Opinie o Greg's language academy w Borkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Greg's language academy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Greg's language academy o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greg's language academy w Borkowo

jola Nowy wpis

@elal to twoja subiektywna opinia. Mnie ta strona właśnie pasuje. Możesz u nich zyskać doświadczenie a to w innej pracy może się bardzo przydać

Elal Nowy wpis

Stronę maja straszna!! Jak dla mnie jak Cie widza tak Cie piszą, pierwsze wrażenie jest Mega ważne, Gdy weszłam na ich na stronę, moje pierwsze wrażenie: Nie podjęłabym tam na pewno pracy bo chyba ich nie stać na fachowa i profesjonalna wizytówkę własnej firmy! Nie pisze tego złośliwie, patrząc na komentarze właściciel albo współpracownicy czytają opinie, więc zaczęłabym od podstaw i zrobienia porządnej strony internetowej. Powodzenia!!

Gość Nowy wpis

Czy są możliwości rozwoju? Czy wysyłają na kursy, szkolenia? Czy oferują jakieś benefity, jaką dają umowę? Jakie są zarobki? Jakie są ogólne warunki? Ktoś coś?

OLE Nowy wpis
@Gość

nie robia zadnych kursow, nie ma zadnych benefitow, warunki to indywidualna sprawa zalezy jaki masz cel, doswiadczenie, poziom jezyka akcentowanego( mowiony i pisany tez jest wazny ale liczy sie akcent) praca na sezon lub maksymalnie na rok. jak nie jestes native to nie masz tam czego szukac na dluzej.

Ola

Byłam na rozmowie i ogólne wrażenie bardzo średnie, warunki pracy też nic ciekawego. Jak już masz doświadczenie w uczeniu to nie polecam, lepiej znaleźć firmę o ugruntowanej pozycji na rynku lub skupić się na klientach indywidualnych- to tylko moja opinia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Greg's language academy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
zainteresowana

Ile płacą w tej szkole?

kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej szkole, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i osób dorosłych, Pan wielki SZEF stwierdził jednak że mój akcent nie jest wystarczający jak na tak " renomowaną" szkołę!! Pan SZEF uważa się za najlepszego i najcudowniejszego, a sam ma typowo spolszczono amerykański akcent, nic specjalnego, nie polecam, marnują tylko czas.

Greg's Language Academy
@kandydat

Wielki Szef pochodzi z USA, utrzymuje kontakty z ludźmi, których językiem ojczystym jest angielski więc potrafi rozpoznać czy akcent jest właściwy czy też nie. Nie mamy zamiaru zatrudniać ludzi, którzy uczyliby naszych studentów okaleczonego języka, uważamy, że akcent lektora języka powinien być nienaganny, a wszelkie błędy w mówieniu są wręcz niedopuszczalne. Nasi lektorzy dorównują umiejętnościami naszym native speakerom. Nie dopuścimy do sytuacji, w której przez niekompetencje lektora nasi studenci popełnialiby błędy typu „I teached for 3 years”. Doświadczenie w pracy lektora nie znaczy wiele jeśli nie potrafi się go potwierdzić umiejętnościami, dopiero w takim zestawieniu wygląda wiarygodnie.

teacher

Praca w tej szkole językowej to pomyłka, nie masz opcji na urlop, na dzień wolny, nie daj boże żeby Ci się coś stało żebyś nie mógł przyjść do pracy. Masz być dostępny o każdej porze najlepiej dnia i nocy, płaca bardzo średnia. Praca dobra na początek kariery góra 2-3 miesiące.

Greg's Language Academy
@teacher

Nikogo nie trzymamy na siłę, płaca ustalana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz od razu zainteresowany otrzymuje informację o najbliższej podwyżce. Po komentarzu mogę stwierdzić, że opinia jest co najmniej niewiarygodna (jeśli nie jest zwykłym oszczerstwem) ponieważ nie pracujemy w nocy, więc i dyspozycyjności nie wymagamy o tej porze. Kwestia dyspozycyjności określana jest co do odpowiednich godzin, które my staramy się zapełnić nowymi grupami by zmaksymalizować zarobki naszych lektorów. Staramy się utrzymać stałą kadrę, która razem z nami chce się rozwijać. Jeśli jesteś zainteresowany tylko pracą na 2 -3 miesiące, dziękujemy bardzo ale nie jesteśmy Tobą zainteresowani.

Zostaw merytoryczną opinię o Greg's language academy - Borkowo

Greg's language academy
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Spokojna 50A lok. 5
    83-010 Borkowo