Profit Point

Wywiadu udzielił:
Edward Tocki
Kierownik Profit Point Warszawa Profit Point
"Profit Point to międzynarodowa marka, która zrzesza brokerów, traderów, inwestorów indywidualnych, a także instytucjonalnych. Tworzymy wspólną jakość dając każdej ze stron jak najwięcej korzyści. Jesteśmy centrum szkoleniowo-doradczym i wyniki naszego biura są zależne od wyników naszych klientów. Nie jest to standardowy układ "Trader - Broker". Innowacyjne podejście które prezentujemy w Polsce, pozwala mieć przekonanie, że z miesiąca na miesiąc pozycja naszej marki będzie coraz silniejsza."
Profit Point
Liczba pracowników: 7
Rok założenia: 2005
Adres:
plac Bankowy 2, "Blue Tower", 2 piętro, 00-095, Warszawa
00-095 Warszawa
Branże:
  • Edukacja - Szkolenia

Jakie szkolenia organizuje Profit Point?

Szkolenia uczące od podstaw jak zarabiać na rynku. Indywidualne oraz grupowe.

Na czym polega Państwa innowacyjność?

Na tym, że każda osoba, która się u nas szkoliła ma dożywotnią gwarancję pomocy oraz bezpłatnych konsultacji od naszych managerów.

W jakich lokalizacjach oferujecie Państwo szkolenia?

W 8 krajach Europy w tym np. w Malezji (na azjatyckim kontynencie), w Polsce: Poznań, Wrocław, Warszawa. W przyszłości Gdańsk?

Do kogo adresowane są Państwa szkolenia?

Adresowane są do wszystkich osób, które są ambitne chcą się rozwijać i nauczyć się zawodu Tradera. Do każdego kto chce się uczyć i poznać sukces.

Czy każdy może wziąć w nich udział?

Tak, jeśli udowodni nam, że rzeczywiście chce.

Co daje uczestnictwo w Państwa szkoleniach?

Wiedzę oraz umiejętności pozwalające odnaleźć się na rynku oraz rozpocząć karierę tradera.

Czy istnieje możliwość odbycia kursów online?

Tak, ale szkolenie  przez skype, a w 4 oczy to co innego.

W jaki sposób można zdobyć więcej informacji o Państwa ofercie szkoleniowej?

Na stronie internetowej www.profitpoint.pl lub bezpośrednio w biurze.

Jakich pracowników najbardziej Państwo potrzebują?

Pracowników zdeterminowanych, chcących osiągnąć sukces, cierpliwych i chcących poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Jakie należy spełnić wymagania, aby zdobyć u Państwa pracę?

Najpierw szkolimy, przygotujemy do egzaminu oraz dalej  pośredniczymy w podpisywaniu kontraktów z funduszem inwestycyjnym, a warunkiem jego otrzymania jest zaliczenie egzaminu lub okazanie statementu z konta realnego.

Gdzie można znaleźć oferty pracy Profit Point i jak ubiegać się o pracę u Państwa?

Na większości portali internetowych z ogłoszeniami o pracę. Można również zgłaszać się do nas osobiście. Jeśli kandydat ma doświadczenie to oferujemy przyśpieszoną ścieżkę zatrudnienia.

Jak wyglądają rekrutacje w Profit Point?

Na szkolenie zapraszamy niemal każdego kto wyrazi chęć. Weryfikacja odbywa się po pierwszej, teoretycznej części szkolenia po zaliczeniu testu z teorii.

Dlaczego warto podjąć u Państwa pracę?

Ponieważ jest to zawód XXI wieku.  Rynek daje nam nieograniczone możliwości, wystarczy wiedzieć jak z nich skorzystać plus atrakcyjne wynagrodzenie, praca w funduszu inwestycyjnym.

Co uważa Pan za największe osiągnięcie w historii firmy?

Rozwój firmy w tylu krajach i kontynentach i możliwości związane z dalszym rozwojem.

Jak widzi Pan Profit Point za 10 lat?

Perspektywa jest bardzo duża -  otwarcie biur w kolejnych miastach w Polsce i Europie. Liczę, że razem stworzymy markę, która będzie rozpoznawalna i szanowana.