Opinie o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. w Wrocław

Tylko_nie_tam

Zdecydowanie nie polecam. Pensja (usunięte przez administratora), brak możliwości rozwoju, szkoleń, awansu. (usunięte przez administratora)

@Neutralny

Dasz znać coś więcej o tych pozytywnych opiniach? Ja chce aplikować, ale raczej czytam tu sprzeczne ze sobą opinie :/

Młodszy Specjalista ds. obsługi administracyjnej ile średnio pracuje jako junior? W lipcu wrzucili taką ofertę i chciałbym wiedzieć, czy po pierwsze to jest aktualna sprawa, no a po drugie właśnie, jaką scieżkę przewidują aktualnie dla kandydata. Może z zewnątrz lepiej aplikować na wyższe stanowisko, kto szybciej dostanie awans?

Timon

Właśnie otrzymałem wezwanie do zapłaty za jakąś fakturę "niby nie zapłaconą" od ww. kancelarii i piszą, że są pełnomocnikiem Skarbnicy Narodowej, oczywiście w mailu nie ma nawet pół pełnomocnictwa. Ciekawi mnie czy ktoś z Państwa również otrzymał takie wezwanie do zapłaty - dodam, że chętnie znalazłbym więcej osób, które próbowano w ten sposób naciągnąć, bo wybitnie takie praktyki mnie drażnią i to jeszcze instytucja państwowa Skarbnica Narodowa ... brak słów. Kolejna sprawa, żarliwie zachęcają do kontaktu w wprawie wezwania do zapłaty podając numery zaczynające się od 7... które są numerami premium, płatnymi od (usunięte przez administratora)ł za minutę rozmowy - teraz to już ucięło mi język..

Viola
@Timon

Właśnie otrzymałam takie wezwanie i tez mnie bardzo zirytowało.

ola
@Timon

Również dostałam maila z wezwaniem do zapłaty. W czasie rozmowy telefonicznej próbowali wyciągnąć dane osobowe, choć te powinni dostać od potencjalnego wierzyciela. Jak napisałam o przesłanie skanu dokumenty - odpisali, że nie mogą tego zrobić.

Bolb

Również dostałem takie wezwanie. Dobrze, że tu zajrzałem, upewniłem się że to jakaś szmira. Dzięki

Rico
@Timon

Również dostałem takie wezwanie do zapłaty 9.95 zł za jakąś fakturę z sierpnia 2018 o której mi nic nie wiadomo.

Maciek

Ja również dostałem wezwanie zeby zapłacić 18 zl za fakturę z grudnia 2017 a jak w skarbnicy robiłem zakupy we wrześniu lub październiku 2017. Jak napisałem do nich ze chca mnie oszukać to napisali zebym im zostawił swój numer do kontaktu. Raczej powinni takie dane mieć jak współpracują ze skarbnica

Znudzona Głupotą Ludzką
@Timon

1. Skarbnica Narodowa NIE JEST I NIGDY NIE BYŁA ,, instytucją państwową". Proszę zapoznać się z informacjami na stronie Skarbnicy Narodowej. 2. Pozwolę sobie zacytować Pana uwagę : ,,podając numery zaczynające się od 7... które są numerami premium, płatnymi od 1zł-9zł za minutę rozmowy - teraz to już ucięło mi język.." - spieszę z wyprowadzeniem z błędu Kancelaria Vratislavia Lex jest z Wrocławia , a numer kierunkowy na Wrocław to 71. Sugeruję ugryźć się w język zanim zacznie Pan zasypywać forum błędnymi informacjami. 3. Smutne,że dorośli ludzie zamiast spróbować jak najszybciej sprawę wyjaśnić i naprostować to wolą w Internecie bzdury wypisywać. Pozdrawiam, Znudzona

Znudzona Głupotą Ludzką
@ola

Szanowna Pani, czy skontaktowała się Pani ze Skarbnicą Narodową celem poinformowania o rzekomej próbie ,,wyłudzenia danych" ? Zakładam , że nie pofatygowała się Pani z telefonem do wierzyciela ,aby wyjaśnić problem i oczyścić swoje imię. Przykre, że ma Pani czas dzielić się swoimi wynurzeniami na forum zamiast zająć się porządnie swoją sprawą.

