Opinie o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski w Płock

Czarek Nowy wpis

Może ktoś podpowie czy firma jest w tym czasie zainteresowana zatrudnieniem nowych fachowców?

dzony Nowy wpis
@Czarek

jak chcesz za darmo robic to napewno cie przyjma

Jaki jest wkład kierownictwa usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

dzony Nowy wpis

polecam firme constechnik, altertechnika, spawar, jesli chcesz wyplate na czas oraz normalna stawke^^

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski?

Natalia

Znasz Pana Tomasza Petrykowskiego lub pracowałeś u niego? Jeśli miałeś jakieś doświadczenia u niego, to napisz, jakie. Dalej trzeba się prosić o wypłatę w terminie?

Jakie są szanse rozwoju w tej firmie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bolo

Dziwna opinia, bo ja nie zgadzam się z tym. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc coś tu nie pasuje.

Artur

Tragedia. Nie wiem dla czego gościa ponownie nie zamknęli. Tak mataczy i kręci że wyciągnąć od niego wypłatę to tragedia. Przepracowałem swoje i za ostatni miesiąc nie chce wypłacić. Moje sugestie dla usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski: Omijać dalekim łukiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech przestanie okradać ludzi i państwo.

Natalia

@Witek, niestety nigdzie nie znalazłam informacji odnośnie tego, czy do usług spawalniczych Tomasz.Petrykowski poszukiwane są nowe osoby do pracy. Myślę jednak, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli sam do nich napiszesz za pośrednictwem maila bądź telefonicznie. Wielu z Was ma różne zdanie o tym pracodawcy, jedni sobie go cenią, inni zaś nie. Jak myślicie, czego wynikiem jest ta różnica zdań?

Jerzy

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jakieś info o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Pseudo Kibic

Wiekszosc ludzi ma tutaj racje obiecuje (usunięte przez administratora) wie co a potem wychodzi trzeba zglosic pana do skarbowki to sie nauczy rozumu wiec lepiej czlowieku nie sciemniaj

Robert

Tak skrajnie różne opinie i jak tu wyrobić sobie swoją opinię?

Jednym słowem oszukuje na wszystkim .pracę w Szwecji dał i oczywiście oszukiwał omijać typa

Witek

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy, może ktoś podpowie?

Pracownik DTH
@Witek

W DTH service potrzebują. Jedna z lepszych firm tego typu w Płocku

uczciwy

petrykowski to oszust daje umowy na 300 zł godzin brakuje na budowie jak się okazuje przy wypłacie niechodzcie do niego bo pozytywne komentarze wypisują swoi, dziwne ze do inspekcji nikt nie chodzi kto tego gościa chroni układ płocki

Były.

Nie wiem jak teraz ale jak ja pracowałem mozna było dostać zalicz kie i nie było problemów z pensja ale z tego co słyszałem i sam musiałem z tym problemem się spotykać _Pan z Mercedesa stwarza duże problemy z wypłaceniem gdy od niego odchodzisz .. Ps.Jeszcze jedno co mi się nie podobało _za dużo kapusii i alkoholików...

Miron

Czy jest jakiś powód, że od wielu miesięcy nikt nie pisze? Jest tak dobrze?

spawacz

Praca u Tomka jest w porządku, aczkolwiek unikać IZOTECHNIKA do którego Tomek pracowników wysyła, pozatym OK

anak

Posiadanie odpowiednie doświadczenia nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia @hjgtr, bo doskonale dbają o stabilne zatrudnienie. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dobrze dbają o zarobki. Dzięki

Piotr Szmulewicz

Witam. Pracowałem w tej firmie. Co prawda krótko ale nie mogę złego słowa powiedzieć. Pieniądze na czas, zapewnione zakwaterowanie i odzież ochronna, dojazd do miejsca zakwaterowania i na plac budowy, dobry kontakt z pracodawcą. Dobre warunki pracy. Polecam osobom mającym choć trochę pojęcia o robocie. (usunięte przez administratora)

Ona

A to można wiedzieć na jakie stanowisko pracy się ubiegałeś jeśli poproszono Ci o rozwiązywanie taki testów na zdrowe myślenie -dowódce czołgu itp ?(usunięte przez administratora)

bobo

pracowałem u niego, wywiązał się z danego słowa, kase zapłacił co do złotówki.

Zostaw merytoryczną opinię o usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski - Płock

usługi spawalnicze Tomasz.Petrykowski
2.2/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Piwna 8
    09-402 Płock