawione i w opisie normalnie piszą ze są dodatki. z zarobkami przyznam, że gorzej jest bo widełek nie podają a jest napisane, że jakiś system premiowy występuje. ciekawe ile wpada?

Dc Nowy wpis

System premiowy to obecność, musisz być cały miesiąc w pracy (maksymalnie jeden dzień na żądanie wolnego) I dostajesz premie. Nie pamiętam dokładnie ile, ale zaufajcie, nie jest warte swojej ceny. Jedna przerwa 15 minut, ani nie zjesz, ani się nie wysrasz. Wszyscy wyżej (usunięte przez administratora) mają niż to wszystko warte. Plusy? Możesz iść do toalety kiedy chcesz. I to wszystko z plusów.

A kto to w ogóle? I jaki wpływ ma na pracowników to co ta pani lubi? Sorki, że dopytuje ale właśnie widziałem ich ofertę pracy dla pracownika magazynu. Wiesz może czy bez uprawnień na wózki widłowe jest szansa na zatrudnienie?

Jak w IS Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@rolek

Awans? Jak oni nawet nie wiedzą, jaką mają strukturę organizacyjną. Ale zawsze może się coś przytrafić. Bo planu nie ma

Ewcia
@@rolek

Jak można nie znać struktury organizacyjnej podczas zatrudnienia w danej firmie? akurat speca od rekrutacji teraz szukają, czy na rozmowie nie porusza się takich tematów? Jak one obecnie są prowadzone? I jak zarabia taki spec tak z ciekawości? Ktoś wie? nie podali widełek

Smile
@Ewcia

Jak powiesz, że chcesz najniższą krajową i do tego będziesz pracować więcej niż 8 godzin za darmo oraz, ze będziesz w pracy na każde zawołanie, to cię przyjmą

Pracownik Produkcji

Pozytywny

O nic nie pytaja

Czy pracodawca IS Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tryvcb

Pewnie że motywuje im więcej zrobisz tym większy (usunięte przez administratora)

Martysia
@Tryvcb

na jednej stronie wisi teraz oferta na produkcję i jest w niej wpisana premia regulaminowa oraz pakiet socjalny. czy ktoś jest na bieżąco aby omówić konkret? jak trudno osiągalna jest ta premia, jakie są zasady?

Wojtek

Witam Czy jest możliwość że będę pracował w IS tylko na 1 zmianie (bardzo mi na tym zależy) Dziękuję za pomoc

@Wojtek

Przyjeles się na produkcję czy na mechanika ?

Dorota

W sumie to w czemu? To znaczy no okej, pewnie nie zawsze da radę ale jakby się z kimś zamienił? A w jakichś innych sprawach można elastycznie? Z czymś na rękę firma pójdzie?

mechanik

Co zrobicie z Darkiem. (usunięte przez administratora) genetyczny po wyjściu z WC zaczyna zmiane od nie mycia rak a później wpada na warsztat zaspany i wita się pokolei z chłopakami. każdy wychodzi z warsztatu i odkaża ręce spirytusem a on ? Darek łupie słonecznik… nie dość że kładzie go na brudnym wózku narzędziowym to jeszcze brudnymi łapskami je go na warsztacie. A nawet przy awariach nie wie co ze stresu zrobić i łapami ze smaru łupie w (usunięte przez administratora)pestki. A potem wydziera (usunięte przez administratora)na chłopaków ze zrywają kable przy wymianie form. Darek „żołnierzu” co z toba skarzypyto wychodzisz przed warsztat donosić na każdego po kolei. Wielkie G potrafisz z mechaniki bo masz dwie lewe ręce. Pamiętaj po kibelku raczki myjemy. A nie (usunięte przez administratora)wycieramy i kolegom podajemy. I ty jesteś lider zmianowy na warsztacie? za co ? dać cię samego do maszyny na awarii i przez cała zmiane nie wyjdziesz bo nie masz pojęcia o podstawach mechaniki. Chłopie pracujesz tu tyle lat a rak nie myjesz od zawsze po wyjściu z kibla. My z ciebie lejemy ze śmiechu widząc cię przy maszynie tepaku - najbardziej zestresowany a stresujesz innych bo nie umiesz usunąć awarii to wyzywasz się na innych drzesz ryja dlatego nie chcą przy tobie stać ani liderzy lini ani pracownicy ani my. (usunięte przez administratora)i nie drżyj (usunięte przez administratora)zrana przy pierwszej awarii bo nie wszyscy die jeszcze przy liniach dobudzili. Z domu to wynosisz. Potrafisz usuwać awarie bez gadania zrzędzenia narzekania krzyków obwiniania kłamania??

