Radmot Radom

Opinie o Radmot Radom

LM Nowy wpis

Czy w RAD-MOT jest mozliwość odbycia praktyk po skończonych studiach w zakresie projektowania CAD? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Natalia Nowy wpis

Gdzie jest biuro firmy ?

Robert Nowy wpis

Skąd takie rewelacje ? Może coś więcej się dowiemy?

Lisek Nowy wpis
@Robert

Radmot jest poza Radomiem od kilku lat.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Radmot Radom? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Lisek

może dlatego że Radmotu w Radomiu już nie ma...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Radmot Radom? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Cezary

Tak rzadko piszecie, jakieś powody są ku temu?

taki taki

daja tyle ze jak przyjdziesz w 4 soboty to bedziesz mial 200 zl wiecej niz bys mial 4 wolne weekendy..wiec po co sobie weekend psuc?? zwlaszcza ze nocka w niedziele to obowiazek narzucony przez janeczka

@taki taki

mnie za niedziele zwolnili jak nie przyszedłem firma - parodia.

zoska12

Witam. Czy u was w firmie dziewczyny maja osobne lazienki i szatnie?

zoska12

Witam. Chcialam zapytac czy u was w firmie dziewczyny maja osobne lazienki i szatnie. Prosze o odpowiedz.

zbyszek

Z tego co sie orientuje, mozna.

Rambo

Witam. Chciałbym zasięgnąć opinii o firmie Radmot. Planuję rozpocząć pracę w tej firmie. Jak wygląda praca oraz zarobki jako operator maszyn CNC? Na początek podobno proponują 1500zł/msc co jest śmieszne podług stanowiska.

Wiesio
@Rambo

Rambo, zarobki są mocno uzależenione od Twoich umiejętności i doświadczenia. Jeżeli firma na początku musi w Ciebie sporo zainwestować uwagi i czasu, to nie spodziewaj się kokosów, a traktuj to jako inwestycję w siebie. Wiem, że doświadczeni, samodzielni pracownicy na prawdę nie mogą na wynagrodzenie narzekać.

stanley

no mi się wydaje, ż ekobiet to oni tam naparwde śreeednio przyjmuja, bo jednka więcej unesie facet niż kobieta, wiec ja jabym miał do wyboru takie dwie osoby, to jednak wybrałbym ta silniejszą i teraz to nie wiem czy to pod dyskryminacje podchodzi, ale chyba nie, jak sądzicie? w końcu to obróbka metali.

taki taki

Weekendy sa lepiej platne..zgodnie z ustawa... Ale najciekawsze sa roznice w kasie pomiedzy miesiacem gdzie nie byles wogole wogole w pracy a miesiacem gdzie(usunięte przez administratora)wszystkie weekendy w sobote i niedziele... nie wiecej jak 200 zl czyli zgodnie z ustawa wychodzi ze za dnowke weekendowa zarobisz nie wiecej jak 30 zl... czyli zgodnie z planem radomskich firm... heheh

taki taki

szef pojdzie ci na reke... czyli nie (usunięte przez administratora) jak nie przyjdziesz w sobote i niedziele do pracy.. aplikowac??? oni umow wogole nie daja... (usunięte przez administratora)

Zgadzam się z Romkiem omijajcie ten zakład szerokim łukiem chyba że lubicie być wołami roboczymi w (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

romek

jedna wielka lipa(usunięte przez administratora)

Edi

A czy w Radomiu jest jeszcze jakaś firma z "ciekawą atmosferą"?

pracuje tam sytuacja jest nie ciekawa. Zarobki słabe, a atmosfera jeszcze gorsza, nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Radmot Radom - Radom

Radmot Radom