@Znudzona Głupotą Ludzką

To wysyłajcie Państwo z dokumentami skan pełnomocnictwa. Bo jest to wymagane prawnie - informacja od adwokata z wieloletnim stażem.

Kaska
@Timon

Ja również otrzymałam sms i email.

Ha nie pan jeden!

adam
@Timon

dzisiaj otrzymałem takiego smsa z wezwaniem przelania na konto 9,95 zł co Pan z tym zrobił adam.jedruszkiewicz@gmail.com

zz
@Timon

Skarbnica Narodowa ma tyle wspólnego z Narodem, Państwem Polskim co timmermans z uczciwością i obiektywizmem - SN jest to prywatna spółka z o.o. - nabijająca naiwnych przy pomocy wspomnianej kancelarii w butelkę.

benek

Dziś otrzymałem info z tej kancelarii ale bez konkretów- jakas f-ra z 2008 roku

Łukasz
@Timon

Otrzymałem 2 meile w sprawie Skarbnicy Narodowej. Póki co nie odpowiadam na zaczepki

Agatka
@Timon

Dostalam rowniez podobna wiadomosc.

Numeracja telefonów
@Timon

Numery premium to numery zaczynające się od 70 - w przypadku wiadomości SMS, numery premium to m.in. numery zaczynające się od cyfry 7. Firma ma siedzibę we Wrocławiu, gdzie kierunkowy to 71. Gdyby to co Pan napisał odnośnie rozpoznawania numerów stacjonarnych od numerów premium było prawdą to wszystkie firmy mające siedzibę na dolnym śląsku (w tym np. Urząd Miejski Wrocławia, który już w ogóle przesadził z ilością cyfr 7 w numerze telefonu - 71 777 77 77), miałyby numery premium zamiast zwykłych numerów stacjonarnych.

AS303
@Timon

Skarbnica Narodowa nie jest państwową firmą to firma zarejestrowana w Luksemburgu

Unknown

Ja dostaję takie monity od roku, może dłużej. Nie zawracam sobie tym głowy. Wziąłem od Skarbnicy 2 rzeczy płatne przy odbiorze i mogą mi naskoczyć. Nie pamiętam żebym konto zakładał - kupowałem wysyłkow(usunięte przez administratora) Ostatnio dodałem do spamu :)

Nika
@Timon

Skarbnica narodowa nie jest firmą państwową. Mnie też próbowali naciągnąć na kasę ale się nie dałam. Raz zamówiłam jakąś monetę o którą prosił mnie tato; według nich zamówiłam serię monet mino iż ani w zamówieniu ani w potwierdzeniu zamówienia nie było o tym mowy. Zwykli naciągacze i tyle. Wysłali mi jakąś paczkę za pobraniem ale ponieważ nic nie zamawiałam nie odebrałam przesyłki; twierdzili później że wysłali ją jeszcze raz listem zwykłym ( oczywiście przesyłka nie dotarła) więc muszę za to zapłacić.

@Timon

Do mnie też wypisują z wezwaniem do zapłaty śmiesznej kwoty, której zresztą już dawno dokonałem. Mam potwierdzenie i nie zamierzam drugi raz płacić. Albo mają bałagan, albo chcą wyłudzić pieniądze.

Skarbnica Narodowa
@Nika

Szanowny Panie, nie ukrywamy, ze jesteśmy firmą prywatną, częścią międzynarodowej firmy numizmatycznej Samlerhuset. NIe jesteśmy naciągaczami, lecz firmą istniejącą w Polsce od 15 lat. Przy zamawianiu numizmatów prosimy o czytanie informacji - mamy w ofercie zarówno pojedyncze numizmaty, jak również kolekcje. Pan zamówił pierwszy numizmat w kolekcji. Jeśli nie był Pan zadowolony z zamówienia, należało skorzystać z procedury zwrotu.

andrzej
@Timon

Mnie do tej pory nękają za "darmowy" medal. Skarbnica to prywatna mafijna firma, która wyłudzała VAT na granulacie srebra i złota na tym zbiła majątek. Gdy ukrócili ten proceder zaczęła we współpracy z Kancelarią wyłudzać pieniądze od emerytów poprzez oferowanie "darmowych" medali za które potem żądają pieniędzy.

poszkodowany Nowy wpis
@Skarbnica Narodowa

co zwrócić jeśli nic nie dostałem od Skarbnicy Narodowej bo nic mi nie wysłaliście tylko fakturę do zapłaty . Na moim koncie internetowym Skarbnicy Narodowej nie ma nr przesyłki rzekomo dostarczonej i nie było zamówienia na daną monetę.

