Opinie o Bacca Scrittorini w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bacca Scrittorini. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bacca Scrittorini o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bacca Scrittorini w Kraków

PrawdaBoli

Serdecznie nie polecam pracy w tym miejscu,(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) a w dodatku nigdy nie robią reklamacji w sposób należyty, mało tego ludzie poniżej 26r.ż. powinny mieć więcej, ale nie w tej firmie.. radzę trzymać się jak najdalej. Ps. Na wypłatę zbiera się z utargów, dramat..

trololo
@Renata

Jest godzinówka, masz tylko i wyłącznie umowe zlecenie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy pracownicy w Bacca Scrittorini dogadują się między sobą?

Próbowałam znaleźć jakąś ofertę pracy, żeby zobaczyć co firma oferuje, ale mi się nie udało. W jednej z opinii za to przeczytałam, że obowiązuje tylko umowa zlecenie. Nie ma możliwości pracy na UOP? A może pracownicy z dłuższym stażem pracy mają szansę na taką przejsc?

PrawdaBoli

@PrawdaBoli

To jaka jest tutaj umowa, że jest mniej niż najniższa krajowa? Nie robi się pełnego etatu, czy jak to godzinowo u was wygląda?

Renata Nowy wpis

A to zlecenie ma stawkę miesięczna czy jest to godzinówka? Daj znać jaka proponują umowę na okresie próbnym, bo bardzo mi zależy na umowie o pracę. Można taką tu dostac?

trololo Nowy wpis
@Renata

Jest godzinówka, masz tylko i wyłącznie umowe zlecenie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Bacca Scrittorini. Czy pracodawca idzie na rękę?

angel

tak grafik jest elastyczny ,ja umawiam się z koleżanką ,szef nie narzuca

@angel

A musicie wyrobić jakąś określoną ilość godzin? Czy jak tutaj odbywa się praca i na jakiej umowie? Stawki są w porządku tak poza tym?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bacca Scrittorini. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jolanta W

Jestem osobą po studiach prawniczych biegle dwa języki, wieloletnie doświadczenie ,mimo to nie zostalam zatrudniona,osoba rekrutująca nie ma kompetencji do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych

@Jolanta W

właśnie ze względu na Pani kompetencje nie została Pani wybrana -to nie jest praca dla Pani Życzymy aby Pani znalazła sobie pracę, która wykorzysta Pani wiedzę i umiejętności

Klient

Mam pytanie kiedy będą dostępne portfele, mialý być dostępne w zeszłym tygodniu

@Klient

Szanowny Kliencie mamy około 200 modeli na stanie przez cały czas

(usunięte przez administratora) Wedle prawa przysługuje mi 18,30 a wy karzecie oddawać mi pieniądze gdy jesteście mi je winni .

Bacca Scrittorini

(usunięte przez administratora) nie przedstawilas nam dokumentów stwierdzających status studenta dlatego umowa została ozusowana i z takowej nie przysługuje ci wyplata 18.30. Pobralas z kasy nienalezne ci wynagrodzenie oraz pomówiłas Panią Beatę

Ajm

Bo taka jest prawda jesli komuś się nie podobają warunki zatrudnienia i płacy to niech się zwolni i poszuka innej pracy

S

Serdecznie nie polecam pracy w bacca scrittorini. Może i praca wcale nie jest ciężka ale za to poniżej najniższej krajowej. Najniższa wynosi (usunięte przez administratora)h w przypadku uczeń do 26 rż. Jest to netto. Wyrabiając 160 godzin wypłata powinna być ponad (usunięte przez administratora)tys zł. Ja otrzymałam (usunięte przez administratora), które sama musiałam uzbierać w gotówce z utargów,(usunięte przez administratora)

Łucja
@S

A czemu otrzymałas aż o tyle mniej pieniędzy? Zgłaszałaś to firmie? Jak to wytłumaczyli?

Bożena

Nie stać? A na umowie jaką masz stawkę?

@Bożena

19,7

to netto czy brutto?

@Kamila

Netto, dla studenta ponizej 26 lat

@S

Ale to mało znaczy bo w tej firmie przepisów prawa się nie respektuje

@S

A powinno się respektować. Ja na twoim miejscu zgłosiłbym to do PIP. Bo przyzwalając na to dajesz się wykorzystywać. Nie uważasz?

