Opinie o Speed- SAT w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Speed- SAT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Speed- SAT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Speed- SAT w Katowice

Marek Nowy wpis

Hej, czy wiecie może co przez te kilka lat ciszy działo się z firmą? Czy ona przestała istnieć ?

Zabrze. Nowy wpis

Boooze... widze ze firma euroactiv plus z zabrza zmienila firme i nawet wlasciciel. Pan Damian dalej namawia na sprzedaz cyfry dalej ? A moze netia czy energia? Dajcie se luzu z ta firma. I tak sa nie wyplacalni i tylko beda sciemniac was.

Aneta Nowy wpis

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Speed- SAT? Co powoduje Wasz brak aktywności na tym forum? Zarówno ja jak i inni użytkownicy zastanawiający się nad aplikowaniem do firmy chętnie dowiemy się czegoś więcej np. na temat obecnie prowadzonych rekrutacji lub tych planowanych. Jakie warunki zatrudnienia proponuje w tej chwili ten pracodawca?

eryk Nowy wpis

firma Speed Sat dalej poszukuje na stanowisko sprzedawca usług prywatnej służby zdrowia @ngu. Wymagają aby kandydat charakteryzował się opanowaniem , spokojem i pewnością siebie , ważne dla firmy jest aby posiadał umiejętność prowadzenia spokojnej rozmowy ( nawet w sytuacjach stresowych)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Azar

Akwizycja! najpierw mówią że szukają kogoś na magazyn a później bajera że w sprzedaży da się więcej zarobić, d2d sprzedaż gazu. Lepiej nie dajcie się nabrać.

sava

Otrzymałam dziś telefon od tej firmy, zostałam zaproszona na podany tu adres. Poinformowano mnie,że to stanowisko sprzedawcy - branża medyczna. Po przeczytaniu opinii, daruję sobie te wizytę. Strata czasu

duch

a co firma aktualnie sprzedaje? prąd?

Jousi

dają ogłoszenie w dziale "kasjer/ekspedient" że szukają sprzedawcy na cały etat a to zwykła akwizycja.... drugi raz się na nich nacięłam.Pan prezes nawet czytać nie umie bo zostałam zaproszona na rozmowę w jego imieniu a jak mu przyniosłam wydrukowane CV to stwierdził, że prawa jazdy nie mam, doświadczenia nie mam, nie jestem w trakcie studiów. TO NA PODSTAWIE CZEGO MNIE ZAPROSIŁ??????

Angelika

Sorki ale nie zagladam za często na takie fora. Mi się bardzo podoba. Zaliczyłam szkolenie tyle, że musiałam okres próbny odbyc w dziale administracji i jak się dostałam to udało mi się zalapac do działu sprzedaży. Nie wiem dlaczego ludzie piszą o jakiś glupotach związanych z telewizja i wogole pewnie pracy nie szukają bo im rodzice dają bo przecież kto komu zależy na pracy będzie pisał takie głupie pytanie: "czy warto iść". Fakt osoba bezrobotna ma pewnie pełen grafik nie ma to tamto;) atmosfera super, szef spoko, możliwość wyjazdów służbowych, delegacji. Nie tolerują tylko leni i kombinatorów których wyrzucają i pewnie potem piszą takie rzeczy żeby ego poprawić.

justyna

Do mnie Pani dzwoniła przedwczoraj, ale nie mogłam telefonu odebrać. Najpierw poczytałam na necie, wpisałam jej nr tel i od razu wyskoczyło co piszecie. To mówię pewnie jakaś ściema, akwizycja itd. Dziś znow zadzwoniła. Gdybym wiedziała, że to ten sam nr telefonu nie odebralabym. Dzwoni dzisiaj z łaską się przedstawia, pytam o jaką pracę chodzi bo kilka cv wysylałam wiec juz nie wiem. Powiedziała właśnie coś speed. Praca od poniedziałku do piątku w Katowicach na ul. Pokoju 17. Też kazała mi przynieść CV w wersji papierowej. Hmm.. zastanawiam się czy w ogóle iść. Piszą te ogłoszenia tak, że nie wiesz gdzie aplikujesz i potem wydzwaniają z jakichś dziwnych firm. Nie wiem czy to nie będzie strata czasu.

zainteresowany
@justyna

Angelika nie odpowiada, więc zwracam się do Ciebie. Jak zdecydujesz się iść na tę rozmowę to daj znać jak Ci poszło i czego tam można się spodziewać. Sporo tych negatywnych opinii.

Angelika

Zaliczylam szkolenie za ktore tez dostalam wynagrodzenie i teraz umowa o prace wiec super;)

zaineresowany
@Angelika

A możesz powiedzieć coś więcej, np. na czym polegało to szkolenie , ile trwało i ile am można zarobić. Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi mam mieszane uczucia.

