brak logo

Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.

fakir 1977 2012-07-29 21:17
świetna firm zarobki średnie fajne narzędzia niestety kiepski system zarządzania ogólnie polecam..... ciekawy pracodawca niestety rozstaje się jak w wiekszości korporacjji z dnia na dzień...
1
kasa 2014-09-30 20:54
Firma z pierwszej ligi. Warunki dla PH:
Podstawa 6000 btutto + premia. Samochód do dyspozycji (Insignia), dofinansowanie na garnitury (naprawdę!), pakiet szkoleń produktowych w Szkocji, Francji. Ale najlepsze jest środowisko z którym pracujesz - prawdziwy biznes, nie jakieś tam sklepiki.
Według mnie to jeden z najlepszych pracodawców w FMCG.
Minusy:
ciężko szukać, może ... praca w niestandardowych godzinach. PH często muszą organizować imprezy dla klientów, a widomo imprezy organizowane są w weekndy i do tego w nocy.
nooo i to że kiedyś praca LVMH była lepsza...
tylko co ma na to powiedzieć taki PH z Ambry czy z Sobieskiego...
Kasa 2015-12-13 15:08
nie wiem czy dla wszystkich. Wiadomo że inne narzędzia dostaniesz w marketingu inne w dziale finansowym a inne w handlowym. Ja pamiętam że w terenie kiedyś były takie narzędzia jak opisałem. Teraz już nie mam kontaktu z tą firmą więc nie wiem co się tam dzieje. No poza tym ze na południu jakieś zmiany są lub będą.
ty 2016-04-24 18:49
@kasa jak tam pracowałeś to opowiedz prosze jaka panowala atmosfera, czy ludczie w porzadku, da sie z nimi pogadać?
Zostaw swoją opinię o Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.