@Michał

Dlatego już tam nie pracuję

Michell

Pracowalam tu i tak praca ciezka nie jest ,nawet latwa ,nie taka jak w zabce jak ktoś napisał.plusy brak szefostwa na miejscu ,dużo czasu na naukę w moim przypadku bardzo istotne, ale szefostwo ,zwłaszcza szef gasi twoją inicjatywę i tylko trzeba robić jak on karze ,ciągłe sprzątanie jakby to była firma sprzątająca, powycieralam z kurzu portfele i tak było źle, a tam się tak kurzy że nie da się zapanować, płace też slaba ,mialam dostac premię ale mi odjeli za brak porządku, drugi raz się nie dalam nabrać i się zwolnilam ,niech sobie sprzataczki wynajmom a nie sprzedawczynie. Radzę omijać szerokim łukiem

mikaaa

Pracowałam w firmie Bacca Scrittorini przez 5 lat studiów i z pewnością będę miło wspominać ,zresztą z szefem zostaliśmy znajomymi wysyłamy sobie życzenia na święta i tak dalej .może w innych miejscach jest inaczej ,ale ja nigdy nie miałam problemu z dogdywaniem się z panem Maciejem i panią Beatą ,osoby którę porównują pracę z żabką chyba nigdy w żabce nie pracowały i nie rozkładały dużych dostaw ,nie kilku toreb czy portfeli raz na tydzień.Pracowałam jeszcze w okresie kiedy pracowałyśmy w niedzielę ,ja pracowałam w jeden weekend ,a zmienniczka w drugi -nie było z tym problemu Razem ze mną przez okres 5 lat pracowało 5 dziewczyn i różnie się układało ,część była zwolniona za nie wykonywanie poleceń głównie odnoszących się do sprzątania .Myślę ,że sama praca z pewnością jest bardzo spokojna pozwala wykorzystać czas na naukę ,myślę ,że negatywne komentarze są formą zemsty np za zwolnienie ,też myślę ,że jeden komentarz negatywny napisała wspólniczka za zwolnienie.czy polecam ,czy nie polecam sama nie wiem ,ale nie wygląda to tak jak w niektórych komentarzach

Jakie wartości są cenione w Bacca Scrittorini?

Zainteresowana

Nie rozumiem jak może być poniżej najniższej krajowej placa?

Kandydatka

Mam pytanie czy praca w firmie bacca Scrittorini jest ciężka

Wiolkaxxx
@Kandydatka

Prawie jak w zabce ,trzeba przyjmować dostawy

Aaa
@Wiolkaxxx

Ty chyba nigdy w żabce nie pracowałaś...

Dominikaaa

Ktoś mi powie w jakich granicach są zarobki ?

@Dominikaaa

Poniżej min. stawki

Nikt
@Dominikaaa

1900 bez perspektyw na premie, które są tylko głupim haczykiem dla dziewczyn szukających pracy

Zadowolony klient

Naprawdę ekspresowa wysyłka, zakupiłem portfel w sobotę, a w poniedziałek już odebrałem w paczkomacie.polecam taką obsługę

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Bacca Scrittorini. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Maciej Pisarek

Firma zatrudnienia tylko ekspedientki do obsługi klienta w sklepie. W związku z tym nie ma możliwości awansu na dyrektora galerii ,dostania samochodu firmowego etc

@kandydatka to dziwne co piszesz, dobrze ze powiedziałaś bo chciałem się zgłosić

@Kasia

Uwierz, nie warto. Poszukaj czegoś lepszego i za minimalną krajową chociaż. Bo tutaj to nawet minimalna nie jest

Kandydatka

Witam. Chciałabym zwrócić uwagę na dzisiejszą rozmową rekrutacyjną, która odbyła się w M1 na wyspie firmy Bacca Scrittorini.  Kilka dni temu otrzymałam informację, iż jestem zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na godzinę 10. Przybyłam więc w poniedziałek na wyznaczoną godzinę. Co zastałam...? Kolejkę! Kolejkę koło 15 dziewczyn czekającą na rozmowę w sprawie pracy. Okazało się, iż wszystkie jesteśmy umówione na tę samą godzinę. Ochrona galerii była równie jak mu zniesmaczona ze względu na tworzenie niepotrzebnego zgromadzenia (zagrożenia w wypadku zarażenia covid). Pomijając trwający stan pandemii, że strony firmy była to totalna niekompetencja oraz brak szacunku dla nas. Pani prowadząca rozmowy na pewno nie brała nas pod uwagę indywidualnie. W ogłoszeniu widziałam, że szukają energicznej osoby. Podczas rozmowy Pani nie przedstawiła się, nie interesowały ją moje osiągnięcia sprzedażowe, doświadczenie, przebyte szkolenia... Nie rozumiem, w jaki sposób nas oceniła.  Po odbytych rozmowach pani kazała czekać dziewczyną na "kolejny etap". Po przesłuchaniu wszystkich kandydatek wybrała dwie i odesłała nas. + najszybsza, lecz.... - totalnie nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna. W życiu nie spotkałam się z takim podłym i materialnym traktowaniem człowieka, pracownika. Myślę, że firma powinna lepiej wyszkolić osoby prowadzące rekrutację, są to podstawowe zasady etyki zawodowej.

