Scalo Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Scalo Sp. z o.o.

Aktualność
Nasi pracownicy kolejny raz wzięli udział w biegu „Policz się z cukrzycą”, zorganizowanym w ramach WOŚP.

Daliśmy z siebie wszystko, żeby wspólnie wesprzeć zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży. Chociaż zazwyczaj spotykamy się na Teamsach, tym razem razem wspólnie zmierzyliśmy się z wirtualną trasą biegu. Dla nas to nie tylko zwykłe zawody, ale też szansa na pokazanie, że potrafimy działać razem poza pracą.

Wszystko to sprawiło, że nie tylko dobrze się bawiliśmy, ale także zagraliśmy razem z orkiestrą w dobrym celu.

Do końca świata i jeden dzień dłużej! SIEMA!
Zuzanna

W czasie rekrutacji mimo zaaplikowania tylko na jedno stanowisko dostałam kilka kolejnych ofert - w pewnym momencie miałam wrażenie, że nie nadążam nad ich liczbą. Jeszcze formalnie nie współpracowaliśmy, a już zyskałam duże zaangażowanie i determinację do znalezienia projektu dla mnie. Na plus możliwość negocjacji umowy przy zatrudnieniu, a po nim kolejne plusy - super sympatyczna komunikacja, wysoka dostępność osób po stronie Scalo kiedy czegoś trzeba, płatności na czas - a nawet przed czasem, różne inicjatywy budujące społeczność Scalo. Dobre miejsce, polecam!

Jacek

Pracuje dla Scalo od około roku. Rozmowy podczas procesu rekrutacji były rzeczowe i bez niedomówień (sam proces przebiegł szybko i bez zbędnego gadania). Praca na rzecz Scalo nie wymaga ode mnie, bym zajmował się zbędną papierologią. W razie pytań zawsze mam do kogo się zgłosić, a odpowiedzi zwykle uzyskuje od ręki. Nie było też problemu z uzyskaniem podwyżki, a wypłata zawsze pojawia się bardzo szybko. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy dla Scalo (na tyle, że polecałem firmę wśród znajomych, którzy szukali pracy).

Łukasz

Wiem, że wpis zabrzmi jak sponsorowany ale nie znalazłem niczego do czego bym się mógł doczepić. Świetna atmosfera, profesjonalne podejście, warunki umowy takie jakie sobie wynegocjujesz. Dobry kontakt z przełożonym/opiekunem zwłaszcza na początku, który dopytuje czy zakres obowiązków jak i stanowisko nam odpowiada. Jeżeli boisz się outsourcingu lub wahasz czy dołączyć do Scalo to spokojnie dołączaj! Nie ma powodu do obaw. Szczerze polecam.

DE Nowy wpis

Witam serdecznie, bardzo proszę o opinie względem pracy jako Koordynator Testów. Jeszcze przez tydzień ma być dostępna wypatrzona przeze mnie oferta. Interesuje mnie relacja z procesu rekrutacyjnego, czy ktoś już brał w nim udział?

Zuberman Nowy wpis

Miejsce, które ma niewiele do zaoferowania. Projekty? dobre dla ludzi, którzy lubią tkwić w jednym miejscu. Oferty? proszę prześledzić ich marketing... chociażby ten o braku pracy zdalnej na rynku IT. Feedback? zero merytorycznej dyskusji. Szczerze nie polecam

Nowy wpis

@Zuberman

Dzień dobry, dziękujemy za informację zwrotną. Staramy się, aby nasze usługi były zawsze na wysokim poziomie, dlatego jeśli chciałbyś podzielić się szczegółami - zapraszamy do kontaktu pod adresem: recruitment@scalosoft.com. Pozdrawiamy Scalo Team

Nowy wpis

Aktualność

Do końca świata i jeden dzień dłużej! SIEMA!
grzegorz

nie polecam. rekrutacja na bardzo słabym poziomie, rozmawia się z ludźmi którzy niewiele wiedza w temacie. praca mało angażująca, brak realnych perspektyw

A
@grzegorz

Cześć, czy jest szansa na wskazanie stanowiska które masz na myśli pisząc te opinie? na którym praca zdaje się być mało angażująca dlaczego? jaki zakres zadań i czy udało się mimo wszystko przejść dalej w procesie? Po jakim czasie był feedback?

@grzegorz

Od jakiegoś czasu widze ogłoszenie na Database developer w Scalo. Jakie są warunki i czemu ogłoszenie pojawia się od dłuższego czasu? Nie ma chętnych? stawka jest do 140pln/h

@Paweł

Cześć, mamy duże potrzeby projektowe, dlatego ogłoszenie jest nadal aktualne na naszej stronie. Pozdrawiamy #ScaloTeam

CC

Witam, ja natomiast zastanawiam się nad tym kiedy będzie jakaś oferta dla juniora? Widzę ze 20 dla regulara a jednak odrobinkę doświadczenia mi jednak brakuje. wiem, że było napisane, że może być z tym ciężko ale mam na myśli możliwość zatrudnienia się jako konsultant SAP. Czy w najbliższym czasie macie przewidywane przyjęcia?

@CC

Cześć, w większości rekrutacji skupiamy się na stanowiskach na poziomie regular i wyższych. Jeśli szukasz dla siebie projektu - odezwij się na adres recruitment@scalosoft.com albo wyślij CV tutaj: https://www.career.scalosoft.com/oferty-pracy/wyslij-cv/apply/ Porozmawiamy z Tobą i będziemy mieć kontakt na poczet przyszłych rekrutacji, które mogłyby odpowiadać Twoim oczekiwaniom oraz kompetencjom. Pozdrawiamy Scalo Team

Ile jest zmian w Scalo Sp. z o.o.?