Pracuje w is już jakiś czas i muszę stwierdzić że praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie.zla atmosfera i osoby nadzorujące i zarządzające są nie kompetentne.wyzyskiwanie pracownika (usunięte przez administratora),aż się niechce tam chodzić.(usunięte przez administratora)

Mecertyop

To jest normalka w tym zakładzie.żucanie Polaków na inne linie I co się dziwić że rezygnują I się zwalniają z pracy .nie wspominając o meksykanach I ukraincach.co nic nie robia. Po12 godzinach są zmęczeni praca ,A po 8 godzin małe pieniadze. I jak się tu nie wkurzac.tez nie polecam

BIG p*** star

Chcesz mi powiedzieć że to zakład dla tępaków którzy nie potrafią sobie znaleźć innej pracy a mimo to dalej tam pracujesz bo nie możesz sobie też znaleźć innej pracy ? Bo skoro wiesz jak tam jest źle to co tam jeszcze robisz? Czyż rynek pracy nie stoi przed Tobą otworem?

Tryrt
@BIG p*** star

No dokładnie: po co się męczyć z tepakami skoro można się zwolnić?

język polski
@Mecertyop

uprzejmie informuję, że niejeden Ukrainiec piszę "rzucanie" lepiej niż Polak:)

@język polski

Ciekawe czy tak samo pracuje bo pewny nie jestem

@Tryrt

I ja dokładnie tak zrobiłem, zwolniłem się i , żaden makaron mnie nie będzie obrażał, wolę iść za tą kasę gdzie indziej a oferty są i to w cholernie. A jako automatyk mam teraz duuuuzo więcej, ale w is mechanik to mechanik , a automatyk to automatyk , elektryk , mechat3onik i wszystko inne . Wiec sorry niech Włoch sam (usunięte przez administratora) I mostuje maszyny w programie, i niech to wpisuje w system , bo znajdzie naiwnego jak coś komuś się stanie bo pewnie system wywali . Walić taką firmę

Ilona

Aż nie chce się pracować to co ciebie tam trzyma? Opisujesz dość ponuro to miejsca a pracujesz tu 'już jakiś czas', zatem?

załoga

Co zrobicie z Darkiem. (usunięte przez administratora) genetyczny po wyjściu z WC zaczyna zmiane od nie mycia rak a później wpada na warsztat zaspany i wita się pokolei z chłopakami. każdy wychodzi z warsztatu i odkaża ręce spirytusem a on ? Darek łupie słonecznik… nie dość że kładzie go na brudnym wózku narzędziowym to jeszcze brudnymi łapskami je go na warsztacie. A nawet przy awariach nie wie co ze stresu zrobić i łapami ze smaru łupie w gębie pestki. A potem wydziera (usunięte przez administratora)na chłopaków ze zrywają kable przy wymianie form. Darek „żołnierzu” co z toba skarzypyto wychodzisz przed warsztat donosić na każdego po kolei. Wielkie G potrafisz z mechaniki bo masz dwie lewe ręce. Pamiętaj po kibelku raczki myjemy. A nie (usunięte przez administratora)wycieramy i kolegom podajemy. I ty jesteś lider zmianowy na warsztacie? za co ? dać cię samego do maszyny na awarii i przez cała zmiane nie wyjdziesz bo nie masz pojęcia o podstawach mechaniki. Chłopie pracujesz tu tyle lat a rak nie myjesz od zawsze po wyjściu z kibla. My z ciebie lejemy ze śmiechu widząc cię przy maszynie tepaku - najbardziej zestresowany a stresujesz innych bo nie umiesz usunąć awarii to wyzywasz się na innych drzesz ryja dlatego nie chcą przy tobie stać ani liderzy lini ani pracownicy ani my. (usunięte przez administratora)i nie drżyj (usunięte przez administratora)zrana przy pierwszej awarii bo nie wszyscy die jeszcze przy liniach dobudzili. Z domu to wynosisz. Potrafisz usuwać awarie bez gadania zrzędzenia narzekania krzyków obwiniania kłamania??