@Kandydatka

Szanowna Pani dla nas też ta sytuacja jest dziwna z punktu widzenia jak wcześniej wyglądały nabory I tak na jedno miejsce -jedno dostalismy ponad 1000 zgłoszeń. Weźmiemy pod uwagę Pani sugestie przy nastepnym naborze ,przepraszam również pozostałe kandydatki, ale przez 20 lat mojej działalności nie było tak ogromnego zainteresowania pracą

@Maciej Pisarek

Tak samo było jak ja startowałam do pracy w tej firmie. Kto pierwszy, ten lepszy. Ludzie byli umówieni nawet 2 dni po tym jak dostałam pracę i to nie Kierownik lub Kierowniczka musieli je wypraszać tylko ja. Umiejętności nie są w żaden sposób sprawdzane, ale potem jesteś wyśmiewana przy klientach. Ciesz się, że nie dostałaś tam pracy. ŻENADA

@HB

Proszę o imię nazwisko i miasto żebym mógł merytorycznie odnieść się do zarzutu

@Maciej Pisarek

Dlaczego mam wyjawiać swoje dane osobowe? Po to jest forum internetowe, żeby wymienić się spostrzeżeniami. W tej firmie widziałam już i tak dostatecznie dużo.

@HB

Na tym polega nierównosc goworka ty możesz pisać co chcesz anonimowo o firmie nieanonimowej Rozumiem że już nie pracujesz, więc życzę wszystkiego dobrego w nowej lepszej pracy i spokojnych świąt

@Maciej Pisarek

Dlaczego nierówność gowork? Ciągle Pan doszukuje się hejtu na siłę, a jego tutaj nie ma. Niestety nic tutaj nie jest nieprawdą. Tu nie chodzi o jakiś atak na firme i jej upadek. Skoro wiele osób pisze, że coś jest nie tak i w traktowaniu pracownika czy kandydata to widocznie jest coś nie tak. To nie jest jedna opinia, ale takich opinii jest ok 100. Może czas to przemyśleć? A odnośnie wypłaty to uważa Pan, że kwota, którą Państwa firma oferuje jest właściwa? Skoro jest niższa od średniej krajowej? Również życzę wesołych świąt. Przynajmniej praca, którą mam teraz nie jest (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w Bacca Scrittorini?

Maciej Pisarek

Atmosfera wymarzona wszyscy siedzą w swoich domach

Pracownik roku

1. Szef uwaza ze jest najlepszy, a nie umie napisac "włączyć" poprawnie (wykształcenie perfekt!). Duzo wymaga od innych nic od siebie. Rozpisuje sie na temat kultury, osobistej, estetyki, fair play itd, a sam rzuca (usunięte przez administratora) przy pracownikach i nie odnosi sie do nich z szacunkiem. Nie potrafi w logiczny prosty spospb cos powiedziec, ani napisac. Komunikacja- (usunięte przez administratora) 2. Umowe masz nq pol etatu a to (usunięte przez administratora) prawda. Robisz 6 h dziennie, plus soboty i niedziele jak sa handlowe. 3. Reklamacje sa zawsze odrzucane. Nie wazne czy ktos dzien wczesniej kupil czy tydzien. Odmowa. Klienci wyżywają sie przez to na ciebie! 4. O wyplate trzeba sie prosić. Do tego nie jest na czas. Wyplate zbierasz z utargow. 5. Pracownika traktują jak (usunięte przez administratora) 6. Szefowa ma za nic pracowbikow. Potrafi upokorzyć przy kliencie, wyśmiać Cię. Z nia nie wygrasz w rozmowie, chociaz podawałbyś mocne argumenty zawsze odwroci kota ogonem, na swoją stronę. Nie poelcam kompletnie tam pracować!!! Kasa marna, mniejsza od podstawy krajowej!!!!

@Pracownik roku

Eh anonimowi pismacy Naprawdę jest wolny rynek pracy, nikt nikogo nie zmusza Rozumiem, że podczas kwarantanny jak dostałaś pieniążki za siedzenie w domu było ok,a teraz jak trzeba popracować to strasznie źle Obecnie bardzo dużo ludzi jest zainteresowanych twoim stanowiskiem, może ktoś inny jednak dostrzeże jakiś pozytyw pracy

@Pracownik roku

Ja też jestem byłym pracownikiem i zgadzam się w 100% z Twoją opinią. Niestety pracujący tam, nie wiem dlaczego bronią tego miejsca. Też na początku broniłam, a potem wyszło jak jest naprawdę. 1. Dodała bym, że obgaduje jeszcze innych współpracowników. 2. Tak i nie może Ci nie pasować, będziesz mieć wtedy odjęte z wypłaty. Gdyby stawki jeszcze były zgodne z obecnie panującymi stawkami na rynku pracy. Ja usłyszałam, że gdyby mieli płacić takie stawki pracownikowi to by zbankrutowali. 3. Prawda, sama byłam świadkiem. 4. Tak, a jak odkładasz z utargu to też problem. 5. Problem bywał nawet o wyjście do łazienki. 6. Ty nigdy nie masz racji... Również nie polecam.. najgorsze co mnie spotkało

Kama93

Ja też dostałam wypłatę przed terminem i moje Pytanie jak piątego nie dostałaś pieniędzy po terminie jak wypłaty były na piątego

Zostaw merytoryczną opinię o Bacca Scrittorini - Kraków

• Jak się pracuje w Bacca Scrittorini?

Zobacz opinie na temat firmy Bacca Scrittorini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bacca Scrittorini?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042