Elton

Wszystko super, pracuję w firmie kilka lat. Zgrany Zespół.

YM

Cześć, nie mam komercyjnego doświadczenia w programowaniu ale myślę, że szybko się uczę. Czy będą organizowane jakieś staże dla „nie” studentów? Jestem już po i to w ogóle z odrębnego kierunku. Widziałam wpis, w którym była mowa o tym, że raczej brani są ludzie od mida. Czy istnieje szansa na zmianę w tym zakresie? Potrzebuje czegoś w okolicy nowego roku

Ciekawski

Czy konsultanci zatrudnieni w Scalo na B2B mają płatny urlop? Ile dni? Jakie są dodatkowe benefity dla osób B2B?

PanDąb
@Ciekawski

0 dni płatnego urlopu.

Ewelina
@Ciekawski

W standardzie jest 20 dni zawieszenia usług (niepłatne). Korzystamy z systemu motivazer gdzie masz możliwość wyboru benefitów takich jak multisport czy luxmed. Konto jest doładowywane co miesiąc wiec można pozostałe niewykorzystane punkty zamienić na bony itp itd (np do ikea)

@Ewelina

Można wiedzieć jaką kwotą jest doładowywane konto na benefity lub bony? Co miesiąc jest taka sama?

Ewelina

100 pln:)

K

100, dodatkowo od czasu do czasu kiero może Ci dorzucić np na twoje urodziny

Elisa

Wie ktoś czy do Scalo przyjmują w ogóle początkujących deweloperów bez doświadczenia (juniorów albo nawet na poziomie entry-level)? Czy raczej filozofią tej firmy jest od razu przydzielać specjalistów do projektu, a nie mentorować juniorowi, co zawsze wiąże się z przyjęciem kogoś bez, lub z minimalnym doświadczeniem.

K
@Elisa

raczej rekrutuje się midów i seniorów, junior się może trafić ale rzadko, ale entry level na 100% nie

Mery

Hej, po jakim czasie od aplikacji należy spodziewać się feedbacku od rekrutera ?

Łukasz

Szybki i sprawny proces rekrutacji, zarówno rekruterka jak i managerka konkretne i sympatyczne, projekt ciekawy chociaż aplikowałem na jeden dostałem kilka propozycji. Projekt w Krakowie ale praca 100% zdalnie.

Jak się pracuje z ludźmi z Scalo Sp. z o.o.?

Anonimowy

Ja pracuję już kilka lat w firmie i bardzo cenię sobie ludzi z którymi współpracuję. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc.

Renata
@Anonimowy

A można się z ciekawości podpytać jakie potencjalne problemy najczęściej tutaj podczas pracy występują? Skoro można liczyć na wsparcie to tylko współpracownicy to robią czy raczej kierownictwo także bierze w tym udział?

Anonimowy
@Renata

Mogę liczyć na wsparcie Zespołu jak i managera. Nie jestem alfą i omegą i lubię posłuchać osób bardziej doświadczonych, od których mogę się czegoś dowiedzieć :) a i w sprawach trywialnych, którą opcję wybrać "a" czy "b", też służą pomocą.

Renata
@Anonimowy

no i co się składa na te sprawy trywialne właśnie? pytam, bo specyfika pracy w praktyce mnie interesuje. Z jakimi najczęstszymi problemami podczas pracy można się tu potencjalnie spotkać?

Dariusz S

Nie polecam aplikowania do tej "kontraktorni". Aplikowałem na full stack developera - umówiono spotkanie techniczne z klientem, na którym nikt się nie pojawił. Po kilku dniach informacja, że jednak wybrano kogoś innego a po kolejnych dwóch dniach znowu opublikowano ofertę pracy. Mieli podesłać mi ofertę na inne stanowisko w innych projekcie jednak zero odzewu. Brak szacunku do kandydata, firma niepoważna.

@Dariusz S

To identycznie jak za czasów NBC. Generalnie rebrandingu nie robi się bez powodów ;-)

Takie historie z rekrutacją już się zdarzały? Ty tu pracowałeś czy tylko wiesz o negatywach ze słyszenia? Bo może nie jest tak źle, co?

Według mnie nie jest.

Zuzanna

Jacek

Jakub

Mam przyjemność świadczyć usługi za pośrednictwem Scalo. Wyrażając swą opinię chciałbym zacząć od procesu rekrutacji, który został przeprowadzony wzorowo. Obiecane terminy były zachowane co do dnia, rozmowy rzeczowe i profesjonalne. Rekrutacja przebiegła szybko i bezproblemowo. Przechodząc dalej, jeśli chodzi o świadczenie usług, wszystko jest poprawnie i bez obsługowo. Jako usłogobiorca muszę dopilnować wyznaczonych terminów, Scalo również ich pilnuje ze swojej strony. Terminowa wypłata, brak problemów z papierologią. Kontakt z managerem to sama przyjemność. Ludzkie podejście do pracowników, przyjazna atmosfera. Jeśli miałbym wybrać drugi raz, zdecydowanie wybrałbym Scalo!

M

Scalo to świetne miejsce pracy! :) Zgrany team, możliwości rozwoju i wypłata zawsze na czas. Do tego sporo benefitów i komfortowe biura. Polecam :)

Worker

Scalo to bardzo pozytywna firma szeroki wachlarz projektów umożliwia szybkie znalezienie zajęcia adekwatnego do swoich umiejętności. - Na plus terminowe rozliczenia - Szybkie i proste rozliczanie czasu pracy - Benefit w postaci kafeteryjnej - Praca zdalna - jeśli danych projekt taką przewiduje - Integracje w ramach Scalo oraz Firm dla których się pracuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Scalo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Scalo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scalo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scalo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scalo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scalo Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scalo Sp. z o.o.