Caro

Co z niedopuszczalnym zachowaniem Darka mistrza zmianowego ur zrobi zarząd ? kolejne spotkanie Darku czeka

Jaki jest styl zarządzania w IS Polska?

Tryvcb

Odpowiedziałem na komentarz ale mi (usunięte przez administratora)bo negatywny ????

Dorota
@Tryvcb

Może trzeba po prostu jakoś bardziej konstruktywnie to ująć, bo pewnie coś odnośnie regulaminu źle napisałeś? mówiąc krótko chyba Ci nie odpowiada sposób zarządzania, pytanie co konkretnie? pytam, bo jakby nie patrzeć tu pracujesz, więc profity jakieś także dostrzegasz?

Jeju

Witam. Chciałabym troszkę się wypowiedzieć na temat firmy Is-Polska a zwłaszcza o ludziach. Od kilku lat odkąd tutaj pracuje nigdy nie było takiego syfu, nietolerancji, kłamstwa i obłudy. Niby Polak Polakowi powinien być przychylny natomiast tylko hamstwo i podpiepszanie. Wywyższanie się i pokazywanie kim się tutaj nie jest. Oczywiście nie mówię tutaj o zwykłych szaraczkach i niektórych liderach. Tylko o mistrzach i nowych liderach co pomiatają pracownikami bo wydaje im się że są tutaj kimś. Tutaj aby zostać liderem albo mistrzem nie potrzeba mieć umiejętności , wystarczy w tyłek wejść i paleciakiem wozić kontenerya jeszcze sprzedawać tych którzy mają rację. Ci którzy mają rację są najbardziej wykorzystani w tej firmie. Starają się i robią za innych a pieniądze biorą takie same albo jeszcze mniejsze. Nikt tego nie widzi bo kto może to zobaczyć skoro firma nie ma nawet kierownika. Są Włosi którzy robią wszystko na swoją rękę, którzy nie potrafią pomóc nikomu. Tylko przytakują nic więcej. Firmę prowadzą Ukraińcy którzy dyktują tutaj warunki a my Polacy po prostu tutaj jesteśmy, oczywiście z własnego wyboru. Pewnie dlatego że wypłaty są na czas.. ... Pozdrawiam

Xxx

Praca pracą, ale żeby kraść buty z szatni no to już jest przegięcie i jakaś plaga. Nie rozumiem ludzi którzy kradną czyjaś własność... używana oczywiście bo nikt nowych rzeczy nie zostawia żeby inny mógł sobie je capnąć i wynieść z zakładu.. Od jakiegoś czasu pojawiają się kradzieże, włamania do szafek ale to nie istotne, najważniejsze jest to żeby nosić spodnie robocze bo to dla firmy priorytet

@Xxx

Az tam tak źle ?xd

Mówisz o Darku Ż?

Jakie są warunki zatrudnienia w IS Polska?

Qwertyu

Lepiej się zastanów czy chcesz tam iść bo do warunków trzeba się przyzwyczaić A ludzi mają gdzieś jak masz możliwość to lepiej poszukaj innej pracy

Katarzyna
@Qwertyu

Wszędzie trzeba się przyzwyczaić do warunków, a co z nimi tutaj jest nie tak? Nie pisz żebym poczytała komentarze bo chce znać Twoje zdanie :)

@Katarzyna

Dziewczyno jak Ci kleje i roving odpowiada to troj się dalej . Kasa jak na takie warunki Ci odpowiada to siedź I normę rob nawet I że 2000 tysiące. Za długo siedziałem w tym zakładzie I wiem jak tam jest .

Wanda
@Kandydat

A jaka tu jest kasa za takie obowiązki?

@Wanda

Najniższa krajowa była jak się zwalnialam we wrześniu ubiegłego roku

Agnieszka
@Kandydat

A zwolniłeś się z powodu wypłaty czy był jakiś inny powód?