Halex Nowy wpis
@Timon

Timon, piszesz o wezwaniu do zapłaty od firmy pod nazwą "Skarbnica Narodowa", a to jest spółka prywatna. Ja odesłałam niezamówione monety, blokuję dostawę na Poczcie Polskiej (przesyłki trafiają do Koluszek), a ja napiszę do Kancelarii Prawnej Woźnica i Wspólnicy Sp. k. (Web. vratislavialex.pl - web zagraża bezpieczeństwu, nie wchodź) , że zgłoszę na Policję podejrzenie popełnienia (usunięte przez administratora) Ignoruj pisma , pozdrawiam Halex z Warszawy

Nie wiem, najwyraźniej muszą tam być jakieś niecenzuralne słowa? Napiszesz w takim razie co sądzisz o pracy w firmie? Kulturalnym językiem, aby wiedzieć o co chodzi, ale żeby opinia nie zniknęła za naruszenie regulaminu? Zastanawiam się nad aplikowaniem, i coś czuje, że nie jest tu za wesoło..

P

Nie obgaduje pracowników, pytanie było o opinie, jak się tam pracuje. Ciężko dodać opinię omijając pracujących tam ludzi, zwłaszcza, że są to osoby które pracują tam od zawsze. Jak poczytasz inne opinie niżej to zauważysz, że problemem są najczęściej te same osoby. Obgadywanie to obrabianie komuś tyłka za plecami, ja piszę tu wprost, że jest taki problem. Tylko ostrzegam, jeśli to nie jest dla ciebie wada, to spoko, aplikuj.

Neutralny Nowy wpis

Widzę, że uderzyłem w słaby punkt skoro teraz atak skierowalas na mnie. Może w przypadku poprzednich historii było tak samo ale to juz Twoj problem. Dalsza polemika nie ma sensu.

Chall SRT V8 HEMI

Widzę na stronie kancelarii, że jakiś czas temu nastąpiła zmiana dyrektora, ktoś może napisać dlaczego? Czy firma rekrutuje wyłącznie na wykonawcze stanowiska, czy na te wyższe także?

Q
@Chall SRT V8 HEMI

Im niższe tym lepiej, żeby mniej zapłacić. Najchętniej przyjmą osoby bez wykształcenia i doświadczenia, do tego minimalna krajowa

Tylko_nie_tam

Anonimowy

Jedyny benefit to Luxmed (nawet owocowych czwartków nie ma ????) pensja jest niższa niż w sklepie i wolą zatrudnić kogoś bez doświadczenia, żeby mniej zapłacić. kierowniczka chyba już 3 działów (tam pracuje do 30 osób) jak tylko się odwrócisz to cię obgada

Neutralny
@Anonimowy

Raczej to jakieś stare dzieje bo od znajomych którzy tam pracują słyszę tylko pozytywne opinie. Chodzi mi w najwiekszej mierze o wynagrodzenie i podejście kierownictwa. Chciałbym podjąć się tu pracy ale czy jest opcja ażeby podpisać umowe na 1/2 lub 3/4 etatu?

Zosia

A jak bardzo aktualne? Z tego, co wiem to od kilku ładnych miesięcy w tej firmie nie ma już Luxmedu, jest inna opieka medyczna.

@Neutralny

Firma VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Specjalista Ds. Prawnych. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Gutek

Teraz nie ma takiej oferty. Jest tylko pracownik biurowy. Może kiedyś będzie nabór na takie stanowisko. Jesteś zainteresowany?

@Gutek

Ja byłabym zainteresowana, ale nie wiem co myśleć o tych komentarzach sprzed kilku lat. Dość negatywne opinie były o samej pracy, ale może jakaś poprawa jeśli chodzi o atmosferę i warunki?? Piszą niby o rynkowym wynagrodzeniu, więc zastanawiam się czy 4-5 tys. jest realne?