Tadek

dziwią mnie te opinie. Może to o inną firme chodzi albo jakiś "hejting" z Warszawy :o pracuje tam i jest ok ;)

Inny

Zapomniałem. Miasto Katowice, ul. Pokoju 17, 1 piętro :)

Inny

Witam, no i do mnie zadzwonili przedstawiając się jako firma STD :) Wszystko pieknie ładnie ale.. skusiłem sie poszukac info o nich.w sieci, nic nie znalazłem. telefon do tej samej przesympatycznej pani i moje pytanie czy dowiem sie coś więcej o ich firmie i czym się zajmują. Firma instalacyjno-usługowa xD Zapytałem czy firma na pewno się tak nazywa jak usłyszałem czyli STD, pani zdziwiona lekko w szoku, po czym dodaję, że może jednak firma nazywa się speed-sat i na tym się rozmowa zakończyła bo pani podziękowała i jebła słuchawką :) Dziękuje dobranoc.

leon

ja tam pracuje i bardzo fajnie jest :D to chyba z innego miasta opinie.

anonimka123

wysłałam cv na stanowisko spedytora i na taką też rozmowę dostałam zaproszenie, pani przez telefon wybąkała jakąś nazwę coś tam trans i adres Katowice pokoju 17. Kazała też przynieść swoje cv w wersji wydrukowanej. Pierwsza czerwona lampka czemu nie mogą go sobie wydrukować sami no ale ok różnie bywa może akurat drukarka się zepsuła ;) lampka numer 2, pod tym adresem nie ma żadnej firmy transportowej. No ale dobra, pracy szukam, jedziemy sprawdzić. Przyjeżdżam, żadnej nazwy firmy, pani przez telefon każe iść na pierwsze piętro nad sklepem 4ride. Już podejrzewam że to ściema ale jak przyjechałam to chociaż wejdę. Na górze również brak nazwy, na drzwiach naklejki canal+. Biuro składa się z pokoju sekretarki i drugiego w którym siedzi "prezes" przeprowadzający rozmowy i to tyle. Pan prezes pytał na początek o moje doświadczenie w zawodzie, ile chciałabym zarabiać, potem ile lat mam prawo jazdy i czy jeżdżę, serio? na stanowisku spedytora? nie powiedział nic o firmie, o obowiązkach, pracy, tyle tylko że praca 8-18 i że jak będą chcieli na drugi etap rekrutacji to zadzwonią jutro i wtedy powie szczegóły. Nazwa speed sat pojawia się jedynie na biurowych segregatorach ;) widać na kilometr że ta praca śmierdzi, tutaj tylko upewniłam się że to sprzedaż cyfry+ czy tam obecnie nc+.

oskar

AKWIZYCJA jak ktos lubi ok ale fakt ze pieniedzy nie wyplacaja to juz przesada glupie wymowki ze za 2 tygodnie bedzie lepsze rozliczenie po 1,5 mies pracy ! albo tlumaczenie ze miales mniej umow bo anulowano .... po 1,5 mies 200 zl wyplata kpina ! gdzie gracujesz od 9 do 20 a nawet 21 a na rozmowie mowia ze 8h dziennie albo mniej ! wielka ŚCIEMA. Za bilety sam musisz placic a te głupki mowia zeby nie kupowac bo kzk gop i tak nie ma sciągalności... Wiecej mozna stracic niż zyskac tylko mandatow sie nazbiera bo nawet nie stac ich zeby zapewnic pracownikowi w trakcie pracy przejazd ...

Agn

Tam są stanowiska TYLKO dla akwizytorow. Sprzedajesz albo prąd z Energetycznego Centrum albo telewizję z NC+. Za dojazd płacisz sam, a dojeżdżasz komunikacją miejską. Wypłaty raz w tygodniu, ale to nie tak, że ile umów podpiszesz, tyle kasy dostaniesz. Prezio w ostatniej chwili powie Ci, że ileś osób zrezygnowało, więc nie dostaniesz tyle kasy ile powinieneś. Firma za podpisaną umowę dostaje 80%, a 20% idzie do akwizytora, więc zastanówcie się czy warto.

oszukana

Oszuści! Nikt nie chce poinformowac co tam sie robi. Sciemniaja ze od prezesa zalezy gdzie sie pojdzie do jakiego dzialu. Prezes jezdzi rozklekotanym gratem... Wywoza cie na koniec miasta i lazisz po domach z kolesiem ktory cie szkoli. Jeszcze chlop sie jąka... PORAZKA! sekretarka tez tepa jest i mowi ze prezes nie wie gdzie cie przydziela. Nie polecam..

poszukujacy
@oszukana

A skad sekretarka ma wiedzieć co ustaliłaś na rozmowie kwalifikacyjnej.. skoro to Ty rozmawiałaś z prezesem.. I skad wiesz, że to akurat jego samochód. Swoja droga jakby jeździł porsche to bys powiedziała ze nie daje ludziom zarobić a sobie fury kupuje. Co do pracy.. byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, nie odpowiadały godziny pracy. Rozmowa przeprowadzona bardzo rzeczowo

reformator

tam kurierke chyba rekrutuja

Zostaw merytoryczną opinię o Speed- SAT - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Speed- SAT?

Kandydaci do pracy w Speed- SAT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Speed- SAT
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Rymowa 39E
    01-909 Katowice