@Agnieszka

Zwolnilem się z powodu wypłaty I panującej atmosfery w firmie .ciagle gonią I mało I.malo wiecznie źle. Przychodzisz do pracy nie po to żeby się wkurzac I żeby rzucali Tobą co tydzień na inne linie: Bo nie na ludzi do pracy .nie ma j nie będzie

Ryszard
@Kandydat

Ciągle gonili, jak mam to rozumieć? Nie było nawet chwili czasu, aby w spokoju coś zjeść?

@Katarzyna

Jak to co , wszystko , wiszące przewody , brak szacunku do ludzi , brak narzędzi do naprawy maszy , brak dtr , i same mostki, mam dalej wymieniać?

Excvalibur

Tragedia i tragedia , do kibla weź coś, żeby zamknąć drzwi , kadra kolejna tragedia , brak organizacji pracy i zarządzania, części do maszyn brak , to są hybrydy z luźno wiszącymi przewodami , aż do czasu jak komuś się stanie krzywda . Liderki Polki są w miarę ok ale strasznie im zależy, na awansach a ich nie dostaną, ale są też normalne liderki i liderzy, brak tam czegokolwiek łącznie z tym , że 2 kuchenki mikrofalowe z czego jedna działa to zasługa pracowników. Nie pchaj się tam nigdy na automatyka , bo będziesz zmuszony robić wszystko , mistrz będzie miał cie w nosie , dogadasz się z czosnkiem zarządu o odejście to nie miej urlopu , bo i tak ci za niego nie zapłacą, nie staraj się bo nie warto , tak jest stała ekipa która się trzyma a reszta to zapchanie dziury w całości czegoś co nie powinno wg bhp już dawno istnieć, nie licz, że ktoś Ci pomoże, bo pewnie ma przerwę i ma cie w (usunięte przez administratora) , ale jemu wolno, ty możesz nie jeść, mają to w nosie , może kiedyś ktoś tym kołchozem się zainteresuje , ale pewnie dostanie kasę i będzie ok , bo taki zakład nie ma prawa przejść żadnej kontroli

Xxx

Człowiek chce wrócić do pracy robia Ci pod gorke najwidoczniej mają ludzi do pracy i mają w (usunięte przez administratora) starych pracowników

Przemysław
@Xxx

Czemu cię nie wzięli znowu? I w sumie czemu odszedłeś skoro teraz chcesz wracać? :D

Automatyk

Cześć. Mam pytanie o pracę na utrzymaniu ruchu w IS . Warto się tam zatrudnić jako elektryk lub automatyk/mechatronik ?

UR
@Automatyk

Jeśli chcesz być świadkiem rzeczy, których do tej pory nie miałeś okazji widzieć to jak najbardziej. Zobaczysz sytuację, które do tej pory wydawały Ci się abstrakcją (okazja do pracy w firmie z branży automotive określające standardy i procedury). O zmianie w następnym tygodniu dowiesz się w piątek (ale to nie jest tak że ta zmiana jest pewna) zawsze to może ulec zmianie (work-life balance). Podczas tej pracy nauczysz się szeroko rozumianego druciarstwa. Przekładania części z maszyny do innej maszyny. Wygrzebywania rzeczy ze śmietnika w nadzieji że element jest mniej zniszczony niż ten, który się zepsuł (szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego). Firma oczekuje od Ciebie efektów pracy nie dając narzędzi, przekazanej wiedzy, szkoleń (okazja na wdrożenie swoich racjonalizatorskich pomysłów). Jednak masz prawdziwego (usunięte przez administratora), który prowadzi ten dział na wyżyny. Który stosuje najbardziej wyszukane metody perswazji i zarządzania (przyjazna atmosfera w pracy) (doświadczony zespół współpracowników). (usunięte przez administratora)

Praca jak kazda inna

Czy w IS Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kuźnia

Nie mają ludzi gdzieś

Hhh

Nie

Wiecie, czy IS Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Q

Udostępnia

Zostaw merytoryczną opinię o IS Polska - Jawor

• Jak się pracuje w IS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy IS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 5 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IS Polska?

Kandydaci do pracy w IS Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IS Polska