@Ewa

Rynkowe wynagrodzenie to najniższa krajowa. Zarobki są kiepskie. Nie dostaniesz 4-5 tys na tym stanowisku. Atmosfera pracy dobra.

??
@Gutek

skoro taka świetna atmosfera, to dlaczego co chwila jest ogłoszenie? jedno wygaśnie, mija miesiąc -dwa i znowu widzę ogłoszenie?? Coś tu ewidentnie "nie trybi" jednak wewnątrz firmy.

Misia
@??

Atmosfera wcale nie jest świetna tylko dobra. Ludzie się zwalniają bo kasa "nie trybi", a za coś trzeba żyć.

Aż mnie zaciekawiłeś ile zaproponowali, jeśli mówisz że to wstyd. Zdradzisz coś? :D

@Monika

A ja uważam, że są całkiem ok - mi pasują, komuś innemu nie - jak wszędzie. Zależy też czy liczy się sumę wynagrodzenia czy tylko jego część.

@.

Jak pasuje Ci pracować za takie śmieszne pieniądze to pracuj. Ludzie w sklepie na kasie zarabiają wiecej.

Były pracownik v2

Myślałam, że złość na to miejsce pracy już mi przeszła... Niestety widzę, że zupełnie nic się nie zmieniło od mojego odejścia i teraz kiedy emocje opadły chcę napisać trochę o pracy. Nie jestem zdziwiona, że nic się nie zmieniło chociaż miałam nadzieję, że ktoś się tam w końcu obudzi. Miejsce pracy jest okey ALE żeby się załapać na chwilę- mając w perspektywie pracę gdzie indziej albo na jakieś pół etatu studiując. Podstawowy problem to to, że na rozmowie przedstawiasz swoje wymagania finansowe. Z reguły to wygląda tak, że na okres próbny jest jedna stawka, a jeśli będzie okey i będą chcieć przedłużyć umowę (co raczej zawsze ma miejsce) umawiana jest inna stawka- wyższa naturalnie. Jednak po przepracowaniu 3 miesięcy dostajesz tylko informację, że umowa będzie przedłużona i tyle. Nikt nie prowadzi żadnej rozmowy o warunkach dalszej pracy, a samą umowę widzisz w momencie podpisywania. Żadnej podwyżki po 3 miesiącach nie ma. Tak było i tak jest teraz. W przypadku każdego pracownika jest take samo wyjaśnienie- jeszcze nie teraz, za wcześnie, porozmawiajmy o tym później. "Później" nigdy nie nadchodzi. Mój wniosek o podwyżkę- nie został rozpatrzony aż do mojego odejścia. Nie wiem nawet czy został przekazany przez przełożonego do dyrektora, bo o wspólnikach nie wspominam. Premia frekwencyjna została czasowo zawieszona przez pandemię i już prawie od początku roku słuch po niej zaginął. Jak to powtarza władza kancelarii- nastąpiły czasy pracodawcy, a nie pracownika. Zawsze są zdziwieni kiedy ktoś odchodzi- mimo że każdy podaje dokładnie te same powody: zarobki i totalny brak szacunku. I o tym teraz: szacunek. Pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) przerzuca na nich obowiązki, (usunięte przez administratora). Nie ma też szkoleń, tylko pracownicy w zależności ile czasu sobie wygospodarują coś Ci wyjaśnią. Potem jest zdziwienie, że każdy robi inaczej albo że coś jest źle zrobione. Zwalnia się pracownik? Nie przyjmiemy nowego, dorzucimy obecnym nowe obowiązki, a o pracownika jest ciężko bo owa kancelaria ma bardzo wąskie widełki i zbyt wysokie względem nich wymagania. (Toteż jest przyczyną późniejszego niezadowolenia- ktoś z doświadczeniem się zgłasza, zgadza na daną stawkę słysząc, że później będzie tyle i tyle i można negocjować-(usunięte przez administratora).) Po czym i tak słyszysz, że robione jest za mało. Niejednokrotnie padają średnio miłe dla uszu komentarze, mimo iż większość osób się stara. Ludzie odchodzą bo nie chce im się znosić tych nerwów. Tutaj zawsze coś jest nie tak, mało kiedy zdarza się, że wszystko jest dobrze. Dodatkowe informacje, tego nie widziałam nigdzie indziej ani u nikogo innego nie słyszałam: oznaczenie przerwy przy pomocy wielkiego zegara odliczającego od 0 w górę. Czas nie powinien przekroczyć 30 minut. Czas pracy liczy się od włączenia systemu, nie wejścia do pracy itp. więc każde spóźnienie- nawet minuta- zostanie zauważone i trzeba je odpracować. Więc jeśli jesteś przed czasem ale zapomnisz się parząc kawę w kuchni i zalogujesz się do bazy później jest tak jakbyś się spóźnił. Inaczej jest jeśli zostaniesz bo chcesz coś dokończyć albo przyjdziesz i zalogujesz się wcześniej niż o 8. Wtedy nie możesz wyjść wcześniej bo czas pracy liczy się od 8. Oczywiście można w drodze wyjątku odrobić sobie jakiś czas jeśli się potrzebuje. Ale trzeba o to poprosić i jest to praktyka raczej w drodze wyjątku, lepiej za często z tego nie korzystać. Podobnie jest z L4. Zbyt częste chorobówki- bez znaczenia jakie mają podłoże też nie są mile widziane. O cokolwiek co chciałabyś ustalić trzeba się prosić i czekać. To mogłoby być fajne miejsce pracy ale z takim zarządzaniem, brakiem organizacji, ciągłymi problemami ze wszystkim, brakiem możliwości rozwoju (nie ma tutaj żadnych szczebli kariery, po których można się wspinać ani żadnych szkoleń rozwijających kompetencje) i marnymi wypłatami to zawsze będzie miejsce pracy na kilka miesięcy. Chyba, że w Call Center jest lepiej tam ludzie czasem nie wiedzą co mówią i cały czas mają premie (mimo pandemii). Najgorsze jest (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o zespoły to poza paroma wyjątkami ludzie są bardzo sympatyczni i pomocni ale w większości rozgoryczeni sytuacją w pracy.

Aga
@Były pracownik v2

Dokładnie z tą podwyżką po okresie próbnym miałam tak samo:) Wcześniej dawałam swoją opinie już na ten temat. Ja już nie pracuje tam 3,5 roku a widzę ze tam się dalej nic nie zmieniło. DRAMAT

@Były pracownik v2

Fajnie że miałaś te 30 min przerwy i nie musiałaś załatwiać spraw służbowych na przerwie prywatnej.

@Anonim

Nie rozumiem czemu odebrano mi możliwość korzystania z przerwy prywatnej.

Iga

To było normalne u kuzynek. Jeden telefon do programistów i załatwione :) Tak kończyły największe gaduły!

@Były pracownik v2

Witam, ile można zarobić na stanowisku specjalisty w egzekucji?

Emilia

Dobre pytanie. Udało mi się jednak dowiedzieć, że oferują tam: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wszystkich pracowników obejmują prywatną opieką medyczną w sieci LUX MED, zapewniają kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy. A wysłałeś już może swoje CV do VRATISLAVIA LEX?

@Emilia

Tak, nie spełniam wymagań. Dzięki za informację.

Były pracownik v2

Młodszy specjalista jakieś 2300 na rękę. Specjalista więcej ale hehe nie ma na co liczyć nawet jeśli Ci cokolwiek obiecają. Nie dawajcie się wkręcać na ich gadke ba rozmowie. NIE zobaczycie podwyżek, które wam obiecują. Co chwila tam się ktoś zwalnia. Wierzcie w komentarze, które tutaj ludzie piszą bo to prawda.

@Były pracownik v2

To nieźle wam się powodzi. Młodszy specjalista z takim zakresem obowiązków ma 2300 na rękę :) To ile ma specjalista ds postępowania egzekucyjnego? :)

Były pracownik v2

2300 na rękę to w twoim mniemaniu dużo? Nie ma tutaj specjalisty do tego czy tamtego. Stanowisko to młodszy specjalista w dziale prawnym i robisz wszystko. I pracujesz na każdym etapie postępowania. Dzisiaj robisz komornika, jutro nieruchomości, a w poniedziałek obdzwaniasz raporty spadkowe. Najczęściej oczywiście wszystko na raz. Proponowane pieniądze to są żadne pieniądze. Takie dostajesz na starcie i mimo przejmowania coraz więcej, cora nowszych obowiązków ta pensja z Tobą zostaje. Różnice między pensjami na stanowiskach to jakieś 200 ziko xd

@Były pracownik v2

Nie, to nie jest dużo. Przez pandemię wszystko podrożało. Przed chwilą czytałam, że chcą wprowadzić podatek bykowy. I z czegu tu żyć? To tak samo jak u mnie. Dzisiaj robię komornika, jutro obdzwianiam sprawy z raportu, a kolejnego dnia piszę skargę. Ja też robię wszystko i często na raz :)

@Były pracownik v2

Dla obcych też jest 2.300 zł?

Posejdon

Proszę o kontakt

Szkoda
@Były pracownik v2

Z premiami jest też różnie bo to, że dostają to prawda, ale czasem jest to 150 zł. Praca jest w miarę spoko tylko niestety szacunek do pracownika pozostawia dużo do życzenia. Szkoleń brak ale to nie przeszkadza, żeby pracownik obsługiwał wszystkie sprawy. Później z błędów zostanie rozliczony przy wyznaczaniu wysokości premii. A zasady jej naliczania potrafią się zmienić nagle i z zaskoczenia.

@Posejdon

Posejdon nie odpisuje

Zbyt niska podstawa w dziale windykacji. Stara czasu.

Jak w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Były pracownik v2

Nie wygląda w ogóle. Masz niby stanowiska jak: młodszy specjalista, specjalista i starszy specjalista. Obietnice są składane- oczywiście.(usunięte przez administratora) Także szansa na podwyżkę istnieje tylko wraz ze zmianą stanowiska. Różnice między stanowiskami to max (usunięte przez administratora)zł. Zawsze znajdzie się powod żebyś zmiany nie dostał. Uwierz- szkoda Twojego czasu i nerwów. Nawet najstarsze stażem osoby nie uświadczyły podwyżki- takie osoby pracujące tam dłużej :)

Jaki jest styl zarządzania w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Odpowiedz na pytanie

(usunięte przez administratora) oszczędzają na wszystkim, rotacja pracowników jest bardzo duża, bo nikt nie chce pracować za takie śmieszne pieniądze, podwyżki dostają tylko nieliczni,(usunięte przez administratora)

zuzanna

za coś co miało być darmowe ktoś wysyła informacje, że nie zapłacono 9,90. Mało tego nie było żadnego zamówienia z mojej strony ani żadnej przesyłki ze strony tej firmy.

Krętacze

Macie nachapajcie się, przelałam wam 9,95 za wysyłkę monety ze Skarbnicy Narodowej która była opłacona i tak i tak. Ale moja babcia mnie męczyła bo wy ją nękacie i przelałam to 10 złoty dla jej świętego spokoju i własnych nerwów, bo ja dobrze wiem że jesteście wyłudzaczami ale jej nie przekonam. Wsadźcie sobie tą kasę głęboko w odbyt (usunięte przez administratora) Kto pracuje w tym (usunięte przez administratora) i wydzwania do starszych ludzi to pewnie codziennie czyści językiem brudne pięty szefa :)

Mariola
@Krętacze

Powinnaść iść z tym na policję, wyjaśnić że nie masz żadnych długów i ta firma Ciebie nęka, w dalszej kolejności wysłać pismo do prokuratury i UOKiK. Wiem że to więcej pracy niż to 10 złotych warte ale jak olacy nie zaczną tak postepować to takie firmy będą żerować na ludziach

Waldi

Witam podzielę się moją opinią jeśli chodzi o tą kancelarie.Jestem dłużnikiem i chcę ugody a uważam że długi trzeba spłacać natomiast pracownica kancelaria w żaden sposób nie chce mi pomóc a wręcz przeciwnie proponuję mi wyższe raty przecież to nonsens. Już chyba wolę aby tą sprawe sąd rozpatrzył

@Waldi

po pierwsze ugodę podpisuje się z bankiem, a nie Kancelarią. Pracownik CC proponuje wyższe raty prawdopodobnie dlatego, że Bank wypowiedział Ci już umowę i wymaga spłaty całości tego od czego się migałeś. W takim przypadku nie istnieje już wcześniejszy harmonogram rat bo zamiast no. 100 raz po 3000 masz juz wymagalne 300 000. I jeżeli tak jest to bank będzie chciał uzyskać adekwatnie wysokie raty. I jak już wcześniej- to bank podejmuje decyzję o tym czy ugodę podpisać. Jeśli bank nie chce się dogadać widać ma do tego podstawy ;) Następnym razem nie warto brać kredytu jak nje ma jak się go spłacić.

Nika
@Waldi

Płać ile chcesz czy możesz i tyle.

Pokrzywdzony

Kancelaria nadaje się do zgłoszenia do prokuratury!!!!

Maja

Puk puk tu Vratislavia Lex we Wrocławiu ????

Magdalena Gryckiewicz

Witam, proszę przestać mnie nękać. Od lat posiadam dokumenty osoby o statusie: Pokrzywdzona, pozdrawiam

wyzwololny

ta sa nekacze i tyle bez polotu i bez wyobrazni za 5zł nekaja czlowiek juz 3 rok - po kilka tlefonow dziennie i listy itp masakrka kto tam pracuje desperat:? bo nie wiem jak to nazwac

Jak wygląda ścieżka awansu w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Odpowiedź

Dużo zależy od tego jak pracujesz, jakie osiągasz wyniki, oceny bezpośredniego przełożonego, i czy kierownik chce poświęcić Ci swój czas na wdrożenie Cię do nowych obowiązków. Jednak nie wiem od czego zależy to ostatnie. Kierownicy podchodzą do tego bardzo indywidualnie.

Ela
@Odpowiedź

Kierownictwo nie dotrzymuje obietnic.

@Ela

I udają, że nie pamiętają.

Kazimierz

Mnie interesuje, czy firma oferuje szkolenia. Rozumiem, że nie można awansować w strukturze firmy, ale rozwój pracowników jest bardzo ważny więc szkolenia mogłyby podnieść kwalifikacje zatrudnionych osób. Można na nie liczyć?

Ktosik
@Kazimierz

Nie ma szkoleń, pracownik jest tanią siłą roboczą. Jak mówił szanowny pan dyrektor: nie ty, to ktoś inny.

@Ktosik

Szanowny Panie Dyrektorze czym ma Pan coś na swoją obronę?

Czy pracodawca VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie. Szkolenie polega na tym, że ktoś Ci pokaże jak wygląda system i powie co masz mniej więcej robić, potem jest już tylko "jak nie wiesz co robić to pytaj" i tak się uczysz tam pracować. Nie ma żadnych dodatkowych szkoleń, które podnosiłyby kompetencje pracowników. Nic. Jedyne szkolenie jakie przejdziesz to szkolenie BHP.

Justyna

Nie przesadzaj, ja nigdy nie musiałam się prosić o pomoc czy małe szkolenie. W interesie pracodawcy leży wyszkolenie pracownika.

@Justyna

Nie dla każdego.

@Anonim

@Justyna pytanie dotyczyło tego, czy pracodawca organizuje szkolenia dla pracowników. Nie, nie organizuje żadnych. Jedyne szkolenie jakie jest to 15-30 minut BHP bo formalnie musi je spełnić. Poza tym, nie ma żadnych szkoleń. Ktoś pokazuje Ci system resztę dowiadujesz się w swoim zakresie. Oczywiście większość pracowników jest spoko i jeśli poprosisz - pokażą Ci co i jak i wytłumaczą. Odgórnie to nie idzie nigdy chyba, że przerzuca się na Ciebie coś czego nigdy nie robiłeś i nie miałeś robić to wtedy kierownik każe komuś Ci pokazać, albo sam powie Ci dosłownie parę słów. I tyle :)

Justyna

Dziękuję za uwagę, ale dla zainteresowanego każdy komentarz jest ważny :)

Bruno

Jaka jest różnica między szkoleniem zrobionym przez kierownika a szkoleniem pracodawcy? W mojej ocenie żadna bo wszystko musi zostać skonsultowane i zaakceptowane odgórnie. I co to znaczy "chyba, że przeżucą na Ciebie coś czego nigdy nie robiłeś i nie miałeś robić". Przykro mi, że nie zaproszono Cię na żadne szkolenie bo za moich czasów było ich dużo lecz nie dla każdego. Selekcja duża i niezrozumiała.

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. - Wrocław

• Jak się pracuje w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.?

Kandydaci do pracy w VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VRATISLAVIA LEX Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy Sp.K.